Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kovoděl Moravský Písek AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala ZŠ Moravský PísekRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:39 TJ Sokol Vracov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hodonský Miroslav
Marek Ondřej
 
 
Šnajdr Radomír
Křiva Zdeněk
 
 
     3210
2.Halámek Zdeněk
Kozina Miroslav
 
 
Studnička Ondřej
Boruta Matěj
 
 
     3020
3.Marek OndřejŠnajdr Radomír     2321
4.Hodonský MiroslavKřiva Zdeněk     1322
5.Halámek ZdeněkBoruta Matěj     3232
6.Kozina MiroslavStudnička Ondřej     0333
7.Hodonský MiroslavŠnajdr Radomír     0334
8.Halámek ZdeněkKřiva Zdeněk     3044
9.Kozina MiroslavBoruta Matěj     3054
10.Marek OndřejStudnička Ondřej     0355
11.Halámek ZdeněkŠnajdr Radomír     3265
12.Kozina MiroslavKřiva Zdeněk     3075
13.Marek OndřejBoruta Matěj     1376
14.Hodonský MiroslavStudnička Ondřej     0377
15.Kozina MiroslavŠnajdr Radomír     0378
16.Marek OndřejKřiva Zdeněk     0379
17.Hodonský MiroslavBoruta Matěj     13710
18.Halámek ZdeněkStudnička Ondřej     13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Marek Ondřej04Šnajdr Radomír31
Hodonský Miroslav04Křiva Zdeněk22
Halámek Zdeněk31Boruta Matěj22
Kozina Miroslav22Studnička Ondřej40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lužice BVrchní
rozhodčí:
Komosný Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 08:30 Začátek
utkání
08:30Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1418:48 TJ Sokol Kyjov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Konečný Miroslav
Mikula Ján
 
 
Vavřínek Dominik
Chimiak Stanislav
 
 
     0301
2.Komosný Miloslav
Hrubý Petr
 
 
Pozděch Josef
Žídek Jiří
 
 
     2302
3.Mikula JánVavřínek Dominik     0303
4.Konečný MiroslavPozděch Josef     1304
5.Komosný MiloslavChimiak Stanislav     0305
6.Hrubý PetrŽídek Jiří     3215
7.Konečný MiroslavVavřínek Dominik     0316
8.Komosný MiloslavPozděch Josef     0317
9.Hrubý PetrChimiak Stanislav     3127
10.Mikula JánŽídek Jiří     0328
11.Komosný MiloslavVavřínek Dominik     1329
12.Hrubý PetrPozděch Josef     03210
13.Mikula JánChimiak Stanislav     03211
14.Konečný MiroslavŽídek Jiří     31311
15.Hrubý PetrVavřínek Dominik     13312
16.Mikula JánPozděch Josef     03313
17.Konečný MiroslavChimiak Stanislav     32413
18.Komosný MiloslavŽídek Jiří     13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mikula Ján04Vavřínek Dominik40
Konečný Miroslav22Pozděch Josef40
Komosný Miloslav04Chimiak Stanislav22
Hrubý Petr22Žídek Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Svatobořice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Rohatec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna SvatobořiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:22 T.J. Sokol Svatobořice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Firtl Radim
Hála Josef
 
 
Luzum Jaroslav
Rybecký Jakub
 
 
     3010
2.Synková Dagmar
Hála Zbyněk
 
 
Salaba Petr
Vymyslický Stanislav st.
 
 
     2311
3.Hála JosefLuzum Jaroslav     3021
4.Hála ZbyněkRybecký Jakub     1322
5.Firtl RadimSalaba Petr     3032
6.Synková DagmarVymyslický Stanislav st.     3242
7.Hála ZbyněkLuzum Jaroslav     3152
8.Firtl RadimRybecký Jakub     3162
9.Synková DagmarSalaba Petr     3172
10.Hála JosefVymyslický Stanislav st.     3182
11.Firtl RadimJuryca Dalibor     3092
12.Synková DagmarRybecký Jakub     32102
13.Hála JosefSalaba Petr     31112
14.Hála ZbyněkVymyslický Stanislav st.     03113
15.Synková DagmarJuryca Dalibor     30123
16.Hála JosefRybecký Jakub     32133
17.Hála ZbyněkSalaba Petr     31143
18.Firtl RadimVymyslický Stanislav st.     31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hála Josef40Luzum Jaroslav02
Hála Zbyněk22Rybecký Jakub13
Firtl Radim40Salaba Petr04
Synková Dagmar40Vymyslický Stanislav st.13
   Juryca Dalibor02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ a MŠ Ratíškovice Vítězná 701 696 02 Ratíškovice, u čerpací staniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1516:47 TJ Slovan Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrubý Otto
Kuchařič Jiří ml.
 
 
Stašek Lubomír
Vacenovský Pavel
 
 
     1301
2.
 
 
Král Jiří
Schenel David
 
 
WO    0302
3.Hrubý OttoKrál Jiří     2303
4.Kuchařič Jiří ml.Stašek Lubomír     3113
5.Bolf MarekSchenel David     0314
6.Vacenovský PavelWO    0315
7.Kuchařič Jiří ml.Král Jiří     0316
8.Bolf MarekStašek Lubomír     0317
9.Schenel DavidWO    0318
10.Hrubý OttoVacenovský Pavel     2319
11.Bolf MarekKrál Jiří     03110
12.Stašek LubomírWO    03111
13.Hrubý OttoSchenel David     30211
14.Kuchařič Jiří ml.Vacenovský Pavel     13212
15.Král JiříWO    03213
16.Hrubý OttoStašek Lubomír     31313
17.Kuchařič Jiří ml.Schenel David     13314
18.Bolf MarekVacenovský Pavel     03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hrubý Otto22Král Jiří30
Kuchařič Jiří ml.13Stašek Lubomír12
Bolf Marek04Schenel David21
   Vacenovský Pavel30
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Veselí nad Moravou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:21 SKST Hodonín E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kosík Tomáš
Hájek Pavel
 
 
Dřevojan Martin
Břečka Karel
 
 
     3110
2.Šebesta Štefan
Bača Tibor
 
 

 
 
WO    3020
3.Bača TiborBřečka Karel     0321
4.Zaťko KarelDřevojan Martin     3131
5.Šebesta ŠtefanDufek Josef     3041
6.Kosík TomášWO    3051
7.Zaťko KarelBřečka Karel     2352
8.Šebesta ŠtefanDřevojan Martin     3062
9.Kosík TomášDufek Josef     3072
10.Bača TiborWO    3082
11.Šebesta ŠtefanBřečka Karel     3292
12.Kosík TomášDřevojan Martin     30102
13.Bača TiborDufek Josef     23103
14.Zaťko KarelWO    30113
15.Kosík TomášBřečka Karel     32123
16.Bača TiborDřevojan Martin     03124
17.Zaťko KarelDufek Josef     13125
18.Šebesta ŠtefanWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bača Tibor03Břečka Karel22
Zaťko Karel12Dřevojan Martin13
Šebesta Štefan30Dufek Josef22
Kosík Tomáš30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Čejč z.s. AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čejč čp. 234, v parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 16:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:18 SK Čejč z.s. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ingr Lukáš
Blaha Stanislav
 
 
Mikuš Martin
Mikuš Tomáš
 
 
     3010
2.Smutný Antonín
Bednář Bořivoj
 
 

 
 
WO    3020
3.Bednář BořivojMikuš Martin     0321
4.Blaha StanislavMikuš Tomáš     3031
5.Ingr LukášPijáček Lukáš     3041
6.Smutný AntonínWO    3051
7.Blaha StanislavMikuš Martin     3061
8.Ingr LukášMikuš Tomáš     3171
9.Smutný AntonínPijáček Lukáš     1372
10.Bednář BořivojWO    3082
11.Ingr LukášMikuš Martin     2383
12.Smutný AntonínMikuš Tomáš     3193
13.Bednář BořivojPijáček Lukáš     0394
14.Blaha StanislavWO    30104
15.Smutný AntonínMikuš Martin     32114
16.Bednář BořivojMikuš Tomáš     31124
17.Blaha StanislavPijáček Lukáš     31134
18.Ingr LukášWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bednář Bořivoj12Mikuš Martin22
Blaha Stanislav30Mikuš Tomáš04
Ingr Lukáš21Pijáček Lukáš22
Smutný Antonín21   
WO50WO05

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy