Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Neveklov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Ostředek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NeveklovRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:540:23 Sokol Neveklov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kačmar David
Holý Pavel
 
 
Lemberk Josef
Škvor Marek ml.
 
 
     3010
2.Peter Luboš
Horálek Jan
 
 
Vosátka Martin
Vosátka Patrik
 
 
     1311
3.Horálek JanŠkvor Marek ml.     3221
4.Kačmar DavidVosátka Patrik     3031
5.Peter LubošVosátka Martin     3141
6.Holý PavelLemberk Josef     3051
7.Kačmar DavidŠkvor Marek ml.     3061
8.Peter LubošVosátka Patrik     3071
9.Holý PavelVosátka Martin     3281
10.Horálek JanLemberk Josef     3291
11.Peter LubošŠkvor Marek ml.WO    0392
12.Holý PavelVosátka Patrik     30102
13.Horálek JanVosátka Martin     03103
14.Kačmar DavidLemberk Josef     30113
15.Holý PavelŠkvor Marek ml.     31123
16.Horálek JanVosátka Patrik     03124
17.Kačmar DavidVosátka Martin     30134
18.Peter LubošLemberk JosefWO    03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Horálek Jan22Škvor Marek ml.03
Kačmar David40Vosátka Patrik13
Peter Luboš20Vosátka Martin13
Holý Pavel40Lemberk Josef03
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Netvořice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Divišov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NetvořiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:31 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ošmera Zdeněk
Vodehnal Petr
 
 
Bělina Nikola
Nožka Věslav
 
 
     3210
2.Ošmera Jan
Peřina Tadeáš
 
 
Křížová Alena
Malý Marek
 
 
     3020
3.Vodehnal PetrBělina Nikola     1321
4.Ošmera JanNožka Věslav     2322
5.Ošmera ZdeněkKřížová Alena     1323
6.Peřina TadeášMalý Marek     3033
7.Ošmera JanBělina Nikola     1334
8.Ošmera ZdeněkNožka Věslav     2335
9.Peřina TadeášKřížová Alena     3045
10.Vodehnal PetrMalý Marek     3155
11.Ošmera ZdeněkBělina Nikola     2356
12.Peřina TadeášNožka Věslav     3066
13.Vodehnal PetrKřížová Alena     1367
14.Ošmera JanMalý Marek     3177
15.Peřina TadeášBělina Nikola     3087
16.Vodehnal PetrNožka Věslav     2388
17.Ošmera JanKřížová Alena     1389
18.Ošmera ZdeněkMalý Marek     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vodehnal Petr13Bělina Nikola31
Ošmera Jan13Nožka Věslav31
Ošmera Zdeněk13Křížová Alena31
Peřina Tadeáš40Malý Marek04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SDH Petroupim AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SDH Olbramovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Petroupim, 256 01 BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:15 SDH Petroupim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škvor David
Šturc Jaroslav
 
 
Trázník Miroslav
Vilímek Miloš
 
 
     3010
2.Pohunek Petr
Svoboda Petr
 
 
Chudlářský Jaroslav
Matějovský Pavel
 
 
     0311
3.Pohunek PetrTrázník Miroslav     3021
4.Škvor DavidVilímek Miloš     3031
5.Šturc JaroslavChudlářský Jaroslav     3141
6.Svoboda PetrMatějovský Pavel     3051
7.Škvor DavidTrázník Miroslav     3161
8.Šturc JaroslavVilímek Miloš     3071
9.Svoboda PetrChudlářský Jaroslav     3081
10.Pohunek PetrMatějovský Pavel     3191
11.Šturc JaroslavTrázník Miroslav     2392
12.Svoboda PetrVilímek Miloš     31102
13.Pohunek PetrChudlářský Jaroslav     30112
14.Škvor DavidMatějovský Pavel     31122
15.Svoboda PetrTrázník Miroslav     31132
16.Pohunek PetrVilímek Miloš     30142
17.Škvor DavidChudlářský Jaroslav     30152
18.Šturc JaroslavMatějovský Pavel     23153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pohunek Petr40Trázník Miroslav13
Škvor David40Vilímek Miloš04
Šturc Jaroslav22Chudlářský Jaroslav04
Svoboda Petr40Matějovský Pavel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Louňovice pod Blaníkem AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Votice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ LouňoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:39 TJ Sokol Votice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hazmuka Pavel
Štěpánek Milan
 
 
Dvořáková Lenka
Januš Ivan
 
 
     3210
2.Jíša Petr
Škopková Věra
 
 
Januš Filip
Zavadil Rostislav
 
 
     3120
3.Jíša PetrDvořáková Lenka     0321
4.Škopková VěraJanuš Ivan     0322
5.Hazmuka PavelJanuš Filip     3032
6.Štěpánek MilanZavadil Rostislav     2333
7.Škopková VěraDvořáková Lenka     2334
8.Hazmuka PavelJanuš Ivan     3244
9.Štěpánek MilanJanuš Filip     3254
10.Jíša PetrZavadil Rostislav     3164
11.Hazmuka PavelDvořáková Lenka     1365
12.Štěpánek MilanJanuš Ivan     1366
13.Jíša PetrJanuš Filip     0367
14.Škopková VěraZavadil Rostislav     1368
15.Štěpánek MilanDvořáková Lenka     1369
16.Jíša PetrJanuš Ivan     03610
17.Škopková VěraJanuš Filip     30710
18.Hazmuka PavelZavadil Rostislav     31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jíša Petr13Dvořáková Lenka40
Škopková Věra13Januš Ivan31
Hazmuka Pavel31Januš Filip13
Štěpánek Milan13Zavadil Rostislav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Pyšely AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Kavalier Sázava ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokol PyšelyRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1719:51 TJ Kavalier Sázava A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vejmelka Jaroslav
Černý Matěj
 
 
Trmal Jan
Žoha Michal
 
 
     2301
2.Jiraň Jiří
Dráb Milan
 
 
Linhart Pavel ml.
Houdek Jakub
 
 
     2302
3.Černý MatějTrmal Jan     1303
4.Jiraň JiříŽoha Michal     0304
5.Dráb MilanHoudek Jakub     2305
6.Vejmelka JaroslavLinhart Pavel ml.     3015
7.Jiraň JiříTrmal Jan     2316
8.Dráb MilanŽoha Michal     1317
9.Vejmelka JaroslavHoudek Jakub     0318
10.Černý MatějLinhart Pavel ml.     0319
11.Dráb MilanTrmal Jan     13110
12.Vejmelka JaroslavŽoha Michal     13111
13.Černý MatějHoudek Jakub     13112
14.Jiraň JiříLinhart Pavel ml.     03113
15.Vejmelka JaroslavTrmal JanWO    03114
16.Černý MatějŽoha Michal     13115
17.Jiraň JiříHoudek Jakub     13116
18.Dráb MilanLinhart Pavel ml.     13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Černý Matěj04Trmal Jan30
Jiraň Jiří04Žoha Michal40
Dráb Milan04Houdek Jakub40
Vejmelka Jaroslav12Linhart Pavel ml.31
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Benešov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Týnec nad Sázavou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1125:43 KST Týnec nad Sázavou A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mohr Tomáš
Zvolský Miroslav
 
 
Kašpárek František
Balata Vladimír
 
 
     2301
2.Krejčí Milan
Šostý Michal
 
 
Staněk Matěj Jiří
Jakubcová Blanka
 
 
     0302
3.Mohr TomášBalata Vladimír     0303
4.Zvolský MiroslavJakubcová Blanka     2304
5.Krejčí MilanKašpárek František     3214
6.Šostý MichalStaněk Matěj Jiří     0315
7.Zvolský MiroslavBalata Vladimír     3225
8.Krejčí MilanJakubcová Blanka     0326
9.Šostý MichalKašpárek František     3236
10.Mohr TomášStaněk Matěj Jiří     0337
11.Krejčí MilanBalata Vladimír     3047
12.Šostý MichalJakubcová Blanka     0348
13.Mohr TomášKašpárek František     3258
14.Zvolský MiroslavStaněk Matěj Jiří     3268
15.Šostý MichalBalata Vladimír     0369
16.Mohr TomášJakubcová Blanka     03610
17.Zvolský MiroslavKašpárek František     03611
18.Krejčí MilanStaněk Matěj Jiří     30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mohr Tomáš13Balata Vladimír22
Zvolský Miroslav22Jakubcová Blanka40
Krejčí Milan31Kašpárek František13
Šostý Michal13Staněk Matěj Jiří22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy