Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Votice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Teplýšovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VoticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1519:48 TJ Sokol Teplýšovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jíša Tomáš
Lovíšek Lubomír
 
 
Pessr Jiří
Zeman Pavel
 
 
     2301
2.Budka Miloslav
Zoul Petr
 
 
Šramota Pavel
Sládek Jaroslav
 
 
     0302
3.Jíša TomášPessr Jiří     2303
4.Lovíšek LubomírŠramota Pavel     1304
5.Budka MiloslavZeman Pavel     0305
6.Zoul PetrSládek Jaroslav     0306
7.Lovíšek LubomírPessr Jiří     1307
8.Budka MiloslavŠramota Pavel     0308
9.Zoul PetrZeman Pavel     0309
10.Jíša TomášSládek Jaroslav     3119
11.Budka MiloslavPessr Jiří     03110
12.Zoul PetrŠramota Pavel     03111
13.Jíša TomášZeman Pavel     03112
14.Lovíšek LubomírSládek Jaroslav     13113
15.Zoul PetrPessr Jiří     23114
16.Jíša Tomᚊramota Pavel     32214
17.Lovíšek LubomírZeman PavelWO    30314
18.Budka MiloslavSládek Jaroslav     13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jíša Tomáš22Pessr Jiří40
Lovíšek Lubomír03Šramota Pavel31
Budka Miloslav04Zeman Pavel30
Zoul Petr04Sládek Jaroslav31
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SDH Petroupim BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Čerčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Petroupim, 256 01 BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1327:42 TJ Slavoj Čerčany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klatovský Petr
Lejček Roman
 
 
Matoušek Jakub
Kučera Jan
 
 
     0301
2.Škvor Josef
Černý Jiří
 
 
Šrámek Pavel
Tomašovič Ivan
 
 
     1302
3.Klatovský PetrKučera Jan     3112
4.Černý JiříMatoušek Jakub     3122
5.Lejček RomanŠrámek Pavel     1323
6.Škvor JosefTomašovič Ivan     0324
7.Černý JiříKučera Jan     1325
8.Lejček RomanMatoušek Jakub     0326
9.Škvor JosefŠrámek Pavel     3136
10.Klatovský PetrTomašovič Ivan     3046
11.Lejček RomanKučera Jan     0347
12.Škvor JosefMatoušek Jakub     2348
13.Klatovský PetrŠrámek Pavel     1349
14.Černý JiříTomašovič Ivan     23410
15.Škvor JosefKučera Jan     23411
16.Klatovský PetrMatoušek JakubWO    30511
17.Černý JiříŠrámek Pavel     23512
18.Lejček RomanTomašovič Ivan     03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Klatovský Petr21Kučera Jan31
Černý Jiří13Matoušek Jakub21
Lejček Roman04Šrámek Pavel31
Škvor Josef13Tomašovič Ivan31
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK MračVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis Benešov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál Obecního úřadu MračRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1323:42 Stolní tenis Benešov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rabiňák Jaroslav
Škvor Vladimír
 
 
Košař Pavel
Hausenblas Jakub
 
 
     3010
2.Dlouhá Marie
Platil Jaroslav
 
 
Šachl David
Kohout Ondřej
 
 
     0311
3.Rabiňák JaroslavHnátek Jan     2312
4.Dlouhá MarieKošař Pavel     3022
5.Škvor VladimírHausenblas Jakub     0323
6.Khol PavelŠachl David     0324
7.Dlouhá MarieHnátek Jan     2325
8.Škvor VladimírKohout Ondřej     2326
9.Khol PavelHausenblas Jakub     0327
10.Rabiňák JaroslavŠachl David     3137
11.Škvor VladimírHnátek Jan     2338
12.Khol PavelKohout Ondřej     0339
13.Rabiňák JaroslavHausenblas Jakub     03310
14.Dlouhá MarieŠachl David     03311
15.Khol PavelHnátek Jan     03312
16.Rabiňák JaroslavKohout Ondřej     31412
17.Dlouhá MarieHausenblas Jakub     03413
18.Škvor VladimírŠachl David     31513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rabiňák Jaroslav22Hnátek Jan40
Dlouhá Marie13Košař Pavel01
Škvor Vladimír13Hausenblas Jakub40
Khol Pavel04Šachl David22
   Kohout Ondřej21



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Krusičany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Týnec nad Sázavou BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
klub SDHRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:43 KST Týnec nad Sázavou B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fulín Jiří
Chocholoušek Martin
 
 
Šípek Jiří
Halák Karel
 
 
     2301
2.Jahoda Luděk
Jahoda Martin
 
 
Pospíšil Tomáš
Pospíšil Jiří
 
 
     3211
3.Fulín JiříŠípek Jiří     0312
4.Chocholoušek MartinPospíšil Tomáš     1313
5.Jahoda LuděkPospíšil Jiří     1314
6.Jahoda MartinHalák Karel     3224
7.Chocholoušek MartinŠípek Jiří     0325
8.Jahoda LuděkPospíšil Tomáš     3235
9.Jahoda MartinPospíšil Jiří     3145
10.Fulín JiříHalák Karel     0346
11.Jahoda LuděkŠípek Jiří     1347
12.Jahoda MartinPospíšil Tomáš     2348
13.Fulín JiříPospíšil Jiří     3058
14.Chocholoušek MartinHalák Karel     0359
15.Jahoda MartinŠípek Jiří     3269
16.Fulín JiříPospíšil Tomáš     03610
17.Chocholoušek MartinPospíšil Jiří     03611
18.Jahoda LuděkHalák Karel     31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fulín Jiří13Šípek Jiří31
Chocholoušek Martin04Pospíšil Tomáš31
Jahoda Luděk22Pospíšil Jiří22
Jahoda Martin31Halák Karel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Pyšely BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Kavalier Sázava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna PyšelyRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2019 17:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:28 Sokol Pyšely B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vejmelka Jaroslav
Kovařík Jiří
 
 
Šturc Jaroslav
Brožek Michal
 
 
     3010
2.Gončar Ivan
Melíšek Marian
 
 
Šteflíček Jiří
Novák Jaroslav
 
 
     3020
3.Melíšek MarianNovák Jaroslav     3030
4.Kovařík JiříŠteflíček Jiří     1331
5.Vejmelka JaroslavŠturc Jaroslav     1332
6.Gončar IvanBrožek Michal     3142
7.Kovařík JiříNovák Jaroslav     3152
8.Vejmelka JaroslavŠteflíček Jiří     0353
9.Gončar IvanŠturc Jaroslav     0354
10.Melíšek MarianBrožek Michal     3264
11.Vejmelka JaroslavNovák Jaroslav     3174
12.Gončar IvanŠteflíček Jiří     3084
13.Melíšek MarianŠturc Jaroslav     1385
14.Kovařík JiříBrožek Michal     3195
15.Gončar IvanNovák Jaroslav     1396
16.Melíšek MarianŠteflíček Jiří     32106
17.Kovařík JiříŠturc Jaroslav     31116
18.Vejmelka JaroslavBrožek Michal     31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Melíšek Marian31Novák Jaroslav13
Kovařík Jiří31Šteflíček Jiří22
Vejmelka Jaroslav22Šturc Jaroslav31
Gončar Ivan22Brožek Michal04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Čerčany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Louňovice pod Blaníkem BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna ČerčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:21 TJ Slavoj Čerčany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dykast Ladislav
Žádník Jiří
 
 
Kahoun Josef nejml.
Bébr Milan
 
 
     3010
2.Mádr Václav
Vocel Viktor
 
 
Kakos Miroslav
Tichá Vendula
 
 
     1311
3.Žádník JiříKahoun Josef nejml.     3021
4.Vocel ViktorBébr Milan     3031
5.Mádr VáclavKakos Miroslav     3141
6.Dykast LadislavTichá Vendula     3051
7.Vocel ViktorKahoun Josef nejml.     3061
8.Mádr VáclavBébr Milan     3071
9.Dykast LadislavKakos Miroslav     3181
10.Žádník JiříTichá Vendula     1382
11.Mádr VáclavKahoun Josef nejml.     3092
12.Dykast LadislavBébr Milan     30102
13.Žádník JiříKakos Miroslav     31112
14.Vocel ViktorTichá Vendula     03113
15.Dykast LadislavKahoun Josef nejml.     30123
16.Žádník JiříBébr Milan     23124
17.Vocel ViktorKakos Miroslav     23125
18.Mádr VáclavTichá VendulaWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žádník Jiří22Kahoun Josef nejml.04
Vocel Viktor22Bébr Milan13
Mádr Václav30Kakos Miroslav13
Dykast Ladislav40Tichá Vendula21
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy