Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 5 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nesvačily BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Divišov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nesvačily 138, Bystřice 257 51, Spolkový dům NesvačilyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:22 TJ Sokol Nesvačily B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dráb Lukáš
Dráb Radomil
 
 
Ševčík Vojta
Dedera Tomáš
 
 
     3010
2.Lízner Stanislav
Dolejší Jaroslav
 
 
Dedera Jan
Frauenterková Andrea
 
 
     3120
3.Dráb RadomilŠevčík Vojta     3130
4.Dráb LukášDedera Tomáš     3140
5.Lízner StanislavDedera Jan     2341
6.Dolejší JaroslavFrauenterková Andrea     3151
7.Dráb Lukᚊevčík Vojta     3061
8.Lízner StanislavDedera Tomáš     3071
9.Dolejší JaroslavDedera Jan     0372
10.Dráb RadomilFrauenterková Andrea     3082
11.Lízner StanislavŠevčík Vojta     3092
12.Dolejší JaroslavDedera Tomáš     30102
13.Dráb RadomilDedera Jan     03103
14.Macháček FilipFrauenterková Andrea     03104
15.Dolejší JaroslavŠevčík Vojta     03105
16.Dráb RadomilDedera Tomáš     30115
17.Macháček FilipDedera Jan     23116
18.Lízner StanislavFrauenterková Andrea     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dráb Radomil31Ševčík Vojta13
Dráb Lukáš20Dedera Tomáš04
Lízner Stanislav31Dedera Jan40
Dolejší Jaroslav22Frauenterková Andrea13
Macháček Filip02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 5 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Bystřice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SHD Smilkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jídelna bývalého areálu JZDRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1422:47 SHD Smilkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Barák Luboš
Matoušková Zuzana
 
 
Fulín Ondřej
Fulín Štěpán
 
 
     1301
2.Nedvěd Karel
Randa David
 
 
Utínek Václav
Fulín Patrik
 
 
     2302
3.Barák LubošFulín Ondřej     0303
4.Nedvěd KarelFulín Štěpán     3113
5.Matoušková ZuzanaUtínek Václav     1314
6.Randa DavidFulín Patrik     3024
7.Nedvěd KarelFulín Ondřej     0325
8.Matoušková ZuzanaFulín Štěpán     0326
9.Randa DavidUtínek Václav     0327
10.Barák LubošFulín Patrik     2328
11.Matoušková ZuzanaFulín Ondřej     0329
12.Randa DavidFulín Štěpán     3239
13.Barák LubošUtínek Václav     03310
14.Nedvěd KarelFulín Patrik     23311
15.Randa DavidFulín Ondřej     13312
16.Barák LubošFulín Štěpán     03313
17.Nedvěd KarelUtínek Václav     32413
18.Matoušková ZuzanaFulín Patrik     13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Barák Luboš04Fulín Ondřej40
Nedvěd Karel22Fulín Štěpán22
Matoušková Zuzana04Utínek Václav31
Randa David22Fulín Patrik31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 5 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Netvořice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Louňovice pod Blaníkem CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1322:43 Sokol Louňovice pod Blaníkem C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmeral Karel st.
Šmeral Adam
 
 
Kahoun Josef
Kahoun Josef ml.
 
 
     0301
2.Skalický Dominik
Novotný Aleš
 
 
Tichá Lenka
Kahoun Petr
 
 
     0302
3.Šmeral Karel st.Kahoun Petr     3112
4.Šmeral AdamKahoun Josef     0313
5.Novotný AlešTichá Lenka     3123
6.Skalický DominikKahoun Josef ml.     0324
7.Šmeral AdamKahoun Petr     0325
8.Novotný AlešKahoun Josef     0326
9.Skalický DominikTichá Lenka     1327
10.Šmeral Karel st.Kahoun Josef ml.     3037
11.Novotný AlešKahoun Petr     0338
12.Nejedlo TadeášKahoun Josef     0339
13.Šmeral Karel st.Tichá Lenka     3049
14.Šmeral AdamKahoun Josef ml.     23410
15.Nejedlo TadeášKahoun Petr     03411
16.Šmeral Karel st.Kahoun Josef     23412
17.Šmeral AdamTichá Lenka     23413
18.Novotný AlešKahoun Josef ml.     32513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šmeral Karel st.31Kahoun Petr31
Šmeral Adam04Kahoun Josef40
Novotný Aleš22Tichá Lenka22
Skalický Dominik02Kahoun Josef ml.22
Nejedlo Tadeáš02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 5 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TATRAN Kamenný Přívoz BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SDH Petroupim DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zasedací místnost v První jílovské, a.s., Jílové u PrahyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:9 TATRAN Kamenný Přívoz B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kukla Karel
Kukla Jakub
 
 
Kysela Stanislav st.
Kyselová Aneta
 
 
     3010
2.Kováč Robert
Bernard Adam Jan
 
 
Kysela Stanislav
Muller Jan
 
 
     2311
3.Bernard Adam JanKysela Stanislav     0312
4.Kováč RobertMuller Jan     3022
5.Kukla JakubKysela Stanislav st.     3032
6.Kukla KarelKyselová Aneta     3042
7.Kováč RobertKysela Stanislav     3052
8.Kukla JakubMuller Jan     3062
9.Kukla KarelKysela Stanislav st.     3072
10.Bernard Adam JanKyselová Aneta     3082
11.Kukla JakubKysela Stanislav     3092
12.Kukla KarelMuller Jan     30102
13.Bernard Adam JanKysela Stanislav st.     30112
14.Kováč RobertKyselová Aneta     30122
15.Kukla KarelKysela Stanislav     30132
16.Bernard Adam JanMuller Jan     03133
17.Kováč RobertKysela Stanislav st.     30143
18.Kukla JakubKyselová Aneta     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bernard Adam Jan22Kysela Stanislav13
Kováč Robert40Muller Jan13
Kukla Jakub40Kysela Stanislav st.04
Kukla Karel40Kyselová Aneta04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 5 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Netvořice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Sídliště, Severní 968, 25801 Vlašim, 300 m nad Městským koupalištěmRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:19 SKST Vlašim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaigl Martin
Polyak Patrik
 
 
Havelka Richard st.
Havelka Richard
 
 
     1301
2.Holejšovská Anna
Jírová Anna
 
 
Ernestová Lucie
Šádek Zdeněk
 
 
     3011
3.Vaigl MartinHavelka Richard     3021
4.Lajdová KarolínaHavelka Richard st.     3031
5.Polyak PatrikErnestová Lucie     0332
6.Jírová AnnaŠádek Zdeněk     3042
7.Lajdová KarolínaHavelka Richard     3052
8.Polyak PatrikHavelka Richard st.     0353
9.Jírová AnnaErnestová Lucie     2354
10.Vaigl MartinŠádek Zdeněk     3064
11.Holejšovská AnnaHavelka Richard     3074
12.Jírová AnnaHavelka Richard st.     3184
13.Vaigl MartinErnestová Lucie     3094
14.Lajdová KarolínaŠádek Zdeněk     30104
15.Jírová AnnaHavelka Richard     13105
16.Vaigl MartinHavelka Richard st.     30115
17.Lajdová KarolínaErnestová Lucie     30125
18.Holejšovská AnnaŠádek Zdeněk     13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vaigl Martin40Havelka Richard13
Lajdová Karolína40Havelka Richard st.13
Polyak Patrik02Ernestová Lucie22
Jírová Anna22Šádek Zdeněk13
Holejšovská Anna11   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy