Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany juniorsVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Přezletice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:34638:643nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěpánek Aleš
Doskočil Matěj
 
 
Ptáčník Luboš
Macek Pavel
 
 
1145  3010
2.Dědič David
Cibulková Veronika
 
 
Weishaupt Antonín
Spretka Jerzy
 
 
-5-3-7  0311
3.Doskočil MatějPtáčník Luboš-9-88-7 1312
4.Dědič DavidMacek Pavel-37-7-11 1313
5.Cibulková VeronikaWeishaupt Antonín-6-7-3  0314
6.Štěpánek AlešSpretka Jerzy486  3024
7.Dědič DavidPtáčník Luboš85-11-8-32325
8.Cibulková VeronikaMacek Pavel-10-8-7  0326
9.Štěpánek AlešWeishaupt Antonín1075  3036
10.Doskočil MatějSpretka Jerzy-6-6108-82337
11.Cibulková VeronikaPtáčník Luboš-6108-173247
12.Štěpánek AlešMacek Pavel557  3057
13.Doskočil MatějWeishaupt Antonín9-96-783267
14.Dědič DavidSpretka Jerzy86-73 3177
15.Štěpánek AlešPtáčník Luboš8710  3087
16.Doskočil MatějMacek Pavel-89-7763297
17.Dědič DavidWeishaupt Antonín8-87-9-72398
18.Cibulková VeronikaSpretka Jerzy-46-78-22399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Doskočil Matěj22Ptáčník Luboš22
Dědič David13Macek Pavel22
Cibulková Veronika13Weishaupt Antonín22
Štěpánek Aleš40Spretka Jerzy22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASK Stará BoleslavVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Líbeznice DRozhodčí:sami
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ SPARTAK ČELAKOVICE, Tělocvična, Masarykova 585/16 , ČelakoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:35632:647nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Králík Martin
Svášek Bohumil st.
 
 
Srbek Jiří
Procházka Miroslav
 
 
688  3010
2.Králík Pavel
Juhász Radovan
 
 
Mohyla Jiří
Kreibich Pavel
 
 
-9-988-42311
3.Svášek Bohumil st.Mohyla Jiří-7-5-7  0312
4.Králík MartinProcházka Miroslav7-5-8-9 1313
5.Králík PavelSrbek Jiří-11056 3123
6.Juhász RadovanKreibich Pavel1-105-783233
7.Králík MartinMohyla Jiří716-6-8-92334
8.Králík PavelProcházka Miroslav-9-98-8 1335
9.Juhász RadovanSrbek Jiří688  3045
10.Svášek Bohumil st.Kreibich Pavel-2-2-8  0346
11.Králík PavelMohyla Jiří78-96 3156
12.Juhász RadovanProcházka Miroslav-9-5-9  0357
13.Svášek Bohumil st.Srbek Jiří-65-5-7 1358
14.Králík MartinKreibich Pavel997  3068
15.Juhász RadovanMohyla Jiří8-796 3178
16.Svášek Bohumil st.Procházka Miroslav-58-5-6 1379
17.Králík MartinSrbek Jiří10-669 3189
18.Králík PavelKreibich Pavel7-86-983299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svášek Bohumil st.04Mohyla Jiří22
Králík Martin22Procházka Miroslav40
Králík Pavel31Srbek Jiří13
Juhász Radovan31Kreibich Pavel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Úvaly DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
náměstí Arnošta z Pardubic 8, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1122:35454:542TTC Brandýs nad Labem G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Staněk Miroslav
Trojan Petr
 
 
Vošahlík Marek
Hliněnský Martin
 
 
8136  3010
2.Hošek Petr
Jirásek Zdeněk
 
 
Tomsová Kateřina
Bessenyey Vaszil
 
 
-5-9-6  0311
3.Staněk MiroslavVošahlík Marek526  3021
4.Trojan PetrHliněnský Martin278  3031
5.Hošek PetrTomsová Kateřina-4-5-3  0332
6.Jirásek ZdeněkBessenyey Vaszil-2-1-4  0333
7.Trojan PetrVošahlík Marek543  3043
8.Hošek PetrHliněnský Martin-6-5-8  0344
9.Jirásek ZdeněkTomsová Kateřina-3-3-3  0345
10.Staněk MiroslavBessenyey Vaszil-7-9-11  0346
11.Hošek PetrVošahlík Marek12611  3056
12.Jirásek ZdeněkHliněnský Martin-4-5-4  0357
13.Staněk MiroslavTomsová Kateřina996  3067
14.Trojan PetrBessenyey Vaszil-6-6-9  0368
15.Jirásek ZdeněkVošahlík Marek-4-6-4  0369
16.Staněk MiroslavHliněnský Martin8-98-1083279
17.Trojan PetrTomsová Kateřina-116-8-8 13710
18.Hošek PetrBessenyey Vaszil-9-4-2  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Staněk Miroslav31Vošahlík Marek13
Trojan Petr22Hliněnský Martin22
Hošek Petr13Tomsová Kateřina31
Jirásek Zdeněk04Bessenyey Vaszil40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nehvizdy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Popovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NehvizdyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:178:53435:662TJ Sokol Velké Popovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Znamenáček Petr
Hrdina Pavel
 
 
Hozman Luděk
Tyller Jiří
 
 
98-4-593210
2.Holub Daniel
Pastír Roman
 
 
Hynek Jaroslav
Kaválek Radim
 
 
-414-3-8 1311
3.Znamenáček PetrHozman Luděk-2-8-9  0312
4.Hrdina PavelHynek Jaroslav10-5-7-6 1313
5.Holub DanielKaválek Radim-1-4-7  0314
6.Pastír RomanTyller Jiří-3-3-5  0315
7.Hrdina PavelHozman Luděk-7-5-11  0316
8.Holub DanielHynek Jaroslav-7-6-9  0317
9.Pastír RomanKaválek Radim-8-4-8  0318
10.Znamenáček PetrTyller Jiří7-9-87-102319
11.Holub DanielHozman Luděk-8-10-1  03110
12.Pastír RomanHynek Jaroslav-3-10-9  03111
13.Znamenáček PetrKaválek Radim-9-8-9  03112
14.Hrdina PavelTyller Jiří-11-6-6  03113
15.Pastír RomanHozman Luděk-10-2-3  03114
16.Znamenáček PetrHynek Jaroslav-7-67-7 13115
17.Hrdina PavelKaválek Radim-9-8-5  03116
18.Holub DanielTyller Jiří-6-4-8  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Znamenáček Petr04Hozman Luděk40
Hrdina Pavel04Hynek Jaroslav40
Holub Daniel04Kaválek Radim40
Pastír Roman04Tyller Jiří40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nehvizdy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod školou 987, ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1611:50 TJ Sokol Nehvizdy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doskočil Jan
Stárek Karel nejml.
 
 
Horák Jan
Počepický Petr
 
 
     0301
2.Peřinová Adéla
Mencl Adam
 
 
Macko Arnošt
Jankovská Iveta
 
 
     0302
3.Peřinová AdélaPočepický Petr     0303
4.Mencl AdamJankovská Iveta     0304
5.Stárek Karel nejml.Horák Jan     0305
6.Doskočil JanMacko Arnošt     3015
7.Mencl AdamPočepický Petr     0316
8.Stárek Karel nejml.Jankovská Iveta     0317
9.Doskočil JanHorák Jan     3227
10.Peřinová AdélaMacko Arnošt     0328
11.Stárek Karel nejml.Počepický Petr     0329
12.Doskočil JanJankovská Iveta     13210
13.Peřinová AdélaHorák Jan     13211
14.Mencl AdamMacko Arnošt     13212
15.Doskočil JanPočepický Petr     13213
16.Peřinová AdélaJankovská Iveta     03214
17.Mencl AdamHorák Jan     13215
18.Stárek Karel nejml.Macko Arnošt     03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Peřinová Adéla04Počepický Petr40
Mencl Adam04Jankovská Iveta40
Stárek Karel nejml.04Horák Jan31
Doskočil Jan22Macko Arnošt31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mratín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna MratínRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:30 TJ Sokol Mratín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Carda Roman
Slezák Jakub
 
 
Skála Lukáš
Kučera Jan
 
 
     2301
2.Malý Jaroslav
Semerák Lukáš
 
 
Paal Daniel
Matouš Karel
 
 
     2302
3.Semerák LukášSkála Lukáš     3012
4.Malý JaroslavKučera Jan     3122
5.Slezák JakubMatouš Karel     0323
6.Carda RomanPaal Daniel     1324
7.Malý JaroslavSkála Lukáš     3034
8.Slezák JakubKučera Jan     3244
9.Carda RomanMatouš Karel     0345
10.Semerák LukášPaal Daniel     2346
11.Slezák JakubSkála Lukáš     3056
12.Carda RomanKučera Jan     3266
13.Semerák LukášMatouš Karel     3276
14.Malý JaroslavPaal Daniel     3186
15.Carda RomanSkála Lukáš     3196
16.Semerák LukášKučera Jan     30106
17.Malý JaroslavMatouš Karel     30116
18.Slezák JakubPaal Daniel     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Semerák Lukáš31Skála Lukáš04
Malý Jaroslav40Kučera Jan04
Slezák Jakub22Matouš Karel22
Carda Roman22Paal Daniel31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy