Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec DVrchní
rozhodčí:
Varcl Jan st.
HOSTUJÍCÍ:SKST DěčínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:Smetana Josef
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:Brožík Karel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:8395:279SKST Liberec D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brožík Karel
Protiva Martin
 
 
Svěchota Vojtěch
Matas Jan
 
 
657  3010
2.Rosu Robert Alexandru
Reliszka Jakub
 
 
Tauš Jiří
Sobíšek Martin
 
 
6-5610 3120
3.Reliszka JakubSvěchota Vojtěch1013  3030
4.Protiva MartinSobíšek Martin546  3040
5.Rosu Robert AlexandruTauš Jiří-726-763250
6.Brožík KarelMatas Jan69-10-1253260
7.Protiva MartinSvěchota Vojtěch1063  3070
8.Rosu Robert AlexandruSobíšek Martin85-67 3180
9.Brožík KarelTauš Jiří8-849 3190
10.Reliszka JakubMatas Jan-68610 31100
11.Rosu Robert AlexandruSvěchota Vojtěch         
12.Brožík KarelSobíšek Martin         
13.Reliszka JakubTauš Jiří         
14.Protiva MartinMatas Jan         
15.Brožík KarelSvěchota Vojtěch         
16.Reliszka JakubSobíšek Martin         
17.Protiva MartinTauš Jiří         
18.Rosu Robert AlexandruMatas Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Reliszka Jakub20Svěchota Vojtěch02
Protiva Martin20Sobíšek Martin02
Rosu Robert Alexandru20Tauš Jiří02
Brožík Karel20Matas Jan02
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Loko Depo LiberecVrchní
rozhodčí:
Zahradník Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad LabemRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Máchova159/56, Home Credit Arena LiberecRozhodčí:Bradáč Petr
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:Minář Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:11439:323Loko Depo Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svatoš Roman
Smejkal Tomáš
 
 
Budinský Petr
Kváš Pavel
 
 
6-898 3110
2.Bradáč Petr
Pokorný Marcel
 
 
Hybler Martin
Seibert Karel
 
 
676  3020
3.Bradáč PetrKváš Pavel1072  3030
4.Svatoš RomanHybler Martin-410-11-6 1331
5.Pokorný MarcelBudinský Petr6-742 3141
6.Smejkal TomášSeibert Karel2103  3051
7.Svatoš RomanKváš Pavel695  3061
8.Pokorný MarcelHybler Martin57-69 3171
9.Smejkal TomášBudinský Petr44-95 3181
10.Bradáč PetrSeibert Karel58-93 3191
11.Pokorný MarcelKváš Pavel-7-713-6 1392
12.Smejkal TomášHybler Martin568  30102
13.Bradáč PetrBudinský Petr         
14.Svatoš RomanSeibert Karel         
15.Smejkal TomášKváš Pavel         
16.Bradáč PetrHybler Martin         
17.Svatoš RomanBudinský Petr         
18.Pokorný MarcelSeibert Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bradáč Petr20Kváš Pavel12
Svatoš Roman11Hybler Martin12
Pokorný Marcel21Budinský Petr02
Smejkal Tomáš30Seibert Karel02
Počet diváků: 2
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumVrchní
rozhodčí:
Šťastný Vladislav
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník MostRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá BoleslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:32565:596nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šťastný Vladislav
Čeřovský Petr st.
 
 
Bořík Milan
Bíma Miroslav
 
 
-77-7-4 1301
2.Sedláček Jan ml.
Vilímek Miroslav
 
 
Macháček Jan
Vondráček Filip
 
 
599  3011
3.Vilímek MiroslavBíma Miroslav-98711 3121
4.Sedláček Jan ml.Bořík Milan-4-4-7  0322
5.Botka JanVondráček Filip-1-10-7  0323
6.Macela PetrMacháček Jan-87-8883233
7.Sedláček Jan ml.Bíma Miroslav-77-2-6 1334
8.Botka JanBořík Milan-7-5-2  0335
9.Macela PetrVondráček Filip475  3045
10.Vilímek MiroslavMacháček Jan465  3055
11.Botka JanBíma Miroslav-6-6-6  0356
12.Macela PetrBořík Milan396  3066
13.Vilímek MiroslavVondráček Filip1186  3076
14.Šťastný VladislavMacháček Jan-79-3-8 1377
15.Macela PetrBíma Miroslav71011  3087
16.Vilímek MiroslavBořík Milan11-10-7653297
17.Šťastný VladislavVondráček Filip1111-8-9-42398
18.Botka JanMacháček Jan-6-10-5  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vilímek Miroslav40Bíma Miroslav22
Sedláček Jan ml.02Bořík Milan22
Botka Jan04Vondráček Filip22
Macela Petr40Macháček Jan22
Šťastný Vladislav02   
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad LabemVrchní
rozhodčí:
Nekola Tomáš st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Batesta ChodovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:Holub Zdeněk
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:Chalupa Josef ml.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:13466:361TTC Brandýs nad Labem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šejvl Jakub
Chalupa Josef ml.
 
 
Hurban Nikola
Huleš Petr
 
 
87-83 3110
2.Papírník Pavel
Sysel Vojtěch
 
 
Kruliš David
Kořínek Jan
 
 
384  3020
3.Chalupa Josef ml.Huleš Petr10-8-62-62321
4.Šejvl JakubHurban Nikola-9575 3131
5.Sysel VojtěchKořínek Jan1235  3041
6.Papírník PavelKruliš David367  3051
7.Šejvl JakubHuleš Petr-10126-353261
8.Balák KryštofHurban Nikola-6-106-10 1362
9.Papírník PavelKořínek Jan787  3072
10.Chalupa Josef ml.Kruliš David588  3082
11.Balák KryštofHuleš Petr-10-5-4  0383
12.Papírník PavelHurban Nikola1058  3093
13.Chalupa Josef ml.Kořínek Jan588  30103
14.Šejvl JakubKruliš David         
15.Papírník PavelHuleš Petr         
16.Chalupa Josef ml.Hurban Nikola         
17.Šejvl JakubKořínek Jan         
18.Balák KryštofKruliš David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Chalupa Josef ml.21Huleš Petr21
Šejvl Jakub20Hurban Nikola12
Sysel Vojtěch10Kořínek Jan03
Papírník Pavel30Kruliš David02
Balák Kryštof02   
Tělocvična teplota Z 19 C - K 20 C Utkání bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle PrahaVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:SK ŠtětíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Stárkou 4, Praha 4, 140 00Rozhodčí:Ambrož Adam
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:Motyčka Oldřich
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:29606:560TJ Sokol Michle Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimeček Jan
Hořejší Radim
 
 
Novák Libor
Dvořák Milan ml.
 
 
-6-232-92301
2.Nejedlý Petr
Bucifal Aleš
 
 
Ullman Miloslav
Líska Tomáš
 
 
7-1098 3111
3.Bucifal AlešLíska Tomáš9-754 3121
4.Hořejší RadimUllman Miloslav-6-6-6  0322
5.Šimeček JanNovák Libor9-9-9-9 1323
6.Nejedlý PetrDvořák Milan ml.667  3033
7.Hořejší RadimLíska Tomáš-54-8-6 1334
8.Šimeček JanUllman Miloslav-5-2-10  0335
9.Nejedlý PetrNovák Libor656  3045
10.Bucifal AlešDvořák Milan ml.4-6113 3155
11.Šimeček JanLíska Tomáš8-6-8-5 1356
12.Nejedlý PetrUllman Miloslav-58-9663266
13.Bucifal AlešNovák Libor11-14-13-2 1367
14.Hořejší RadimDvořák Milan ml.4-9-4853277
15.Nejedlý PetrLíska Tomáš276  3087
16.Bucifal AlešUllman Miloslav78-96 3197
17.Hořejší RadimNovák Libor1068  30107
18.Šimeček JanDvořák Milan ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bucifal Aleš31Líska Tomáš22
Hořejší Radim22Ullman Miloslav22
Šimeček Jan03Novák Libor22
Nejedlý Petr40Dvořák Milan ml.03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha CVrchní
rozhodčí:
Fausek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Litoměřice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:Vožický Bohumil
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:Šedivý Stanislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:25581:516TTC Elizza Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rochowanski Pavel
Dvořák Petr
 
 
Skokan Viktor
Kopecký Filip
 
 
10-555 3110
2.Píša Radovan
Marat Petr
 
 
Hrnčíř Jan
Woznicki Patrik
 
 
-7-6-9  0311
3.Marat PetrHrnčíř Jan7-8-14-6 1312
4.Dvořák PetrWoznicki Patrik8-1084 3122
5.Píša RadovanSkokan Viktor1376  3032
6.Rochowanski PavelKopecký Filip486  3042
7.Dvořák PetrHrnčíř Jan374  3052
8.Píša RadovanWoznicki Patrik-7-12-9  0353
9.Rochowanski PavelSkokan Viktor7-695 3163
10.Marat PetrKopecký Filip-73-9-7 1364
11.Píša RadovanHrnčíř Jan7-8-91093274
12.Rochowanski PavelWoznicki Patrik8119  3084
13.Marat PetrSkokan Viktor-2-8-10  0385
14.Dvořák PetrKopecký Filip-9-9410-62386
15.Rochowanski PavelHrnčíř Jan941  3096
16.Marat PetrWoznicki Patrik3-7-89832106
17.Dvořák PetrSkokan Viktor7-7-6-9 13  
18.Píša RadovanKopecký Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Marat Petr13Hrnčíř Jan13
Dvořák Petr21Woznicki Patrik13
Píša Radovan21Skokan Viktor12
Rochowanski Pavel40Kopecký Filip21
Počet diváků: 2

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy