Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceVrchní
rozhodčí:
Švec Jaroslav st.
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, PardubiceRozhodčí:Zajíček Martin
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:Voženílková Alena
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:8392:298TJ Tesla Pardubice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimonek Petr
Dostál Jan
 
 
Půlpán David
Kubát Petr
 
 
397  3010
2.Merta Jakub
Kadleček Radomír
 
 
Plachý Jiří
Suvorov Maxim
 
 
-8149 3120
3.Merta JakubPůlpán David-5699 3130
4.Dostál JanKubát Petr6-8511 3140
5.Kadleček RadomírPlachý Jiří777  3050
6.Šimonek PetrSuvorov Maxim642  3060
7.Dostál JanPůlpán David-7-7-11  0361
8.Kadleček RadomírKubát Petr-59810 3171
9.Šimonek PetrPlachý Jiří7108  3081
10.Merta JakubSuvorov Maxim657  3091
11.Kadleček RadomírPůlpán David99-78 31101
12.Šimonek PetrKubát Petr55   20  
13.Merta JakubPlachý Jiří         
14.Dostál JanSuvorov Maxim         
15.Šimonek PetrPůlpán David         
16.Merta JakubKubát Petr         
17.Dostál JanPlachý Jiří         
18.Kadleček RadomírSuvorov Maxim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Merta Jakub20Půlpán David12
Dostál Jan11Kubát Petr02
Kadleček Radomír30Plachý Jiří02
Šimonek Petr20Suvorov Maxim02
Počet diváků: 22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva PardubiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST BohniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Terezy Novákové 503, Pardubice 530 02Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:33662:633nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pytlík Jiří
Ecler Michal
 
 
Kadavý Vladimír
Maršík Richard
 
 
6-5-8-6 1301
2.Bělohlav Karel
Hájek Tomáš
 
 
Juklík Tomáš
Šmíd Miroslav
 
 
10-756 3111
3.Ecler MichalJuklík Tomáš-8-92-11 1312
4.Pytlík JiříŠmíd Miroslav-811-47-52313
5.Hájek TomášMaršík Richard945  3023
6.Bělohlav KarelKuba Miloslav987  3033
7.Pytlík JiříJuklík Tomáš-117-8-9 1334
8.Hájek Tomᚊmíd Miroslav-6-8-7  0335
9.Bělohlav KarelMaršík Richard6910  3045
10.Ecler MichalKuba Miloslav-99-4-8 1346
11.Hájek TomášJuklík Tomáš4-58-9103256
12.Bělohlav KarelŠmíd Miroslav-88-9523266
13.Ecler MichalKadavý Vladimír106-78 3176
14.Pytlík JiříKuba Miloslav-8-10-8  0377
15.Bělohlav KarelJuklík Tomáš776  3087
16.Ecler MichalŠmíd Miroslav96-4-9-72388
17.Pytlík JiříKadavý Vladimír1189  3098
18.Hájek TomášKuba Miloslav-847-8-62399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ecler Michal13Juklík Tomáš22
Pytlík Jiří13Šmíd Miroslav31
Hájek Tomáš22Maršík Richard02
Bělohlav Karel40Kuba Miloslav31
   Kadavý Vladimír02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stará PakaVrchní
rozhodčí:
Oravec Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra HoliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční 355, 50791 Stará Paka, tělocvična ZŠ Stará PakaRozhodčí:Budina Martin
Datum dle rozpisu25. 09. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:Lhota František
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:36520:582TJ Jiskra Holice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šajner Lubomír
Vajgl Pavel
 
 
Mádlo Martin
Táborský Jiří
 
 
-7-877-82301
2.Dlabola Petr
Krtička Luboš
 
 
Jelínek Michal
Koubek René
 
 
11-110-8-72302
3.Krtička LubošJelínek Michal-109-5-3 1303
4.Šajner LubomírTáborský Jiří-65-6-8 1304
5.Vajgl PavelVraštil Lukáš5114  3014
6.Dlabola PetrMádlo Martin-7-109-11 1315
7.Šajner LubomírJelínek Michal7-7-51253225
8.Vajgl PavelTáborský Jiří65-97 3135
9.Dlabola PetrVraštil Lukáš45-97 3145
10.Krtička LubošMádlo Martin-2-8-4  0346
11.Vajgl PavelJelínek Michal-8-7-4  0347
12.Dlabola PetrTáborský Jiří-97-4-7 1348
13.Krtička LubošVraštil Lukáš-6-55963258
14.Šajner LubomírMádlo Martin10-3-89-82359
15.Dlabola PetrJelínek Michal-8-4-6  03510
16.Krtička LubošTáborský Jiří         
17.Šajner LubomírVraštil Lukáš         
18.Vajgl PavelMádlo Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Krtička Luboš12Jelínek Michal31
Šajner Lubomír12Táborský Jiří21
Vajgl Pavel21Vraštil Lukáš03
Dlabola Petr13Mádlo Martin30



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové CVrchní
rozhodčí:
Fišera Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:Bohdanecký Jakub
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:Koblížek Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:27583:557DTJ Hradec Králové C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lučan Martin
Bittner Michal
 
 
Herout František
Škopek Pavel
 
 
76-38 3110
2.Foff Miroslav st.
Slavík Libor
 
 
Nevřela Daniel
Loudín Petr
 
 
-4-99-5 1311
3.Lučan MartinHerout František-9764 3121
4.Foff Miroslav st.Nevřela Daniel-1-6-6  0322
5.Slavík LiborSlavík Radek668  3032
6.Bittner MichalŠkopek Pavel988  3042
7.Foff Miroslav st.Herout František-6-5-5  0343
8.Slavík LiborNevřela Daniel7-9-8-7 1344
9.Bittner MichalSlavík Radek966  3054
10.Lučan MartinŠkopek Pavel11-5109 3164
11.Slavík LiborHerout František9-8-6-8 1365
12.Bittner MichalNevřela Daniel387  3075
13.Lučan MartinLoudín Petr457  3085
14.Foff Miroslav st.Škopek Pavel6-4-9-9 1386
15.Bittner MichalHerout František-10-84-4 1387
16.Lučan MartinNevřela Daniel889  3097
17.Foff Miroslav st.Loudín Petr-9-117-10 1398
18.Slavík LiborŠkopek Pavel867  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lučan Martin40Herout František31
Foff Miroslav st.04Nevřela Daniel22
Slavík Libor22Slavík Radek02
Bittner Michal31Škopek Pavel13
   Loudín Petr11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CVrchní
rozhodčí:
Kačer Radek
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:Jirásek Martin ml.
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:25Rozhodčí:Čepelka Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:26591:543TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brát Karel ml.
Jakubský Filip
 
 
Kaněra Jan
Zikmund Adam
 
 
-9-88373210
2.Hrunka Jakub
Lebeda Matyáš
 
 
Protiva Luboš
Fabíni Marek
 
 
11-10-9783220
3.Jakubský FilipProtiva Luboš-6-7-4  0321
4.Hrunka JakubKaněra Jan4-11-91023231
5.Hušek AdamZikmund Adam1488  3041
6.Brát Karel ml.Fabíni Marek628  3051
7.Hrunka JakubProtiva Luboš9-9-11-9 1352
8.Hušek AdamKaněra Jan-9-8-4  0353
9.Brát Karel ml.Zikmund Adam-98-11953263
10.Jakubský FilipFabíni Marek12911  3073
11.Hušek AdamProtiva Luboš-7-5710-72374
12.Brát Karel ml.Kaněra Jan654  3084
13.Jakubský FilipZikmund Adam-5-10-5  0385
14.Hrunka JakubFabíni Marek5-968 3195
15.Brát Karel ml.Protiva Luboš14-7-118532105
16.Lebeda MatyášKaněra Jan7-968 31  
17.Hrunka JakubZikmund Adam         
18.Hušek AdamFabíni Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jakubský Filip12Protiva Luboš31
Hrunka Jakub21Kaněra Jan12
Hušek Adam12Zikmund Adam12
Brát Karel ml.40Fabíni Marek03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2Vrchní
rozhodčí:
Vítek Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou-MšenoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 55102Rozhodčí:Rochowanski Milan
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:21521:467TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čenovský David
Tuček Adam
 
 
Jirman Petr
Bittner Martin
 
 
-747-883210
2.Černý Jaroslav
Šmidt Karel
 
 
Rose Radek
Švácha Ondřej
 
 
48-89 3120
3.Čenovský DavidRose Radek71013  3030
4.Tuček AdamJirman Petr-7-2-2  0331
5.Černý JaroslavŠvácha Ondřej-65-91343241
6.Šmidt KarelBittner Martin-11-96943251
7.Tuček AdamRose Radek-8-103383261
8.Černý JaroslavJirman Petr125-5-1093271
9.Šmidt KarelŠvácha Ondřej687  3081
10.Čenovský DavidBittner Martin6911  3091
11.Hnik OndřejRose Radek5-76-12-32392
12.Šmidt KarelJirman Petr3-5-5-3 1393
13.Čenovský DavidŠvácha Ondřej-7557 31103
14.Tuček AdamBittner Martin         
15.Šmidt KarelRose Radek         
16.Čenovský DavidJirman Petr         
17.Tuček AdamŠvácha Ondřej         
18.Hnik OndřejBittner Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čenovský David30Rose Radek12
Tuček Adam11Jirman Petr21
Černý Jaroslav20Švácha Ondřej03
Šmidt Karel21Bittner Martin02
Hnik Ondřej01   
Počet diváků: 28

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy