Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST BohniceVrchní
rozhodčí:
Slavata Josef
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - BohniceRozhodčí:Radouš Jaromír
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:40Rozhodčí:Polcar Vojtěch
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:34422:517SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Juklík Tomáš
Kadavý Vladimír
 
 
Herout František
Slavík Radek
 
 
8-73-383210
2.Kézr Aleš
Kuba Miloslav
 
 
Nevřela Daniel
Loudín Petr
 
 
-9-5-12  0311
3.Kuba MiloslavHerout František-5-6-6  0312
4.Juklík TomášNevřela Daniel9-138-4-42313
5.Kadavý VladimírLoudín Petr-8-10-4  0314
6.Kézr AlešSlavík Radek-10596 3124
7.Juklík TomášHerout František-12-66-8 1325
8.Kadavý VladimírNevřela Daniel-6-8-7  0326
9.Kézr AlešLoudín Petr-6-8710-42327
10.Kuba MiloslavSlavík Radek-5969 3137
11.Kadavý VladimírHerout František-13-8-4  0338
12.Kézr AlešNevřela Daniel-713-411-62339
13.Kuba MiloslavLoudín Petr-6-8-7  03310
14.Juklík TomášSlavík Radek         
15.Kézr AlešHerout František         
16.Kuba MiloslavNevřela Daniel         
17.Juklík TomášLoudín Petr         
18.Kadavý VladimírSlavík Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kuba Miloslav12Herout František30
Juklík Tomáš02Nevřela Daniel30
Kadavý Vladimír03Loudín Petr30
Kézr Aleš12Slavík Radek02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra HoliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:Plachý Jiří
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:35439:541TJ Jiskra Holice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Petr
Dvořák Jan nejml.
 
 
Jelínek Michal
Koubek René
 
 
10-998 3110
2.Suvorov Maxim
Khalaila Adam
 
 
Mádlo Martin
Táborský Jiří
 
 
99-11-8-22311
3.Kubát PetrTáborský Jiří7-11-58-42312
4.Dvořák Jan nejml.Jelínek Michal-5-78-7 1313
5.Suvorov MaximMádlo Martin9-7-81033223
6.Půlpán DavidKoubek René93-86 3133
7.Dvořák Jan nejml.Táborský Jiří-8-4-5  0334
8.Suvorov MaximJelínek Michal-4-14-8  0335
9.Půlpán DavidMádlo Martin-8-7-9  0336
10.Kubát PetrKoubek René-8-4-5  0337
11.Suvorov MaximTáborský Jiří9-4613 3147
12.Půlpán DavidJelínek Michal-49-6-6 1348
13.Kubát PetrMádlo Martin-11-6-5  0349
14.Dvořák Jan nejml.Koubek René-3-7-7  03410
15.Půlpán DavidTáborský Jiří         
16.Kubát PetrJelínek Michal         
17.Dvořák Jan nejml.Mádlo Martin         
18.Suvorov MaximKoubek René         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubát Petr03Táborský Jiří21
Dvořák Jan nejml.03Jelínek Michal30
Suvorov Maxim21Mádlo Martin21
Půlpán David12Koubek René21
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceVrchní
rozhodčí:
Švec Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou-MšenoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, PardubiceRozhodčí:Zajíček Martin
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:Voženílková Alena
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:15476:400TJ Tesla Pardubice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Merta Jakub
Kadleček Radomír
 
 
Obešlo Josef ml.
Rose Radek
 
 
4510  3010
2.Šimonek Petr
Souček Martin
 
 
Jahoda Martin
Jirman Petr
 
 
966  3020
3.Merta JakubJahoda Martin8-43-793230
4.Stránský MatějObešlo Josef ml.6-9-79-92331
5.Souček MartinRose Radek-179-9893241
6.Šimonek PetrJirman Petr759  3051
7.Stránský MatějJahoda Martin-7-7-4  0352
8.Souček MartinObešlo Josef ml.739  3062
9.Šimonek PetrRose Radek10125  3072
10.Merta JakubJirman Petr-9569 3182
11.Souček MartinJahoda Martin-3-5-10  0383
12.Šimonek PetrObešlo Josef ml.5105  3093
13.Merta JakubRose Radek5-1192 31103
14.Stránský MatějJirman Petr         
15.Šimonek PetrJahoda Martin         
16.Merta JakubObešlo Josef ml.         
17.Stránský MatějRose Radek         
18.Souček MartinJirman Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Merta Jakub30Jahoda Martin21
Stránský Matěj02Obešlo Josef ml.12
Souček Martin21Rose Radek03
Šimonek Petr30Jirman Petr02
Počet diváků: 20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva PardubiceVrchní
rozhodčí:
Vraštil Lukáš
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Terezy Novákové 503, Pardubice 530 02Rozhodčí:Jirka Lukáš
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:05Rozhodčí:Tesner Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1011:32307:433SKST Liberec E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pytlík Jiří
Dočkal Radek
 
 
Zikmund Adam
Kaněra Jan
 
 
-8-59-8 1301
2.Hájek Tomáš
Ecler Michal
 
 
Protiva Luboš
Fabíni Marek
 
 
-687-6-62302
3.Ecler MichalFabíni Marek82-8-993212
4.Dočkal RadekProtiva Luboš5-3-6-9 1313
5.Hájek TomášKaněra Jan-5-108-7 1314
6.Pytlík JiříZikmund Adam-55-9-9 1315
7.Dočkal RadekFabíni Marek-2-3-4  0316
8.Hájek TomášProtiva Luboš-5-4-4  0317
9.Pytlík JiříKaněra Jan-1010-6-9 1318
10.Ecler MichalZikmund Adam-8-68-5 1319
11.Hájek TomášFabíni MarekWO    03110
12.Pytlík JiříProtiva Luboš         
13.Ecler MichalKaněra Jan         
14.Dočkal RadekZikmund Adam         
15.Pytlík JiříFabíni Marek         
16.Ecler MichalProtiva Luboš         
17.Dočkal RadekKaněra Jan         
18.Hájek TomášZikmund Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ecler Michal11Fabíni Marek11
Dočkal Radek02Protiva Luboš20
Hájek Tomáš02Kaněra Jan20
Pytlík Jiří02Zikmund Adam20
WO01WO10
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stará PakaVrchní
rozhodčí:
Oravec Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční 355, 507 91 Stará PakaRozhodčí:Budina Martin
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:Lhota František
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:31482:525TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šajner Lubomír
Vajgl Pavel
 
 
Kačer Radek
Janovský Dan
 
 
859  3010
2.Dlabola Petr
Krtička Luboš
 
 
Hušek Adam
Jirásek Martin ml.
 
 
-7-10-8  0311
3.Krtička LubošJanovský Dan-10-4-6  0312
4.Dlabola PetrJirásek Martin ml.6-98-7-112313
5.Vajgl PavelHušek Adam398  3023
6.Šajner LubomírKačer Radek1074  3033
7.Dlabola PetrJanovský Dan-9-9-5  0334
8.Vajgl PavelJirásek Martin ml.98-6-2-12335
9.Šajner LubomírHušek Adam910-11-9-92336
10.Krtička LubošKačer Radek-89-711-92337
11.Vajgl PavelJanovský Dan-8-7-7  0338
12.Šajner LubomírJirásek Martin ml.128-89 3148
13.Krtička LubošHušek Adam-6-3-8  0349
14.Dlabola PetrKačer Radek-11-766-1123410
15.Šajner LubomírJanovský Dan         
16.Krtička LubošJirásek Martin ml.         
17.Dlabola PetrHušek Adam         
18.Vajgl PavelKačer Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krtička Luboš03Janovský Dan30
Dlabola Petr03Jirásek Martin ml.21
Vajgl Pavel12Hušek Adam21
Šajner Lubomír21Kačer Radek21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové CVrchní
rozhodčí:
Šlechta Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:Bohdanecký Jakub
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
14:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:38709:696DTJ Hradec Králové C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sánchez Javier Francisco
Slavík Libor
 
 
Čenovský David
Tuček Adam
 
 
10410  3010
2.Chládek Martin
Šumpík Viktor
 
 
Hnik Ondřej
Šmidt Karel
 
 
56-7-9103220
3.Sánchez Javier FranciscoČenovský David914-77 3130
4.Chládek MartinHnik Ondřej4-1363 3140
5.Slavík LiborŠmidt Karel9-894 3150
6.Šumpík ViktorTuček Adam-587-9-112351
7.Chládek MartinČenovský David11-5-89-52352
8.Slavík LiborHnik Ondřej8-9-7273262
9.Šumpík ViktorŠmidt Karel-31-8-10 1363
10.Sánchez Javier FranciscoTuček Adam-8179-953273
11.Slavík LiborČenovský David-3896 3183
12.Šumpík ViktorHnik Ondřej-6-11-8  0384
13.Sánchez Javier FranciscoŽŠmidt Karel-9310-2-92385
14.Chládek MartinTuček Adam-5-4-9  0386
15.Šumpík ViktorČenovský David-1-7-11  0387
16.Sánchez Javier FranciscoHnik Ondřej7-910-873297
17.Chládek MartinŠmidt Karel-8-6-8  0398
18.Slavík LiborTuček Adam34-9-8632108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sánchez Javier Francisco31Čenovský David22
Chládek Martin13Hnik Ondřej13
Slavík Libor40Šmidt Karel31
Šumpík Viktor04Tuček Adam22
Počet diváků: 10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS