Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BVrchní
rozhodčí:
Hanek Stanislav st.
HOSTUJÍCÍ:TTC LitoměřiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 11:30 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
13:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:711:24259:341TTC Litoměřice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimůnková Veronika
Jungwirthová Andrea
 
 
Prášilová Petra
Eisnerová Heda
 
 
-6-7-3  0301
2.Timonina Vjatsheslavovna ValerijaPrášilová Petra-3-5-3  0302
3.Jungwirthová AndreaEisnerová Heda-9-6-4  0303
4.Šimůnková VeronikaPetržílková Eliška1063  3013
5.Jungwirthová AndreaPrášilová Petra-3-5-7  0314
6.Timonina Vjatsheslavovna ValerijaPetržílková Eliška-1085-923224
7.Šimůnková VeronikaEisnerová Heda-7-3-8  0325
8.Jungwirthová AndreaPetržílková Eliška9-397 3135
9.Šimůnková VeronikaPrášilová Petra-7-669-112336
10.Timonina Vjatsheslavovna ValerijaEisnerová Heda-4-5-3  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Timonina Vjatsheslavovna Valerija12Prášilová Petra30
Jungwirthová Andrea12Eisnerová Heda30
Šimůnková Veronika12Petržílková Eliška03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC BranikVrchní
rozhodčí:
Menger Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700Rozhodčí:Hummelová Jarmila
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 11:30 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
13:30Rozhodčí:Vožeh Václav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:519:21364:382nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suchomanová Jana
Černá Martina
 
 
Koutská Marie
Ajdini Tereza
 
 
-95-7693210
2.Ulihrachová JitkaKoutská Marie645  3020
3.Černá MartinaBrožová Alena-585-9153230
4.Suchomanová JanaAjdini Tereza-7-4-8  0331
5.Černá MartinaKoutská Marie56-7-5-72332
6.Ulihrachová JitkaAjdini Tereza-4-8-2  0333
7.Suchomanová JanaBrožová Alena789  3043
8.Černá MartinaAjdini Tereza-5-6-7  0344
9.Suchomanová JanaKoutská Marie-712-813103254
10.Ulihrachová JitkaBrožová Alena-877-5-132355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Ulihrachová Jitka12Koutská Marie12
Černá Martina12Brožová Alena12
Suchomanová Jana21Ajdini Tereza30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST AutoPartner LiberecVrchní
rozhodčí:
Žid Jaromír
HOSTUJÍCÍ:SKST DěčínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:710:21262:313SKST Děčín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Butrym Sandra
Absolonová Marie
 
 
Nováková Eva
Kacálková Kristýna
 
 
-3-9-12  0301
2.Reslerová VěraNováková Eva-2-5-4  0302
3.Butrym SandraKacálková Kristýna-8-12-9  0303
4.Absolonová MarieHoudková Helena956  3013
5.Butrym SandraNováková Eva8810  3023
6.Reslerová VěraHoudková Helena-1011-10-11 1324
7.Absolonová MarieKacálková Kristýna-4-8-5  0325
8.Butrym SandraHoudková Helena635  3035
9.Absolonová MarieNováková Eva-5-10-5  0336
10.Reslerová VěraKacálková Kristýna-5-4-8  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Reslerová Věra03Nováková Eva21
Butrym Sandra21Kacálková Kristýna30
Absolonová Marie12Houdková Helena12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol TurnovVrchní
rozhodčí:
Vrabec Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Nový BorRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skálova 540, 511 01 TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:326:14395:357TJ Sokol Turnov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matoušková Stanislava
Botková Michaela
 
 
Svobodová Gabriela
Nolová Markéta
 
 
10910  3010
2.Botková MichaelaNolová Markéta5108  3020
3.Janoušková JitkaKašubiaková Viktorie16-7-973230
4.Matoušková StanislavaSvobodová Gabriela3-8-3-9 1331
5.Janoušková JitkaNolová Markéta-759-6-92332
6.Botková MichaelaSvobodová Gabriela959  3042
7.Matoušková StanislavaKašubiaková Viktorie61211  3052
8.Janoušková JitkaSvobodová Gabriela-49-89-102353
9.Matoušková StanislavaNolová Markéta-7-331293263
10.Botková MichaelaKašubiaková Viktorie79-89 3173

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Botková Michaela30Nolová Markéta12
Janoušková Jitka12Kašubiaková Viktorie03
Matoušková Stanislava21Svobodová Gabriela21
Počet diváků: 3

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy