Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs "F"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany "G"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
3. ZŠ v Brandýse u poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 12. 2011 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:941:31 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirotka Bohuslav
Lang Petr
 
 
Navrátil Jaroslav
Bébr Leoš
 
 
     3110
2.Sviták Petr
Strnad Richard
 
 
Verbík Jan
Kepka Jakub
 
 
     2311
3.Sviták PetrNavrátil Jaroslav     1312
4.Lang PetrBébr Leoš     1313
5.Strnad RichardVerbík Jan     3223
6.Jirotka BohuslavKepka Jakub     3033
7.Lang PetrNavrátil Jaroslav     2334
8.Strnad RichardBébr Leoš     3144
9.Jirotka BohuslavVerbík Jan     3054
10.Sviták PetrKepka Jakub     3064
11.Strnad RichardNavrátil Jaroslav     1365
12.Jirotka BohuslavBébr Leoš     2366
13.Sviták PetrJícha Tomáš     2367
14.Lang PetrKepka Jakub     3077
15.Jirotka BohuslavNavrátil Jaroslav     3087
16.Sviták PetrBébr Leoš     1388
17.Lang PetrJícha Tomáš     2389
18.Strnad RichardKepka Jakub     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sviták Petr13Navrátil Jaroslav31
Lang Petr13Bébr Leoš31
Strnad Richard31Verbík Jan02
Jirotka Bohuslav31Kepka Jakub04
   Jícha Tomáš20



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Přezletice "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slavoj VeleňRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VinořRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2011 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:36 Slavoj Veleň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macek Pavel
Burša Martin
 
 
Novák Václav
Moc Marek
 
 
     2301
2.Teplý Stanislav ml.
Spretka Jerzy
 
 
Šilhán Rudolf st.
Šilhán Rudolf ml.
 
 
     2302
3.Burša MartinMoc Marek     3012
4.Ptáčník LubošNovák Václav     3022
5.Spretka JerzyŠilhán Rudolf st.     0323
6.Teplý Stanislav ml.Šilhán Rudolf ml.     3133
7.Ptáčník LubošMoc Marek     3143
8.Macek PavelNovák Václav     3253
9.Teplý Stanislav ml.Šilhán Rudolf st.     0354
10.Burša MartinŠilhán Rudolf ml.     2355
11.Macek PavelMoc Marek     2356
12.Teplý Stanislav ml.Novák Václav     2357
13.Burša MartinŠilhán Rudolf st.     3067
14.Ptáčník LubošŠilhán Rudolf ml.     1368
15.Teplý Stanislav ml.Moc Marek     3278
16.Burša MartinNovák Václav     0379
17.Ptáčník LubošŠilhán Rudolf st.     3089
18.Macek PavelŠilhán Rudolf ml.     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Burša Martin22Moc Marek13
Ptáčník Luboš31Novák Václav22
Spretka Jerzy01Šilhán Rudolf st.22
Teplý Stanislav ml.22Šilhán Rudolf ml.31
Macek Pavel12   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jizera Káraný "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad,Václavská 19Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 12. 2011 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1223:43 TJ Spartak Čelákovice "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jarý Jan
Leistner Petr
 
 
Bárta Jan
Kukla Kryštof
 
 
     0301
2.Čmuhař Daniel
Leistner Jan ml.
 
 
Matouš Karel
Jahoda Pavel
 
 
     0302
3.Jarý JanBárta Jan     3112
4.Leistner PetrKukla Kryštof     0313
5.Čmuhař DanielMatouš Karel     3123
6.Leistner Jan ml.Jahoda Pavel     2324
7.Leistner PetrBárta Jan     0325
8.Čmuhař DanielKukla Kryštof     3035
9.Leistner Jan ml.Matouš Karel     1336
10.Jarý JanJahoda Pavel     0337
11.Čmuhař DanielBárta Jan     3247
12.Leistner Jan ml.Kukla Kryštof     1348
13.Jarý JanMatouš Karel     1349
14.Leistner PetrJahoda Pavel     03410
15.Leistner Jan ml.Bárta Jan     31510
16.Jarý JanKukla Kryštof     03511
17.Leistner PetrMatouš Karel     03512
18.Čmuhař DanielJahoda Pavel     32612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jarý Jan13Bárta Jan13
Leistner Petr04Kukla Kryštof31
Čmuhař Daniel40Matouš Karel31
Leistner Jan ml.13Jahoda Pavel31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mratín "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ASK Stará Boleslav "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v Kostelecké ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2011 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1222:38 ASK Stará Boleslav "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Samborský Jakub
Slezák Jakub
 
 
Mařák Zdeněk
Diviš Jaroslav
 
 
     3010
2.Šulc Pavel
Kovář Michal
 
 
Mařák Milan
Juhász Radovan
 
 
     0311
3.Samborský JakubMařák Zdeněk     3021
4.Slezák JakubDiviš Jaroslav     2322
5.Šulc PavelMařák Milan     0323
6.Kovář MichalJuhász Radovan     0324
7.Slezák JakubMařák Zdeněk     3134
8.Šulc PavelDiviš Jaroslav     3144
9.Kovář MichalMařák Milan     0345
10.Samborský JakubJuhász Radovan     0346
11.Šulc PavelMařák Zdeněk     3056
12.Kovář MichalDiviš Jaroslav     0357
13.Samborský JakubMařák Milan     0358
14.Slezák JakubJuhász Radovan     0359
15.Kovář MichalMařák Zdeněk     3069
16.Samborský JakubDiviš Jaroslav     23610
17.Slezák JakubMařák Milan     03611
18.Šulc PavelJuhász Radovan     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Samborský Jakub13Mařák Zdeněk04
Slezák Jakub13Diviš Jaroslav31
Šulc Pavel22Mařák Milan40
Kovář Michal13Juhász Radovan40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Úvaly "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jizera Káraný "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 12. 2011 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:15 SK Úvaly "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Michalcová Martina
Bambas Petr
 
 
Zita Roman
Šejvl Jakub
 
 
     0301
2.Květoň Miroslav
Ittner Karel
 
 
Zolmanová Kateřina
Marečková Eliška
 
 
     3011
3.Michalcová MartinaZita Roman     3221
4.Bambas PetrŠejvl Jakub     3031
5.Květoň MiroslavZolmanová Kateřina     3041
6.Ittner KarelMarečková Eliška     3051
7.Bambas PetrZita Roman     1352
8.Květoň MiroslavŠejvl Jakub     3062
9.Ittner KarelZolmanová Kateřina     3072
10.Michalcová MartinaMarečková Eliška     3082
11.Žižka MilanZita Roman     0383
12.Ittner KarelŠejvl Jakub     3093
13.Michalcová MartinaZolmanová Kateřina     30103
14.Bambas PetrMarečková Eliška     30113
15.Ittner KarelZita Roman     31123
16.Michalcová MartinaŠejvl Jakub     30133
17.Bambas PetrZolmanová Kateřina     30143
18.Žižka MilanMarečková Eliška     13144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Michalcová Martina40Zita Roman22
Bambas Petr31Šejvl Jakub04
Květoň Miroslav20Zolmanová Kateřina04
Ittner Karel40Marečková Eliška13
Žižka Milan02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy