Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor dorostu Kolo: 7 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad OrlicíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mistrovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
UstíRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2012 08:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:224:10 TTC Ústí nad Orlicí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doležal Tomáš
Moravec Oldřich
 
 
Kapalčík Šimon
Kalousek Ondřej
 
 
     3010
2.John JiříKrejčí Robin     0311
3.Moravec OldřichKalousek Ondřej     3021
4.Doležal TomášKapalčík Šimon     3031
5.Moravec OldřichKrejčí Robin     0332
6.John JiříKapalčík Šimon     3042
7.Doležal TomášKalousek Ondřej     3052
8.Moravec OldřichKapalčík Šimon     3162
9.Doležal TomášKrejčí Robin     3272
10.John JiříKalousek Ondřej     3182

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
John Jiří21Krejčí Robin21
Moravec Oldřich21Kalousek Ondřej03
Doležal Tomáš30Kapalčík Šimon03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor dorostu Kolo: 7 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mistrovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
UstíRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2012 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:520:16 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Robin
Kalousek Ondřej
 
 
Rybka Tomáš ml.
Hajný Miroslav
 
 
     2301
2.Kapalčík ŠimonHajný Miroslav     3111
3.Krejčí RobinRybka Tomáš ml.     3021
4.Kalousek OndřejValenta Aleš     0322
5.Krejčí RobinHajný Miroslav     3032
6.Kapalčík ŠimonValenta Aleš     3042
7.Kalousek OndřejRybka Tomáš ml.     1343
8.Krejčí RobinValenta Aleš     3053
9.Kalousek OndřejHajný Miroslav     0354
10.Kapalčík ŠimonRybka Tomáš ml.     2355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kapalčík Šimon21Hajný Miroslav12
Krejčí Robin30Rybka Tomáš ml.21
Kalousek Ondřej03Valenta Aleš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor dorostu Kolo: 7 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
UstíRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2012 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:816:25 TTC Ústí nad Orlicí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hajný Miroslav
Rybka Tomáš ml.
 
 
Moravec Oldřich
John Jiří
 
 
     3010
2.Hajný MiroslavDoležal Tomáš     1311
3.Rybka Tomáš ml.Moravec Oldřich     1312
4.Valenta AlešJohn Jiří     3122
5.Rybka Tomáš ml.Doležal Tomáš     2323
6.Hajný MiroslavJohn Jiří     2324
7.Valenta AlešMoravec Oldřich     2325
8.Rybka Tomáš ml.John Jiří     0326
9.Valenta AlešDoležal Tomáš     2327
10.Hajný MiroslavMoravec Oldřich     0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hajný Miroslav03Doležal Tomáš30
Rybka Tomáš ml.03Moravec Oldřich30
Valenta Aleš12John Jiří21



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor dorostu Kolo: 7 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Králíky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KrálikyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2012 08:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:2 TJ Jiskra Králíky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil Tomáš ml.
Dostál Dominik
 
 
Pavelka Dominik
Marek Jakub
 
 
     3010
2.Dostál DominikPavelka Dominik     3020
3.Opravil JiříMarek Jakub     3130
4.Pospíšil Tomáš ml.Drábková Veronika     3040
5.Opravil JiříPavelka Dominik     3050
6.Dostál DominikDrábková Veronika     3060
7.Pospíšil Tomáš ml.Marek Jakub     3170
8.Opravil JiříDrábková Veronika     3080
9.Pospíšil Tomáš ml.Pavelka Dominik     3090
10.Dostál DominikMarek Jakub     30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Dostál Dominik30Pavelka Dominik03
Opravil Jiří30Marek Jakub03
Pospíšil Tomáš ml.30Drábková Veronika03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor dorostu Kolo: 7 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KrálikyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2012 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:106:30 TJ Lanškroun B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavelka Dominik
Marek Jakub
 
 
Langr Lukáš ml.
Doležel Daniel
 
 
     0301
2.Pavelka DominikChládek Karel     1302
3.Marek JakubLangr Lukáš ml.     1303
4.Drábková TerezaDoležel Daniel     0304
5.Marek JakubChládek Karel     2305
6.Pavelka DominikDoležel Daniel     1306
7.Drábková TerezaLangr Lukáš ml.     0307
8.Marek JakubDoležel Daniel     1308
9.Drábková TerezaChládek Karel     0309
10.Pavelka DominikLangr Lukáš ml.     03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Pavelka Dominik03Chládek Karel30
Marek Jakub03Langr Lukáš ml.30
Drábková Tereza03Doležel Daniel30



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor dorostu Kolo: 7 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Králíky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KrálikyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2012 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:713:24 TJ Jiskra Králíky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Langr Lukáš ml.
Chládek Karel
 
 
Dostál Dominik
Pospíšil Tomáš ml.
 
 
     3210
2.Chládek KarelDostál Dominik     0311
3.Langr Lukáš ml.Opravil Jiří     3121
4.Doležel DanielPospíšil Tomáš ml.     1322
5.Langr Lukáš ml.Dostál Dominik     1323
6.Chládek KarelPospíšil Tomáš ml.     0324
7.Doležel DanielOpravil Jiří     0325
8.Langr Lukáš ml.Pospíšil Tomáš ml.     3035
9.Doležel DanielDostál Dominik     1336
10.Chládek KarelOpravil Jiří     1337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Chládek Karel03Dostál Dominik30
Langr Lukáš ml.21Opravil Jiří21
Doležel Daniel03Pospíšil Tomáš ml.21



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor dorostu Kolo: 7 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:US Steinerová Choceň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ChoceňRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2012 08:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:321:11 US Steinerová Choceň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaňka Tomáš
Kaňka Ondřej
 
 
Bělka Vít
Hustý Lukáš
 
 
     3010
2.Kaňka TomášVerešpej Josef     3020
3.Kaňka OndřejHustý Lukáš     3130
4.Bělohlávek LukášBělka Vít     0331
5.Kaňka OndřejVerešpej Josef     3041
6.Kaňka TomášBělka Vít     3051
7.Šeda JanHustý Lukáš     0352
8.Kaňka OndřejBělka Vít     3062
9.Šeda JanVerešpej Josef     0363
10.Kaňka TomášHustý Lukáš     3173

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kaňka Tomáš30Verešpej Josef12
Kaňka Ondřej30Hustý Lukáš12
Bělohlávek Lukáš01Bělka Vít12
Šeda Jan02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor dorostu Kolo: 7 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Orlice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ChoceňRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2012 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:107:30 Orel Orlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hustý Lukáš
Verešpej Josef
 
 
Vychytil Vojtěch
Fogl Lukáš
 
 
     2301
2.Hustý LukášVychytil Vojtěch     1302
3.Verešpej JosefFogl Lukáš     1303
4.Bělka VítSlavíček Martin     0304
5.Verešpej JosefVychytil Vojtěch     1305
6.Hustý LukášSlavíček Martin     0306
7.Bělka VítFogl Lukáš     0307
8.Verešpej JosefSlavíček Martin     0308
9.Bělka VítVychytil Vojtěch     0309
10.Hustý LukášFogl Lukáš     23010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hustý Lukáš03Vychytil Vojtěch30
Verešpej Josef03Fogl Lukáš30
Bělka Vít03Slavíček Martin30



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor dorostu Kolo: 7 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Orlice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:US Steinerová Choceň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ChoceŇRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2012 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:519:16 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vychytil Vojtěch
Fogl Lukáš
 
 
Kaňka Tomáš
Kaňka Ondřej
 
 
     2301
2.Vychytil VojtěchKaňka Tomáš     1302
3.Fogl LukášKaňka Ondřej     0303
4.Slavíček MartinŠeda Jan     3013
5.Fogl LukášKaňka Tomáš     0314
6.Vychytil VojtěchŠeda Jan     3024
7.Slavíček MartinKaňka Ondřej     3034
8.Fogl Lukᚊeda Jan     3044
9.Slavíček MartinKaňka Tomáš     1345
10.Vychytil VojtěchKaňka Ondřej     3155

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vychytil Vojtěch21Kaňka Tomáš30
Fogl Lukáš12Kaňka Ondřej12
Slavíček Martin21Šeda Jan03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS