Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída C Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha MVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna č.1 : MSM Kotlářka, Praha 6, Na Kotlářce 1, cca 500m od metra Dejvická, BUS 131 -od metra Hradčanská do stanice Na Santince, Herna č.2 : SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Z Dejvické BUS 107,116,147,160 a TRAM 8 do stanice PodbabaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2012 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1017:33429:500TTC Elizza Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tesařík Martin
Šindelář Tomáš
 
 
Vlček Martin
Vohradský Stanislav
 
 
537  3010
2.Vondráček Tomáš
Matiasovits Petr
 
 
Bialas Filip
Šimeček Jan
 
 
-9-1-10  0311
3.Matiasovits PetrVlček Martin-5-6-2  0312
4.Vondráček TomášBialas Filip-14-6-7  0313
5.Šindelář Tomᚊimeček Jan-5-10-4  0314
6.Tesařík MartinVohradský Stanislav75-10-553224
7.Vondráček TomášVlček Martin-8-48-5 1325
8.Šindelář TomášBialas Filip-11-7-9  0326
9.Tesařík MartinŠimeček Jan7912  3036
10.Matiasovits PetrVohradský Stanislav4-4-99-82337
11.Šindelář TomášVlček Martin7-8-5-5 1338
12.Tesařík MartinBialas Filip9-14106 3148
13.Matiasovits PetrŠimeček Jan-4-8-9  0349
14.Vondráček TomášVohradský Stanislav6-5-9-12 13410
15.Tesařík MartinVlček Martin-6-797932  
16.Matiasovits PetrBialas Filip         
17.Vondráček Tomᚊimeček Jan         
18.Šindelář TomášVohradský Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Matiasovits Petr03Vlček Martin30
Vondráček Tomáš03Bialas Filip21
Šindelář Tomáš03Šimeček Jan21
Tesařík Martin30Vohradský Stanislav21



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída C Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK HAMR ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 19:00, Sportovní ul. 1380, Praha 10 Vršovice, tram 6, 7, 24, stanice ObloukováRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:35558:591nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Železný Daniel
Raffl Daniel
 
 
Uhl Jiří
Kubelka Radek
 
 
-2-6-7  0301
2.Pekárek Václav
Maňura Martin
 
 
Maňas Jiří
Zámek Michal
 
 
87-83 3111
3.Pekárek VáclavUhl Jiří-129-9743221
4.Železný DanielKubelka Radek966  3031
5.Maňura MartinMaňas Jiří-899-9-92332
6.Raffl DanielZámek Michal-10-8-2  0333
7.Železný DanielUhl Jiří-8-6-8  0334
8.Maňura MartinKubelka Radek994  3044
9.Raffl DanielMaňas Jiří-5-4-6  0345
10.Pekárek VáclavZámek Michal-96103 3155
11.Maňura MartinUhl Jiří-6-4-5  0356
12.Raffl DanielKubelka Radek-4-4-2  0357
13.Pekárek VáclavMaňas Jiří7-525 3167
14.Železný DanielZámek Michal4-10-87103277
15.Raffl DanielUhl Jiří-4-3-5  0378
16.Pekárek VáclavKubelka Radek-91056 3188
17.Železný DanielMaňas Jiří-6-59-9 1389
18.Maňura MartinZámek Michal747  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pekárek Václav40Uhl Jiří31
Železný Daniel22Kubelka Radek13
Maňura Martin22Maňas Jiří31
Raffl Daniel04Zámek Michal13



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída C Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha - klub rekreačního ST ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – pátek 19:15, Sokolovna TJ Střížkov, Habartická 200, Praha 9, od metra C–Střížkov cca 400 m pěšky na JZ, v areálu jsou tenisové kurtyRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2012 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1021:33366:519TTC Praha - klub rekreačního ST E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stašák Denis
Pour Tomáš
 
 
Srníček Milan
Nemejovský Michal
 
 
-91083 3110
2.
 
 
Srníček Milan
Moravec Lukáš
 
 
WO    0311
3.Provazník LukášSrníček Milan-2-7-10  0312
4.Smíšek JanWO    0313
5.Pour TomášNemejovský Michal6119  3023
6.Stašák DenisMoravec Lukáš6107  3033
7.Srníček MilanWO    0334
8.Pour TomášSmíšek Jan566  3044
9.Stašák DenisNemejovský Michal-12685 3154
10.Provazník LukášMoravec Lukáš-4-9-11  0355
11.Pour TomášSrníček Milan-9-12-8  0356
12.Stašák DenisSmíšek Jan-5798 3166
13.Provazník LukášNemejovský Michal-9-5-7  0367
14.Moravec LukášWO    0368
15.Stašák DenisSrníček Milan467  3078
16.Provazník LukášSmíšek Jan-1-6-5  0379
17.Nemejovský MichalWO    03710
18.Pour TomášMoravec Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Provazník Lukáš04Srníček Milan21
Pour Tomáš21Smíšek Jan12
Stašák Denis40Nemejovský Michal12
   Moravec Lukáš11
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída C Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Konstruktiva Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný termín - pátek 19:00, Hala starosty Hanzala , Slavětínská 200 , Klánovice, areál ZŠ, vlak z Masarykova nádraží, MHD č.261 a 303 z Č.MostuRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6378:248TTC Klánovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kratochvíl Karel
Hájek Luděk ml.
 
 
Sýkora Michal
Gregor David
 
 
875  3010
2.Tichý Stanislav
Tuška Jan
 
 
Nebeský Jiří
Fleissig Petr
 
 
5-876 3120
3.Kratochvíl KarelNebeský Jiří587  3030
4.Hájek Luděk ml.Fleissig Petr78-89 3140
5.Tichý StanislavSýkora Michal-6893 3150
6.Tuška JanGregor David564  3060
7.Hájek Luděk ml.Nebeský Jiří389  3070
8.Tichý StanislavFleissig Petr-85-81053280
9.Tuška JanSýkora Michal324  3090
10.Kratochvíl KarelGregor David58-93 31100
11.Tichý StanislavNebeský Jiří         
12.Tuška JanFleissig Petr         
13.Kratochvíl KarelSýkora Michal         
14.Hájek Luděk ml.Gregor David         
15.Tuška JanNebeský Jiří         
16.Kratochvíl KarelFleissig Petr         
17.Hájek Luděk ml.Sýkora Michal         
18.Tichý StanislavGregor David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kratochvíl Karel20Nebeský Jiří02
Hájek Luděk ml.20Fleissig Petr02
Tichý Stanislav20Sýkora Michal02
Tuška Jan20Gregor David02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy