Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen skupina B Kolo: 20 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Lokomotiva Pardubice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Vlašim CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Terezy Novákové 503, Pardubice JesničánkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:619:20363:353SKST Vlašim C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dočkalová Kateřina
Utíkalová Tereza
 
 
Pěnkavová Dagmar
Bošinová Veronika
 
 
29-510 3110
2.Dočkalová KateřinaBošinová Veronika564  3020
3.Utíkalová TerezaBeranová Sára56-117 3130
4.Hrabovská LuciePěnkavová Dagmar-3-9-13  0331
5.Utíkalová TerezaBošinová Veronika7-5-6-11 1332
6.Dočkalová KateřinaPěnkavová Dagmar-8-1010-6 1333
7.Hrabovská LucieBeranová Sára-999-4-92334
8.Utíkalová TerezaPěnkavová Dagmar8-8-4-10 1335
9.Hrabovská LucieBošinová Veronika8-85-4-92336
10.Dočkalová KateřinaBeranová Sára256  3046

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Dočkalová Kateřina21Bošinová Veronika21
Utíkalová Tereza12Beranová Sára12
Hrabovská Lucie03Pěnkavová Dagmar30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen skupina B Kolo: 20 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Linea Chrudim AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:FK Kolín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 503, ChrudimRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:9422:288Linea Chrudim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházková Jana
Sedláčková Martina
 
 
Polívková Barbora
Zelingrová Kamila
 
 
7117  3010
2.Procházková JanaZelingrová Kamila4-9-91033220
3.Sedláčková MartinaBečvářová Michaela889  3030
4.Burešová KateřinaPolívková Barbora-10-86353240
5.Sedláčková MartinaZelingrová Kamila5-9-10223250
6.Procházková JanaPolívková Barbora7-1039 3160
7.Burešová KateřinaBečvářová Michaela553  3070
8.Sedláčková MartinaPolívková Barbora6-11135 3180
9.Burešová KateřinaZelingrová Kamila666  3090
10.Procházková JanaBečvářová Michaela5-987 31100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Procházková Jana30Zelingrová Kamila03
Sedláčková Martina30Bečvářová Michaela03
Burešová Kateřina30Polívková Barbora03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen skupina B Kolo: 20 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Děčín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U.Práce 1824/19, Děčín 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2013 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:522:20387:381nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svatoňová Tereza
Schneiderová Jana
 
 
Zemková Barbora
Motlová Jitka
 
 
-87-67-112301
2.Svatoňová TerezaZemková Barbora-12-7-11  0302
3.Schneiderová JanaMotlová Jitka116-4-4-72303
4.Polanská JanaČástková Eliška75-51 3113
5.Schneiderová JanaZemková Barbora7-8-311-62314
6.Svatoňová TerezaČástková Eliška-9610-993224
7.Polanská JanaMotlová Jitka766  3034
8.Schneiderová JanaČástková Eliška74-57 3144
9.Polanská JanaZemková Barbora115-28 3154
10.Svatoňová TerezaMotlová Jitka-86-5-8 1355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Svatoňová Tereza12Zemková Barbora21
Schneiderová Jana12Motlová Jitka21
Polanská Jana30Částková Eliška03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen skupina B Kolo: 20 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Turnov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skálova 540, TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2013 15:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:517:18339:290nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pušová Ivana
Protivová Jana
 
 
Šitinová Petra
Zemanová Michaela
 
 
-4-9-9  0301
2.Pušová IvanaŠitinová Petra81013  3011
3.Protivová JanaPleskotová Kateřina-7-81643221
4.Longinová IlonaZemanová Michaela-8-9-6  0322
5.Protivová JanaŠitinová Petra-8-7-10  0323
6.Pušová IvanaZemanová Michaela-131057 3133
7.Matoušková StanislavaPleskotová KateřinaWO    3043
8.Protivová JanaZemanová Michaela9-1010-9-122344
9.Matoušková StanislavaŠitinová Petra-5-4-7  0345
10.Pušová IvanaPleskotová KateřinaWO    3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Pušová Ivana20Šitinová Petra21
Protivová Jana12Pleskotová Kateřina01
Longinová Ilona01Zemanová Michaela21
Matoušková Stanislava01   
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen skupina B Kolo: 20 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov A TechnolineRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502, Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2013 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:18346:329TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezdíčková Lenka
Svojanovská Jana
 
 
Faiglová Kamila
Koutská Marie
 
 
365  3010
2.Bezdíčková LenkaLeitnerová Eva st.-8-8-8  0311
3.Javůrková LucieKoutská Marie-8698 3121
4.Svojanovská JanaFaiglová Kamila71-49 3131
5.Javůrková LucieLeitnerová Eva st.-96-6753241
6.Bezdíčková LenkaFaiglová Kamila-78-7-9 1342
7.Svojanovská JanaKoutská Marie9-74-853252
8.Javůrková LucieFaiglová Kamila-7-54-6 1353
9.Svojanovská JanaLeitnerová Eva st.-10-5-3  0354
10.Bezdíčková LenkaKoutská Marie9910  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bezdíčková Lenka12Leitnerová Eva st.21
Javůrková Lucie21Koutská Marie03
Svojanovská Jana21Faiglová Kamila21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen skupina B Kolo: 20 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STC Slaný ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům č.143, DobréRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2013 14:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:128:5355:183SK Dobré C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozínková Kateřina
Sedloňová Aneta
 
 
Ovčaříková Eva
Elicerová Pavlína
 
 
56-87 3110
2.Doucková AnetaKulichová Lenka10-1186 3120
3.Rozínková KateřinaElicerová Pavlína798  3030
4.Sedloňová AnetaNyklová Jitka267  3040
5.Rozínková KateřinaKulichová Lenka548  3050
6.Doucková AnetaNyklová Jitka14-7-8-7 1351
7.Sedloňová AnetaOvčaříková Eva716  3061
8.Rozínková KateřinaNyklová JitkaWO    3071
9.Sedloňová AnetaKulichová LenkaWO    3081
10.Doucková AnetaOvčaříková EvaWO    3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Doucková Aneta11Kulichová Lenka02
Rozínková Kateřina20Elicerová Pavlína01
Sedloňová Aneta20Nyklová Jitka11
   Ovčaříková Eva01
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS