Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen skupina B Kolo: 22 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Lokomotiva Pardubice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Terezy Novákové 503, Pardubice JesničánkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2013 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:615:22318:369SK Dobré C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dočkalová Kateřina
Utíkalová Tereza
 
 
Sedloňová Aneta
Rozínková Kateřina
 
 
711-5-1393210
2.Dočkalová KateřinaSedloňová Aneta-618-10-42311
3.Utíkalová TerezaRozínková Monika1065  3021
4.Jiráňová AlenaRozínková Kateřina-5-5-4  0322
5.Utíkalová TerezaSedloňová Aneta-10-7-11  0323
6.Dočkalová KateřinaRozínková Kateřina-5-7-8  0324
7.Jiráňová AlenaRozínková Monika-7-4-7  0325
8.Utíkalová TerezaRozínková Kateřina98-27 3135
9.Jiráňová AlenaSedloňová Aneta-69-8-8 1336
10.Dočkalová KateřinaRozínková Monika9-6911 3146

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Dočkalová Kateřina12Sedloňová Aneta30
Utíkalová Tereza21Rozínková Monika12
Jiráňová Alena03Rozínková Kateřina21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen skupina B Kolo: 22 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Linea Chrudim AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
v herně TTC Ústí n.O.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:814:26353:404TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházková Jana
Sedláčková Martina
 
 
Bezdíčková Lenka
Svojanovská Jana
 
 
-76-9-6 1301
2.Procházková JanaJavůrková Lucie-29-1211-82302
3.Sedláčková MartinaBezdíčková Lenka-8-9-10  0303
4.Fišerová KateřinaSvojanovská Jana7-5-7-3 1304
5.Sedláčková MartinaJavůrková Lucie78-10-1193214
6.Procházková JanaSvojanovská Jana7109  3024
7.Fišerová KateřinaBezdíčková Lenka-45-9-8 1325
8.Sedláčková MartinaSvojanovská Jana-8-8-8  0326
9.Fišerová KateřinaJavůrková Lucie3-910-6-52327
10.Procházková JanaBezdíčková Lenka-7-109-6 1328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Procházková Jana12Javůrková Lucie21
Sedláčková Martina12Bezdíčková Lenka30
Fišerová Kateřina03Svojanovská Jana21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen skupina B Kolo: 22 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:STC Slaný AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Turnov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Smetanovo náměstí 1310, SlanýRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:106:30246:373Sokol Turnov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ovčaříková Eva
Elicerová Pavlína
 
 
Protivová Jana
Pušová Ivana
 
 
4-7-99-72301
2.Kulichová LenkaLonginová Ilona-53-5-5 1302
3.Štricová NiamhPušová Ivana-5-3-5  0303
4.Kulichová JanaMatoušková Stanislava-9-1-7  0304
5.Štricová NiamhProtivová Jana-6-1011-2 1305
6.Kulichová LenkaMatoušková Stanislava-8-7-7  0306
7.Kulichová JanaPušová Ivana-2-1-4  0307
8.Kasnerová KarolínaMatoušková Stanislava-12-975-92308
9.Kulichová JanaProtivová Jana-5-6-5  0309
10.Kulichová LenkaPušová Ivana-8-4-5  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kulichová Lenka03Longinová Ilona10
Štricová Niamh02Pušová Ivana30
Kulichová Jana03Matoušková Stanislava30
Kasnerová Karolína01Protivová Jana20



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen skupina B Kolo: 22 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov A TechnolineVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Děčín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krušnohorská 1675, JirkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:615:23329:361SKST Děčín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Leitnerová Eva st.
Koutská Marie
 
 
Schneiderová Jana
Hojková Eva
 
 
-7-9-13  0301
2.Koutská MarieSchneiderová Jana97-10-763211
3.Leitnerová Eva st.Svatoňová Tereza32-67 3121
4.Demjanová EliškaPolanská Jana-3-2-3  0322
5.Leitnerová Eva st.Schneiderová Jana-1096-11103232
6.Koutská MariePolanská Jana7-4-5-10 1333
7.Demjanová EliškaSvatoňová Tereza6-5-5-4 1334
8.Leitnerová Eva st.Polanská Jana4-5-12-7 1335
9.Demjanová EliškaSchneiderová Jana-9-7-9  0336
10.Koutská MarieSvatoňová Tereza479  3046

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Koutská Marie21Schneiderová Jana12
Leitnerová Eva st.21Svatoňová Tereza12
Demjanová Eliška03Polanská Jana30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen skupina B Kolo: 22 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Vlašim CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům č.143, DobréRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2013 14:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:615:22329:368SKST Vlašim C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zemanová Michaela
Šitinová Petra
 
 
Pěnkavová Dagmar
Bošinová Veronika
 
 
9-897 3110
2.Šitinová PetraBeranová Sára596  3020
3.Zemanová MichaelaBošinová Aneta-8711-9-82321
4.Cacková TerezaPěnkavová Dagmar-4-7-10  0322
5.Zemanová MichaelaBeranová Sára8-8-10-8 1323
6.Šitinová PetraPěnkavová Dagmar-610610 3133
7.Cacková TerezaBošinová Aneta-8-5-7  0334
8.Zemanová MichaelaPěnkavová Dagmar710-8-9103244
9.Borecká KateřinaBeranová Sára-5-5-4  0345
10.Šitinová PetraBošinová Aneta-8-7-6  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šitinová Petra21Beranová Sára21
Zemanová Michaela12Bošinová Aneta30
Cacková Tereza02Pěnkavová Dagmar12
Borecká Kateřina01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen skupina B Kolo: 22 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:FK Kolín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502, Ústí n.O.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:10359:257TTC Ústí nad Orlicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Motlová Jitka
Zemková Barbora
 
 
Bečvářová Michaela
Šeligová Tereza
 
 
5107  3010
2.Zemková BarboraŠeligová Tereza343  3020
3.Motlová JitkaVokounová Adéla95-11-10123230
4.Částková EliškaBečvářová Michaela336  3040
5.Motlová JitkaŠeligová Tereza455  3050
6.Zemková BarboraBečvářová Michaela-999-653260
7.Cyranyová LucieVokounová Adéla7-9-4-6 1361
8.Motlová JitkaBečvářová Michaela689  3071
9.Cyranyová LucieŠeligová Tereza-67-6-2 1372
10.Zemková BarboraVokounová AdélaWO    3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Zemková Barbora20Šeligová Tereza12
Motlová Jitka30Vokounová Adéla11
Částková Eliška10Bečvářová Michaela03
Cyranyová Lucie02   
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS