Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen skupina B Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Lokomotiva Pardubice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Severní 968, VlašimRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2012 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:425:19416:391SKST Vlašim C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pěnkavová Dagmar
Bošinová Veronika
 
 
Dočkalová Kateřina
Utíkalová Tereza
 
 
-9514-973210
2.Beranová SáraUtíkalová Tereza5-386 3120
3.Pěnkavová DagmarDočkalová Kateřina8-98-7-82321
4.Bošinová VeronikaJiráňová Alena688  3031
5.Pěnkavová DagmarUtíkalová Tereza5-65-853241
6.Beranová SáraJiráňová Alena-7587 3151
7.Bošinová VeronikaDočkalová Kateřina109-8-4-92352
8.Pěnkavová DagmarJiráňová Alena-10288 3162
9.Bošinová VeronikaUtíkalová Tereza9-5-7-8 1363
10.Beranová SáraDočkalová Kateřina710-5-5-72364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Beranová Sára21Utíkalová Tereza12
Pěnkavová Dagmar21Dočkalová Kateřina30
Bošinová Veronika12Jiráňová Alena03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen skupina B Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:FK Kolín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Linea Chrudim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, KolínRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2012 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:20308:327Linea Chrudim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžičková Klára
Bečvářová Michaela
 
 
Procházková Jana
Fišerová Kateřina
 
 
-6-7-9  0301
2.Bečvářová MichaelaFišerová Kateřina8-4-9-5 1302
3.Šeligová TerezaProcházková Jana-5-2-5  0303
4.Růžičková KláraMusílková Romana32-54 3113
5.Šeligová TerezaFišerová Kateřina8-129-9-92314
6.Bečvářová MichaelaMusílková Romana535  3024
7.Růžičková KláraProcházková Jana7117  3034
8.Šeligová TerezaMusílková Romana5-10910 3144
9.Růžičková KláraFišerová Kateřina7-7-5-9 1345
10.Bečvářová MichaelaProcházková Jana-1-5-5  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bečvářová Michaela12Fišerová Kateřina30
Šeligová Tereza12Procházková Jana21
Růžičková Klára21Musílková Romana03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen skupina B Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Děčín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502, Ústí n.O.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2012 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:421:20406:398TTC Ústí nad Orlicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zemková Barbora
Motlová Jitka
 
 
Schneiderová Jana
Svatoňová Tereza
 
 
4-10311 3110
2.Zemková BarboraSchneiderová Jana-6-10-10  0311
3.Motlová JitkaSvatoňová Tereza-871015 3121
4.Cyranyová LuciePolanská Jana10-9-5-7 1322
5.Motlová JitkaSchneiderová Jana1376  3032
6.Zemková BarboraPolanská Jana88-8-6-122333
7.Cyranyová LucieSvatoňová Tereza-9-941283243
8.Motlová JitkaPolanská Jana-6-68883253
9.Cyranyová LucieSchneiderová Jana-6-10-5  0354
10.Zemková BarboraSvatoňová Tereza-10-64883264

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Zemková Barbora12Schneiderová Jana21
Motlová Jitka30Svatoňová Tereza03
Cyranyová Lucie12Polanská Jana21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen skupina B Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Turnov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům č.143, DobréRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2012 14:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:97:28237:361Sokol Turnov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zemanová Michaela
Šitinová Petra
 
 
Protivová Jana
Pušová Ivana
 
 
4-8-6-7 1301
2.Zemanová MichaelaLonginová Ilona-5-76-10 1302
3.Šitinová PetraPušová Ivana5-119-7-112303
4.Cacková TerezaMatoušková Stanislava-9-9-8  0304
5.Šitinová PetraLonginová IlonaWO    0305
6.Zemanová MichaelaMatoušková Stanislava-6-6-3  0306
7.Pleskotová KateřinaProtivová Jana-7-4-9  0307
8.Šitinová PetraMatoušková StanislavaWO    0308
9.Pleskotová KateřinaLonginová Ilona-9-4-5  0309
10.Zemanová MichaelaProtivová Jana8-979 3119

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Zemanová Michaela12Longinová Ilona20
Šitinová Petra01Pušová Ivana10
Cacková Tereza01Matoušková Stanislava20
Pleskotová Kateřina02Protivová Jana11
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen skupina B Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov A TechnolineVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krušnohorská 1675, JirkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2012 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:422:19394:382KST Jirkov A Technoline

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koutská Marie
Faiglová Kamila
 
 
Svojanovská Jana
Javůrková Lucie
 
 
-17-961573210
2.Koutská MarieJavůrková Lucie7-877 3120
3.Leitnerová Eva st.Kovaříčková Jolana6-77-6-92321
4.Faiglová KamilaSvojanovská Jana-7-4-7  0322
5.Leitnerová Eva st.Javůrková Lucie-61068 3132
6.Koutská MarieSvojanovská Jana-10-10-2  0333
7.Faiglová KamilaKovaříčková Jolana398  3043
8.Leitnerová Eva st.Svojanovská Jana72-910 3153
9.Faiglová KamilaJavůrková Lucie105-9-6-62354
10.Koutská MarieKovaříčková Jolana-910-1853264

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Koutská Marie21Javůrková Lucie12
Leitnerová Eva st.21Kovaříčková Jolana12
Faiglová Kamila12Svojanovská Jana21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen skupina B Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:STC Slaný AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Smetanovo náměstí 1310, SlanýRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2012 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:811:25221:355SK Dobré C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Elicerová Pavlína
Ovčaříková Eva
 
 
Sedloňová Aneta
Doucková Aneta
 
 
-5-78-9 1301
2.Zýmová PavlaRozínková MonikaWO    0302
3.Elicerová PavlínaDoucková Aneta-7766 3112
4.Ovčaříková EvaSedloňová Aneta114-3-10-42313
5.Elicerová PavlínaRozínková Monika959  3023
6.Zýmová PavlaSedloňová AnetaWO    0324
7.Ovčaříková EvaDoucková Aneta-3-76-4 1325
8.Kasnerová KarolínaSedloňová Aneta-9-4-4  0326
9.Ovčaříková EvaRozínková Monika-98-5-8 1327
10.Zýmová PavlaDoucková AnetaWO    0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Elicerová Pavlína20Rozínková Monika11
Ovčaříková Eva03Doucková Aneta11
Kasnerová Karolína01Sedloňová Aneta20
WO03WO30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS