Výsledky
1.liga
128. 09. 2013 14:00US Steinerová ChoceňSokol Hr.Králové 2 B Atlanta10:4
128. 09. 2013 15:00Moravská Slavia BrnoSokol Vracov10:5
128. 09. 2013 14:00TJ Ostrava KST BSKST Hodonín10:2
121. 09. 2013 15:00
v herně Baníku Havířov
SKST WARMNIS LiberecBaník Havířov B6:10
128. 09. 2013 14:00Slavoj Severotuk Ústí n.L.BSiko Orlová10:4
128. 09. 2013 15:00DTJ Hradec Králové BSF SKK El Nino Praha B10:7
128. 09. 2013 15:00Elizza PrahaLibín 1096 Prachatice10:3
229. 09. 2013 10:00Moravská Slavia BrnoSKST Hodonín10:5
229. 09. 2013 10:00TJ Ostrava KST BSokol Vracov10:1
229. 09. 2013 10:00SKST WARMNIS LiberecSiko Orlová10:6
227. 09. 2013 18:00Slavoj Severotuk Ústí n.L.BBaník Havířov B10:1
229. 09. 2013 10:00DTJ Hradec Králové BLibín 1096 Prachatice10:6
229. 09. 2013 10:00Elizza PrahaSF SKK El Nino Praha B7:10
311. 10. 2013 19:00SF SKK El Nino Praha BLibín 1096 Prachatice10:4
312. 10. 2013 15:00Baník Havířov BDTJ Hradec Králové B7:10
312. 10. 2013 15:00Siko OrlováElizza Praha10:6
312. 10. 2013 15:00Sokol VracovSKST WARMNIS Liberec1:10
312. 10. 2013 14:00SKST HodonínSlavoj Severotuk Ústí n.L.B2:10
312. 10. 2013 15:00Sokol Hr.Králové 2 B AtlantaMoravská Slavia Brno10:7
312. 10. 2013 14:00US Steinerová ChoceňTJ Ostrava KST B10:6
413. 10. 2013 10:00Baník Havířov BElizza Praha10:6
413. 10. 2013 10:00Siko OrlováDTJ Hradec Králové B10:8
413. 10. 2013 10:00Sokol VracovSlavoj Severotuk Ústí n.L.B1:10
413. 10. 2013 10:00SKST HodonínSKST WARMNIS Liberec3:10
413. 10. 2013 10:00Sokol Hr.Králové 2 B AtlantaTJ Ostrava KST B7:10
413. 10. 2013 10:00US Steinerová ChoceňMoravská Slavia Brno10:3
519. 10. 2013 11:00Moravská Slavia BrnoTJ Ostrava KST B4:10
526. 10. 2013 15:00SKST WARMNIS LiberecSokol Hr.Králové 2 B Atlanta10:1
526. 10. 2013 14:00Slavoj Severotuk Ústí n.L.BUS Steinerová Choceň7:10
526. 10. 2013 15:00DTJ Hradec Králové BSokol Vracov10:1
526. 10. 2013 15:00Elizza PrahaSKST Hodonín10:0
526. 10. 2013 15:00SF SKK El Nino Praha BBaník Havířov B8:10
526. 10. 2013 15:00Libín 1096 PrachaticeSiko Orlová3:10
627. 10. 2013 10:00SKST WARMNIS LiberecUS Steinerová Choceň10:5
627. 10. 2013 10:00Slavoj Severotuk Ústí n.L.BSokol Hr.Králové 2 B Atlanta10:8
627. 10. 2013 10:00DTJ Hradec Králové BSKST Hodonín10:3
627. 10. 2013 10:00Elizza PrahaSokol Vracov10:1
627. 10. 2013 10:00SF SKK El Nino Praha BSiko Orlová10:1
627. 10. 2013 10:00Libín 1096 PrachaticeBaník Havířov B4:10
708. 11. 2013 18:00Baník Havířov BSiko Orlová10:7
709. 11. 2013 15:00Sokol VracovSF SKK El Nino Praha B4:10
709. 11. 2013 14:00SKST HodonínLibín 1096 Prachatice4:10
709. 11. 2013 15:00Sokol Hr.Králové 2 B AtlantaDTJ Hradec Králové B1:10
709. 11. 2013 14:00US Steinerová ChoceňElizza Praha10:7
709. 11. 2013 15:00Moravská Slavia BrnoSKST WARMNIS Liberec0:10
709. 11. 2013 14:00TJ Ostrava KST BSlavoj Severotuk Ústí n.L.B10:3
810. 11. 2013 10:00Sokol VracovLibín 1096 Prachatice8:10
810. 11. 2013 10:00SKST HodonínSF SKK El Nino Praha B7:10
810. 11. 2013 10:00Sokol Hr.Králové 2 B AtlantaElizza Praha8:10
810. 11. 2013 10:00US Steinerová ChoceňDTJ Hradec Králové B5:10
810. 11. 2013 10:00Moravská Slavia BrnoSlavoj Severotuk Ústí n.L.B9:9
810. 11. 2013 10:00TJ Ostrava KST BSKST WARMNIS Liberec8:10
923. 11. 2013 10:30SKST WARMNIS LiberecSlavoj Severotuk Ústí n.L.B6:10
923. 11. 2013 10:00DTJ Hradec Králové BMoravská Slavia Brno10:1
923. 11. 2013 15:00Elizza PrahaTJ Ostrava KST B10:7
923. 11. 2013 17:00SF SKK El Nino Praha BSokol Hr.Králové 2 B Atlanta10:8
923. 11. 2013 15:00Libín 1096 PrachaticeUS Steinerová Choceň8:10
923. 11. 2013 15:00Baník Havířov BSokol Vracov10:2
923. 11. 2013 15:00Siko OrlováSKST Hodonín10:6
1024. 11. 2013 14:30DTJ Hradec Králové BTJ Ostrava KST B5:10
1024. 11. 2013 10:00Elizza PrahaMoravská Slavia Brno10:3
1024. 11. 2013 10:00SF SKK El Nino Praha BUS Steinerová Choceň9:9
1024. 11. 2013 10:00Libín 1096 PrachaticeSokol Hr.Králové 2 B Atlanta10:4
1024. 11. 2013 10:00Baník Havířov BSKST Hodonín10:7
1024. 11. 2013 10:00Siko OrlováSokol Vracov10:1
1107. 12. 2013 15:00
v herně J.Strážnice
Sokol VracovSKST Hodonín2:10
1107. 12. 2013 15:00Sokol Hr.Králové 2 B AtlantaBaník Havířov B1:10
1107. 12. 2013 14:00US Steinerová ChoceňSiko Orlová9:9
1107. 12. 2013 13:00Moravská Slavia BrnoSF SKK El Nino Praha B4:10
1107. 12. 2013 14:00TJ Ostrava KST BLibín 1096 Prachatice10:0wo
1107. 12. 2013 15:00SKST WARMNIS LiberecDTJ Hradec Králové B10:8
1107. 12. 2013 14:00Slavoj Severotuk Ústí n.L.BElizza Praha10:4
1208. 12. 2013 11:00Sokol Hr.Králové 2 B AtlantaSiko Orlová7:10
1208. 12. 2013 10:00US Steinerová ChoceňBaník Havířov B6:10
1208. 12. 2013 10:00Moravská Slavia BrnoLibín 1096 Prachatice9:9
1206. 12. 2013 18:00TJ Ostrava KST BSF SKK El Nino Praha B10:6
1208. 12. 2013 10:00SKST WARMNIS LiberecElizza Praha9:9
1208. 12. 2013 10:00Slavoj Severotuk Ústí n.L.BDTJ Hradec Králové B9:9
1321. 12. 2013 15:00DTJ Hradec Králové BElizza Praha10:8
1321. 12. 2013 15:00SF SKK El Nino Praha BSKST WARMNIS Liberec10:2
1319. 12. 2013 19:00Libín 1096 PrachaticeSlavoj Severotuk Ústí n.L.B9:9
1321. 12. 2013 15:00Baník Havířov BMoravská Slavia Brno10:4
1321. 12. 2013 15:00Siko OrlováTJ Ostrava KST B10:8
1321. 12. 2013 15:00Sokol VracovSokol Hr.Králové 2 B Atlanta2:10
1321. 12. 2013 14:00SKST HodonínUS Steinerová Choceň2:10
1420. 12. 2013 18:30SF SKK El Nino Praha BSlavoj Severotuk Ústí n.L.B10:6
1422. 12. 2013 10:00Libín 1096 PrachaticeSKST WARMNIS Liberec10:5
1422. 12. 2013 10:00Baník Havířov BTJ Ostrava KST B10:4
1422. 12. 2013 10:00Siko OrlováMoravská Slavia Brno10:5
1422. 12. 2013 10:00Sokol VracovUS Steinerová Choceň1:10
1422. 12. 2013 10:00SKST HodonínSokol Hr.Králové 2 B Atlanta7:10
1504. 01. 2014 15:00Elizza PrahaDTJ Hradec Králové B7:10
1504. 01. 2014 15:00SKST WARMNIS LiberecSF SKK El Nino Praha B10:4
1504. 01. 2014 14:00Slavoj Severotuk Ústí n.L.BLibín 1096 Prachatice9:9
1504. 01. 2014 15:00Moravská Slavia BrnoBaník Havířov B8:10
1504. 01. 2014 14:00TJ Ostrava KST BSiko Orlová9:9
1504. 01. 2014 15:00Sokol Hr.Králové 2 B AtlantaSokol Vracov10:2
1504. 01. 2014 14:00US Steinerová ChoceňSKST Hodonín10:4
1603. 01. 2014 18:00Slavoj Severotuk Ústí n.L.BSF SKK El Nino Praha B10:6
1605. 01. 2014 10:00SKST WARMNIS LiberecLibín 1096 Prachatice10:8
1605. 01. 2014 10:00TJ Ostrava KST BBaník Havířov B10:7
1605. 01. 2014 10:00Moravská Slavia BrnoSiko Orlová6:10
1605. 01. 2014 10:00US Steinerová ChoceňSokol Vracov10:4
1605. 01. 2014 10:00Sokol Hr.Králové 2 B AtlantaSKST Hodonín10:4
1711. 01. 2014 15:00Sokol Hr.Králové 2 B AtlantaUS Steinerová Choceň7:10
1711. 01. 2014 15:00Sokol VracovMoravská Slavia Brno0:10
1711. 01. 2014 14:00SKST HodonínTJ Ostrava KST B1:10
1711. 01. 2014 17:00Baník Havířov BSKST WARMNIS Liberec9:9
1711. 01. 2014 15:00Siko OrlováSlavoj Severotuk Ústí n.L.B10:4
1711. 01. 2014 15:00SF SKK El Nino Praha BDTJ Hradec Králové B4:10
1711. 01. 2014 15:00Libín 1096 PrachaticeElizza Praha7:10
1812. 01. 2014 10:00SKST HodonínMoravská Slavia Brno4:10
1812. 01. 2014 10:00Sokol VracovTJ Ostrava KST B1:10
1812. 01. 2014 10:00Siko OrlováSKST WARMNIS Liberec2:10
1812. 01. 2014 10:00Baník Havířov BSlavoj Severotuk Ústí n.L.B10:4
1812. 01. 2014 10:00Libín 1096 PrachaticeDTJ Hradec Králové B4:10
1812. 01. 2014 10:00SF SKK El Nino Praha BElizza Praha10:7
1921. 01. 2014 19:00Libín 1096 PrachaticeSF SKK El Nino Praha B10:4
1925. 01. 2014 15:00DTJ Hradec Králové BBaník Havířov B10:8
1925. 01. 2014 15:00Elizza PrahaSiko Orlová10:0
1925. 01. 2014 15:00SKST WARMNIS LiberecSokol Vracov10:0
1925. 01. 2014 14:00Slavoj Severotuk Ústí n.L.BSKST Hodonín10:2
1925. 01. 2014 15:00Moravská Slavia BrnoSokol Hr.Králové 2 B Atlanta7:10
1925. 01. 2014 14:00TJ Ostrava KST BUS Steinerová Choceň10:6
2026. 01. 2014 10:00Elizza PrahaBaník Havířov B10:7
2026. 01. 2014 10:00DTJ Hradec Králové BSiko Orlová10:0
2026. 01. 2014 10:00Slavoj Severotuk Ústí n.L.BSokol Vracov10:1
2026. 01. 2014 10:00SKST WARMNIS LiberecSKST Hodonín10:2
2026. 01. 2014 10:00TJ Ostrava KST BSokol Hr.Králové 2 B Atlanta10:0
2026. 01. 2014 10:00Moravská Slavia BrnoUS Steinerová Choceň3:10
2108. 02. 2014 10:30TJ Ostrava KST BMoravská Slavia Brno10:0
2108. 02. 2014 15:00Sokol Hr.Králové 2 B AtlantaSKST WARMNIS Liberec3:10
2108. 02. 2014 14:00US Steinerová ChoceňSlavoj Severotuk Ústí n.L.B10:3
2115. 03. 2014 15:00Sokol VracovDTJ Hradec Králové B0:10
2115. 03. 2014 15:00SKST HodonínElizza Praha3:10
2108. 02. 2014 10:00Baník Havířov BSF SKK El Nino Praha B10:4
2108. 02. 2014 15:00Siko OrlováLibín 1096 Prachatice10:6
2209. 02. 2014 10:00US Steinerová ChoceňSKST WARMNIS Liberec5:10
2209. 02. 2014 10:00Sokol Hr.Králové 2 B AtlantaSlavoj Severotuk Ústí n.L.B4:10
2215. 03. 2014 09:00SKST HodonínDTJ Hradec Králové B10:8
2216. 03. 2014 10:00Sokol VracovElizza Praha3:10
2207. 02. 2014 18:00Siko OrlováSF SKK El Nino Praha B10:7
2209. 02. 2014 10:00Baník Havířov BLibín 1096 Prachatice10:3
2322. 02. 2014 15:00Siko OrlováBaník Havířov B5:10
2322. 02. 2014 17:00SF SKK El Nino Praha BSokol Vracov10:0
2322. 02. 2014 15:00Libín 1096 PrachaticeSKST Hodonín10:3
2322. 02. 2014 15:00DTJ Hradec Králové BSokol Hr.Králové 2 B Atlanta10:2
2322. 02. 2014 15:00Elizza PrahaUS Steinerová Choceň8:10
2322. 02. 2014 15:00SKST WARMNIS LiberecMoravská Slavia Brno10:3
2322. 02. 2014 14:00Slavoj Severotuk Ústí n.L.BTJ Ostrava KST B4:10
2423. 02. 2014 10:00Libín 1096 PrachaticeSokol Vracov10:5
2423. 02. 2014 10:00SF SKK El Nino Praha BSKST Hodonín9:9
2423. 02. 2014 10:00Elizza PrahaSokol Hr.Králové 2 B Atlanta10:1
2423. 02. 2014 10:00DTJ Hradec Králové BUS Steinerová Choceň10:3
2423. 02. 2014 10:00Slavoj Severotuk Ústí n.L.BMoravská Slavia Brno9:9
2423. 02. 2014 10:00SKST WARMNIS LiberecTJ Ostrava KST B10:8
2508. 03. 2014 10:30Slavoj Severotuk Ústí n.L.BSKST WARMNIS Liberec4:10
2508. 03. 2014 15:00Moravská Slavia BrnoDTJ Hradec Králové B6:10
2508. 03. 2014 14:00TJ Ostrava KST BElizza Praha9:9
2508. 03. 2014 15:00Sokol Hr.Králové 2 B AtlantaSF SKK El Nino Praha B10:6
2508. 03. 2014 14:00US Steinerová ChoceňLibín 1096 Prachatice10:3
2508. 03. 2014 15:00Sokol VracovBaník Havířov B1:10
2508. 03. 2014 14:00SKST HodonínSiko Orlová3:10
2609. 03. 2014 10:00TJ Ostrava KST BDTJ Hradec Králové B5:10
2609. 03. 2014 10:00Moravská Slavia BrnoElizza Praha10:6
2609. 03. 2014 10:00US Steinerová ChoceňSF SKK El Nino Praha B10:3
2609. 03. 2014 10:00Sokol Hr.Králové 2 B AtlantaLibín 1096 Prachatice9:9
2609. 03. 2014 10:00SKST HodonínBaník Havířov B3:10
2609. 03. 2014 10:00Sokol VracovSiko Orlová2:10
2722. 03. 2014 14:00SKST HodonínSokol Vracov10:3
2722. 03. 2014 15:00Baník Havířov BSokol Hr.Králové 2 B Atlanta10:2
2722. 03. 2014 15:00Siko OrlováUS Steinerová Choceň9:9
2722. 03. 2014 14:00SF SKK El Nino Praha BMoravská Slavia Brno10:4
2722. 03. 2014 15:00Libín 1096 PrachaticeTJ Ostrava KST B2:10
2722. 03. 2014 15:00DTJ Hradec Králové BSKST WARMNIS Liberec8:10
2722. 03. 2014 15:00Elizza PrahaSlavoj Severotuk Ústí n.L.B10:0wo
2823. 03. 2014 10:00Siko OrlováSokol Hr.Králové 2 B Atlanta10:0
2822. 03. 2014 10:30Baník Havířov BUS Steinerová Choceň2:10
2823. 03. 2014 10:00Libín 1096 PrachaticeMoravská Slavia Brno10:4
2823. 03. 2014 10:00SF SKK El Nino Praha BTJ Ostrava KST B10:7
2823. 03. 2014 10:00Elizza PrahaSKST WARMNIS Liberec10:6
2823. 03. 2014 10:00DTJ Hradec Králové BSlavoj Severotuk Ústí n.L.B10:0wo
1/105. 04. 2014 15:00DTJ Hradec Králové BSKST WARMNIS Liberec9:4
1/212. 04. 2014 15:00SKST WARMNIS LiberecDTJ Hradec Králové B9:8
1/313. 04. 2014 10:00DTJ Hradec Králové BSKST WARMNIS Liberec9:5

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline