Výsledky
RP1
106. 10. 2016 18:30TJ Peklo nad ZdobnicíTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A10:5
104. 10. 2016 18:00KPST ZáhorniceTJ Sokol Častolovice B10:8
107. 10. 2016 18:30TTC Lhoty u Potštejna BTTC Kostelec nad Orlicí D10:2
106. 10. 2016 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou BTTC Lhoty u Potštejna C10:3
107. 10. 2016 18:30TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol LupeniceSportovní klub Solnice A10:8
107. 10. 2016 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horáchTJ Baník Vamberk B10:6
214. 10. 2016 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ATJ Baník Vamberk B9:9
214. 10. 2016 18:30Sportovní klub Solnice ATJ Start Olešnice v Orlických horách10:8
214. 10. 2016 18:30TTC Lhoty u Potštejna CTJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice9:9
214. 10. 2016 18:30TTC Kostelec nad Orlicí DTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B9:9
214. 10. 2016 18:30TJ Sokol Častolovice BTTC Lhoty u Potštejna B10:3
213. 10. 2016 18:30TJ Peklo nad ZdobnicíKPST Záhornice10:4
318. 10. 2016 18:00KPST ZáhorniceTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A4:10
321. 10. 2016 18:30TTC Lhoty u Potštejna BTJ Peklo nad Zdobnicí9:9
321. 10. 2016 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou BTJ Sokol Častolovice B7:10
321. 10. 2016 18:30TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol LupeniceTTC Kostelec nad Orlicí D5:10
321. 10. 2016 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horáchTTC Lhoty u Potštejna C10:2
321. 10. 2016 18:30TJ Baník Vamberk BSportovní klub Solnice A10:4
428. 10. 2016 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ASportovní klub Solnice A10:5
428. 10. 2016 18:30TTC Lhoty u Potštejna CTJ Baník Vamberk B2:10
427. 10. 2016 18:30TTC Kostelec nad Orlicí DTJ Start Olešnice v Orlických horách8:10
428. 10. 2016 18:30TJ Sokol Častolovice BTJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice10:1
427. 10. 2016 18:30TJ Peklo nad ZdobnicíTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B4:10
425. 10. 2016 18:00KPST ZáhorniceTTC Lhoty u Potštejna B8:10
504. 11. 2016 18:30TTC Lhoty u Potštejna BTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A10:4
501. 11. 2016 19:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou BKPST Záhornice10:4
504. 11. 2016 18:30TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol LupeniceTJ Peklo nad Zdobnicí1:10
504. 11. 2016 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horáchTJ Sokol Častolovice B10:4
504. 11. 2016 18:30TJ Baník Vamberk BTTC Kostelec nad Orlicí D9:9
504. 11. 2016 18:30Sportovní klub Solnice ATTC Lhoty u Potštejna C10:5
611. 11. 2016 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ATTC Lhoty u Potštejna C10:0
611. 11. 2016 18:30TTC Kostelec nad Orlicí DSportovní klub Solnice A10:6
611. 11. 2016 18:30TJ Sokol Častolovice BTJ Baník Vamberk B9:9
611. 11. 2016 18:30TJ Peklo nad ZdobnicíTJ Start Olešnice v Orlických horách10:3
608. 11. 2016 18:00KPST ZáhorniceTJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice10:6
611. 11. 2016 18:30TTC Lhoty u Potštejna BTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B10:6
728. 09. 2016 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou BTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A10:8
718. 11. 2016 18:30TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol LupeniceTTC Lhoty u Potštejna B10:4
718. 11. 2016 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horáchKPST Záhornice10:8
715. 11. 2016 18:30TJ Baník Vamberk BTJ Peklo nad Zdobnicí3:10
718. 11. 2016 18:30Sportovní klub Solnice ATJ Sokol Častolovice B2:10
718. 11. 2016 18:30TTC Lhoty u Potštejna CTTC Kostelec nad Orlicí D10:8
822. 11. 2016 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ATTC Kostelec nad Orlicí D6:10
825. 11. 2016 18:30TJ Sokol Častolovice BTTC Lhoty u Potštejna C10:3
823. 11. 2016 18:30TJ Peklo nad ZdobnicíSportovní klub Solnice A10:3
822. 11. 2016 18:00KPST ZáhorniceTJ Baník Vamberk B10:4
830. 11. 2016 18:30
Odloženo se souhlasem STK
TTC Lhoty u Potštejna BTJ Start Olešnice v Orlických horách8:10
824. 11. 2016 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou BTJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice10:1
902. 12. 2016 18:30TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol LupeniceTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A2:10
913. 12. 2016 18:30
Odloženo se souhlasem STK
TJ Start Olešnice v Orlických horáchTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B9:9
902. 12. 2016 18:30TJ Baník Vamberk BTTC Lhoty u Potštejna B8:10
902. 12. 2016 18:30Sportovní klub Solnice AKPST Záhornice5:10
902. 12. 2016 18:30TTC Lhoty u Potštejna CTJ Peklo nad Zdobnicí1:10
902. 12. 2016 18:30TTC Kostelec nad Orlicí DTJ Sokol Častolovice B10:8
1009. 12. 2016 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ATJ Sokol Častolovice B10:4
1009. 12. 2016 18:30TJ Peklo nad ZdobnicíTTC Kostelec nad Orlicí D10:5
1006. 12. 2016 18:00KPST ZáhorniceTTC Lhoty u Potštejna C10:3
1009. 12. 2016 18:30TTC Lhoty u Potštejna BSportovní klub Solnice A10:4
1008. 12. 2016 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou BTJ Baník Vamberk B9:9
1009. 12. 2016 18:30TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol LupeniceTJ Start Olešnice v Orlických horách10:4
1116. 12. 2016 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horáchTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A4:10
1116. 12. 2016 18:30TJ Baník Vamberk BTJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice10:1
1116. 12. 2016 18:30Sportovní klub Solnice ATJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B10:7
1128. 09. 2016 18:30TTC Lhoty u Potštejna CTTC Lhoty u Potštejna B2:10
1116. 12. 2016 18:30TTC Kostelec nad Orlicí DKPST Záhornice10:1
1116. 12. 2016 18:30TJ Sokol Častolovice BTJ Peklo nad Zdobnicí10:8
1213. 01. 2017 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ATJ Peklo nad Zdobnicí10:6
1213. 01. 2017 18:30TJ Sokol Častolovice BKPST Záhornice10:1
1213. 01. 2017 18:30TTC Kostelec nad Orlicí DTTC Lhoty u Potštejna B2:10
1213. 01. 2017 18:30TTC Lhoty u Potštejna CTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B3:10
1213. 01. 2017 18:30Sportovní klub Solnice ATJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice10:6
1213. 01. 2017 18:30TJ Baník Vamberk BTJ Start Olešnice v Orlických horách8:10
1320. 01. 2017 18:30TJ Baník Vamberk BTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A10:7
1320. 01. 2017 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horáchSportovní klub Solnice A10:1
1320. 01. 2017 18:30TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol LupeniceTTC Lhoty u Potštejna C10:4
1319. 01. 2017 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou BTTC Kostelec nad Orlicí D10:8
1320. 01. 2017 18:30TTC Lhoty u Potštejna BTJ Sokol Častolovice B2:10
1317. 01. 2017 18:00KPST ZáhorniceTJ Peklo nad Zdobnicí6:10
1427. 01. 2017 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou AKPST Záhornice10:0
1427. 01. 2017 18:30TJ Peklo nad ZdobnicíTTC Lhoty u Potštejna B6:10
1427. 01. 2017 18:30TJ Sokol Častolovice BTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B10:2
1427. 01. 2017 18:30TTC Kostelec nad Orlicí DTJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice10:3
1427. 01. 2017 18:30TTC Lhoty u Potštejna CTJ Start Olešnice v Orlických horách3:10
1427. 01. 2017 18:30Sportovní klub Solnice ATJ Baník Vamberk B10:7
1503. 03. 2017 18:30
Odloženo se souhlasem STK
Sportovní klub Solnice ATJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A9:9
1503. 02. 2017 18:30TJ Baník Vamberk BTTC Lhoty u Potštejna C10:2
1503. 02. 2017 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horáchTTC Kostelec nad Orlicí D9:9
1503. 02. 2017 18:30TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol LupeniceTJ Sokol Častolovice B5:10
1502. 02. 2017 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou BTJ Peklo nad Zdobnicí7:10
1503. 02. 2017 18:30TTC Lhoty u Potštejna BKPST Záhornice9:9
1610. 02. 2017 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ATTC Lhoty u Potštejna B10:6
1607. 02. 2017 18:00KPST ZáhorniceTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B3:10
1610. 02. 2017 18:30TJ Peklo nad ZdobnicíTJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice10:3
1610. 02. 2017 18:30TJ Sokol Častolovice BTJ Start Olešnice v Orlických horách10:4
1610. 02. 2017 18:30TTC Kostelec nad Orlicí DTJ Baník Vamberk B7:10
1610. 02. 2017 18:30TTC Lhoty u Potštejna CSportovní klub Solnice A1:10
1717. 02. 2017 18:30TTC Lhoty u Potštejna CTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A2:10
1717. 02. 2017 18:30Sportovní klub Solnice ATTC Kostelec nad Orlicí D6:10
1717. 02. 2017 18:30TJ Baník Vamberk BTJ Sokol Častolovice B10:3
1722. 02. 2017 18:30
Odloženo se souhlasem STK
TJ Start Olešnice v Orlických horáchTJ Peklo nad Zdobnicí10:8
1717. 02. 2017 18:30TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol LupeniceKPST Záhornice3:10
1716. 02. 2017 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou BTTC Lhoty u Potštejna B10:2
1804. 10. 2016 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ATJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B10:8
1824. 02. 2017 18:30TTC Lhoty u Potštejna BTJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice10:4
1821. 02. 2017 18:00KPST ZáhorniceTJ Start Olešnice v Orlických horách9:9
1824. 02. 2017 18:30TJ Peklo nad ZdobnicíTJ Baník Vamberk B10:2
1824. 02. 2017 18:30TJ Sokol Častolovice BSportovní klub Solnice A9:9
1824. 02. 2017 18:30TTC Kostelec nad Orlicí DTTC Lhoty u Potštejna C10:0
1910. 03. 2017 18:30TTC Kostelec nad Orlicí DTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A4:10
1910. 03. 2017 18:30TTC Lhoty u Potštejna CTJ Sokol Častolovice B7:10
1910. 03. 2017 18:30Sportovní klub Solnice ATJ Peklo nad Zdobnicí10:8
1910. 03. 2017 18:30TJ Baník Vamberk BKPST Záhornice4:10
1910. 03. 2017 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horáchTTC Lhoty u Potštejna B6:10
1910. 03. 2017 18:30TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol LupeniceTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B4:10
2017. 03. 2017 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ATJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice10:0
2016. 03. 2017 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou BTJ Start Olešnice v Orlických horách9:9
2017. 03. 2017 18:30TTC Lhoty u Potštejna BTJ Baník Vamberk B10:6
2014. 03. 2017 18:00KPST ZáhorniceSportovní klub Solnice A10:3
2017. 03. 2017 18:30TJ Peklo nad ZdobnicíTTC Lhoty u Potštejna C10:4
2017. 03. 2017 18:30TJ Sokol Častolovice BTTC Kostelec nad Orlicí D3:10
2124. 03. 2017 18:30TJ Sokol Častolovice BTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A9:9
2124. 03. 2017 18:30TTC Kostelec nad Orlicí DTJ Peklo nad Zdobnicí10:7
2124. 03. 2017 18:30TTC Lhoty u Potštejna CKPST Záhornice3:10
2124. 03. 2017 18:30Sportovní klub Solnice ATTC Lhoty u Potštejna B3:10
2124. 03. 2017 18:30TJ Baník Vamberk BTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B9:9
2124. 03. 2017 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horáchTJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice10:0
2231. 03. 2017 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ATJ Start Olešnice v Orlických horách10:6
2231. 03. 2017 18:30TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol LupeniceTJ Baník Vamberk B10:8
2230. 03. 2017 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou BSportovní klub Solnice A10:4
2205. 10. 2016 18:30TTC Lhoty u Potštejna BTTC Lhoty u Potštejna C10:4
2228. 03. 2017 18:00KPST ZáhorniceTTC Kostelec nad Orlicí D10:4
2231. 03. 2017 18:30TJ Peklo nad ZdobnicíTJ Sokol Častolovice B9:9

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS