Výsledky
Okresní přebor I.třídy
103. 10. 2016 18:30TTC Poděbrady AAFK Nymburk A12:6
104. 10. 2016 19:00TJ Sadská ETJ Sokol Loučeň A12:6
106. 10. 2016 18:45TJ Spartak Pečky ATJ Sokol Krchleby C10:8
103. 10. 2016 18:30SK Městec Králové ATJ Seletice A14:4
214. 10. 2016 18:00TJ Lokomotiva Nymburk CTJ Seletice A15:3
215. 10. 2016 09:00TJ Sokol Krchleby CSK Městec Králové A12:6
213. 10. 2016 19:00TTC Žehuň ATJ Spartak Pečky A14:4
211. 10. 2016 18:00AFK Nymburk ATJ Sadská E9:9
317. 10. 2016 18:30TTC Poděbrady ATJ Lokomotiva Nymburk C13:5
320. 10. 2016 18:45TJ Spartak Pečky ATJ Sokol Loučeň A10:8
317. 10. 2016 18:30SK Městec Králové ATTC Žehuň A14:4
321. 10. 2016 18:00TJ Seletice ATJ Sokol Krchleby C5:13
428. 10. 2016 18:00TJ Lokomotiva Nymburk CTJ Sokol Krchleby C8:10
427. 10. 2016 19:00TTC Žehuň ATJ Seletice A13:5
426. 10. 2016 18:15TJ Sokol Loučeň ASK Městec Králové A2:16
425. 10. 2016 18:00AFK Nymburk ATJ Spartak Pečky A8:10
424. 10. 2016 18:30TTC Poděbrady ATJ Sadská E12:6
501. 11. 2016 19:00TJ Sadská ETJ Lokomotiva Nymburk C12:6
531. 10. 2016 18:30SK Městec Králové AAFK Nymburk A11:7
504. 11. 2016 18:00TJ Seletice ATJ Sokol Loučeň A11:7
505. 11. 2016 09:00TJ Sokol Krchleby CTTC Žehuň A6:12
611. 11. 2016 18:00TJ Lokomotiva Nymburk CTTC Žehuň A9:9
609. 11. 2016 18:15TJ Sokol Loučeň ATJ Sokol Krchleby C4:14
608. 11. 2016 18:00AFK Nymburk ATJ Seletice A16:2
607. 11. 2016 18:30TTC Poděbrady ATJ Spartak Pečky A12:6
724. 11. 2016 18:45
odloženo se souhlasem OSST
TJ Spartak Pečky ATJ Sadská E12:6
714. 11. 2016 18:30SK Městec Králové ATTC Poděbrady A11:7
719. 11. 2016 09:00TJ Sokol Krchleby CAFK Nymburk A11:7
717. 11. 2016 19:00TTC Žehuň ATJ Sokol Loučeň A17:1
825. 11. 2016 18:00TJ Lokomotiva Nymburk CTJ Sokol Loučeň A14:4
822. 11. 2016 18:00AFK Nymburk ATTC Žehuň A8:10
822. 11. 2016 18:30
odloženo se souhlasem OSST
TTC Poděbrady ATJ Seletice A14:4
822. 11. 2016 19:00TJ Sadská ESK Městec Králové A3:15
901. 12. 2016 18:45TJ Spartak Pečky ATJ Lokomotiva Nymburk C11:7
902. 12. 2016 18:00TJ Seletice ATJ Sadská E4:14
903. 12. 2016 09:00TJ Sokol Krchleby CTTC Poděbrady A11:7
930. 11. 2016 18:15TJ Sokol Loučeň AAFK Nymburk A6:12
1009. 12. 2016 18:00TJ Lokomotiva Nymburk CAFK Nymburk A10:8
1005. 12. 2016 18:30TTC Poděbrady ATTC Žehuň A11:7
1006. 12. 2016 19:00TJ Sadská ETJ Sokol Krchleby C8:10
1008. 12. 2016 18:45TJ Spartak Pečky ASK Městec Králové A3:15
1112. 12. 2016 18:30SK Městec Králové ATJ Lokomotiva Nymburk C16:2
1116. 12. 2016 18:00TJ Seletice ATJ Spartak Pečky A13:5
1115. 12. 2016 19:00TTC Žehuň ATJ Sadská E15:3
1114. 12. 2016 18:15TJ Sokol Loučeň ATTC Poděbrady A7:11
1210. 01. 2017 18:00AFK Nymburk ATTC Poděbrady A14:4
1211. 01. 2017 18:15TJ Sokol Loučeň ATJ Sadská E6:12
1214. 01. 2017 09:00TJ Sokol Krchleby CTJ Spartak Pečky A14:4
1213. 01. 2017 18:00TJ Seletice ASK Městec Králové A3:15
1325. 01. 2017 18:00
odloženo se souhlasem OSST
TJ Seletice ATJ Lokomotiva Nymburk C4:14
1316. 01. 2017 18:30SK Městec Králové ATJ Sokol Krchleby C12:6
1324. 01. 2017 18:45
odloženo se souhlasem OSST
TJ Spartak Pečky ATTC Žehuň A6:12
1317. 01. 2017 19:00TJ Sadská EAFK Nymburk A7:11
1427. 01. 2017 18:00TJ Lokomotiva Nymburk CTTC Poděbrady A8:10
1425. 01. 2017 18:15TJ Sokol Loučeň ATJ Spartak Pečky A6:12
1426. 01. 2017 19:00TTC Žehuň ASK Městec Králové A10:8
1428. 01. 2017 09:00TJ Sokol Krchleby CTJ Seletice A15:3
1504. 02. 2017 09:00TJ Sokol Krchleby CTJ Lokomotiva Nymburk C13:5
1503. 02. 2017 18:00TJ Seletice ATTC Žehuň A4:14
1530. 01. 2017 18:30SK Městec Králové ATJ Sokol Loučeň A16:2
1502. 02. 2017 18:45TJ Spartak Pečky AAFK Nymburk A11:7
1531. 01. 2017 19:00TJ Sadská ETTC Poděbrady A7:11
1613. 02. 2017 18:30
odloženo se souhlasem OSST
TJ Lokomotiva Nymburk CTJ Sadská E11:7
1614. 02. 2017 18:00
odloženo se souhlasem OSST
AFK Nymburk ASK Městec Králové A10:8
1608. 02. 2017 18:15TJ Sokol Loučeň ATJ Seletice A11:7
1609. 02. 2017 19:00TTC Žehuň ATJ Sokol Krchleby C11:7
1716. 02. 2017 19:00TTC Žehuň ATJ Lokomotiva Nymburk C13:5
1718. 02. 2017 09:00TJ Sokol Krchleby CTJ Sokol Loučeň A14:4
1717. 02. 2017 18:00TJ Seletice AAFK Nymburk A6:12
1716. 02. 2017 18:45TJ Spartak Pečky ATTC Poděbrady A7:11
1821. 02. 2017 19:00TJ Sadská ETJ Spartak Pečky A15:3
1820. 02. 2017 18:30TTC Poděbrady ASK Městec Králové A12:6
1821. 02. 2017 18:00AFK Nymburk ATJ Sokol Krchleby C9:9
1822. 02. 2017 18:15TJ Sokol Loučeň ATTC Žehuň A3:15
1901. 03. 2017 18:15TJ Sokol Loučeň ATJ Lokomotiva Nymburk C3:15
1902. 03. 2017 19:00TTC Žehuň AAFK Nymburk A10:8
1903. 03. 2017 18:00TJ Seletice ATTC Poděbrady A6:12
1927. 02. 2017 18:30SK Městec Králové ATJ Sadská E10:8
2010. 03. 2017 18:00TJ Lokomotiva Nymburk CTJ Spartak Pečky A9:9
2007. 03. 2017 19:00TJ Sadská ETJ Seletice A14:4
2006. 03. 2017 18:30TTC Poděbrady ATJ Sokol Krchleby C9:9
2007. 03. 2017 18:00AFK Nymburk ATJ Sokol Loučeň A14:4
2114. 03. 2017 18:00AFK Nymburk ATJ Lokomotiva Nymburk C10:8
2116. 03. 2017 19:00TTC Žehuň ATTC Poděbrady A13:5
2118. 03. 2017 09:00TJ Sokol Krchleby CTJ Sadská E13:5
2113. 03. 2017 18:30SK Městec Králové ATJ Spartak Pečky A9:9
2229. 03. 2017 18:00
odloženo se souhlasem OSST
TJ Lokomotiva Nymburk CSK Městec Králové A4:14
2223. 03. 2017 18:45TJ Spartak Pečky ATJ Seletice A15:3
2227. 03. 2017 19:00TJ Sadská ETTC Žehuň A10:8
2220. 03. 2017 18:30TTC Poděbrady ATJ Sokol Loučeň A11:7

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline