Výsledky
Okresní přebor III.třídy
105. 10. 2016 18:30TJ Sokol Poříčany ATTC Žehuň B4:14
107. 10. 2016 18:30TJ Sokol HořátevSTC Opočnice B12:6
104. 10. 2016 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem DTJ Spartak Pečky B8:10
107. 10. 2016 18:00AFK Nymburk CSTC Opočnice A6:12
106. 10. 2016 18:00TJ Sokol PoděbradyTJ Seletice B6:12
117. 10. 2016 18:30
odloženo se souhlasem OSST
TJ Sadská GTJ Sokol Lysá nad Labem C9:9
213. 10. 2016 18:00TJ Seletice BTJ Sadská G12:6
213. 10. 2016 19:00STC Opočnice ATJ Sokol Poděbrady16:2
213. 10. 2016 18:45TJ Spartak Pečky BAFK Nymburk C12:6
219. 10. 2016 19:00
odloženo se souhlasem OSST
STC Opočnice BTJ Sokol Lysá nad Labem D9:9
215. 10. 2016 10:30TTC Žehuň BTJ Sokol Hořátev17:1
210. 10. 2016 18:00TJ Lokomotiva Nymburk ETJ Sokol Poříčany A11:7
321. 10. 2016 18:30TJ Sokol HořátevTJ Lokomotiva Nymburk E8:10
318. 10. 2016 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem DTTC Žehuň B6:12
321. 10. 2016 18:00AFK Nymburk CSTC Opočnice B10:8
320. 10. 2016 18:00TJ Sokol PoděbradyTJ Spartak Pečky B4:14
320. 10. 2016 18:30TJ Sadská GSTC Opočnice A7:11
320. 10. 2016 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem CTJ Seletice B14:4
427. 10. 2016 19:00STC Opočnice ATJ Sokol Lysá nad Labem C14:4
427. 10. 2016 18:45TJ Spartak Pečky BTJ Sadská G8:10
404. 11. 2016 19:00
odloženo se souhlasem OSST
STC Opočnice BTJ Sokol Poděbrady6:12
429. 10. 2016 10:30TTC Žehuň BAFK Nymburk C12:6
424. 10. 2016 18:00TJ Lokomotiva Nymburk ETJ Sokol Lysá nad Labem D10:8
426. 10. 2016 18:30TJ Sokol Poříčany ATJ Sokol Hořátev7:11
501. 11. 2016 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem DTJ Sokol Poříčany A10:8
504. 11. 2016 18:00AFK Nymburk CTJ Lokomotiva Nymburk E14:4
503. 11. 2016 18:00TJ Sokol PoděbradyTTC Žehuň B6:12
503. 11. 2016 18:30TJ Sadská GSTC Opočnice B13:5
515. 11. 2016 18:30
odloženo se souhlasem OSST
TJ Sokol Lysá nad Labem CTJ Spartak Pečky B12:6
515. 11. 2016 18:00
odloženo se souhlasem OSST
TJ Seletice BSTC Opočnice A7:11
610. 11. 2016 18:45TJ Spartak Pečky BTJ Seletice B8:10
611. 11. 2016 19:00STC Opočnice BTJ Sokol Lysá nad Labem C6:12
612. 11. 2016 10:30TTC Žehuň BTJ Sadská G12:6
607. 11. 2016 18:00TJ Lokomotiva Nymburk ETJ Sokol Poděbrady17:1
609. 11. 2016 18:30TJ Sokol Poříčany AAFK Nymburk C7:11
611. 11. 2016 18:30TJ Sokol HořátevTJ Sokol Lysá nad Labem D12:6
718. 11. 2016 18:00AFK Nymburk CTJ Sokol Hořátev12:6
717. 11. 2016 18:00TJ Sokol PoděbradyTJ Sokol Poříčany A2:16
714. 11. 2016 18:30
přeloženo se souhlasem OSST
TJ Sadská GTJ Lokomotiva Nymburk E12:6
717. 11. 2016 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem CTTC Žehuň B5:13
717. 11. 2016 18:00TJ Seletice BSTC Opočnice B13:5
717. 11. 2016 19:00STC Opočnice ATJ Spartak Pečky B9:9
825. 11. 2016 19:00STC Opočnice BSTC Opočnice A1:17
826. 11. 2016 10:30TTC Žehuň BTJ Seletice B12:6
821. 11. 2016 18:00TJ Lokomotiva Nymburk ETJ Sokol Lysá nad Labem C11:7
823. 11. 2016 18:30TJ Sokol Poříčany ATJ Sadská G9:9
825. 11. 2016 18:30TJ Sokol HořátevTJ Sokol Poděbrady14:4
822. 11. 2016 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem DAFK Nymburk C4:14
901. 12. 2016 18:00TJ Sokol PoděbradyTJ Sokol Lysá nad Labem D0:18
901. 12. 2016 18:30TJ Sadská GTJ Sokol Hořátev6:12
901. 12. 2016 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem CTJ Sokol Poříčany A10:8
908. 12. 2016 18:00
odloženo se souhlasem OSST
TJ Seletice BTJ Lokomotiva Nymburk E9:9
902. 12. 2016 18:00
přeloženo se souhlasem OSST
TTC Žehuň BSTC Opočnice A12:6
901. 12. 2016 18:45TJ Spartak Pečky BSTC Opočnice B10:8
1010. 12. 2016 10:30TTC Žehuň BTJ Spartak Pečky B14:4
1005. 12. 2016 18:00TJ Lokomotiva Nymburk ESTC Opočnice A6:12
1007. 12. 2016 18:30TJ Sokol Poříčany ATJ Seletice B8:10
1009. 12. 2016 18:30TJ Sokol HořátevTJ Sokol Lysá nad Labem C8:10
1006. 12. 2016 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem DTJ Sadská G7:11
1009. 12. 2016 18:00AFK Nymburk CTJ Sokol Poděbrady13:5
1115. 12. 2016 18:30TJ Sadská GAFK Nymburk C6:12
1115. 12. 2016 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem CTJ Sokol Lysá nad Labem D14:4
1115. 12. 2016 18:00TJ Seletice BTJ Sokol Hořátev9:9
1115. 12. 2016 19:00STC Opočnice ATJ Sokol Poříčany A17:1
1115. 12. 2016 18:45TJ Spartak Pečky BTJ Lokomotiva Nymburk E8:10
1116. 12. 2016 19:00STC Opočnice BTTC Žehuň B4:14
1209. 01. 2017 18:00TJ Lokomotiva Nymburk ESTC Opočnice B11:7
1211. 01. 2017 18:30TJ Sokol Poříčany ATJ Spartak Pečky B6:12
1213. 01. 2017 18:30TJ Sokol HořátevSTC Opočnice A6:12
1210. 01. 2017 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem DTJ Seletice B8:10
1213. 01. 2017 18:00AFK Nymburk CTJ Sokol Lysá nad Labem C17:1
1212. 01. 2017 18:00TJ Sokol PoděbradyTJ Sadská G0:18
1319. 01. 2017 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem CTJ Sokol Poděbrady18:0
1319. 01. 2017 18:00TJ Seletice BAFK Nymburk C11:7
1319. 01. 2017 19:00STC Opočnice ATJ Sokol Lysá nad Labem D17:1
1319. 01. 2017 18:45TJ Spartak Pečky BTJ Sokol Hořátev9:9
1320. 01. 2017 19:00STC Opočnice BTJ Sokol Poříčany A10:8
1321. 01. 2017 10:30TTC Žehuň BTJ Lokomotiva Nymburk E14:4
1428. 01. 2017 10:30TTC Žehuň BTJ Sokol Poříčany A14:4
1427. 01. 2017 19:00STC Opočnice BTJ Sokol Hořátev6:12
1407. 02. 2017 00:00
odloženo se souhlasem OSST
TJ Spartak Pečky BTJ Sokol Lysá nad Labem D10:8
1426. 01. 2017 19:00STC Opočnice AAFK Nymburk C15:3
1426. 01. 2017 18:00TJ Seletice BTJ Sokol Poděbrady8:10
1426. 01. 2017 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem CTJ Sadská G9:9
1502. 02. 2017 18:30TJ Sadská GTJ Seletice B11:7
1502. 02. 2017 18:00TJ Sokol PoděbradySTC Opočnice A0:18
1503. 02. 2017 18:00AFK Nymburk CTJ Spartak Pečky B9:9
1531. 01. 2017 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem DSTC Opočnice B9:9
1503. 02. 2017 18:30TJ Sokol HořátevTTC Žehuň B6:12
1501. 02. 2017 18:30TJ Sokol Poříčany ATJ Lokomotiva Nymburk E8:10
1606. 02. 2017 18:00TJ Lokomotiva Nymburk ETJ Sokol Hořátev2:16
1611. 02. 2017 10:30TTC Žehuň BTJ Sokol Lysá nad Labem D13:5
1608. 02. 2017 19:00
přeloženo se souhlasem OSST
STC Opočnice BAFK Nymburk C10:8
1614. 02. 2017 18:45
odloženo se souhlasem OSST
TJ Spartak Pečky BTJ Sokol Poděbrady16:2
1609. 02. 2017 19:00STC Opočnice ATJ Sadská G8:10
1615. 02. 2017 18:00
odloženo se souhlasem OSST
TJ Seletice BTJ Sokol Lysá nad Labem C11:7
1716. 02. 2017 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem CSTC Opočnice A12:6
1716. 02. 2017 18:30TJ Sadská GTJ Spartak Pečky B16:2
1716. 02. 2017 18:00TJ Sokol PoděbradySTC Opočnice B4:14
1717. 02. 2017 18:00AFK Nymburk CTTC Žehuň B9:9
1714. 02. 2017 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem DTJ Lokomotiva Nymburk E5:13
1717. 02. 2017 18:30TJ Sokol HořátevTJ Sokol Poříčany A14:4
1822. 02. 2017 18:30TJ Sokol Poříčany ATJ Sokol Lysá nad Labem D8:10
1820. 02. 2017 18:00TJ Lokomotiva Nymburk EAFK Nymburk C12:6
1825. 02. 2017 10:30TTC Žehuň BTJ Sokol Poděbrady16:2
1822. 02. 2017 19:00
přeloženo se souhlasem OSST
STC Opočnice BTJ Sadská G7:11
1823. 02. 2017 18:45TJ Spartak Pečky BTJ Sokol Lysá nad Labem C9:9
1823. 02. 2017 19:00STC Opočnice ATJ Seletice B14:4
1902. 03. 2017 18:00TJ Seletice BTJ Spartak Pečky B9:9
1902. 03. 2017 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem CSTC Opočnice B11:7
1908. 03. 2017 18:30
odloženo se souhlasem OSST
TJ Sadská GTTC Žehuň B9:9
1902. 03. 2017 18:00TJ Sokol PoděbradyTJ Lokomotiva Nymburk E2:16
1903. 03. 2017 18:00AFK Nymburk CTJ Sokol Poříčany A12:6
1928. 02. 2017 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem DTJ Sokol Hořátev10:8
2010. 03. 2017 18:30TJ Sokol HořátevAFK Nymburk C12:6
2008. 03. 2017 18:30TJ Sokol Poříčany ATJ Sokol Poděbrady13:5
2006. 03. 2017 18:00TJ Lokomotiva Nymburk ETJ Sadská G6:12
2011. 03. 2017 10:30TTC Žehuň BTJ Sokol Lysá nad Labem C13:5
2010. 03. 2017 19:00STC Opočnice BTJ Seletice B6:12
2009. 03. 2017 18:45TJ Spartak Pečky BSTC Opočnice A7:11
2116. 03. 2017 19:00STC Opočnice ASTC Opočnice B13:5
2116. 03. 2017 18:00TJ Seletice BTTC Žehuň B6:12
2116. 03. 2017 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem CTJ Lokomotiva Nymburk E13:5
2116. 03. 2017 18:30TJ Sadská GTJ Sokol Poříčany A8:10
2116. 03. 2017 18:00TJ Sokol PoděbradyTJ Sokol Hořátev3:15
2117. 03. 2017 18:00AFK Nymburk CTJ Sokol Lysá nad Labem D15:3
2221. 03. 2017 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem DTJ Sokol Poděbrady15:3
2224. 03. 2017 18:30TJ Sokol HořátevTJ Sadská G10:8
2222. 03. 2017 18:30TJ Sokol Poříčany ATJ Sokol Lysá nad Labem C5:13
2220. 03. 2017 18:00TJ Lokomotiva Nymburk ETJ Seletice B14:4
2223. 03. 2017 19:00
přeloženo se souhlasem OSST
STC Opočnice ATTC Žehuň B9:9
2224. 03. 2017 19:00STC Opočnice BTJ Spartak Pečky B8:10
2330. 03. 2017 18:45TJ Spartak Pečky BTTC Žehuň B5:13
2306. 04. 2017 19:00
odloženo se souhlasem OSST
STC Opočnice ATJ Lokomotiva Nymburk E14:4
2330. 03. 2017 18:00TJ Seletice BTJ Sokol Poříčany A9:9
2330. 03. 2017 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem CTJ Sokol Hořátev11:7
2330. 03. 2017 18:30TJ Sadská GTJ Sokol Lysá nad Labem D14:4
2330. 03. 2017 18:00TJ Sokol PoděbradyAFK Nymburk C2:16
2407. 04. 2017 18:00AFK Nymburk CTJ Sadská G9:9
2404. 04. 2017 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem DTJ Sokol Lysá nad Labem C10:8
2407. 04. 2017 18:30TJ Sokol HořátevTJ Seletice B18:0wo
2405. 04. 2017 18:30TJ Sokol Poříčany ASTC Opočnice A4:14
2403. 04. 2017 18:00TJ Lokomotiva Nymburk ETJ Spartak Pečky B11:7
2408. 04. 2017 10:30TTC Žehuň BSTC Opočnice B16:2
2514. 04. 2017 19:00STC Opočnice BTJ Lokomotiva Nymburk E12:6
2513. 04. 2017 18:45TJ Spartak Pečky BTJ Sokol Poříčany A11:7
2513. 04. 2017 19:00STC Opočnice ATJ Sokol Hořátev9:9
2513. 04. 2017 18:00TJ Seletice BTJ Sokol Lysá nad Labem D12:6
2519. 04. 2017 18:30
odloženo se souhlasem OSST
TJ Sokol Lysá nad Labem CAFK Nymburk C8:10
2513. 04. 2017 18:30TJ Sadská GTJ Sokol Poděbrady16:2
2620. 04. 2017 18:00TJ Sokol PoděbradyTJ Sokol Lysá nad Labem C0:18
2621. 04. 2017 18:00AFK Nymburk CTJ Seletice B9:9
2618. 04. 2017 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem DSTC Opočnice A6:12
2621. 04. 2017 18:30TJ Sokol HořátevTJ Spartak Pečky B11:7
2619. 04. 2017 18:30TJ Sokol Poříčany ASTC Opočnice B12:6
2617. 04. 2017 18:00TJ Lokomotiva Nymburk ETTC Žehuň B4:14

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline