Výsledky
RP2
107. 10. 2016 18:30Sportovní klub KounovTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou C11:7
105. 10. 2016 18:30Sportovní klub Týniště nad OrlicíTJ Velešov Doudleby nad Orlicí7:11
106. 10. 2016 18:30TTC Kostelec nad Orlicí ETJ Sokol Častolovice C1:17
105. 10. 2016 18:30TJ Baník Vamberk CTJ Sokol Hroška12:6
118. 10. 2016 18:30
Odloženo z důvodu konání zahrádkářské výstavy
TJ Sokol Častolovice DTJ Prorubky3:15
105. 10. 2016 18:30Sokol České Meziříčí BTJ Peklo nad Zdobnicí B14:4
212. 10. 2016 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou CTJ Peklo nad Zdobnicí B9:9
213. 10. 2016 18:30TJ ProrubkySokol České Meziříčí B9:9
214. 10. 2016 18:30TJ Sokol HroškaTJ Sokol Častolovice D8:10
211. 10. 2016 18:00TJ Sokol Častolovice CTJ Baník Vamberk C11:7
210. 10. 2016 18:30TJ Velešov Doudleby nad OrlicíTTC Kostelec nad Orlicí E15:3
214. 10. 2016 18:30Sportovní klub KounovSportovní klub Týniště nad Orlicí9:9
319. 10. 2016 18:30Sportovní klub Týniště nad OrlicíTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou C10:8
320. 10. 2016 18:30TTC Kostelec nad Orlicí ESportovní klub Kounov2:16
319. 10. 2016 18:30TJ Baník Vamberk CTJ Velešov Doudleby nad Orlicí7:11
329. 09. 2016 18:30TJ Sokol Častolovice DTJ Sokol Častolovice C10:8
319. 10. 2016 18:30Sokol České Meziříčí BTJ Sokol Hroška15:3
321. 10. 2016 18:30TJ Peklo nad Zdobnicí BTJ Prorubky2:16
426. 10. 2016 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou CTJ Prorubky10:8
428. 10. 2016 18:30TJ Sokol HroškaTJ Peklo nad Zdobnicí B8:10
425. 10. 2016 18:00TJ Sokol Častolovice CSokol České Meziříčí B6:12
424. 10. 2016 18:30TJ Velešov Doudleby nad OrlicíTJ Sokol Častolovice D14:4
428. 10. 2016 18:30Sportovní klub KounovTJ Baník Vamberk C16:2
426. 10. 2016 18:30Sportovní klub Týniště nad OrlicíTTC Kostelec nad Orlicí E17:1
503. 11. 2016 18:30TTC Kostelec nad Orlicí ETJ Sokol Rychnov nad Kněžnou C4:14
502. 11. 2016 18:30TJ Baník Vamberk CSportovní klub Týniště nad Orlicí9:9
504. 11. 2016 18:30TJ Sokol Častolovice DSportovní klub Kounov3:14
502. 11. 2016 18:30Sokol České Meziříčí BTJ Velešov Doudleby nad Orlicí10:8
504. 11. 2016 18:30TJ Peklo nad Zdobnicí BTJ Sokol Častolovice C8:10
502. 11. 2016 18:30TJ ProrubkyTJ Sokol Hroška14:4
609. 11. 2016 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou CTJ Sokol Hroška11:7
608. 11. 2016 18:00TJ Sokol Častolovice CTJ Prorubky8:10
607. 11. 2016 18:30TJ Velešov Doudleby nad OrlicíTJ Peklo nad Zdobnicí B16:2
614. 11. 2016 18:30Sokol České Meziříčí BSportovní klub Kounov11:7
609. 11. 2016 18:30Sportovní klub Týniště nad OrlicíTJ Sokol Častolovice D15:3
610. 11. 2016 18:30TTC Kostelec nad Orlicí ETJ Baník Vamberk C12:6
716. 11. 2016 18:30TJ Baník Vamberk CTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou C4:14
718. 11. 2016 18:30TJ Sokol Častolovice DTTC Kostelec nad Orlicí E13:5
716. 11. 2016 18:30Sportovní klub Týniště nad OrlicíSokol České Meziříčí B2:16
710. 11. 2016 18:30TJ Peklo nad Zdobnicí BSportovní klub Kounov6:12
718. 11. 2016 18:30TJ ProrubkyTJ Velešov Doudleby nad Orlicí11:7
718. 11. 2016 18:30TJ Sokol HroškaTJ Sokol Častolovice C8:10
823. 11. 2016 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou CTJ Sokol Častolovice C10:8
821. 11. 2016 18:30TJ Velešov Doudleby nad OrlicíTJ Sokol Hroška10:8
825. 11. 2016 18:30Sportovní klub KounovTJ Prorubky11:7
823. 11. 2016 18:30Sportovní klub Týniště nad OrlicíTJ Peklo nad Zdobnicí B10:8
824. 11. 2016 18:30TTC Kostelec nad Orlicí ESokol České Meziříčí B3:15
823. 11. 2016 18:30TJ Baník Vamberk CTJ Sokol Častolovice D7:11
902. 12. 2016 18:30TJ Sokol Častolovice DTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou C9:9
930. 11. 2016 18:30Sokol České Meziříčí BTJ Baník Vamberk C15:3
902. 12. 2016 18:30TJ Peklo nad Zdobnicí BTTC Kostelec nad Orlicí E15:3
902. 12. 2016 18:30TJ ProrubkySportovní klub Týniště nad Orlicí8:10
902. 12. 2016 18:30TJ Sokol HroškaSportovní klub Kounov3:15
929. 11. 2016 18:00TJ Sokol Častolovice CTJ Velešov Doudleby nad Orlicí6:12
1019. 12. 2016 18:30
Odloženo se souhlasem STK
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou CTJ Velešov Doudleby nad Orlicí5:13
1009. 12. 2016 18:30Sportovní klub KounovTJ Sokol Častolovice C13:5
1007. 12. 2016 18:30Sportovní klub Týniště nad OrlicíTJ Sokol Hroška9:9
1008. 12. 2016 18:30TTC Kostelec nad Orlicí ETJ Prorubky5:13
1007. 12. 2016 18:30TJ Baník Vamberk CTJ Peklo nad Zdobnicí B9:9
1006. 12. 2016 18:30TJ Sokol Častolovice DSokol České Meziříčí B6:12
1114. 12. 2016 18:30Sokol České Meziříčí BTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou C11:7
1120. 12. 2016 18:30
Odloženo se souhlasem STK
TJ Peklo nad Zdobnicí BTJ Sokol Častolovice D10:8
1106. 01. 2017 18:30
Odloženo se souhlasem STK
TJ ProrubkyTJ Baník Vamberk C10:8
1116. 12. 2016 18:30TJ Sokol HroškaTTC Kostelec nad Orlicí E13:5
1113. 12. 2016 18:00TJ Sokol Častolovice CSportovní klub Týniště nad Orlicí13:5
1112. 12. 2016 18:30TJ Velešov Doudleby nad OrlicíSportovní klub Kounov11:7
1220. 01. 2017 18:30
odloženo se souhlasem STK
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou CSportovní klub Kounov13:5
1209. 01. 2017 18:30TJ Velešov Doudleby nad OrlicíSportovní klub Týniště nad Orlicí11:7
1210. 01. 2017 18:00TJ Sokol Častolovice CTTC Kostelec nad Orlicí E17:1
1213. 01. 2017 18:30TJ Sokol HroškaTJ Baník Vamberk C11:7
1216. 01. 2017 18:30
Odloženo se souhlasem STK
TJ ProrubkyTJ Sokol Častolovice D16:2
1213. 01. 2017 18:30TJ Peklo nad Zdobnicí BSokol České Meziříčí B5:13
1318. 01. 2017 18:30TJ Peklo nad Zdobnicí BTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou C9:9
1318. 01. 2017 18:30Sokol České Meziříčí BTJ Prorubky17:1
1320. 01. 2017 18:30TJ Sokol Častolovice DTJ Sokol Hroška9:9
1318. 01. 2017 18:30TJ Baník Vamberk CTJ Sokol Častolovice C7:11
1319. 01. 2017 18:30TTC Kostelec nad Orlicí ETJ Velešov Doudleby nad Orlicí4:14
1318. 01. 2017 18:30Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Kounov8:10
1425. 01. 2017 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou CSportovní klub Týniště nad Orlicí9:9
1427. 01. 2017 18:30Sportovní klub KounovTTC Kostelec nad Orlicí E17:1
1423. 01. 2017 18:30TJ Velešov Doudleby nad OrlicíTJ Baník Vamberk C13:5
1427. 09. 2016 18:00TJ Sokol Častolovice CTJ Sokol Častolovice D11:7
1427. 01. 2017 18:30TJ Sokol HroškaSokol České Meziříčí B8:10
1427. 01. 2017 18:30TJ ProrubkyTJ Peklo nad Zdobnicí B13:5
1503. 02. 2017 18:30TJ ProrubkyTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou C11:7
1503. 02. 2017 18:30TJ Peklo nad Zdobnicí BTJ Sokol Hroška7:11
1501. 02. 2017 18:30Sokol České Meziříčí BTJ Sokol Častolovice C17:1
1503. 02. 2017 18:30TJ Sokol Častolovice DTJ Velešov Doudleby nad Orlicí5:13
1501. 02. 2017 18:30TJ Baník Vamberk CSportovní klub Kounov4:14
1502. 02. 2017 18:30TTC Kostelec nad Orlicí ESportovní klub Týniště nad Orlicí5:13
1608. 02. 2017 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou CTTC Kostelec nad Orlicí E14:4
1608. 02. 2017 18:30Sportovní klub Týniště nad OrlicíTJ Baník Vamberk C9:9
1610. 02. 2017 18:30Sportovní klub KounovTJ Sokol Častolovice D15:3
1606. 02. 2017 18:30TJ Velešov Doudleby nad OrlicíSokol České Meziříčí B3:15
1607. 02. 2017 18:00TJ Sokol Častolovice CTJ Peklo nad Zdobnicí B11:7
1610. 02. 2017 18:30TJ Sokol HroškaTJ Prorubky10:8
1717. 02. 2017 18:30TJ Sokol HroškaTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou C10:8
1703. 03. 2017 18:30
Odloženo se souhlasem STK
TJ ProrubkyTJ Sokol Častolovice C11:7
1717. 02. 2017 18:30TJ Peklo nad Zdobnicí BTJ Velešov Doudleby nad Orlicí0:18
1715. 02. 2017 18:30
herna v Českém Meziříčí
Sportovní klub KounovSokol České Meziříčí B10:8
1717. 02. 2017 18:30TJ Sokol Častolovice DSportovní klub Týniště nad Orlicí4:14
1715. 02. 2017 18:30TJ Baník Vamberk CTTC Kostelec nad Orlicí E16:2
1822. 02. 2017 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou CTJ Baník Vamberk C11:7
1823. 02. 2017 18:30TTC Kostelec nad Orlicí ETJ Sokol Častolovice D5:13
1822. 02. 2017 18:30Sokol České Meziříčí BSportovní klub Týniště nad Orlicí10:8
1824. 02. 2017 18:30Sportovní klub KounovTJ Peklo nad Zdobnicí B15:3
1820. 02. 2017 18:30TJ Velešov Doudleby nad OrlicíTJ Prorubky13:5
1821. 02. 2017 18:00TJ Sokol Častolovice CTJ Sokol Hroška11:7
1907. 03. 2017 18:00TJ Sokol Častolovice CTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou C6:12
1910. 03. 2017 18:30TJ Sokol HroškaTJ Velešov Doudleby nad Orlicí10:8
1910. 03. 2017 18:30TJ ProrubkySportovní klub Kounov8:10
1910. 03. 2017 18:30TJ Peklo nad Zdobnicí BSportovní klub Týniště nad Orlicí7:11
1906. 03. 2017 18:30Sokol České Meziříčí BTTC Kostelec nad Orlicí E14:4
1910. 03. 2017 18:30TJ Sokol Častolovice DTJ Baník Vamberk C8:10
2015. 03. 2017 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou CTJ Sokol Častolovice D14:4
2015. 03. 2017 18:30TJ Baník Vamberk CSokol České Meziříčí B5:13
2016. 03. 2017 18:30TTC Kostelec nad Orlicí ETJ Peklo nad Zdobnicí B6:12
2015. 03. 2017 18:30Sportovní klub Týniště nad OrlicíTJ Prorubky8:10
2017. 03. 2017 18:30Sportovní klub KounovTJ Sokol Hroška15:3
2013. 03. 2017 18:30TJ Velešov Doudleby nad OrlicíTJ Sokol Častolovice C9:9
2120. 03. 2017 18:30TJ Velešov Doudleby nad OrlicíTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou C6:12
2121. 03. 2017 18:00TJ Sokol Častolovice CSportovní klub Kounov7:11
2124. 03. 2017 18:30TJ Sokol HroškaSportovní klub Týniště nad Orlicí8:10
2124. 03. 2017 18:30TJ ProrubkyTTC Kostelec nad Orlicí E15:3
2124. 03. 2017 18:30TJ Peklo nad Zdobnicí BTJ Baník Vamberk C9:9
2122. 03. 2017 18:30Sokol České Meziříčí BTJ Sokol Častolovice D12:6
2229. 03. 2017 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou CSokol České Meziříčí B10:8
2228. 03. 2017 18:30TJ Sokol Častolovice DTJ Peklo nad Zdobnicí B9:9
2229. 03. 2017 18:30TJ Baník Vamberk CTJ Prorubky12:6
2230. 03. 2017 18:30TTC Kostelec nad Orlicí ETJ Sokol Hroška5:13
2229. 03. 2017 18:30Sportovní klub Týniště nad OrlicíTJ Sokol Častolovice C14:4
2231. 03. 2017 18:30Sportovní klub KounovTJ Velešov Doudleby nad Orlicí8:10

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS