Výsledky
Český pohár muži
1/116. 09. 2016 17:00TJ Baník Rtyně v PodkrkonošíTTC Kostelec nad Orlicí6:4
1/115. 09. 2016 19:00TJ SadskáSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE10:0wo
1/113. 09. 2016 18:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad SázavouTJ Sokol Chrudim A3:7
1/117. 09. 2016 15:00TJ Sokol HoražďoviceTJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV6:4
1/117. 09. 2016 15:00SK Kamenice nad Lipou z.s.SK Pedagog Č.Budějovice3:7
1/117. 09. 2016 15:00TJ Union PlzeňKST Rakovník7:3
1/115. 09. 2016 18:00TJ Lokomotiva Česká LípaTJ Krupka A2:8
1/116. 09. 2016 18:00TJ Sokol Mnichovo HradištěTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou6:0
1/117. 09. 2016 15:00TJ Sokol KosmonosyTJ Jičín7:3
1/114. 09. 2016 19:00TTC Brandýs nad LabemTJ Lokomotiva Vršovice4:6
1/111. 09. 2016 10:00TJ Sokol VracovKST Sokol Znojmo-Orel Únanov4:6
1/116. 09. 2016 18:00ST AMON KunoviceMK Řeznovice B2:8
1/117. 09. 2016 15:00TJ Agrotec Hustopeče BTJ Sokol Ondratice1:9
1/116. 09. 2016 18:00TJ Sokol KateřinkySK Přerov B6:4
2/104. 10. 2016 17:00TJ Baník Rtyně v PodkrkonošíTJ Tatran KRPA Hostinné1:9
2/112. 09. 2016 19:00TJ Sokol Chrudim BST EUROMASTER Kolín B1:6
2/101. 10. 2016 10:00TJ SadskáST EUROMASTER Kolín A4:6
2/108. 10. 2016 15:00TJ Sokol Chrudim ATJ Jiskra Havlíčkův Brod6:4
2/108. 10. 2016 15:00TJ Sokol HoražďoviceSKUŘ Plzeň4:6
2/104. 10. 2016 19:00TTC Libín Prachatice z.s.SK Pedagog Č.Budějovice6:4
2/107. 10. 2016 18:00TJ Sokol Králův DvůrSK Jiskra Domažlice2:8
2/106. 10. 2016 18:00TJ Union PlzeňTJ Sokol Bor Eissmann4:6
2/108. 10. 2016 16:00TJ Krupka ASKST Liberec B1:9
2/107. 10. 2016 18:00
těl. 2.ZŠ, O.Číly 1549, Stará Paka
TJ Sokol Stará PakaTJ Sokol Mnichovo Hradiště3:6
2/108. 10. 2016 18:00TJ Sokol KosmonosyTJ Sokol Michle Praha1:9
2/108. 10. 2016 15:00TJ Lokomotiva VršoviceKMST Liberec3:7
2/107. 10. 2016 18:00KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovTT Mor.Krumlov (MK Řeznovice A)3:7
2/108. 10. 2016 15:00MK Řeznovice BSK Přerov A5:5
2/108. 10. 2016 15:00TJ Sokol OndraticeASK Tatra Kopřivnice2:8
2/107. 10. 2016 18:00TJ Sokol KateřinkyTJ Nový Jičín1:6
3/120. 10. 2016 19:00ST EUROMASTER Kolín BTJ Tatran KRPA Hostinné4:6
3/122. 10. 2016 15:00ST EUROMASTER Kolín ATJ Sokol Chrudim A6:1
3/123. 10. 2016 15:00SKUŘ PlzeňTTC Libín Prachatice z.s.6:4
3/121. 10. 2016 18:30SK Jiskra DomažliceTJ Sokol Bor Eissmann3:7
3/122. 10. 2016 15:00TJ Sokol Mnichovo HradištěSKST Liberec B5:5
3/122. 10. 2016 15:00TJ Sokol Michle PrahaKMST Liberec7:3
3/121. 10. 2016 18:00TT Mor.Krumlov (MK Řeznovice A)SK Přerov A6:4
3/122. 10. 2016 15:00TJ Nový JičínASK Tatra Kopřivnice5:5
4/105. 11. 2016 15:00TJ Tatran KRPA HostinnéST EUROMASTER Kolín A6:4
4/101. 11. 2016 18:30SKUŘ PlzeňTJ Sokol Bor Eissmann2:8
4/105. 11. 2016 15:00TJ Sokol Michle PrahaSKST Liberec B3:7
4/103. 11. 2016 18:30TJ Nový JičínTT Mor.Krumlov (MK Řeznovice A)6:3
5/118. 11. 2016 18:00TJ Tatran KRPA HostinnéSF SKK EL Niňo Praha1:9
5/119. 11. 2016 15:00TJ Sokol Bor EissmannSF SK Kotlářka EN Praha3:7
5/119. 11. 2016 15:00SKST Liberec BSKST Hodonín6:4
5/117. 11. 2016 10:30TJ Nový JičínDTJ Hradec Králové1:7
6/111. 12. 2016 11:00SF SKK EL Niňo PrahaSKST Liberec B5:1
6/111. 12. 2016 11:00SF SK Kotlářka EN PrahaDTJ Hradec Králové4:5
7/111. 12. 2016 16:00SF SKK EL Niňo PrahaDTJ Hradec Králové5:1
7/111. 12. 2016 16:00SKST Liberec BSF SK Kotlářka EN Praha1:5

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline