Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální přebor III muži
107. 09. 2016 18:00TJ Slovan Černý Dub DTJ Start ČB D9:9
106. 09. 2016 17:30TJ Sokol Nová Ves ETJ Sokol Zliv B6:12
109. 09. 2016 17:00TJ Sokol České Budějovice ETJ Motor České Budějovice A8:10
107. 09. 2016 18:30KST Štěpánovice BSK Pedagog ČB E5:13
105. 09. 2016 19:15TJ Spartak Trhové Sviny BTJ Sokol České Budějovice F3:15
109. 09. 2016 18:00SKST Týn nad Vltavou ETJ Sokol Kněžské Dvory B12:6
106. 09. 2016 18:15TJ Start ČB CTJ Slovan Černý Dub E12:6
212. 09. 2016 18:30TJ Start ČB DTJ Slovan Černý Dub E13:5
213. 09. 2016 18:00TJ Sokol Kněžské Dvory BTJ Start ČB C17:1
216. 09. 2016 17:00TJ Sokol České Budějovice FSKST Týn nad Vltavou E11:7
212. 09. 2016 17:00SK Pedagog ČB ETJ Spartak Trhové Sviny B16:2
216. 09. 2016 18:00TJ Motor České Budějovice ASK Eso Doubravice B8:10
213. 09. 2016 18:30TJ Sokol Zliv BTJ Sokol České Budějovice E13:5
214. 09. 2016 18:00TJ Slovan Černý Dub DTJ Sokol Nová Ves E12:6
320. 09. 2016 17:30TJ Sokol Nová Ves ETJ Start ČB D12:6
323. 09. 2016 17:00TJ Sokol České Budějovice ETJ Slovan Černý Dub D7:11
322. 09. 2016 18:30SK Eso Doubravice BTJ Sokol Zliv B7:11
321. 09. 2016 18:30KST Štěpánovice BTJ Motor České Budějovice A3:15
323. 09. 2016 18:00SKST Týn nad Vltavou ESK Pedagog ČB E14:4
320. 09. 2016 18:15TJ Start ČB CTJ Sokol České Budějovice F3:15
320. 09. 2016 18:30TJ Slovan Černý Dub ETJ Sokol Kněžské Dvory B8:10
426. 09. 2016 18:30TJ Start ČB DTJ Sokol Kněžské Dvory B12:6
430. 09. 2016 17:00TJ Sokol České Budějovice FTJ Slovan Černý Dub E18:0
426. 09. 2016 17:00SK Pedagog ČB ETJ Start ČB C8:10
430. 09. 2016 18:00TJ Motor České Budějovice ATJ Spartak Trhové Sviny B11:7
427. 09. 2016 18:30TJ Sokol Zliv BKST Štěpánovice B15:3
428. 09. 2016 18:00TJ Slovan Černý Dub DSK Eso Doubravice B15:3
427. 09. 2016 17:30TJ Sokol Nová Ves ETJ Sokol České Budějovice E4:14
507. 10. 2016 17:00TJ Sokol České Budějovice ETJ Start ČB D9:9
506. 10. 2016 18:30SK Eso Doubravice BTJ Sokol Nová Ves E10:8
505. 10. 2016 18:30KST Štěpánovice BTJ Slovan Černý Dub D3:15
503. 10. 2016 19:15TJ Spartak Trhové Sviny BTJ Sokol Zliv B6:12
507. 10. 2016 18:00SKST Týn nad Vltavou ETJ Motor České Budějovice A16:2
504. 10. 2016 18:30TJ Slovan Černý Dub ESK Pedagog ČB E10:8
504. 10. 2016 18:00TJ Sokol Kněžské Dvory BTJ Sokol České Budějovice F8:10
610. 10. 2016 18:30TJ Start ČB DTJ Sokol České Budějovice F2:16
610. 10. 2016 17:00SK Pedagog ČB ETJ Sokol Kněžské Dvory B14:4
614. 10. 2016 18:00TJ Motor České Budějovice ATJ Start ČB C5:13
611. 10. 2016 18:30TJ Sokol Zliv BSKST Týn nad Vltavou E5:13
612. 10. 2016 18:00TJ Slovan Černý Dub DTJ Spartak Trhové Sviny B12:6
611. 10. 2016 17:30TJ Sokol Nová Ves EKST Štěpánovice B11:7
614. 10. 2016 17:00TJ Sokol České Budějovice ESK Eso Doubravice B11:7
720. 10. 2016 18:30SK Eso Doubravice BTJ Start ČB D10:8
719. 10. 2016 18:30KST Štěpánovice BTJ Sokol České Budějovice E4:14
717. 10. 2016 19:15TJ Spartak Trhové Sviny BTJ Sokol Nová Ves E11:7
721. 10. 2016 18:00SKST Týn nad Vltavou ETJ Slovan Černý Dub D12:6
718. 10. 2016 18:15TJ Start ČB CTJ Sokol Zliv B13:5
718. 10. 2016 18:30TJ Slovan Černý Dub ETJ Motor České Budějovice A17:1
721. 10. 2016 17:00TJ Sokol České Budějovice FSK Pedagog ČB E17:1
824. 10. 2016 18:30TJ Start ČB DSK Pedagog ČB E8:10
828. 10. 2016 18:00TJ Motor České Budějovice ATJ Sokol Kněžské Dvory B6:12
825. 10. 2016 18:30TJ Sokol Zliv BTJ Slovan Černý Dub E11:7
826. 10. 2016 18:00TJ Slovan Černý Dub DTJ Start ČB C6:12
825. 10. 2016 17:30TJ Sokol Nová Ves ESKST Týn nad Vltavou E2:16
828. 10. 2016 17:00TJ Sokol České Budějovice ETJ Spartak Trhové Sviny B9:9
827. 10. 2016 18:30SK Eso Doubravice BKST Štěpánovice B11:7
902. 11. 2016 18:30KST Štěpánovice BTJ Start ČB D7:11
931. 10. 2016 19:15TJ Spartak Trhové Sviny BSK Eso Doubravice B10:8
904. 11. 2016 18:00SKST Týn nad Vltavou ETJ Sokol České Budějovice E16:2
901. 11. 2016 18:15TJ Start ČB CTJ Sokol Nová Ves E15:3
901. 11. 2016 18:30TJ Slovan Černý Dub ETJ Slovan Černý Dub D9:9
901. 11. 2016 18:00TJ Sokol Kněžské Dvory BTJ Sokol Zliv B15:3
904. 11. 2016 17:00TJ Sokol České Budějovice FTJ Motor České Budějovice A17:1
1011. 11. 2016 18:00TJ Motor České Budějovice ASK Pedagog ČB E5:13
1008. 11. 2016 18:30TJ Sokol Zliv BTJ Sokol České Budějovice F4:14
1009. 11. 2016 18:00TJ Slovan Černý Dub DTJ Sokol Kněžské Dvory B4:14
1008. 11. 2016 17:30TJ Sokol Nová Ves ETJ Slovan Černý Dub E12:6
1011. 11. 2016 17:00TJ Sokol České Budějovice ETJ Start ČB C1:17
1010. 11. 2016 18:30SK Eso Doubravice BSKST Týn nad Vltavou E1:17
1009. 11. 2016 18:30KST Štěpánovice BTJ Spartak Trhové Sviny B9:9
1114. 11. 2016 19:15TJ Spartak Trhové Sviny BTJ Start ČB D11:7
1118. 11. 2016 18:00SKST Týn nad Vltavou EKST Štěpánovice B17:1
1115. 11. 2016 18:15TJ Start ČB CSK Eso Doubravice B11:7
1115. 11. 2016 18:30TJ Slovan Černý Dub ETJ Sokol České Budějovice E13:5
1115. 11. 2016 18:00TJ Sokol Kněžské Dvory BTJ Sokol Nová Ves E12:6
1118. 11. 2016 17:00TJ Sokol České Budějovice FTJ Slovan Černý Dub D17:1
1114. 11. 2016 17:00SK Pedagog ČB ETJ Sokol Zliv B10:8
1221. 11. 2016 18:30TJ Start ČB DTJ Motor České Budějovice A10:8
1223. 11. 2016 18:00TJ Slovan Černý Dub DSK Pedagog ČB E6:12
1222. 11. 2016 17:30TJ Sokol Nová Ves ETJ Sokol České Budějovice F1:17
1225. 11. 2016 17:00TJ Sokol České Budějovice ETJ Sokol Kněžské Dvory B7:11
1224. 11. 2016 18:30SK Eso Doubravice BTJ Slovan Černý Dub E11:7
1223. 11. 2016 18:30KST Štěpánovice BTJ Start ČB C2:16
1221. 11. 2016 19:15TJ Spartak Trhové Sviny BSKST Týn nad Vltavou E3:15
1302. 12. 2016 18:00SKST Týn nad Vltavou ETJ Start ČB D17:1
1329. 11. 2016 18:15TJ Start ČB CTJ Spartak Trhové Sviny B18:0
1329. 11. 2016 18:30TJ Slovan Černý Dub EKST Štěpánovice B16:2
1329. 11. 2016 18:00TJ Sokol Kněžské Dvory BSK Eso Doubravice B13:5
1302. 12. 2016 17:00TJ Sokol České Budějovice FTJ Sokol České Budějovice E10:8
1328. 11. 2016 17:00SK Pedagog ČB ETJ Sokol Nová Ves E14:4
1302. 12. 2016 18:00TJ Motor České Budějovice ATJ Sokol Zliv B8:10
1405. 12. 2016 18:30TJ Start ČB DTJ Sokol Zliv B2:16
1407. 12. 2016 18:00TJ Slovan Černý Dub DTJ Motor České Budějovice A9:9
1409. 12. 2016 17:00TJ Sokol České Budějovice ESK Pedagog ČB E6:12
1408. 12. 2016 18:30SK Eso Doubravice BTJ Sokol České Budějovice F1:17
1407. 12. 2016 18:30KST Štěpánovice BTJ Sokol Kněžské Dvory B5:13
1405. 12. 2016 19:15TJ Spartak Trhové Sviny BTJ Slovan Černý Dub E7:11
1409. 12. 2016 18:00SKST Týn nad Vltavou ETJ Start ČB C12:6
1513. 12. 2016 18:15TJ Start ČB CTJ Start ČB D9:9
1513. 12. 2016 18:30TJ Slovan Černý Dub ESKST Týn nad Vltavou E5:13
1513. 12. 2016 18:00TJ Sokol Kněžské Dvory BTJ Spartak Trhové Sviny B17:1
1516. 12. 2016 17:00TJ Sokol České Budějovice FKST Štěpánovice B17:1
1512. 12. 2016 17:00SK Pedagog ČB ESK Eso Doubravice B11:7
1516. 12. 2016 18:00TJ Motor České Budějovice ATJ Sokol Nová Ves E13:5
1513. 12. 2016 18:30TJ Sokol Zliv BTJ Slovan Černý Dub D10:8
1602. 01. 2017 18:30TJ Start ČB DTJ Slovan Černý Dub D6:12
1603. 01. 2017 18:30TJ Sokol Zliv BTJ Sokol Nová Ves E14:4
1606. 01. 2017 18:00TJ Motor České Budějovice ATJ Sokol České Budějovice E10:8
1602. 01. 2017 17:00SK Pedagog ČB EKST Štěpánovice B16:2
1606. 01. 2017 17:00TJ Sokol České Budějovice FTJ Spartak Trhové Sviny B17:1
1603. 01. 2017 18:00TJ Sokol Kněžské Dvory BSKST Týn nad Vltavou E11:7
1603. 01. 2017 18:30TJ Slovan Černý Dub ETJ Start ČB C8:10
1710. 01. 2017 18:30TJ Slovan Černý Dub ETJ Start ČB D13:5
1710. 01. 2017 18:15TJ Start ČB CTJ Sokol Kněžské Dvory B5:13
1713. 01. 2017 18:00SKST Týn nad Vltavou ETJ Sokol České Budějovice F10:8
1709. 01. 2017 19:15TJ Spartak Trhové Sviny BSK Pedagog ČB E5:13
1712. 01. 2017 18:30SK Eso Doubravice BTJ Motor České Budějovice A5:13
1713. 01. 2017 17:00TJ Sokol České Budějovice ETJ Sokol Zliv B10:8
1710. 01. 2017 17:30TJ Sokol Nová Ves ETJ Slovan Černý Dub D3:15
1816. 01. 2017 18:30TJ Start ČB DTJ Sokol Nová Ves E10:8
1818. 01. 2017 18:30TJ Slovan Černý Dub DTJ Sokol České Budějovice E8:10
1817. 01. 2017 18:30TJ Sokol Zliv BSK Eso Doubravice B12:6
1820. 01. 2017 18:00TJ Motor České Budějovice AKST Štěpánovice B15:3
1816. 01. 2017 17:00SK Pedagog ČB ESKST Týn nad Vltavou E7:11
1820. 01. 2017 17:00TJ Sokol České Budějovice FTJ Start ČB C16:2
1817. 01. 2017 18:00TJ Sokol Kněžské Dvory BTJ Slovan Černý Dub E16:2
1924. 01. 2017 18:00TJ Sokol Kněžské Dvory BTJ Start ČB D11:5
1924. 01. 2017 18:30TJ Slovan Černý Dub ETJ Sokol České Budějovice F2:16
1924. 01. 2017 18:15TJ Start ČB CSK Pedagog ČB E10:8
1923. 01. 2017 19:15TJ Spartak Trhové Sviny BTJ Motor České Budějovice A5:13
1925. 01. 2017 18:30KST Štěpánovice BTJ Sokol Zliv B2:16
1926. 01. 2017 18:30SK Eso Doubravice BTJ Slovan Černý Dub D4:14
1927. 01. 2017 17:00TJ Sokol České Budějovice ETJ Sokol Nová Ves E9:9
2030. 01. 2017 18:30TJ Start ČB DTJ Sokol České Budějovice E4:14
2031. 01. 2017 17:30TJ Sokol Nová Ves ESK Eso Doubravice B14:4
2001. 02. 2017 18:30TJ Slovan Černý Dub DKST Štěpánovice B16:2
2031. 01. 2017 18:30TJ Sokol Zliv BTJ Spartak Trhové Sviny B12:6
2003. 02. 2017 18:00TJ Motor České Budějovice ASKST Týn nad Vltavou E3:15
2030. 01. 2017 17:00SK Pedagog ČB ETJ Slovan Černý Dub E11:7
2003. 02. 2017 17:00TJ Sokol České Budějovice FTJ Sokol Kněžské Dvory B10:8
2110. 02. 2017 17:00TJ Sokol České Budějovice FTJ Start ČB D18:0
2107. 02. 2017 18:00TJ Sokol Kněžské Dvory BSK Pedagog ČB E11:7
2107. 02. 2017 18:15TJ Start ČB CTJ Motor České Budějovice A9:9
2110. 02. 2017 18:00SKST Týn nad Vltavou ETJ Sokol Zliv B17:1
2106. 02. 2017 19:15TJ Spartak Trhové Sviny BTJ Slovan Černý Dub D8:10
2108. 02. 2017 18:30KST Štěpánovice BTJ Sokol Nová Ves E9:9
2109. 02. 2017 18:30SK Eso Doubravice BTJ Sokol České Budějovice E11:7
2213. 02. 2017 18:30TJ Start ČB DSK Eso Doubravice B11:7
2217. 02. 2017 17:00TJ Sokol České Budějovice EKST Štěpánovice B11:7
2214. 02. 2017 17:30TJ Sokol Nová Ves ETJ Spartak Trhové Sviny B8:10
2215. 02. 2017 18:30TJ Slovan Černý Dub DSKST Týn nad Vltavou E3:15
2214. 02. 2017 18:30TJ Sokol Zliv BTJ Start ČB C6:12
2217. 02. 2017 18:00TJ Motor České Budějovice ATJ Slovan Černý Dub E8:10
2213. 02. 2017 17:00SK Pedagog ČB ETJ Sokol České Budějovice F6:12
2320. 02. 2017 17:00SK Pedagog ČB ETJ Start ČB D14:4
2321. 02. 2017 18:00TJ Sokol Kněžské Dvory BTJ Motor České Budějovice A14:4
2321. 02. 2017 18:30TJ Slovan Černý Dub ETJ Sokol Zliv B9:9
2321. 02. 2017 18:15TJ Start ČB CTJ Slovan Černý Dub D13:5
2324. 02. 2017 18:00SKST Týn nad Vltavou ETJ Sokol Nová Ves E14:4
2320. 02. 2017 19:15TJ Spartak Trhové Sviny BTJ Sokol České Budějovice E11:7
2322. 02. 2017 18:30KST Štěpánovice BSK Eso Doubravice B0:18wo
2427. 02. 2017 18:30TJ Start ČB DKST Štěpánovice B13:5
2402. 03. 2017 18:30SK Eso Doubravice BTJ Spartak Trhové Sviny B11:7
2403. 03. 2017 17:00TJ Sokol České Budějovice ESKST Týn nad Vltavou E4:14
2428. 02. 2017 17:30TJ Sokol Nová Ves ETJ Start ČB C6:12
2401. 03. 2017 18:30TJ Slovan Černý Dub DTJ Slovan Černý Dub E9:9
2428. 02. 2017 18:30TJ Sokol Zliv BTJ Sokol Kněžské Dvory B6:12
2403. 03. 2017 18:00TJ Motor České Budějovice ATJ Sokol České Budějovice F4:14
2506. 03. 2017 17:00SK Pedagog ČB ETJ Motor České Budějovice A11:7
2510. 03. 2017 17:00TJ Sokol České Budějovice FTJ Sokol Zliv B18:0
2507. 03. 2017 18:00TJ Sokol Kněžské Dvory BTJ Slovan Černý Dub D10:8
2507. 03. 2017 18:30TJ Slovan Černý Dub ETJ Sokol Nová Ves E13:5
2507. 03. 2017 18:15TJ Start ČB CTJ Sokol České Budějovice E15:3
2510. 03. 2017 18:00SKST Týn nad Vltavou ESK Eso Doubravice B17:1
2506. 03. 2017 19:15TJ Spartak Trhové Sviny BKST Štěpánovice B12:6
2613. 03. 2017 18:30TJ Start ČB DTJ Spartak Trhové Sviny B16:2
2615. 03. 2017 18:30KST Štěpánovice BSKST Týn nad Vltavou E0:18
2616. 03. 2017 18:30SK Eso Doubravice BTJ Start ČB C8:10
2617. 03. 2017 17:00TJ Sokol České Budějovice ETJ Slovan Černý Dub E8:10
2614. 03. 2017 17:30TJ Sokol Nová Ves ETJ Sokol Kněžské Dvory B2:16
2615. 03. 2017 18:30TJ Slovan Černý Dub DTJ Sokol České Budějovice F1:17
2614. 03. 2017 18:30TJ Sokol Zliv BSK Pedagog ČB E11:7
2724. 03. 2017 18:00TJ Motor České Budějovice ATJ Start ČB D11:7
2720. 03. 2017 17:00SK Pedagog ČB ETJ Slovan Černý Dub D12:6
2724. 03. 2017 17:00TJ Sokol České Budějovice FTJ Sokol Nová Ves E18:0
2721. 03. 2017 18:00TJ Sokol Kněžské Dvory BTJ Sokol České Budějovice E16:2
2725. 03. 2017 18:30TJ Slovan Černý Dub ESK Eso Doubravice B11:7
2721. 03. 2017 18:15TJ Start ČB CKST Štěpánovice B17:1
2724. 03. 2017 18:00SKST Týn nad Vltavou ETJ Spartak Trhové Sviny B17:1
2827. 03. 2017 18:30TJ Start ČB DSKST Týn nad Vltavou E3:15
2827. 03. 2017 19:15TJ Spartak Trhové Sviny BTJ Start ČB C12:6
2829. 03. 2017 18:30KST Štěpánovice BTJ Slovan Černý Dub E4:14
2830. 03. 2017 18:30SK Eso Doubravice BTJ Sokol Kněžské Dvory B11:7
2831. 03. 2017 17:00TJ Sokol České Budějovice ETJ Sokol České Budějovice F3:15
2828. 03. 2017 17:30TJ Sokol Nová Ves ESK Pedagog ČB E5:13
2828. 03. 2017 18:30TJ Sokol Zliv BTJ Motor České Budějovice A6:12
2904. 04. 2017 18:30TJ Sokol Zliv BTJ Start ČB D16:2
2907. 04. 2017 18:00TJ Motor České Budějovice ATJ Slovan Černý Dub D6:12
2903. 04. 2017 17:00SK Pedagog ČB ETJ Sokol České Budějovice E11:7
2907. 04. 2017 17:00TJ Sokol České Budějovice FSK Eso Doubravice B12:6
2904. 04. 2017 18:00TJ Sokol Kněžské Dvory BKST Štěpánovice B17:1
2904. 04. 2017 18:30TJ Slovan Černý Dub ETJ Spartak Trhové Sviny B9:9
2904. 04. 2017 18:15TJ Start ČB CSKST Týn nad Vltavou E4:14
3010. 04. 2017 18:30TJ Start ČB DTJ Start ČB C9:9
3014. 04. 2017 18:00SKST Týn nad Vltavou ETJ Slovan Černý Dub E14:4
3010. 04. 2017 19:15TJ Spartak Trhové Sviny BTJ Sokol Kněžské Dvory B11:7
3012. 04. 2017 18:30KST Štěpánovice BTJ Sokol České Budějovice F2:16
3013. 04. 2017 18:30SK Eso Doubravice BSK Pedagog ČB E6:12
3011. 04. 2017 17:30TJ Sokol Nová Ves ETJ Motor České Budějovice A8:10
3012. 04. 2017 18:30TJ Slovan Černý Dub DTJ Sokol Zliv B8:10

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy