Výsledky
3. liga mužů skupina B
124. 09. 2016 15:00SKST Baník MostSF SKK EL Niňo Praha E10:6
124. 09. 2016 15:00KST Jirkov TECHNOLINETJ Sokol Michle Praha8:10
124. 09. 2016 15:00TTC Bělá pod BezdězemSKST Liberec C8:10
124. 09. 2016 14:00TJ Sokol Mnichovo HradištěKMST Liberec B6:10
124. 09. 2016 10:30TTC Litoměřice BTJ Slavoj Severotuk Ústí n. L.10:6
124. 09. 2016 16:00TJ KrupkaTTC Brandýs nad Labem9:9
225. 09. 2016 10:00SKST Baník MostTJ Sokol Michle Praha10:2
225. 09. 2016 10:00KST Jirkov TECHNOLINESF SKK EL Niňo Praha E10:7
225. 09. 2016 10:00TTC Bělá pod BezdězemKMST Liberec B10:6
225. 09. 2016 10:00TJ Sokol Mnichovo HradištěSKST Liberec C10:8
225. 09. 2016 10:00TTC Brandýs nad LabemTJ Slavoj Severotuk Ústí n. L.8:10
225. 09. 2016 10:00TJ KrupkaTTC Litoměřice B7:10
315. 10. 2016 15:00TTC Litoměřice BSKST Baník Most10:5
315. 10. 2016 15:00TTC Brandýs nad LabemKST Jirkov TECHNOLINE10:5
315. 10. 2016 15:00SKST Liberec CTJ Slavoj Severotuk Ústí n. L.10:2
315. 10. 2016 15:00KMST Liberec BTJ Krupka10:5
315. 10. 2016 15:00SF SKK EL Niňo Praha ETTC Bělá pod Bezdězem6:10
315. 10. 2016 15:00TJ Sokol Michle PrahaTJ Sokol Mnichovo Hradiště8:10
416. 10. 2016 10:00TTC Litoměřice BKST Jirkov TECHNOLINE10:8
416. 10. 2016 10:00TTC Brandýs nad LabemSKST Baník Most2:10
416. 10. 2016 10:00SKST Liberec CTJ Krupka10:2
416. 10. 2016 10:00KMST Liberec BTJ Slavoj Severotuk Ústí n. L.10:3
416. 10. 2016 10:00SF SKK EL Niňo Praha ETJ Sokol Mnichovo Hradiště10:7
416. 10. 2016 10:00TJ Sokol Michle PrahaTTC Bělá pod Bezdězem10:8
529. 10. 2016 15:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L.TJ Krupka10:2
529. 10. 2016 15:00TTC Litoměřice BTTC Brandýs nad Labem9:9
528. 10. 2016 10:00SKST Liberec CKMST Liberec B6:10
529. 10. 2016 15:00
Pod Juliskou 4, Praha 6, 16000 3 zastavka tramvaje z Dejvické , Nádraží Podbaba
SF SKK EL Niňo Praha ETJ Sokol Michle Praha4:10
529. 10. 2016 15:00TTC Bělá pod BezdězemTJ Sokol Mnichovo Hradiště10:5
529. 10. 2016 15:00SKST Baník MostKST Jirkov TECHNOLINE10:1
612. 11. 2016 15:00SKST Baník MostTTC Bělá pod Bezdězem9:9
612. 11. 2016 15:00KST Jirkov TECHNOLINETJ Sokol Mnichovo Hradiště10:2
612. 11. 2016 15:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L.SF SKK EL Niňo Praha E10:8
612. 11. 2016 15:00TJ KrupkaTJ Sokol Michle Praha4:10
612. 11. 2016 15:00TTC Litoměřice BSKST Liberec C9:9
612. 11. 2016 14:00TTC Brandýs nad LabemKMST Liberec B10:7
713. 11. 2016 10:00SKST Baník MostTJ Sokol Mnichovo Hradiště8:10
713. 11. 2016 10:00KST Jirkov TECHNOLINETTC Bělá pod Bezdězem10:8
713. 11. 2016 10:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L.TJ Sokol Michle Praha8:10
713. 11. 2016 10:00TJ KrupkaSF SKK EL Niňo Praha E3:10
713. 11. 2016 10:00TTC Litoměřice BKMST Liberec B10:5
713. 11. 2016 10:00TTC Brandýs nad LabemSKST Liberec C8:10
826. 11. 2016 15:00SKST Liberec CSKST Baník Most10:7
826. 11. 2016 15:00KMST Liberec BKST Jirkov TECHNOLINE9:9
826. 11. 2016 15:00SF SKK EL Niňo Praha ETTC Litoměřice B10:6
826. 11. 2016 15:00TJ Sokol Michle PrahaTTC Brandýs nad Labem9:9
826. 11. 2016 15:00TTC Bělá pod BezdězemTJ Slavoj Severotuk Ústí n. L.10:5
826. 11. 2016 14:00TJ Sokol Mnichovo HradištěTJ Krupka10:0
927. 11. 2016 10:00SKST Liberec CKST Jirkov TECHNOLINE9:9
927. 11. 2016 10:00KMST Liberec BSKST Baník Most6:10
927. 11. 2016 10:00SF SKK EL Niňo Praha ETTC Brandýs nad Labem10:5
927. 11. 2016 10:00TJ Sokol Michle PrahaTTC Litoměřice B7:10
927. 11. 2016 10:00TTC Bělá pod BezdězemTJ Krupka10:2
927. 11. 2016 10:00TJ Sokol Mnichovo HradištěTJ Slavoj Severotuk Ústí n. L.10:4
1008. 12. 2016 18:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L.SKST Baník Most7:10
1010. 12. 2016 15:00TJ KrupkaKST Jirkov TECHNOLINE4:10
1010. 12. 2016 15:00TTC Litoměřice BTTC Bělá pod Bezdězem10:4
1010. 12. 2016 14:00TTC Brandýs nad LabemTJ Sokol Mnichovo Hradiště7:10
1010. 12. 2016 15:00SKST Liberec CSF SKK EL Niňo Praha E9:9
1010. 12. 2016 15:00KMST Liberec BTJ Sokol Michle Praha6:10
1111. 12. 2016 10:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L.KST Jirkov TECHNOLINE10:6
1111. 12. 2016 10:00TJ KrupkaSKST Baník Most3:10
1111. 12. 2016 10:00TTC Litoměřice BTJ Sokol Mnichovo Hradiště9:9
1111. 12. 2016 10:00TTC Brandýs nad LabemTTC Bělá pod Bezdězem4:10
1111. 12. 2016 10:00SKST Liberec CTJ Sokol Michle Praha9:9
1111. 12. 2016 10:00KMST Liberec BSF SKK EL Niňo Praha E7:10
1212. 01. 2017 18:00SKST Baník MostTJ Slavoj Severotuk Ústí n. L.7:10
1214. 01. 2017 15:00KST Jirkov TECHNOLINETJ Krupka10:4
1214. 01. 2017 15:00TTC Bělá pod BezdězemTTC Litoměřice B10:5
1214. 01. 2017 14:00TJ Sokol Mnichovo HradištěTTC Brandýs nad Labem10:3
1214. 01. 2017 17:30SF SKK EL Niňo Praha ESKST Liberec C10:7
1214. 01. 2017 15:00TJ Sokol Michle PrahaKMST Liberec B10:2
1315. 01. 2017 10:00KST Jirkov TECHNOLINETJ Slavoj Severotuk Ústí n. L.10:7
1315. 01. 2017 10:00SKST Baník MostTJ Krupka10:2
1315. 01. 2017 10:00TJ Sokol Mnichovo HradištěTTC Litoměřice B9:9
1315. 01. 2017 10:00TTC Bělá pod BezdězemTTC Brandýs nad Labem10:4
1315. 01. 2017 10:00TJ Sokol Michle PrahaSKST Liberec C10:2
1315. 01. 2017 10:00SF SKK EL Niňo Praha EKMST Liberec B10:1
1428. 01. 2017 15:00SF SKK EL Niňo Praha ESKST Baník Most10:3
1428. 01. 2017 15:00TJ Sokol Michle PrahaKST Jirkov TECHNOLINE10:4
1428. 01. 2017 15:00SKST Liberec CTTC Bělá pod Bezdězem3:10
1428. 01. 2017 15:00KMST Liberec BTJ Sokol Mnichovo Hradiště10:7
1428. 01. 2017 15:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L.TTC Litoměřice B10:7
1428. 01. 2017 14:00TTC Brandýs nad LabemTJ Krupka10:8
1529. 01. 2017 10:00TJ Sokol Michle PrahaSKST Baník Most10:7
1529. 01. 2017 10:00SF SKK EL Niňo Praha EKST Jirkov TECHNOLINE10:7
1529. 01. 2017 10:00KMST Liberec BTTC Bělá pod Bezdězem6:10
1529. 01. 2017 10:00SKST Liberec CTJ Sokol Mnichovo Hradiště9:9
1529. 01. 2017 10:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L.TTC Brandýs nad Labem10:8
1529. 01. 2017 10:00TTC Litoměřice BTJ Krupka10:2
1611. 02. 2017 15:00TJ KrupkaTJ Slavoj Severotuk Ústí n. L.6:10
1611. 02. 2017 14:00TTC Brandýs nad LabemTTC Litoměřice B10:8
1611. 02. 2017 15:00KMST Liberec BSKST Liberec C1:10
1611. 02. 2017 15:00TJ Sokol Michle PrahaSF SKK EL Niňo Praha E10:3
1611. 02. 2017 14:00TJ Sokol Mnichovo HradištěTTC Bělá pod Bezdězem7:10
1611. 02. 2017 15:00KST Jirkov TECHNOLINESKST Baník Most10:4
1725. 02. 2017 15:00SKST Baník MostTTC Litoměřice B10:8
1725. 02. 2017 15:00KST Jirkov TECHNOLINETTC Brandýs nad Labem10:2
1725. 02. 2017 15:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L.SKST Liberec C6:10
1725. 02. 2017 15:00TJ KrupkaKMST Liberec B2:10
1725. 02. 2017 15:00TTC Bělá pod BezdězemSF SKK EL Niňo Praha E10:6
1725. 02. 2017 14:00TJ Sokol Mnichovo HradištěTJ Sokol Michle Praha4:10
1826. 02. 2017 10:00KST Jirkov TECHNOLINETTC Litoměřice B10:5
1826. 02. 2017 10:00SKST Baník MostTTC Brandýs nad Labem10:8
1826. 02. 2017 10:00TJ KrupkaSKST Liberec C4:10
1826. 02. 2017 10:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L.KMST Liberec B10:6
1826. 02. 2017 10:00TJ Sokol Mnichovo HradištěSF SKK EL Niňo Praha E10:5
1826. 02. 2017 10:00TTC Bělá pod BezdězemTJ Sokol Michle Praha10:3
1911. 03. 2017 15:00TTC Bělá pod BezdězemSKST Baník Most10:7
1911. 03. 2017 14:00TJ Sokol Mnichovo HradištěKST Jirkov TECHNOLINE10:1
1911. 03. 2017 15:00SF SKK EL Niňo Praha ETJ Slavoj Severotuk Ústí n. L.9:9
1911. 03. 2017 15:00TJ Sokol Michle PrahaTJ Krupka10:3
1911. 03. 2017 15:00SKST Liberec CTTC Litoměřice B9:9
1911. 03. 2017 15:00KMST Liberec BTTC Brandýs nad Labem10:3
2012. 03. 2017 10:00TJ Sokol Mnichovo HradištěSKST Baník Most10:3
2012. 03. 2017 10:00TTC Bělá pod BezdězemKST Jirkov TECHNOLINE10:3
2012. 03. 2017 10:00TJ Sokol Michle PrahaTJ Slavoj Severotuk Ústí n. L.10:2
2012. 03. 2017 10:00SF SKK EL Niňo Praha ETJ Krupka10:2
2012. 03. 2017 10:00KMST Liberec BTTC Litoměřice B9:9
2012. 03. 2017 10:00SKST Liberec CTTC Brandýs nad Labem10:7
2125. 03. 2017 15:00SKST Baník MostSKST Liberec C6:10
2125. 03. 2017 15:00KST Jirkov TECHNOLINEKMST Liberec B10:4
2125. 03. 2017 15:00TTC Litoměřice BSF SKK EL Niňo Praha E10:0
2125. 03. 2017 15:00TTC Brandýs nad LabemTJ Sokol Michle Praha4:10
2125. 03. 2017 15:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L.TTC Bělá pod Bezdězem9:9
2125. 03. 2017 15:00TJ KrupkaTJ Sokol Mnichovo Hradiště2:10
2226. 03. 2017 10:00KST Jirkov TECHNOLINESKST Liberec C10:3
2226. 03. 2017 10:00SKST Baník MostKMST Liberec B4:10
2226. 03. 2017 10:00TTC Brandýs nad LabemSF SKK EL Niňo Praha E10:6
2226. 03. 2017 10:00TTC Litoměřice BTJ Sokol Michle Praha5:10
2226. 03. 2017 10:00TJ KrupkaTTC Bělá pod Bezdězem2:10
2226. 03. 2017 10:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L.TJ Sokol Mnichovo Hradiště8:10
1/109. 04. 2017 10:00TTC Bělá pod BezdězemTJ Sokol Michle Praha8:9
1/229. 04. 2017 15:00TJ Sokol Michle PrahaTTC Bělá pod Bezdězem9:8

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline