Výsledky
3. liga mužů skupina D
124. 09. 2016 15:00SKST Mart Hodonín BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov7:10
124. 09. 2016 10:30SKST Mart Hodonín CTJ Holásky10:4
124. 09. 2016 15:00TTC Moravská Slavia Brno CTJ Sokol Studená10:6
124. 09. 2016 15:00TTC Koral TišnovTJ Jiskra Havlíčkův Brod5:10
124. 09. 2016 14:00TJ Sokol VracovTJ Jiskra Litomyšl10:2
124. 09. 2016 15:00TJ Baník MikulčiceTJ Žďár nad Sázavou10:5
223. 09. 2016 18:00SKST Mart Hodonín BTJ Holásky10:4
225. 09. 2016 10:00SKST Mart Hodonín CKST Sokol Znojmo-Orel Únanov10:4
225. 09. 2016 10:00TTC Moravská Slavia Brno CTJ Jiskra Havlíčkův Brod7:10
225. 09. 2016 10:00TTC Koral TišnovTJ Sokol Studená7:10
225. 09. 2016 10:00TJ Sokol VracovTJ Žďár nad Sázavou10:4
225. 09. 2016 10:00TJ Baník MikulčiceTJ Jiskra Litomyšl10:4
315. 10. 2016 15:00TJ Jiskra LitomyšlSKST Mart Hodonín B10:6
315. 10. 2016 14:00TJ Žďár nad SázavouSKST Mart Hodonín C2:10
315. 10. 2016 15:00TJ Sokol StudenáTJ Sokol Vracov10:5
315. 10. 2016 14:00TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Baník Mikulčice10:7
315. 10. 2016 15:00KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovTTC Moravská Slavia Brno C3:10
315. 10. 2016 15:00
Pohankova 8, 628 00 Brno Líšeň
TJ HoláskyTTC Koral Tišnov9:9
416. 10. 2016 10:00TJ Jiskra LitomyšlSKST Mart Hodonín C7:10
416. 10. 2016 10:00TJ Žďár nad SázavouSKST Mart Hodonín B10:4
416. 10. 2016 10:00TJ Sokol StudenáTJ Baník Mikulčice10:0
416. 10. 2016 10:00TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Sokol Vracov10:2
416. 10. 2016 10:00KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovTTC Koral Tišnov10:4
416. 10. 2016 10:00TJ HoláskyTTC Moravská Slavia Brno C9:9
529. 10. 2016 14:00TJ Sokol VracovTJ Baník Mikulčice10:7
529. 10. 2016 15:00TJ Jiskra LitomyšlTJ Žďár nad Sázavou10:5
529. 10. 2016 15:00TJ Sokol StudenáTJ Jiskra Havlíčkův Brod9:9
528. 10. 2016 19:00KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovTJ Holásky7:10
529. 10. 2016 15:00TTC Moravská Slavia Brno CTTC Koral Tišnov9:9
521. 09. 2016 18:30SKST Mart Hodonín BSKST Mart Hodonín C10:8
612. 11. 2016 15:00SKST Mart Hodonín BTTC Moravská Slavia Brno C10:6
612. 11. 2016 10:30SKST Mart Hodonín CTTC Koral Tišnov10:0
612. 11. 2016 14:00TJ Sokol VracovKST Sokol Znojmo-Orel Únanov10:8
612. 11. 2016 15:00TJ Baník MikulčiceTJ Holásky10:5
612. 11. 2016 15:00TJ Jiskra LitomyšlTJ Sokol Studená9:9
612. 11. 2016 14:00TJ Žďár nad SázavouTJ Jiskra Havlíčkův Brod10:4
711. 11. 2016 18:00SKST Mart Hodonín BTTC Koral Tišnov10:5
713. 11. 2016 10:00SKST Mart Hodonín CTTC Moravská Slavia Brno C10:0
713. 11. 2016 10:00TJ Sokol VracovTJ Holásky9:9
713. 11. 2016 10:00TJ Baník MikulčiceKST Sokol Znojmo-Orel Únanov10:4
713. 11. 2016 10:00TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Havlíčkův Brod7:10
713. 11. 2016 10:00TJ Žďár nad SázavouTJ Sokol Studená9:9
826. 11. 2016 15:00TJ Sokol StudenáSKST Mart Hodonín B10:3
826. 11. 2016 14:00TJ Jiskra Havlíčkův BrodSKST Mart Hodonín C5:10
826. 11. 2016 15:00KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovTJ Jiskra Litomyšl10:6
826. 11. 2016 15:00
Pohankova 8, 628 00 Brno Líšeň Zámek Belcredi
TJ HoláskyTJ Žďár nad Sázavou10:6
826. 11. 2016 15:00TTC Moravská Slavia Brno CTJ Sokol Vracov10:4
826. 11. 2016 15:00TTC Koral TišnovTJ Baník Mikulčice8:10
927. 11. 2016 10:00TJ Sokol StudenáSKST Mart Hodonín C5:10
927. 11. 2016 10:00TJ Jiskra Havlíčkův BrodSKST Mart Hodonín B10:3
927. 11. 2016 10:00KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovTJ Žďár nad Sázavou9:9
927. 11. 2016 10:00TJ HoláskyTJ Jiskra Litomyšl10:7
927. 11. 2016 10:00TTC Moravská Slavia Brno CTJ Baník Mikulčice9:9
927. 11. 2016 10:00TTC Koral TišnovTJ Sokol Vracov9:9
1010. 12. 2016 14:00TJ Sokol VracovSKST Mart Hodonín B9:9
1010. 12. 2016 15:00TJ Baník MikulčiceSKST Mart Hodonín C1:10
1010. 12. 2016 15:00TJ Jiskra LitomyšlTTC Moravská Slavia Brno C10:1
1010. 12. 2016 14:00TJ Žďár nad SázavouTTC Koral Tišnov10:4
1010. 12. 2016 15:00TJ Sokol StudenáKST Sokol Znojmo-Orel Únanov10:2
1010. 12. 2016 14:00TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Holásky0:10wo
1111. 12. 2016 10:00TJ Sokol VracovSKST Mart Hodonín C1:10
1108. 12. 2016 18:30
v herně SKST Hodonín
TJ Baník MikulčiceSKST Mart Hodonín B10:8
1111. 12. 2016 10:00TJ Jiskra LitomyšlTTC Koral Tišnov10:4
1111. 12. 2016 10:00TJ Žďár nad SázavouTTC Moravská Slavia Brno C8:10
1111. 12. 2016 10:00TJ Sokol StudenáTJ Holásky9:9
1111. 12. 2016 10:00TJ Jiskra Havlíčkův BrodKST Sokol Znojmo-Orel Únanov4:10
1213. 01. 2017 18:30SKST Mart Hodonín BTJ Sokol Vracov10:5
1214. 01. 2017 10:30SKST Mart Hodonín CTJ Baník Mikulčice10:3
1214. 01. 2017 15:00TTC Moravská Slavia Brno CTJ Jiskra Litomyšl8:10
1214. 01. 2017 15:00TTC Koral TišnovTJ Žďár nad Sázavou6:10
1214. 01. 2017 15:00KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovTJ Sokol Studená4:10
1214. 01. 2017 15:00TJ HoláskyTJ Jiskra Havlíčkův Brod10:3
1315. 01. 2017 10:00SKST Mart Hodonín CTJ Sokol Vracov10:2
1312. 01. 2017 18:30SKST Mart Hodonín BTJ Baník Mikulčice10:6
1315. 01. 2017 10:00TTC Koral TišnovTJ Jiskra Litomyšl8:10
1315. 01. 2017 10:00TTC Moravská Slavia Brno CTJ Žďár nad Sázavou4:10
1315. 01. 2017 10:00TJ HoláskyTJ Sokol Studená10:5
1315. 01. 2017 10:00KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovTJ Jiskra Havlíčkův Brod6:10
1428. 01. 2017 15:00KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovSKST Mart Hodonín B6:10
1428. 01. 2017 15:00TJ HoláskySKST Mart Hodonín C9:9
1428. 01. 2017 15:00TJ Sokol StudenáTTC Moravská Slavia Brno C10:2
1428. 01. 2017 14:00TJ Jiskra Havlíčkův BrodTTC Koral Tišnov10:5
1428. 01. 2017 15:00TJ Jiskra LitomyšlTJ Sokol Vracov10:2
1428. 01. 2017 14:00TJ Žďár nad SázavouTJ Baník Mikulčice10:7
1529. 01. 2017 10:00TJ HoláskySKST Mart Hodonín B6:10
1529. 01. 2017 10:00KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovSKST Mart Hodonín C9:9
1529. 01. 2017 10:00TJ Jiskra Havlíčkův BrodTTC Moravská Slavia Brno C10:6
1529. 01. 2017 10:00TJ Sokol StudenáTTC Koral Tišnov10:2
1529. 01. 2017 10:00TJ Žďár nad SázavouTJ Sokol Vracov10:0
1529. 01. 2017 10:00TJ Jiskra LitomyšlTJ Baník Mikulčice7:10
1611. 02. 2017 15:00TJ Baník MikulčiceTJ Sokol Vracov10:2
1611. 02. 2017 14:00TJ Žďár nad SázavouTJ Jiskra Litomyšl10:6
1611. 02. 2017 14:00TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Sokol Studená2:10
1611. 02. 2017 15:00
Pohankova 8, 628 00 Brno Líšeň
TJ HoláskyKST Sokol Znojmo-Orel Únanov10:5
1604. 02. 2017 15:00TTC Koral TišnovTTC Moravská Slavia Brno C10:6
1622. 09. 2016 18:30SKST Mart Hodonín CSKST Mart Hodonín B10:7
1725. 02. 2017 15:00SKST Mart Hodonín BTJ Jiskra Litomyšl7:10
1725. 02. 2017 10:30SKST Mart Hodonín CTJ Žďár nad Sázavou10:1
1725. 02. 2017 14:00
Mikulčice 506, 69619
TJ Sokol VracovTJ Sokol Studená2:10
1725. 02. 2017 15:00TJ Baník MikulčiceTJ Jiskra Havlíčkův Brod10:8
1725. 02. 2017 15:00TTC Moravská Slavia Brno CKST Sokol Znojmo-Orel Únanov10:6
1725. 02. 2017 15:00TTC Koral TišnovTJ Holásky6:10
1826. 02. 2017 10:00SKST Mart Hodonín CTJ Jiskra Litomyšl10:6
1824. 02. 2017 18:00SKST Mart Hodonín BTJ Žďár nad Sázavou9:9
1826. 02. 2017 10:00TJ Baník MikulčiceTJ Sokol Studená7:10
1826. 02. 2017 10:00TJ Sokol VracovTJ Jiskra Havlíčkův Brod4:10
1826. 02. 2017 10:00TTC Koral TišnovKST Sokol Znojmo-Orel Únanov5:10
1826. 02. 2017 10:00TTC Moravská Slavia Brno CTJ Holásky10:8
1911. 03. 2017 15:00TTC Moravská Slavia Brno CSKST Mart Hodonín B9:9
1911. 03. 2017 15:00TTC Koral TišnovSKST Mart Hodonín C3:10
1911. 03. 2017 15:00KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovTJ Sokol Vracov10:8
1911. 03. 2017 15:00TJ HoláskyTJ Baník Mikulčice8:10
1911. 03. 2017 15:00TJ Sokol StudenáTJ Jiskra Litomyšl10:7
1911. 03. 2017 14:00TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Žďár nad Sázavou10:6
2009. 03. 2017 17:30TTC Koral TišnovSKST Mart Hodonín B9:9
2010. 03. 2017 18:00TTC Moravská Slavia Brno CSKST Mart Hodonín C3:10
2012. 03. 2017 10:00TJ HoláskyTJ Sokol Vracov10:3
2012. 03. 2017 10:00KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovTJ Baník Mikulčice9:9
2012. 03. 2017 10:00TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Litomyšl10:5
2012. 03. 2017 10:00TJ Sokol StudenáTJ Žďár nad Sázavou6:10
2125. 03. 2017 15:00SKST Mart Hodonín BTJ Sokol Studená10:5
2125. 03. 2017 10:30SKST Mart Hodonín CTJ Jiskra Havlíčkův Brod10:4
2125. 03. 2017 15:00TJ Jiskra LitomyšlKST Sokol Znojmo-Orel Únanov10:5
2125. 03. 2017 14:00TJ Žďár nad SázavouTJ Holásky10:3
2125. 03. 2017 14:00TJ Sokol VracovTTC Moravská Slavia Brno C4:10
2125. 03. 2017 15:00TJ Baník MikulčiceTTC Koral Tišnov10:8
2226. 03. 2017 10:00SKST Mart Hodonín CTJ Sokol Studená10:1
2224. 03. 2017 18:00SKST Mart Hodonín BTJ Jiskra Havlíčkův Brod9:9
2226. 03. 2017 10:00TJ Žďár nad SázavouKST Sokol Znojmo-Orel Únanov10:7
2226. 03. 2017 10:00TJ Jiskra LitomyšlTJ Holásky9:9
2226. 03. 2017 10:00TJ Baník MikulčiceTTC Moravská Slavia Brno C10:5
2226. 03. 2017 10:00TJ Sokol VracovTTC Koral Tišnov10:5
1/108. 04. 2017 16:00SKST Mart Hodonín CTJ Sokol Studená9:4
1/229. 04. 2017 15:00TJ Sokol StudenáSKST Mart Hodonín C6:9

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
insportline