Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Krajský přebor 1. třídy
103. 10. 2017 18:15TJ Sokol Nová Ves n. P. AKST Victory Liberec A5:10
130. 09. 2017 16:00TJ Sokol Semily ASKST Cvikov A9:9
130. 09. 2017 16:00Cvikováček Cvikov ASKST Liberec I10:5
130. 09. 2017 16:00TJ Doksy - Mimoň ASKST Liberec J9:9
130. 09. 2017 16:00Jiskra Kamenický Šenov ATJ Sokol Turnov B9:9
130. 09. 2017 16:00TJ Jiskra Nový Bor BTJ Sokol Bratříkov A10:3
230. 09. 2017 10:00TJ Sokol Nová Ves n. P. ASKST Cvikov A0:10
229. 09. 2017 18:30TJ Sokol Semily AKST Victory Liberec A9:9
201. 10. 2017 10:00Cvikováček Cvikov ASKST Liberec J5:10
228. 09. 2017 16:00TJ Doksy - Mimoň ASKST Liberec I10:7
229. 09. 2017 18:30Jiskra Kamenický Šenov ATJ Sokol Bratříkov A10:4
201. 10. 2017 10:00TJ Jiskra Nový Bor BTJ Sokol Turnov B10:3
314. 10. 2017 16:00KST Victory Liberec ATJ Sokol Turnov B7:10
314. 10. 2017 16:00SKST Cvikov ATJ Sokol Bratříkov A10:3
315. 10. 2017 15:00SKST Liberec IJiskra Kamenický Šenov A5:10
315. 10. 2017 15:00SKST Liberec JTJ Jiskra Nový Bor B9:9
314. 10. 2017 16:00TJ Sokol Nová Ves n. P. ACvikováček Cvikov A5:10
314. 10. 2017 14:30TJ Sokol Semily ATJ Doksy - Mimoň A10:4
415. 10. 2017 10:00KST Victory Liberec ATJ Sokol Bratříkov A8:10
414. 10. 2017 10:00SKST Cvikov ATJ Sokol Turnov B10:6
414. 10. 2017 10:00SKST Liberec ITJ Jiskra Nový Bor B8:10
414. 10. 2017 10:00SKST Liberec JJiskra Kamenický Šenov A6:10
414. 10. 2017 10:00TJ Sokol Nová Ves n. P. ATJ Doksy - Mimoň A10:4
414. 10. 2017 10:00TJ Sokol Semily ACvikováček Cvikov A8:10
528. 10. 2017 16:00Cvikováček Cvikov AKST Victory Liberec A10:6
528. 10. 2017 16:00TJ Doksy - Mimoň ASKST Cvikov A3:10
528. 10. 2017 10:00Jiskra Kamenický Šenov ATJ Sokol Nová Ves n. P. A10:4
528. 10. 2017 16:00TJ Jiskra Nový Bor BTJ Sokol Semily A10:7
525. 10. 2017 18:00TJ Sokol Turnov BSKST Liberec I10:4
528. 10. 2017 18:00
herna SKST Liberec
SKST Liberec JTJ Sokol Bratříkov A10:5
605. 11. 2017 10:00Cvikováček Cvikov ASKST Cvikov A8:10
607. 11. 2017 18:00TJ Doksy - Mimoň AKST Victory Liberec A9:9
627. 10. 2017 18:30Jiskra Kamenický Šenov ATJ Sokol Semily A10:3
614. 11. 2017 18:30TJ Jiskra Nový Bor BTJ Sokol Nová Ves n. P. A10:2
629. 10. 2017 10:00TJ Sokol Turnov BSKST Liberec J3:10
627. 10. 2017 18:30TJ Sokol Bratříkov ASKST Liberec I7:10
711. 11. 2017 16:00KST Victory Liberec ASKST Liberec I10:4
711. 11. 2017 16:00SKST Cvikov ASKST Liberec J10:7
711. 11. 2017 16:00TJ Sokol Nová Ves n. P. ATJ Sokol Turnov B10:6
711. 11. 2017 15:00TJ Sokol Semily ATJ Sokol Bratříkov A10:5
711. 11. 2017 16:00Cvikováček Cvikov AJiskra Kamenický Šenov A6:10
711. 11. 2017 16:00TJ Doksy - Mimoň ATJ Jiskra Nový Bor B7:10
812. 11. 2017 10:00KST Victory Liberec ASKST Liberec J9:9
811. 11. 2017 10:00SKST Cvikov ASKST Liberec I10:5
811. 11. 2017 10:00TJ Sokol Nová Ves n. P. ATJ Sokol Bratříkov A10:6
811. 11. 2017 10:00TJ Sokol Semily ATJ Sokol Turnov B4:10
812. 11. 2017 10:00Cvikováček Cvikov ATJ Jiskra Nový Bor B2:10
812. 11. 2017 10:00TJ Doksy - Mimoň AJiskra Kamenický Šenov A7:10
925. 11. 2017 16:00Jiskra Kamenický Šenov AKST Victory Liberec A10:3
925. 11. 2017 16:00TJ Jiskra Nový Bor BSKST Cvikov A10:7
925. 11. 2017 16:00TJ Sokol Turnov BCvikováček Cvikov A9:9
925. 11. 2017 18:00TJ Sokol Bratříkov ATJ Doksy - Mimoň A10:8
926. 11. 2017 15:00SKST Liberec ITJ Sokol Nová Ves n. P. A10:8
926. 11. 2017 15:00SKST Liberec JTJ Sokol Semily A6:10
1024. 11. 2017 18:30Jiskra Kamenický Šenov ASKST Cvikov A10:2
1021. 11. 2017 18:00TJ Jiskra Nový Bor BKST Victory Liberec A10:4
1022. 11. 2017 17:30
Herna TJ Doksy
TJ Sokol Turnov BTJ Doksy - Mimoň A9:9
1024. 11. 2017 18:30TJ Sokol Bratříkov ACvikováček Cvikov A10:2
1025. 11. 2017 10:00SKST Liberec ITJ Sokol Semily A6:10
1025. 11. 2017 10:00SKST Liberec JTJ Sokol Nová Ves n. P. A10:3
1109. 12. 2017 16:00TJ Sokol Nová Ves n. P. ATJ Sokol Semily A6:10
1109. 12. 2017 16:00Cvikováček Cvikov ATJ Doksy - Mimoň A10:8
1109. 12. 2017 16:00Jiskra Kamenický Šenov ATJ Jiskra Nový Bor B10:5
1109. 12. 2017 15:30TJ Sokol Turnov BTJ Sokol Bratříkov A10:6
1109. 12. 2017 10:00SKST Liberec ISKST Liberec J10:4
1110. 12. 2017 11:00KST Victory Liberec ASKST Cvikov A7:10
1213. 01. 2018 15:00KST Victory Liberec ATJ Sokol Nová Ves n. P. A7:10
1213. 01. 2018 16:00SKST Cvikov ATJ Sokol Semily A10:4
1213. 01. 2018 12:00SKST Liberec JTJ Doksy - Mimoň A10:5
1213. 01. 2018 16:00TJ Sokol Turnov BJiskra Kamenický Šenov A7:10
1213. 01. 2018 15:00TJ Sokol Bratříkov ATJ Jiskra Nový Bor B8:10
1213. 01. 2018 15:00SKST Liberec ICvikováček Cvikov A10:3
1313. 01. 2018 10:00SKST Cvikov ATJ Sokol Nová Ves n. P. A10:4
1314. 01. 2018 10:00KST Victory Liberec ATJ Sokol Semily A10:5
1313. 01. 2018 09:00SKST Liberec JCvikováček Cvikov A10:1
1313. 01. 2018 09:00SKST Liberec ITJ Doksy - Mimoň A10:3
1312. 01. 2018 18:30TJ Sokol Bratříkov AJiskra Kamenický Šenov A4:10
1313. 01. 2018 10:00TJ Sokol Turnov BTJ Jiskra Nový Bor B5:10
1427. 01. 2018 17:30TJ Sokol Turnov BKST Victory Liberec A10:7
1427. 01. 2018 18:00TJ Sokol Bratříkov ASKST Cvikov A3:10
1427. 01. 2018 16:00Jiskra Kamenický Šenov ASKST Liberec I10:6
1427. 01. 2018 16:00TJ Jiskra Nový Bor BSKST Liberec J10:6
1427. 01. 2018 16:00Cvikováček Cvikov ATJ Sokol Nová Ves n. P. A10:5
1427. 01. 2018 16:00TJ Doksy - Mimoň ATJ Sokol Semily A3:10
1526. 01. 2018 18:30TJ Sokol Bratříkov AKST Victory Liberec A10:7
1527. 01. 2018 10:00TJ Sokol Turnov BSKST Cvikov A6:10
1528. 01. 2018 10:00TJ Jiskra Nový Bor BSKST Liberec I10:6
1526. 01. 2018 19:00Jiskra Kamenický Šenov ASKST Liberec J10:7
1528. 01. 2018 10:00TJ Doksy - Mimoň ATJ Sokol Nová Ves n. P. A5:10
1528. 01. 2018 10:00Cvikováček Cvikov ATJ Sokol Semily A7:10
1610. 02. 2018 16:00TJ Sokol Semily ATJ Sokol Nová Ves n. P. A10:7
1610. 02. 2018 16:00TJ Doksy - Mimoň ACvikováček Cvikov A10:8
1610. 02. 2018 16:00
18.03.2018 10:00
TJ Jiskra Nový Bor BJiskra Kamenický Šenov A6:10
1610. 02. 2018 18:00TJ Sokol Bratříkov ATJ Sokol Turnov B10:2
1623. 09. 2017 16:00SKST Liberec JSKST Liberec I10:7
1610. 02. 2018 16:00SKST Cvikov AKST Victory Liberec A10:4
1724. 02. 2018 16:00KST Victory Liberec ACvikováček Cvikov A7:10
1724. 02. 2018 16:00SKST Cvikov ATJ Doksy - Mimoň A2:10
1724. 02. 2018 16:00TJ Sokol Nová Ves n. P. AJiskra Kamenický Šenov A1:10
1724. 02. 2018 16:00TJ Sokol Semily ATJ Jiskra Nový Bor B10:6
1725. 02. 2018 15:00SKST Liberec ITJ Sokol Turnov B10:7
1716. 02. 2018 18:00
herna Bratříkov
TJ Sokol Bratříkov ASKST Liberec J10:4
1824. 02. 2018 10:00SKST Cvikov ACvikováček Cvikov A10:8
1825. 02. 2018 10:00KST Victory Liberec ATJ Doksy - Mimoň A8:10
1824. 02. 2018 10:00TJ Sokol Semily AJiskra Kamenický Šenov A1:10
1824. 02. 2018 10:00TJ Sokol Nová Ves n. P. ATJ Jiskra Nový Bor B10:3
1824. 02. 2018 10:00SKST Liberec JTJ Sokol Turnov B10:7
1824. 02. 2018 08:30SKST Liberec ITJ Sokol Bratříkov A10:2
1911. 03. 2018 15:00SKST Liberec IKST Victory Liberec A10:5
1909. 03. 2018 18:30SKST Liberec JSKST Cvikov A6:10
1911. 03. 2018 17:00TJ Sokol Turnov BTJ Sokol Nová Ves n. P. A6:10
1910. 03. 2018 18:00TJ Sokol Bratříkov ATJ Sokol Semily A8:10
1910. 03. 2018 16:00Jiskra Kamenický Šenov ACvikováček Cvikov A10:5
1910. 03. 2018 16:00TJ Jiskra Nový Bor BTJ Doksy - Mimoň A5:10
2010. 03. 2018 10:00
herna KST Victory Liberec
SKST Liberec JKST Victory Liberec A10:2
2010. 03. 2018 10:00SKST Liberec ISKST Cvikov A10:7
2009. 03. 2018 18:30TJ Sokol Bratříkov ATJ Sokol Nová Ves n. P. A7:10
2011. 03. 2018 10:00TJ Sokol Turnov BTJ Sokol Semily A3:10
2011. 03. 2018 10:00TJ Jiskra Nový Bor BCvikováček Cvikov A10:7
2009. 03. 2018 18:30Jiskra Kamenický Šenov ATJ Doksy - Mimoň A10:6
2124. 03. 2018 16:00KST Victory Liberec AJiskra Kamenický Šenov A9:9
2121. 03. 2018 18:15SKST Cvikov ATJ Jiskra Nový Bor B10:6
2123. 03. 2018 19:00Cvikováček Cvikov ATJ Sokol Turnov B6:10
2124. 03. 2018 16:00TJ Doksy - Mimoň ATJ Sokol Bratříkov A9:9
2124. 03. 2018 14:30TJ Sokol Nová Ves n. P. ASKST Liberec I6:10
2124. 03. 2018 16:00TJ Sokol Semily ASKST Liberec J10:4
2224. 03. 2018 10:00SKST Cvikov AJiskra Kamenický Šenov A6:10
2225. 03. 2018 10:00KST Victory Liberec ATJ Jiskra Nový Bor B10:5
2225. 03. 2018 13:30
Herna Sokol Turnov
TJ Doksy - Mimoň ATJ Sokol Turnov B10:2
2225. 03. 2018 10:00Cvikováček Cvikov ATJ Sokol Bratříkov A6:10
2224. 03. 2018 10:00TJ Sokol Semily ASKST Liberec I6:10
2224. 03. 2018 10:00TJ Sokol Nová Ves n. P. ASKST Liberec J4:10

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy