Výsledky
Extraliga žen
102. 09. 2017 17:00TJ Sokol Nusle PrahaMSK Gumotex Břeclav1:6 V: dohoda
108. 10. 2017 10:00SKST Baník HavířovMK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov1:6 V: Manda Zdeněk
108. 10. 2017 10:00CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVAKST Hluk6:1 V: Jalůvka Jaroslav
102. 09. 2017 16:00
hala SKST Hodonín, Lipová alej 23B
TJ Sokol Kyjov - EurolampSK Dobré6:2 V: Juřík Miroslav
102. 09. 2017 16:00SKST Mart Hodonín - StavoimpexSVS Hradec Králové6:2 V: Karasová Lenka
203. 09. 2017 10:00SKST Baník HavířovKST Hluk6:0 V: Manda Zdeněk
207. 10. 2017 17:30CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVAMK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov3:6 V: Jalůvka Jaroslav
201. 09. 2017 18:00
hala SKST Hodonín, Lipová alej 23B
TJ Sokol Kyjov - EurolampSVS Hradec Králové6:3 V: Juřík Miroslav
202. 09. 2017 10:00SKST Mart Hodonín - StavoimpexSK Dobré6:0 V: Jamný Pavel
330. 09. 2017 18:00MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovTJ Sokol Kyjov - Eurolamp6:3 V: Makovický Michal
322. 10. 2017 10:00KST HlukSKST Mart Hodonín - Stavoimpex1:6 V: Koušová Dagmar
330. 09. 2017 15:00MSK Gumotex BřeclavSKST Baník Havířov6:0 V: Karasová Lenka
330. 09. 2017 15:00TJ Sokol Nusle PrahaCDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA0:6 V: Menger Jaroslav
330. 09. 2017 12:00SVS Hradec KrálovéSK Dobré4:6 V: Malík Tomáš
429. 09. 2017 18:00KST HlukTJ Sokol Kyjov - Eurolamp2:6 V: Koušová Dagmar
418. 11. 2017 18:00MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovSKST Mart Hodonín - Stavoimpex1:6 V: Bíla Jindřich
401. 10. 2017 10:00TJ Sokol Nusle PrahaSKST Baník Havířov1:6 V: Menger Jaroslav
429. 09. 2017 18:00MSK Gumotex BřeclavCDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA6:1 V: Karasová Lenka
514. 10. 2017 16:00SKST Mart Hodonín - StavoimpexTJ Sokol Nusle Praha6:2 V: Juřík Adam
514. 10. 2017 16:00TJ Sokol Kyjov - EurolampMSK Gumotex Břeclav0:6 V: Juřík Miroslav
514. 10. 2017 17:00SK DobréKST Hluk6:1 V: Sedloň Josef
514. 10. 2017 11:00SVS Hradec KrálovéMK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov4:6 V: Sedláček Petr
514. 10. 2017 15:00SKST Baník HavířovCDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA1:6 V: Lesník Vladimír
614. 10. 2017 11:00TJ Sokol Kyjov - EurolampTJ Sokol Nusle Praha6:2 V: Jamný Pavel
613. 10. 2017 18:00SKST Mart Hodonín - StavoimpexMSK Gumotex Břeclav6:1 V: Juřík Adam
615. 10. 2017 10:00SVS Hradec KrálovéKST Hluk6:2 V: Sedláček Petr
613. 10. 2017 18:00SK DobréMK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov3:6 V: Sedloň Josef
727. 10. 2017 18:00MSK Gumotex BřeclavSVS Hradec Králové6:0 V: Rampula Miroslav
729. 10. 2017 10:00TJ Sokol Nusle PrahaSK Dobré1:6 V: Haralík Stanislav
729. 10. 2017 10:00CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVATJ Sokol Kyjov - Eurolamp6:1 V: Lesník Vladimír
729. 10. 2017 10:00SKST Baník HavířovSKST Mart Hodonín - Stavoimpex1:6 V: Jalůvka Lumír
727. 10. 2017 18:00KST HlukMK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov6:4 V: Koušová Dagmar
828. 10. 2017 15:00TJ Sokol Nusle PrahaSVS Hradec Králové5:5 V: Haralík Stanislav
828. 10. 2017 15:00MSK Gumotex BřeclavSK Dobré6:0 V: Rampula Miroslav
828. 10. 2017 15:00SKST Baník HavířovTJ Sokol Kyjov - Eurolamp6:1 V: Jalůvka Lumír
828. 10. 2017 17:30CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVASKST Mart Hodonín - Stavoimpex1:6 V: Lesník Vladimír
924. 11. 2017 18:00SK DobréSKST Baník Havířov5:5 V: Sedláček Petr
926. 11. 2017 08:30SVS Hradec KrálovéCDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA3:6 V: Bouček Stanislav
921. 10. 2017 18:00MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovTJ Sokol Nusle Praha6:2 V: Makovický Michal
924. 11. 2017 18:00
v herně MSK Břeclav
MSK Gumotex BřeclavKST Hluk6:2 V: Jamný Pavel
920. 11. 2017 10:00
v herně SKST Hodonín
SKST Mart Hodonín - StavoimpexTJ Sokol Kyjov - Eurolamp6:0wo V: Mikulecký František
1025. 11. 2017 12:00SVS Hradec KrálovéSKST Baník Havířov4:6 V: Šlechta Roman
1018. 11. 2017 14:00SK DobréCDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA4:6 V: Tomanec Jan
1018. 11. 2017 13:00KST HlukTJ Sokol Nusle Praha6:3 V: Koušová Dagmar
1025. 11. 2017 18:00MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovMSK Gumotex Břeclav4:6 V: Halasová Anna
1102. 12. 2017 18:00MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovSKST Baník Havířov6:1 V: Dospíšil Jiří
1102. 12. 2017 15:00KST HlukCDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA1:6 V: Koušová Dagmar
1109. 12. 2017 13:30SK DobréTJ Sokol Kyjov - Eurolamp5:5 V: Sedloň Josef
1117. 11. 2017 11:00SVS Hradec KrálovéSKST Mart Hodonín - Stavoimpex0:6 V: Sedláček Petr
1102. 12. 2017 15:00MSK Gumotex BřeclavTJ Sokol Nusle Praha6:0 V: Šural Václav
1217. 11. 2017 17:00KST HlukSKST Baník Havířov1:6 V: Koušová Dagmar
1201. 12. 2017 18:00MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovCDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA4:6 V: Halasová Anna
1217. 11. 2017 11:00SVS Hradec KrálovéTJ Sokol Kyjov - Eurolamp5:5 V: Šlechta Roman
1217. 11. 2017 15:00SK DobréSKST Mart Hodonín - Stavoimpex0:6 V: Sedloň Josef
1312. 01. 2018 18:00TJ Sokol Kyjov - EurolampMK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov1:6 V: Mikulecký František
1312. 01. 2018 18:00SKST Mart Hodonín - StavoimpexKST Hluk6:0 V: Karasová Lenka
1314. 01. 2018 10:00SKST Baník HavířovMSK Gumotex Břeclav2:6 V: Olbricht Jiří
1314. 01. 2018 10:00CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVATJ Sokol Nusle Praha6:0 V: Manda Zdeněk
1312. 01. 2018 18:00SK DobréSVS Hradec Králové5:5 V: Sedloň Josef
1413. 01. 2018 16:00SKST Mart Hodonín - StavoimpexMK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov6:0 V: Karasová Lenka
1413. 01. 2018 16:00TJ Sokol Kyjov - EurolampKST Hluk6:3 V: Mikulecký František
1413. 01. 2018 17:30CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVAMSK Gumotex Břeclav5:5 V: Manda Zdeněk
1413. 01. 2018 15:00SKST Baník HavířovTJ Sokol Nusle Praha6:0 V: Olbricht Jiří
1527. 01. 2018 15:00TJ Sokol Nusle PrahaSKST Mart Hodonín - Stavoimpex4:6 V: Slavata Josef
1527. 01. 2018 15:00MSK Gumotex BřeclavTJ Sokol Kyjov - Eurolamp6:1 V: Klecker Roman
1527. 01. 2018 15:00KST HlukSK Dobré2:6 V: Koušová Dagmar
1527. 01. 2018 18:00MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovSVS Hradec Králové6:2 V: Makovický Michal
1527. 01. 2018 17:30CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVASKST Baník Havířov6:2 V: Valenta Miloslav
1626. 01. 2018 18:00MSK Gumotex BřeclavSKST Mart Hodonín - Stavoimpex1:6 V: Klecker Roman
1628. 01. 2018 10:00TJ Sokol Nusle PrahaTJ Sokol Kyjov - Eurolamp2:6 V: Slavata Josef
1626. 01. 2018 18:00MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovSK Dobré6:4 V: Makovický Michal
1626. 01. 2018 18:00KST HlukSVS Hradec Králové2:6 V: Koušová Dagmar
1710. 02. 2018 12:00
herna SK Dobré, Dobré 143
SVS Hradec KrálovéMSK Gumotex Břeclav4:6 V: Tomanec Jan
1710. 02. 2018 17:00SK DobréTJ Sokol Nusle Praha6:1 V: Bouček Stanislav
1709. 02. 2018 18:00TJ Sokol Kyjov - EurolampCDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA6:4 V: Juřík Miroslav
1709. 02. 2018 18:00SKST Mart Hodonín - StavoimpexSKST Baník Havířov6:1 V: Šural Václav
1709. 02. 2018 18:00MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovKST Hluk6:0 V: Makovický Michal
1809. 02. 2018 16:30SK DobréMSK Gumotex Břeclav0:6 V: Sedloň Josef
1811. 02. 2018 10:00SVS Hradec KrálovéTJ Sokol Nusle Praha3:6 V: Tomanec Jan
1810. 02. 2018 11:00SKST Mart Hodonín - StavoimpexCDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA6:3 V: Šural Václav
1810. 02. 2018 16:00TJ Sokol Kyjov - EurolampSKST Baník Havířov4:6 V: Mikulecký František
1925. 02. 2018 10:00SKST Baník HavířovSK Dobré6:2 V: Petr Radim
1925. 02. 2018 10:00CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVASVS Hradec Králové6:2 V: Jašek Milan
1925. 02. 2018 10:00TJ Sokol Nusle PrahaMK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov1:6 V: Hanek Stanislav
1923. 02. 2018 18:00MSK Gumotex BřeclavKST Hluk6:0 V: Rampula Miroslav
1920. 02. 2018 18:00
v herně TJ Sokol Kyjov
TJ Sokol Kyjov - EurolampSKST Mart Hodonín - Stavoimpex1:6 V: Ševčík Petr
2024. 02. 2018 17:30CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVASK Dobré5:5 V: Jašek Milan
2024. 02. 2018 15:00SKST Baník HavířovSVS Hradec Králové6:3 V: Petr Radim
2024. 02. 2018 15:00MSK Gumotex BřeclavMK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov3:6 V: Mikulecký František
2024. 02. 2018 15:00TJ Sokol Nusle PrahaKST Hluk5:5 V: Hrdý Jiří
1/107. 04. 2018 17:00CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVASKST Baník Havířov5:2 V: Olbricht Jiří
1/106. 04. 2018 18:00TJ Sokol Kyjov - EurolampMK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov1:5 V: Mikulecký František
1/208. 04. 2018 16:00SKST Baník HavířovCDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA1:5 V: Lesník Vladimír
1/207. 04. 2018 18:00MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovTJ Sokol Kyjov - Eurolamp5:4 V: Dospíšil Jiří
2/120. 04. 2018 18:00SKST Mart Hodonín - StavoimpexCDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA5:0 V: Mikulecký František
R: Šural Václav
A: Juřík Miroslav
2/120. 04. 2018 18:00MSK Gumotex BřeclavMK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov5:2 V: Karasová Lenka
R: Dospíšil Jiří
A: Harna Tomáš
2/221. 04. 2018 15:00CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVASKST Mart Hodonín - Stavoimpex0:5 V: Daňa Hynek
R: Jalůvka Lumír
A: Gromnica Václav
2/221. 04. 2018 18:00MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovMSK Gumotex Břeclav0:5 V: Dospíšil Jiří
R: Beneš Jan
A: Makovický Michal
3/111. 05. 2018 18:00MSK Gumotex BřeclavSKST Mart Hodonín - Stavoimpex3:5 V: Karasová Lenka
R: Jamný Pavel
A: Šural Václav
3/212. 05. 2018 18:00SKST Mart Hodonín - StavoimpexMSK Gumotex Břeclav5:1 V: Karasová Lenka
R: Jamný Pavel
A: Šural Václav

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline