Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Krajský přebor 1. třídy
130. 09. 2017 09:00TJ Luby ATJ Slavoj Kynšperk B10:6
130. 09. 2017 09:00TJ Slovan Karlovy Vary CTJ Loket nad Ohří A9:9
130. 09. 2017 10:00TJ Batesta Chodov CTJ Jiskra Březová B8:10
130. 09. 2017 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe BTJ Spartak Horní Slavkov A9:9
130. 09. 2017 09:00KST Karlovy Vary BTJ Ostrov B10:5
214. 10. 2017 09:00TJ Luby ATJ Sokol Velká Hleďsebe B4:10
214. 10. 2017 09:00TJ Slavoj Kynšperk BTJ Spartak Horní Slavkov A1:10
214. 10. 2017 09:00TJ Slovan Karlovy Vary CTJ Batesta Chodov C10:5
214. 10. 2017 09:00TJ Loket nad Ohří ATJ Jiskra Březová B4:10
314. 10. 2017 14:00TJ Luby ATJ Spartak Horní Slavkov A6:10
314. 10. 2017 14:00TJ Slavoj Kynšperk BTJ Sokol Velká Hleďsebe B3:10
314. 10. 2017 14:00TJ Slovan Karlovy Vary CTJ Jiskra Březová B8:10
314. 10. 2017 14:00TJ Loket nad Ohří ATJ Batesta Chodov C10:3
428. 10. 2017 09:00KST Karlovy Vary BTJ Batesta Chodov C6:10
428. 10. 2017 09:00TJ Ostrov BTJ Jiskra Březová B8:10
428. 10. 2017 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe BTJ Slovan Karlovy Vary C9:9
428. 10. 2017 09:00TJ Spartak Horní Slavkov ATJ Loket nad Ohří A8:10
528. 10. 2017 14:00KST Karlovy Vary BTJ Jiskra Březová B3:10
528. 10. 2017 14:00TJ Ostrov BTJ Batesta Chodov C8:10
528. 10. 2017 14:00TJ Sokol Velká Hleďsebe BTJ Loket nad Ohří A9:9
528. 10. 2017 14:00TJ Spartak Horní Slavkov ATJ Slovan Karlovy Vary C9:9
611. 11. 2017 09:00TJ Luby AKST Karlovy Vary B4:10
611. 11. 2017 09:00TJ Slavoj Kynšperk BTJ Ostrov B1:10
611. 11. 2017 10:30TJ Batesta Chodov CTJ Sokol Velká Hleďsebe B10:6
611. 11. 2017 11:30TJ Jiskra Březová BTJ Spartak Horní Slavkov A10:8
711. 11. 2017 13:00TJ Luby ATJ Ostrov B4:10
711. 11. 2017 14:00TJ Slavoj Kynšperk BKST Karlovy Vary B5:10
711. 11. 2017 15:00TJ Batesta Chodov CTJ Spartak Horní Slavkov A10:5
711. 11. 2017 16:30TJ Jiskra Březová BTJ Sokol Velká Hleďsebe B7:10
825. 11. 2017 09:00KST Karlovy Vary BTJ Sokol Velká Hleďsebe B5:10
825. 11. 2017 09:00TJ Ostrov BTJ Spartak Horní Slavkov A7:10
825. 11. 2017 09:00TJ Luby ATJ Slovan Karlovy Vary C3:10
825. 11. 2017 09:00TJ Slavoj Kynšperk BTJ Loket nad Ohří A1:10
925. 11. 2017 14:00KST Karlovy Vary BTJ Spartak Horní Slavkov A10:8
925. 11. 2017 14:00TJ Ostrov BTJ Sokol Velká Hleďsebe B7:10
925. 11. 2017 14:00TJ Luby ATJ Loket nad Ohří A4:10
925. 11. 2017 14:00TJ Slavoj Kynšperk BTJ Slovan Karlovy Vary C3:10
1009. 12. 2017 09:00TJ Slovan Karlovy Vary CKST Karlovy Vary B10:5
1009. 12. 2017 09:00TJ Loket nad Ohří ATJ Ostrov B10:7
1009. 12. 2017 10:30TJ Batesta Chodov CTJ Luby A10:2
1009. 12. 2017 11:30TJ Jiskra Březová BTJ Slavoj Kynšperk B10:0
1109. 12. 2017 14:00TJ Slovan Karlovy Vary CTJ Ostrov B10:7
1109. 12. 2017 14:00TJ Loket nad Ohří AKST Karlovy Vary B10:5
1109. 12. 2017 15:00TJ Batesta Chodov CTJ Slavoj Kynšperk B10:0
1109. 12. 2017 16:30TJ Jiskra Březová BTJ Luby A10:1
1213. 01. 2018 09:00TJ Slavoj Kynšperk BTJ Luby A6:10
1213. 01. 2018 09:00TJ Loket nad Ohří ATJ Slovan Karlovy Vary C10:4
1213. 01. 2018 09:00TJ Jiskra Březová BTJ Batesta Chodov C10:4
1213. 01. 2018 09:00TJ Spartak Horní Slavkov ATJ Sokol Velká Hleďsebe B6:10
1213. 01. 2018 09:00TJ Ostrov BKST Karlovy Vary B8:10
1327. 01. 2018 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe BTJ Luby A10:5
1327. 01. 2018 09:00TJ Spartak Horní Slavkov ATJ Slavoj Kynšperk B10:4
1327. 01. 2018 10:00TJ Batesta Chodov CTJ Slovan Karlovy Vary C7:10
1327. 01. 2018 09:00TJ Jiskra Březová BTJ Loket nad Ohří A10:8
1427. 01. 2018 14:00TJ Spartak Horní Slavkov ATJ Luby A10:2
1427. 01. 2018 14:00TJ Sokol Velká Hleďsebe BTJ Slavoj Kynšperk B10:0
1427. 01. 2018 14:00TJ Jiskra Březová BTJ Slovan Karlovy Vary C5:10
1427. 01. 2018 14:30TJ Batesta Chodov CTJ Loket nad Ohří A2:10
1510. 02. 2018 10:30TJ Batesta Chodov CKST Karlovy Vary B1:10
1510. 02. 2018 11:30TJ Jiskra Březová BTJ Ostrov B10:3
1510. 02. 2018 09:00TJ Slovan Karlovy Vary CTJ Sokol Velká Hleďsebe B7:10
1510. 02. 2018 09:00TJ Loket nad Ohří ATJ Spartak Horní Slavkov A10:3
1610. 02. 2018 16:30TJ Jiskra Březová BKST Karlovy Vary B5:10
1610. 02. 2018 15:00TJ Batesta Chodov CTJ Ostrov B3:10
1610. 02. 2018 14:00TJ Loket nad Ohří ATJ Sokol Velká Hleďsebe B6:10
1610. 02. 2018 14:00TJ Slovan Karlovy Vary CTJ Spartak Horní Slavkov A10:5
1724. 02. 2018 09:00KST Karlovy Vary BTJ Luby A10:2
1724. 02. 2018 09:00TJ Ostrov BTJ Slavoj Kynšperk B10:0
1724. 02. 2018 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe BTJ Batesta Chodov C10:8
1724. 02. 2018 09:00TJ Spartak Horní Slavkov ATJ Jiskra Březová B0:10
1824. 02. 2018 14:00TJ Ostrov BTJ Luby A10:0
1824. 02. 2018 14:00KST Karlovy Vary BTJ Slavoj Kynšperk B10:0
1824. 02. 2018 14:00TJ Spartak Horní Slavkov ATJ Batesta Chodov C10:7
1824. 02. 2018 14:00TJ Sokol Velká Hleďsebe BTJ Jiskra Březová B4:10
1910. 03. 2018 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe BKST Karlovy Vary B10:5
1910. 03. 2018 09:00TJ Spartak Horní Slavkov ATJ Ostrov B4:10
1910. 03. 2018 09:00TJ Slovan Karlovy Vary CTJ Luby A10:4
1910. 03. 2018 09:00TJ Loket nad Ohří ATJ Slavoj Kynšperk B10:0
2010. 03. 2018 14:00TJ Spartak Horní Slavkov AKST Karlovy Vary B6:10
2010. 03. 2018 14:00TJ Sokol Velká Hleďsebe BTJ Ostrov B6:10
2010. 03. 2018 14:00TJ Loket nad Ohří ATJ Luby A10:2
2010. 03. 2018 14:00TJ Slovan Karlovy Vary CTJ Slavoj Kynšperk B10:3
2124. 03. 2018 09:00KST Karlovy Vary BTJ Slovan Karlovy Vary C10:8
2124. 03. 2018 09:00TJ Ostrov BTJ Loket nad Ohří A3:10
2124. 03. 2018 09:00TJ Luby ATJ Batesta Chodov C2:10
2124. 03. 2018 09:00TJ Slavoj Kynšperk BTJ Jiskra Březová B2:10
2224. 03. 2018 14:00TJ Ostrov BTJ Slovan Karlovy Vary C9:9
2224. 03. 2018 14:00KST Karlovy Vary BTJ Loket nad Ohří A6:10
2224. 03. 2018 14:00TJ Slavoj Kynšperk BTJ Batesta Chodov C2:10
2224. 03. 2018 13:00TJ Luby ATJ Jiskra Březová B4:10

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS