Výsledky
Divize
116. 09. 2017 16:30TJ Jiskra Strážnice ATJ Sokol Vracov A10:5
116. 09. 2017 18:00SKST Mart Hodonín Stavoimpex DSK Slatina - Brno A6:10
116. 09. 2017 16:30TJ Sokol Brno I BTTC Koral Tišnov A8:10
112. 09. 2017 18:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B10:6
116. 09. 2017 17:30KST Blansko BOrel Silůvky A7:10
116. 09. 2017 17:00KST Oltec Brno AMK Řeznovice B4:10
230. 09. 2017 16:30TJ Jiskra Strážnice AKST Oltec Brno A10:3
230. 09. 2017 14:00TJ Sokol Vracov AMK Řeznovice B10:3
230. 09. 2017 18:00SKST Mart Hodonín Stavoimpex DKST Blansko B10:4
230. 09. 2017 17:30SK Slatina - Brno AOrel Silůvky A10:4
230. 09. 2017 16:30TJ Sokol Brno I BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov A10:7
230. 09. 2017 16:00TTC Koral Tišnov AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B8:10
301. 10. 2017 10:00TJ Jiskra Strážnice AMK Řeznovice B10:7
301. 10. 2017 10:00TJ Sokol Vracov AKST Oltec Brno A10:8
330. 09. 2017 10:00SKST Mart Hodonín Stavoimpex DOrel Silůvky A10:2
330. 09. 2017 09:30SK Slatina - Brno AKST Blansko B10:5
301. 10. 2017 10:30TJ Sokol Brno I BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B2:10
301. 10. 2017 10:00TTC Koral Tišnov AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov A10:4
414. 10. 2017 17:00KST Oltec Brno AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov A4:10
414. 10. 2017 18:00MK Řeznovice BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B10:5
414. 10. 2017 17:30KST Blansko BTJ Sokol Brno I B6:10
414. 10. 2017 17:30Orel Silůvky ATTC Koral Tišnov A10:7
414. 10. 2017 16:30TJ Jiskra Strážnice ASKST Mart Hodonín Stavoimpex D10:1
414. 10. 2017 14:00
herna TJ Mikulčice, Mikulčice 506
TJ Sokol Vracov ASK Slatina - Brno A10:2
515. 10. 2017 10:30KST Oltec Brno AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B3:10
513. 10. 2017 18:00MK Řeznovice BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov A4:10
515. 10. 2017 10:00KST Blansko BTTC Koral Tišnov A2:10
515. 10. 2017 10:00Orel Silůvky ATJ Sokol Brno I B9:9
515. 10. 2017 10:00TJ Jiskra Strážnice ASK Slatina - Brno A10:4
515. 10. 2017 10:00
herna TJ Mikulčice, Mikulčice 506
TJ Sokol Vracov ASKST Mart Hodonín Stavoimpex D10:4
628. 10. 2017 18:00SKST Mart Hodonín Stavoimpex DKST Oltec Brno A9:9
628. 10. 2017 17:30SK Slatina - Brno AMK Řeznovice B10:5
628. 10. 2017 16:30TJ Sokol Brno I BTJ Jiskra Strážnice A9:9
628. 10. 2017 16:00TTC Koral Tišnov ATJ Sokol Vracov A10:2
628. 10. 2017 14:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov AKST Blansko B10:2
628. 10. 2017 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BOrel Silůvky A10:4
728. 10. 2017 10:00SKST Mart Hodonín Stavoimpex DMK Řeznovice B4:10
728. 10. 2017 09:30SK Slatina - Brno AKST Oltec Brno A10:5
729. 10. 2017 10:30TJ Sokol Brno I BTJ Sokol Vracov A4:10
729. 10. 2017 10:00TTC Koral Tišnov ATJ Jiskra Strážnice A10:7
729. 10. 2017 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov AOrel Silůvky A10:2
728. 10. 2017 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BKST Blansko B10:2
811. 11. 2017 17:00KST Oltec Brno AKST Blansko B10:3
811. 11. 2017 18:00MK Řeznovice BOrel Silůvky A10:5
811. 11. 2017 16:30TJ Jiskra Strážnice AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov A2:10
811. 11. 2017 14:00TJ Sokol Vracov AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B7:10
811. 11. 2017 18:00SKST Mart Hodonín Stavoimpex DTJ Sokol Brno I B10:7
811. 11. 2017 17:30SK Slatina - Brno ATTC Koral Tišnov A2:10
912. 11. 2017 10:30KST Oltec Brno AOrel Silůvky A10:7
910. 11. 2017 18:00MK Řeznovice BKST Blansko B10:5
911. 11. 2017 09:00TJ Jiskra Strážnice AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B10:5
912. 11. 2017 10:00TJ Sokol Vracov AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov A4:10
911. 11. 2017 10:00SKST Mart Hodonín Stavoimpex DTTC Koral Tišnov A8:10
911. 11. 2017 09:30SK Slatina - Brno ATJ Sokol Brno I B10:8
1025. 11. 2017 16:30TJ Sokol Brno I BKST Oltec Brno A9:9
1025. 11. 2017 16:00TTC Koral Tišnov AMK Řeznovice B10:3
1025. 11. 2017 14:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ASKST Mart Hodonín Stavoimpex D10:6
1025. 11. 2017 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BSK Slatina - Brno A10:5
1025. 11. 2017 16:00KST Blansko BTJ Jiskra Strážnice A6:10
1025. 11. 2017 17:30Orel Silůvky ATJ Sokol Vracov A5:10
1126. 11. 2017 10:30TJ Sokol Brno I BMK Řeznovice B9:9
1126. 11. 2017 10:00TTC Koral Tišnov AKST Oltec Brno A10:4
1126. 11. 2017 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ASK Slatina - Brno A10:4
1125. 11. 2017 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BSKST Mart Hodonín Stavoimpex D10:2
1126. 11. 2017 10:00KST Blansko BTJ Sokol Vracov A2:10
1126. 11. 2017 10:00Orel Silůvky ATJ Jiskra Strážnice A8:10
1209. 12. 2017 14:00TJ Sokol Vracov ATJ Jiskra Strážnice A6:10
1209. 12. 2017 10:30SK Slatina - Brno ASKST Mart Hodonín Stavoimpex D5:10
1209. 12. 2017 16:00TTC Koral Tišnov ATJ Sokol Brno I B10:7
1229. 10. 2017 13:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov A10:1
1209. 12. 2017 17:30Orel Silůvky AKST Blansko B10:2
1209. 12. 2017 18:00MK Řeznovice BKST Oltec Brno A10:7
1313. 01. 2018 17:00KST Oltec Brno ATJ Jiskra Strážnice A5:10
1313. 01. 2018 18:00MK Řeznovice BTJ Sokol Vracov A10:2
1313. 01. 2018 17:30KST Blansko BSKST Mart Hodonín Stavoimpex D4:10
1313. 01. 2018 17:30Orel Silůvky ASK Slatina - Brno A10:8
1313. 01. 2018 14:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ATJ Sokol Brno I B10:1
1313. 01. 2018 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BTTC Koral Tišnov A10:8
1412. 01. 2018 18:00MK Řeznovice BTJ Jiskra Strážnice A10:6
1414. 01. 2018 10:30KST Oltec Brno ATJ Sokol Vracov A3:10
1414. 01. 2018 10:00Orel Silůvky ASKST Mart Hodonín Stavoimpex D9:9
1414. 01. 2018 10:00KST Blansko BSK Slatina - Brno A2:10
1413. 01. 2018 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BTJ Sokol Brno I B10:2
1414. 01. 2018 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ATTC Koral Tišnov A10:2
1527. 01. 2018 14:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov AKST Oltec Brno A10:5
1527. 01. 2018 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BMK Řeznovice B10:6
1527. 01. 2018 16:30TJ Sokol Brno I BKST Blansko B10:2
1527. 01. 2018 16:00TTC Koral Tišnov AOrel Silůvky A10:1
1527. 01. 2018 18:00SKST Mart Hodonín Stavoimpex DTJ Jiskra Strážnice A6:10
1527. 01. 2018 17:30SK Slatina - Brno ATJ Sokol Vracov A10:4
1627. 01. 2018 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BKST Oltec Brno A10:4
1626. 01. 2018 19:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov AMK Řeznovice B10:3
1628. 01. 2018 10:00TTC Koral Tišnov AKST Blansko B10:1
1628. 01. 2018 10:30TJ Sokol Brno I BOrel Silůvky A10:5
1627. 01. 2018 09:30SK Slatina - Brno ATJ Jiskra Strážnice A2:10
1627. 01. 2018 10:00SKST Mart Hodonín Stavoimpex DTJ Sokol Vracov A4:10
1724. 02. 2018 17:00KST Oltec Brno ASKST Mart Hodonín Stavoimpex D 
1724. 02. 2018 18:00MK Řeznovice BSK Slatina - Brno A 
1724. 02. 2018 16:30TJ Jiskra Strážnice ATJ Sokol Brno I B 
1724. 02. 2018 14:00
herna TJ Mikulčice, Mikulčice 506
TJ Sokol Vracov ATTC Koral Tišnov A 
1724. 02. 2018 17:30KST Blansko BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov A 
1724. 02. 2018 17:30Orel Silůvky AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B 
1823. 02. 2018 18:00MK Řeznovice BSKST Mart Hodonín Stavoimpex D10:7
1825. 02. 2018 10:30KST Oltec Brno ASK Slatina - Brno A 
1825. 02. 2018 10:00TJ Sokol Vracov ATJ Sokol Brno I B 
1825. 02. 2018 10:00TJ Jiskra Strážnice ATTC Koral Tišnov A 
1825. 02. 2018 10:00Orel Silůvky AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov A 
1825. 02. 2018 10:00KST Blansko BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B 
1910. 03. 2018 17:30KST Blansko BKST Oltec Brno A
1910. 03. 2018 17:30Orel Silůvky AMK Řeznovice B
1910. 03. 2018 14:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ATJ Jiskra Strážnice A
1910. 03. 2018 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BTJ Sokol Vracov A
1910. 03. 2018 16:30TJ Sokol Brno I BSKST Mart Hodonín Stavoimpex D
1910. 03. 2018 16:00TTC Koral Tišnov ASK Slatina - Brno A
2011. 03. 2018 10:00Orel Silůvky AKST Oltec Brno A
2011. 03. 2018 10:00KST Blansko BMK Řeznovice B
2010. 03. 2018 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BTJ Jiskra Strážnice A
2011. 03. 2018 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ATJ Sokol Vracov A
2011. 03. 2018 10:00TTC Koral Tišnov ASKST Mart Hodonín Stavoimpex D
2011. 03. 2018 10:30TJ Sokol Brno I BSK Slatina - Brno A
2124. 03. 2018 17:00KST Oltec Brno ATJ Sokol Brno I B
2124. 03. 2018 18:00MK Řeznovice BTTC Koral Tišnov A
2124. 03. 2018 18:00SKST Mart Hodonín Stavoimpex DKST Sokol Znojmo-Orel Únanov A
2124. 03. 2018 17:30SK Slatina - Brno AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B
2124. 03. 2018 16:30TJ Jiskra Strážnice AKST Blansko B
2124. 03. 2018 14:00TJ Sokol Vracov AOrel Silůvky A
2223. 03. 2018 18:00MK Řeznovice BTJ Sokol Brno I B
2225. 03. 2018 10:30KST Oltec Brno ATTC Koral Tišnov A
2224. 03. 2018 09:30SK Slatina - Brno AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov A
2224. 03. 2018 10:00SKST Mart Hodonín Stavoimpex DKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B
2225. 03. 2018 10:00TJ Sokol Vracov AKST Blansko B
2225. 03. 2018 10:00TJ Jiskra Strážnice AOrel Silůvky A

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline