Výsledky
Krajská soutěž I. třídy A
116. 09. 2017 17:00TJ Cemo Mokrá ATJ Sokol Hlubočany A6:10
116. 09. 2017 17:30TJ Holásky BSK Slatina - Brno B5:10
116. 09. 2017 17:00Orel Ivančice ATTC Koral Tišnov B10:0
116. 09. 2017 17:30TJ Sokol Rebešovice AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C10:7
116. 09. 2017 10:00KST Blansko CSTK Zbraslavec A1:10
116. 09. 2017 17:30TJ Šošůvka AMK Řeznovice C8:10
230. 09. 2017 17:45TJ Cemo Mokrá ATJ Šošůvka A9:9
230. 09. 2017 17:30TJ Sokol Hlubočany AMK Řeznovice C10:4
230. 09. 2017 17:30TJ Holásky BKST Blansko C7:10
230. 09. 2017 13:30SK Slatina - Brno BSTK Zbraslavec A10:5
230. 09. 2017 17:00Orel Ivančice ATJ Sokol Rebešovice A9:9
230. 09. 2017 16:00TTC Koral Tišnov BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C3:10
301. 10. 2017 09:00TJ Cemo Mokrá AMK Řeznovice C10:7
301. 10. 2017 10:00TJ Sokol Hlubočany ATJ Šošůvka A10:5
330. 09. 2017 09:30TJ Holásky BSTK Zbraslavec A2:10
301. 10. 2017 10:30SK Slatina - Brno BKST Blansko C10:4
330. 09. 2017 10:00Orel Ivančice AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C10:3
301. 10. 2017 10:00TTC Koral Tišnov BTJ Sokol Rebešovice A0:10
414. 10. 2017 17:30TJ Šošůvka ATJ Sokol Rebešovice A3:10
414. 10. 2017 18:00MK Řeznovice CKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C7:10
414. 10. 2017 10:00KST Blansko COrel Ivančice A4:10
414. 10. 2017 17:30STK Zbraslavec ATTC Koral Tišnov B10:0
407. 10. 2017 09:00TJ Cemo Mokrá ATJ Holásky B3:10
413. 10. 2017 19:00TJ Sokol Hlubočany ASK Slatina - Brno B5:10
515. 10. 2017 10:00TJ Šošůvka AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C10:8
513. 10. 2017 18:00MK Řeznovice CTJ Sokol Rebešovice A5:10
513. 10. 2017 18:30KST Blansko CTTC Koral Tišnov B10:1
515. 10. 2017 10:00STK Zbraslavec AOrel Ivančice A10:8
508. 10. 2017 12:00TJ Cemo Mokrá ASK Slatina - Brno B8:10
515. 10. 2017 10:00TJ Sokol Hlubočany ATJ Holásky B10:4
620. 10. 2017 18:00TJ Holásky BTJ Šošůvka A10:4
628. 10. 2017 13:30SK Slatina - Brno BMK Řeznovice C10:1
628. 10. 2017 17:00Orel Ivančice ATJ Cemo Mokrá A10:5
628. 10. 2017 16:00TTC Koral Tišnov BTJ Sokol Hlubočany A2:10
628. 10. 2017 17:30TJ Sokol Rebešovice AKST Blansko C10:3
628. 10. 2017 14:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CSTK Zbraslavec A6:10
724. 10. 2017 18:30TJ Holásky BMK Řeznovice C10:6
729. 10. 2017 10:30SK Slatina - Brno BTJ Šošůvka A10:3
728. 10. 2017 10:00Orel Ivančice ATJ Sokol Hlubočany A10:8
729. 10. 2017 10:00TTC Koral Tišnov BTJ Cemo Mokrá A6:10
729. 10. 2017 10:00TJ Sokol Rebešovice ASTK Zbraslavec A10:8
729. 10. 2017 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CKST Blansko C10:4
811. 11. 2017 18:00TJ Šošůvka AKST Blansko C10:5
811. 11. 2017 18:00MK Řeznovice CSTK Zbraslavec A9:9
811. 11. 2017 17:00TJ Cemo Mokrá ATJ Sokol Rebešovice A3:10
811. 11. 2017 17:30TJ Sokol Hlubočany AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C10:6
807. 11. 2017 19:00TJ Holásky BOrel Ivančice A7:10
811. 11. 2017 13:30SK Slatina - Brno BTTC Koral Tišnov B10:2
912. 11. 2017 10:00TJ Šošůvka ASTK Zbraslavec A3:10
910. 11. 2017 18:00MK Řeznovice CKST Blansko C10:4
912. 11. 2017 09:00TJ Cemo Mokrá AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C5:10
912. 11. 2017 10:00TJ Sokol Hlubočany ATJ Sokol Rebešovice A4:10
911. 11. 2017 09:30TJ Holásky BTTC Koral Tišnov B10:2
912. 11. 2017 10:30SK Slatina - Brno BOrel Ivančice A10:4
1025. 11. 2017 17:00Orel Ivančice ATJ Šošůvka A10:3
1025. 11. 2017 16:00TTC Koral Tišnov BMK Řeznovice C4:10
1025. 11. 2017 09:00TJ Sokol Rebešovice ATJ Holásky B10:6
1025. 11. 2017 14:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CSK Slatina - Brno B7:10
1025. 11. 2017 10:00KST Blansko CTJ Cemo Mokrá A10:6
1025. 11. 2017 17:30STK Zbraslavec ATJ Sokol Hlubočany A10:5
1125. 11. 2017 10:00Orel Ivančice AMK Řeznovice C10:8
1126. 11. 2017 10:00TTC Koral Tišnov BTJ Šošůvka A5:10
1124. 11. 2017 19:00TJ Sokol Rebešovice ASK Slatina - Brno B10:6
1126. 11. 2017 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CTJ Holásky B10:7
1124. 11. 2017 18:30KST Blansko CTJ Sokol Hlubočany A8:10
1126. 11. 2017 10:00TJ Cemo Mokrá ASTK Zbraslavec A2:10
1205. 12. 2017 18:30TJ Sokol Hlubočany ATJ Cemo Mokrá A10:3
1209. 12. 2017 13:30SK Slatina - Brno BTJ Holásky B10:1
1207. 12. 2017 17:30TTC Koral Tišnov BOrel Ivančice A0:10
1209. 12. 2017 14:30
Únanov 222, Budova orlovny,I.patro
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CTJ Sokol Rebešovice A10:8
1206. 12. 2017 19:00STK Zbraslavec AKST Blansko C10:7
1209. 12. 2017 18:00MK Řeznovice CTJ Šošůvka A10:8
1313. 01. 2018 17:30TJ Šošůvka ATJ Cemo Mokrá A9:9
1313. 01. 2018 18:00MK Řeznovice CTJ Sokol Hlubočany A10:8
1313. 01. 2018 10:00KST Blansko CTJ Holásky B9:9
1313. 01. 2018 17:30STK Zbraslavec ASK Slatina - Brno B9:9
1313. 01. 2018 17:30TJ Sokol Rebešovice AOrel Ivančice A10:4
1313. 01. 2018 14:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CTTC Koral Tišnov B10:0
1412. 01. 2018 18:00MK Řeznovice CTJ Cemo Mokrá A9:9
1414. 01. 2018 10:00TJ Šošůvka ATJ Sokol Hlubočany A10:7
1414. 01. 2018 10:00STK Zbraslavec ATJ Holásky B10:3
1412. 01. 2018 18:30KST Blansko CSK Slatina - Brno B3:10
1414. 01. 2018 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov COrel Ivančice A10:6
1412. 01. 2018 18:30TJ Sokol Rebešovice ATTC Koral Tišnov B10:0
1527. 01. 2018 17:30TJ Sokol Rebešovice ATJ Šošůvka A10:2
1527. 01. 2018 11:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CMK Řeznovice C7:10
1527. 01. 2018 17:00Orel Ivančice AKST Blansko C10:5
1527. 01. 2018 16:00TTC Koral Tišnov BSTK Zbraslavec A1:10
1527. 01. 2018 18:00TJ Holásky BTJ Cemo Mokrá A10:3
1527. 01. 2018 13:30SK Slatina - Brno BTJ Sokol Hlubočany A10:5
1628. 01. 2018 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CTJ Šošůvka A10:6
1628. 01. 2018 09:00TJ Sokol Rebešovice AMK Řeznovice C10:3
1628. 01. 2018 10:00TTC Koral Tišnov BKST Blansko C2:10
1627. 01. 2018 10:00Orel Ivančice ASTK Zbraslavec A10:5
1628. 01. 2018 10:30SK Slatina - Brno BTJ Cemo Mokrá A10:3
1627. 01. 2018 09:30TJ Holásky BTJ Sokol Hlubočany A9:9
1724. 02. 2018 17:30TJ Šošůvka ATJ Holásky B10:3
1725. 02. 2018 16:00MK Řeznovice CSK Slatina - Brno B0:10
1724. 02. 2018 14:00TJ Cemo Mokrá AOrel Ivančice A9:9
1717. 02. 2018 17:00TJ Sokol Hlubočany ATTC Koral Tišnov B10:0
1724. 02. 2018 10:00KST Blansko CTJ Sokol Rebešovice A3:10
1724. 02. 2018 15:30STK Zbraslavec AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C10:4
1823. 02. 2018 18:00MK Řeznovice CTJ Holásky B6:10
1825. 02. 2018 10:00TJ Šošůvka ASK Slatina - Brno B4:10
1825. 02. 2018 10:00TJ Sokol Hlubočany AOrel Ivančice A7:10
1821. 02. 2018 18:30TJ Cemo Mokrá ATTC Koral Tišnov B10:1
1818. 02. 2018 10:00STK Zbraslavec ATJ Sokol Rebešovice A6:10
1823. 02. 2018 18:30KST Blansko CKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C2:10
1910. 03. 2018 10:00KST Blansko CTJ Šošůvka A10:4
1910. 03. 2018 17:30STK Zbraslavec AMK Řeznovice C10:3
1910. 03. 2018 17:30TJ Sokol Rebešovice ATJ Cemo Mokrá A10:2
1910. 03. 2018 14:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CTJ Sokol Hlubočany A10:7
1910. 03. 2018 17:00Orel Ivančice ATJ Holásky B10:4
1910. 03. 2018 16:00TTC Koral Tišnov BSK Slatina - Brno B4:10
2011. 03. 2018 10:00STK Zbraslavec ATJ Šošůvka A10:3
2009. 03. 2018 18:30KST Blansko CMK Řeznovice C10:2
2011. 03. 2018 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CTJ Cemo Mokrá A10:3
2011. 03. 2018 10:00TJ Sokol Rebešovice ATJ Sokol Hlubočany A10:2
2011. 03. 2018 10:00TTC Koral Tišnov BTJ Holásky B5:10
2010. 03. 2018 10:00Orel Ivančice ASK Slatina - Brno B4:10
2124. 03. 2018 16:45TJ Šošůvka AOrel Ivančice A7:10
2124. 03. 2018 18:00MK Řeznovice CTTC Koral Tišnov B10:3
2124. 03. 2018 17:30TJ Holásky BTJ Sokol Rebešovice A1:10
2124. 03. 2018 13:30SK Slatina - Brno BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C10:6
2124. 03. 2018 17:00TJ Cemo Mokrá AKST Blansko C4:10
2124. 03. 2018 17:30TJ Sokol Hlubočany ASTK Zbraslavec A5:10
2223. 03. 2018 19:00MK Řeznovice COrel Ivančice A4:10
2222. 03. 2018 17:30TJ Šošůvka ATTC Koral Tišnov B10:3
2225. 03. 2018 10:30SK Slatina - Brno BTJ Sokol Rebešovice A5:10
2224. 03. 2018 09:30TJ Holásky BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C10:6
2223. 03. 2018 19:00TJ Sokol Hlubočany AKST Blansko C10:3
2214. 03. 2018 19:00STK Zbraslavec ATJ Cemo Mokrá A10:4

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline