Výsledky
Krajská soutěž I. třídy B
117. 09. 2017 10:00TJ Jiskra Strážnice BTJ Brno-Bystrc A6:10
116. 09. 2017 09:30Orel Silůvky BTJ Agrotec Hustopeče B9:9
116. 09. 2017 17:00TJ Sokol Kobylí ATTC Moravská Slavia Brno D3:10
114. 09. 2017 19:00TJ Sokol Vracov BTJ Sokol Lanžhot B8:10
116. 09. 2017 17:30SK Slatina - Brno CSKST Mart Hodonín Stavoimpex E5:10
116. 09. 2017 14:30KST Oltec Brno BTTC Komořany A2:10
230. 09. 2017 16:30TJ Jiskra Strážnice BKST Oltec Brno B10:1
230. 09. 2017 17:00TJ Brno-Bystrc ATTC Komořany A10:4
230. 09. 2017 17:30Orel Silůvky BSK Slatina - Brno C9:9
230. 09. 2017 10:00TJ Agrotec Hustopeče BSKST Mart Hodonín Stavoimpex E9:9
230. 09. 2017 17:00TJ Sokol Kobylí ATJ Sokol Vracov B3:10
230. 09. 2017 17:30TTC Moravská Slavia Brno DTJ Sokol Lanžhot B10:2
330. 09. 2017 10:00TJ Jiskra Strážnice BTTC Komořany A10:4
322. 09. 2017 18:00TJ Brno-Bystrc AKST Oltec Brno B10:0
301. 10. 2017 10:00Orel Silůvky BSKST Mart Hodonín Stavoimpex E7:10
327. 09. 2017 18:00TJ Agrotec Hustopeče BSK Slatina - Brno C6:10
301. 10. 2017 10:00TJ Sokol Kobylí ATJ Sokol Lanžhot B6:10
301. 10. 2017 10:30TTC Moravská Slavia Brno DTJ Sokol Vracov B9:9
414. 10. 2017 14:30KST Oltec Brno BTJ Sokol Vracov B7:10
414. 10. 2017 17:30TTC Komořany ATJ Sokol Lanžhot B10:1
414. 10. 2017 17:30SK Slatina - Brno CTJ Sokol Kobylí A8:10
414. 10. 2017 18:00SKST Mart Hodonín Stavoimpex ETTC Moravská Slavia Brno D1:10
414. 10. 2017 16:30TJ Jiskra Strážnice BOrel Silůvky B10:6
412. 10. 2017 18:00
herna ST Šafaříkova, Hustopeče
TJ Brno-Bystrc ATJ Agrotec Hustopeče B10:6
515. 10. 2017 10:30KST Oltec Brno BTJ Sokol Lanžhot B3:10
515. 10. 2017 10:00TTC Komořany ATJ Sokol Vracov B10:4
514. 10. 2017 10:00SK Slatina - Brno CTTC Moravská Slavia Brno D6:10
515. 10. 2017 10:00SKST Mart Hodonín Stavoimpex ETJ Sokol Kobylí A10:7
514. 10. 2017 10:00TJ Jiskra Strážnice BTJ Agrotec Hustopeče B7:10
514. 10. 2017 10:00TJ Brno-Bystrc AOrel Silůvky B10:1
628. 10. 2017 17:30Orel Silůvky BKST Oltec Brno B10:2
628. 10. 2017 10:00TJ Agrotec Hustopeče BTTC Komořany A6:10
628. 10. 2017 17:00TJ Sokol Kobylí ATJ Jiskra Strážnice B10:6
628. 10. 2017 17:30TTC Moravská Slavia Brno DTJ Brno-Bystrc A5:10
628. 10. 2017 14:00TJ Sokol Vracov BSK Slatina - Brno C10:5
628. 10. 2017 17:30TJ Sokol Lanžhot BSKST Mart Hodonín Stavoimpex E2:10
729. 10. 2017 10:00Orel Silůvky BTTC Komořany A7:10
727. 10. 2017 18:00TJ Agrotec Hustopeče BKST Oltec Brno B10:2
729. 10. 2017 10:00TJ Sokol Kobylí ATJ Brno-Bystrc A7:10
729. 10. 2017 10:30TTC Moravská Slavia Brno DTJ Jiskra Strážnice B10:5
729. 10. 2017 10:00TJ Sokol Vracov BSKST Mart Hodonín Stavoimpex E8:10
729. 10. 2017 10:00TJ Sokol Lanžhot BSK Slatina - Brno C7:10
811. 11. 2017 14:30KST Oltec Brno BSK Slatina - Brno C1:10
811. 11. 2017 17:30TTC Komořany ASKST Mart Hodonín Stavoimpex E10:6
811. 11. 2017 16:30TJ Jiskra Strážnice BTJ Sokol Vracov B10:3
811. 11. 2017 17:00TJ Brno-Bystrc ATJ Sokol Lanžhot B10:1
818. 11. 2017 10:00Orel Silůvky BTJ Sokol Kobylí A4:10
811. 11. 2017 10:00TJ Agrotec Hustopeče BTTC Moravská Slavia Brno D2:10
912. 11. 2017 10:30KST Oltec Brno BSKST Mart Hodonín Stavoimpex E2:10
912. 11. 2017 10:00TTC Komořany ASK Slatina - Brno C10:2
911. 11. 2017 10:00TJ Jiskra Strážnice BTJ Sokol Lanžhot B9:9
907. 11. 2017 18:00TJ Brno-Bystrc ATJ Sokol Vracov B10:4
910. 11. 2017 19:00TTC Moravská Slavia Brno DOrel Silůvky B10:2
910. 11. 2017 18:00TJ Agrotec Hustopeče BTJ Sokol Kobylí A8:10
1025. 11. 2017 13:30TJ Sokol Kobylí AKST Oltec Brno B10:5
1025. 11. 2017 17:30TTC Moravská Slavia Brno DTTC Komořany A10:5
1025. 11. 2017 14:00TJ Sokol Vracov BOrel Silůvky B8:10
1025. 11. 2017 17:30TJ Sokol Lanžhot BTJ Agrotec Hustopeče B10:0
1025. 11. 2017 17:30SK Slatina - Brno CTJ Jiskra Strážnice B9:9
1025. 11. 2017 18:00SKST Mart Hodonín Stavoimpex ETJ Brno-Bystrc A10:3
1126. 11. 2017 10:00TJ Sokol Kobylí ATTC Komořany A3:10
1126. 11. 2017 10:30TTC Moravská Slavia Brno DKST Oltec Brno B10:3
1126. 11. 2017 10:00TJ Sokol Vracov BTJ Agrotec Hustopeče B9:9
1126. 11. 2017 10:00TJ Sokol Lanžhot BOrel Silůvky B10:8
1125. 11. 2017 10:00SK Slatina - Brno CTJ Brno-Bystrc A7:10
1126. 11. 2017 10:00SKST Mart Hodonín Stavoimpex ETJ Jiskra Strážnice B10:2
1209. 12. 2017 17:00TJ Brno-Bystrc ATJ Jiskra Strážnice B10:8
1209. 12. 2017 10:00TJ Agrotec Hustopeče BOrel Silůvky B10:2
1209. 12. 2017 17:30TTC Moravská Slavia Brno DTJ Sokol Kobylí A10:3
1209. 12. 2017 17:30TJ Sokol Lanžhot BTJ Sokol Vracov B10:4
1209. 12. 2017 16:00SKST Mart Hodonín Stavoimpex ESK Slatina - Brno C10:7
1209. 12. 2017 17:30TTC Komořany AKST Oltec Brno B10:2
1313. 01. 2018 14:30KST Oltec Brno BTJ Jiskra Strážnice B2:10
1313. 01. 2018 10:30TTC Komořany ATJ Brno-Bystrc A9:9
1313. 01. 2018 17:30SK Slatina - Brno COrel Silůvky B10:3
1313. 01. 2018 18:00SKST Mart Hodonín Stavoimpex ETJ Agrotec Hustopeče B10:7
1306. 01. 2018 17:00
tělocvična ZŠ Kobylí
TJ Sokol Vracov BTJ Sokol Kobylí A8:10
1313. 01. 2018 17:30TJ Sokol Lanžhot BTTC Moravská Slavia Brno D6:10
1414. 01. 2018 10:00TTC Komořany ATJ Jiskra Strážnice B10:7
1414. 01. 2018 10:30KST Oltec Brno BTJ Brno-Bystrc A1:10
1414. 01. 2018 10:00SKST Mart Hodonín Stavoimpex EOrel Silůvky B10:5
1413. 01. 2018 10:00SK Slatina - Brno CTJ Agrotec Hustopeče B10:6
1414. 01. 2018 10:00TJ Sokol Lanžhot BTJ Sokol Kobylí A7:10
1414. 01. 2018 10:00TJ Sokol Vracov BTTC Moravská Slavia Brno D1:10
1527. 01. 2018 14:00
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionu
TJ Sokol Vracov BKST Oltec Brno B10:5
1527. 01. 2018 17:30TJ Sokol Lanžhot BTTC Komořany A6:10
1527. 01. 2018 17:00TJ Sokol Kobylí ASK Slatina - Brno C10:3
1527. 01. 2018 17:30TTC Moravská Slavia Brno DSKST Mart Hodonín Stavoimpex E10:8
1527. 01. 2018 17:30Orel Silůvky BTJ Jiskra Strážnice B10:6
1523. 01. 2018 18:00TJ Agrotec Hustopeče BTJ Brno-Bystrc A2:10
1628. 01. 2018 10:00TJ Sokol Lanžhot BKST Oltec Brno B10:5
1621. 01. 2018 10:00TJ Sokol Vracov BTTC Komořany A8:10
1628. 01. 2018 10:30TTC Moravská Slavia Brno DSK Slatina - Brno C10:7
1628. 01. 2018 10:00TJ Sokol Kobylí ASKST Mart Hodonín Stavoimpex E9:9
1627. 01. 2018 10:00
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionu
TJ Agrotec Hustopeče BTJ Jiskra Strážnice B4:10
1628. 01. 2018 10:00Orel Silůvky BTJ Brno-Bystrc A1:10
1724. 02. 2018 14:30KST Oltec Brno BOrel Silůvky B1:10
1724. 02. 2018 17:30TTC Komořany ATJ Agrotec Hustopeče B10:1
1724. 02. 2018 16:30TJ Jiskra Strážnice BTJ Sokol Kobylí A10:5
1724. 02. 2018 17:00TJ Brno-Bystrc ATTC Moravská Slavia Brno D5:10
1724. 02. 2018 17:30SK Slatina - Brno CTJ Sokol Vracov B9:9
1724. 02. 2018 18:00SKST Mart Hodonín Stavoimpex ETJ Sokol Lanžhot B10:2
1825. 02. 2018 10:00TTC Komořany AOrel Silůvky B8:10
1825. 02. 2018 10:30KST Oltec Brno BTJ Agrotec Hustopeče B0:10
1824. 02. 2018 10:00TJ Brno-Bystrc ATJ Sokol Kobylí A10:2
1824. 02. 2018 10:00TJ Jiskra Strážnice BTTC Moravská Slavia Brno D9:9
1825. 02. 2018 10:00SKST Mart Hodonín Stavoimpex ETJ Sokol Vracov B9:9
1824. 02. 2018 10:00SK Slatina - Brno CTJ Sokol Lanžhot B10:8
1910. 03. 2018 17:30SK Slatina - Brno CKST Oltec Brno B10:3
1910. 03. 2018 18:00SKST Mart Hodonín Stavoimpex ETTC Komořany A10:0wo
1909. 03. 2018 18:30
Bzenecká 1538,Strážnice
TJ Sokol Vracov BTJ Jiskra Strážnice B8:10
1910. 03. 2018 17:30TJ Sokol Lanžhot BTJ Brno-Bystrc A2:10
1903. 03. 2018 17:00TJ Sokol Kobylí AOrel Silůvky B10:8
1910. 03. 2018 17:30TTC Moravská Slavia Brno DTJ Agrotec Hustopeče B10:2
2011. 03. 2018 10:00SKST Mart Hodonín Stavoimpex EKST Oltec Brno B10:0wo
2010. 03. 2018 10:00SK Slatina - Brno CTTC Komořany A10:8
2011. 03. 2018 10:00TJ Sokol Lanžhot BTJ Jiskra Strážnice B5:10
2004. 03. 2018 10:00TJ Sokol Vracov BTJ Brno-Bystrc A8:10
2011. 03. 2018 10:00
herna MS Brno, Vojtova 12, Brno
Orel Silůvky BTTC Moravská Slavia Brno D6:10
2011. 03. 2018 10:00TJ Sokol Kobylí ATJ Agrotec Hustopeče B9:9
2124. 03. 2018 14:30KST Oltec Brno BTJ Sokol Kobylí A0:10
2124. 03. 2018 17:30TTC Komořany ATTC Moravská Slavia Brno D6:10
2124. 03. 2018 17:30Orel Silůvky BTJ Sokol Vracov B10:7
2124. 03. 2018 10:00TJ Agrotec Hustopeče BTJ Sokol Lanžhot B10:5
2124. 03. 2018 16:30TJ Jiskra Strážnice BSK Slatina - Brno C4:10
2124. 03. 2018 17:00TJ Brno-Bystrc ASKST Mart Hodonín Stavoimpex E10:1
2225. 03. 2018 10:00TTC Komořany ATJ Sokol Kobylí A9:9
2225. 03. 2018 10:30KST Oltec Brno BTTC Moravská Slavia Brno D0:10
2222. 03. 2018 18:30TJ Agrotec Hustopeče BTJ Sokol Vracov B10:3
2225. 03. 2018 10:00Orel Silůvky BTJ Sokol Lanžhot B6:10
2224. 03. 2018 10:00TJ Brno-Bystrc ASK Slatina - Brno C10:8
2222. 03. 2018 19:00TJ Jiskra Strážnice BSKST Mart Hodonín Stavoimpex E4:10

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline