Výsledky
Krajská soutěž II. třídy A
116. 09. 2017 17:00TJ Cemo Mokrá BTJ Brno-Bystrc B10:8
116. 09. 2017 13:30TJ Holásky CSK Kuřim B10:3
116. 09. 2017 17:30TTC Komořany BTTC Moravská Slavia Brno E5:10
112. 09. 2017 18:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov EKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D10:5
116. 09. 2017 17:30TJ Jevišovka-Drnholec AOrel Silůvky C10:5
116. 09. 2017 17:00TJ Lažánky ATJ Sokol Brno I C10:6
230. 09. 2017 17:00TJ Cemo Mokrá BTJ Lažánky A10:8
230. 09. 2017 17:00TJ Brno-Bystrc BTJ Sokol Brno I C8:10
230. 09. 2017 13:30TJ Holásky CTJ Jevišovka-Drnholec A2:10
230. 09. 2017 17:30SK Kuřim BOrel Silůvky C4:10
230. 09. 2017 17:30TTC Komořany BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E10:7
230. 09. 2017 15:00TTC Moravská Slavia Brno EKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D10:3
301. 10. 2017 09:00TJ Cemo Mokrá BTJ Sokol Brno I C3:10
330. 09. 2017 10:00TJ Brno-Bystrc BTJ Lažánky A5:10
326. 09. 2017 19:00TJ Holásky COrel Silůvky C4:10
322. 09. 2017 19:00SK Kuřim BTJ Jevišovka-Drnholec A0:10
301. 10. 2017 10:00TTC Komořany BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D7:10
301. 10. 2017 10:30TTC Moravská Slavia Brno EKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E10:3
414. 10. 2017 17:00TJ Lažánky AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E3:10
414. 10. 2017 10:00TJ Sokol Brno I CKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D9:9
414. 10. 2017 17:30TJ Jevišovka-Drnholec ATTC Komořany B10:2
414. 10. 2017 10:00Orel Silůvky CTTC Moravská Slavia Brno E10:5
414. 10. 2017 17:00TJ Cemo Mokrá BTJ Holásky C6:10
414. 10. 2017 17:00TJ Brno-Bystrc BSK Kuřim B10:1
515. 10. 2017 10:30TJ Lažánky AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D8:10
513. 10. 2017 18:30TJ Sokol Brno I CKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E10:0
515. 10. 2017 10:00TJ Jevišovka-Drnholec ATTC Moravská Slavia Brno E10:8
513. 10. 2017 19:00Orel Silůvky CTTC Komořany B10:0
515. 10. 2017 09:00TJ Cemo Mokrá BSK Kuřim B10:3
514. 10. 2017 10:00TJ Brno-Bystrc BTJ Holásky C1:10
627. 10. 2017 18:30TJ Holásky CTJ Lažánky A9:9
628. 10. 2017 17:30SK Kuřim BTJ Sokol Brno I C2:10
604. 11. 2017 17:30TTC Komořany BTJ Cemo Mokrá B10:6
628. 10. 2017 17:30TTC Moravská Slavia Brno ETJ Brno-Bystrc B9:9
628. 10. 2017 14:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ETJ Jevišovka-Drnholec A2:10
628. 10. 2017 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DOrel Silůvky C10:5
729. 10. 2017 10:00TJ Holásky CTJ Sokol Brno I C3:10
729. 10. 2017 10:00SK Kuřim BTJ Lažánky A7:10
731. 10. 2017 18:00TTC Komořany BTJ Brno-Bystrc B6:10
724. 10. 2017 19:30TTC Moravská Slavia Brno ETJ Cemo Mokrá B10:8
729. 10. 2017 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov EOrel Silůvky C10:8
728. 10. 2017 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DTJ Jevišovka-Drnholec A6:10
811. 11. 2017 17:00TJ Lažánky ATJ Jevišovka-Drnholec A0:10
811. 11. 2017 10:00TJ Sokol Brno I COrel Silůvky C10:1
811. 11. 2017 17:00TJ Cemo Mokrá BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E10:2
811. 11. 2017 14:30TJ Brno-Bystrc BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D2:10
811. 11. 2017 13:30TJ Holásky CTTC Komořany B10:8
811. 11. 2017 17:30SK Kuřim BTTC Moravská Slavia Brno E8:10
905. 11. 2017 10:00TJ Lažánky AOrel Silůvky C4:10
910. 11. 2017 18:30TJ Sokol Brno I CTJ Jevišovka-Drnholec A4:10
912. 11. 2017 09:00TJ Cemo Mokrá BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D4:10
911. 11. 2017 10:00TJ Brno-Bystrc BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E10:8
912. 11. 2017 10:00TJ Holásky CTTC Moravská Slavia Brno E10:6
912. 11. 2017 10:00SK Kuřim BTTC Komořany B9:9
1025. 11. 2017 17:30TTC Komořany BTJ Lažánky A8:10
1025. 11. 2017 17:30TTC Moravská Slavia Brno ETJ Sokol Brno I C6:10
1025. 11. 2017 14:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ETJ Holásky C9:9
1025. 11. 2017 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DSK Kuřim B10:5
1025. 11. 2017 17:30TJ Jevišovka-Drnholec ATJ Cemo Mokrá B10:1
1025. 11. 2017 10:00Orel Silůvky CTJ Brno-Bystrc B9:9
1126. 11. 2017 10:00TTC Komořany BTJ Sokol Brno I C0:10
1126. 11. 2017 10:30TTC Moravská Slavia Brno ETJ Lažánky A9:9
1126. 11. 2017 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ESK Kuřim B10:6
1125. 11. 2017 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DTJ Holásky C10:3
1126. 11. 2017 10:00TJ Jevišovka-Drnholec ATJ Brno-Bystrc B10:2
1124. 11. 2017 19:00Orel Silůvky CTJ Cemo Mokrá B10:8
1209. 12. 2017 17:00TJ Brno-Bystrc BTJ Cemo Mokrá B10:4
1209. 12. 2017 17:30SK Kuřim BTJ Holásky C10:8
1209. 12. 2017 17:30TTC Moravská Slavia Brno ETTC Komořany B10:5
1228. 10. 2017 21:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E8:10
1209. 12. 2017 10:00Orel Silůvky CTJ Jevišovka-Drnholec A6:10
1209. 12. 2017 19:00TJ Sokol Brno I CTJ Lažánky A10:4
1313. 01. 2018 17:00TJ Lažánky ATJ Cemo Mokrá B9:9
1310. 01. 2018 18:30TJ Sokol Brno I CTJ Brno-Bystrc B10:7
1313. 01. 2018 17:30TJ Jevišovka-Drnholec ATJ Holásky C10:1
1313. 01. 2018 10:00Orel Silůvky CSK Kuřim B10:8
1313. 01. 2018 14:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ETTC Komořany B8:10
1313. 01. 2018 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DTTC Moravská Slavia Brno E10:7
1412. 01. 2018 18:30TJ Sokol Brno I CTJ Cemo Mokrá B10:3
1414. 01. 2018 09:00TJ Lažánky ATJ Brno-Bystrc B10:6
1412. 01. 2018 19:00Orel Silůvky CTJ Holásky C10:4
1414. 01. 2018 10:00TJ Jevišovka-Drnholec ASK Kuřim B10:4
1413. 01. 2018 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DTTC Komořany B10:7
1414. 01. 2018 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ETTC Moravská Slavia Brno E4:10
1527. 01. 2018 14:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ETJ Lažánky A10:0
1527. 01. 2018 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DTJ Sokol Brno I C10:7
1527. 01. 2018 15:30TTC Komořany BTJ Jevišovka-Drnholec A0:10
1527. 01. 2018 17:30TTC Moravská Slavia Brno EOrel Silůvky C10:6
1527. 01. 2018 15:30TJ Holásky CTJ Cemo Mokrá B10:1
1527. 01. 2018 17:30SK Kuřim BTJ Brno-Bystrc B10:3
1627. 01. 2018 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DTJ Lažánky A10:1
1628. 01. 2018 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ETJ Sokol Brno I C0:10
1628. 01. 2018 10:30TTC Moravská Slavia Brno ETJ Jevišovka-Drnholec A4:10
1628. 01. 2018 10:00TTC Komořany BOrel Silůvky C3:10
1628. 01. 2018 08:00SK Kuřim BTJ Cemo Mokrá B10:4
1628. 01. 2018 10:00TJ Holásky CTJ Brno-Bystrc B9:9
1724. 02. 2018 17:00TJ Lažánky ATJ Holásky C 
1724. 02. 2018 10:00TJ Sokol Brno I CSK Kuřim B 
1724. 02. 2018 17:00TJ Cemo Mokrá BTTC Komořany B 
1724. 02. 2018 17:00TJ Brno-Bystrc BTTC Moravská Slavia Brno E 
1724. 02. 2018 17:30TJ Jevišovka-Drnholec AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E 
1724. 02. 2018 10:00Orel Silůvky CKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D 
1812. 02. 2018 18:30TJ Sokol Brno I CTJ Holásky C10:6
1825. 02. 2018 09:00TJ Lažánky ASK Kuřim B 
1824. 02. 2018 10:00TJ Brno-Bystrc BTTC Komořany B 
1825. 02. 2018 09:00TJ Cemo Mokrá BTTC Moravská Slavia Brno E 
1823. 02. 2018 19:00Orel Silůvky CKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E 
1825. 02. 2018 10:00TJ Jevišovka-Drnholec AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D 
1910. 03. 2018 17:30TJ Jevišovka-Drnholec ATJ Lažánky A
1910. 03. 2018 10:00Orel Silůvky CTJ Sokol Brno I C
1910. 03. 2018 14:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ETJ Cemo Mokrá B
1910. 03. 2018 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DTJ Brno-Bystrc B
1910. 03. 2018 17:30TTC Komořany BTJ Holásky C
1910. 03. 2018 17:30TTC Moravská Slavia Brno ESK Kuřim B
2009. 03. 2018 19:00Orel Silůvky CTJ Lažánky A
2011. 03. 2018 10:00TJ Jevišovka-Drnholec ATJ Sokol Brno I C
2010. 03. 2018 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DTJ Cemo Mokrá B
2011. 03. 2018 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ETJ Brno-Bystrc B
2011. 03. 2018 10:30TTC Moravská Slavia Brno ETJ Holásky C
2011. 03. 2018 09:30TTC Komořany BSK Kuřim B
2124. 03. 2018 17:00TJ Lažánky ATTC Komořany B
2124. 03. 2018 10:00TJ Sokol Brno I CTTC Moravská Slavia Brno E
2124. 03. 2018 13:30TJ Holásky CKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E
2124. 03. 2018 17:30SK Kuřim BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D
2124. 03. 2018 17:00TJ Cemo Mokrá BTJ Jevišovka-Drnholec A
2124. 03. 2018 17:00TJ Brno-Bystrc BOrel Silůvky C
2223. 03. 2018 18:30TJ Sokol Brno I CTTC Komořany B
2225. 03. 2018 09:00TJ Lažánky ATTC Moravská Slavia Brno E
2225. 03. 2018 10:00SK Kuřim BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E
2225. 03. 2018 10:00TJ Holásky CKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D
2224. 03. 2018 10:00TJ Brno-Bystrc BTJ Jevišovka-Drnholec A
2225. 03. 2018 09:00TJ Cemo Mokrá BOrel Silůvky C

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline