Výsledky
Krajská soutěž II. třídy B
116. 09. 2017 17:30Spartak Adamov AKST Vyškov A10:4
116. 09. 2017 17:30Orel Boskovice AKST Blansko D9:9
115. 09. 2017 18:30TJ Sokol Otnice ATJ Velešovice A10:5
116. 09. 2017 17:30TJ Sokol Bučovice ATJ Sokol Drnovice A10:3
116. 09. 2017 17:30SK Kuřim ASTK Zbraslavec B9:9
116. 09. 2017 17:00Triangl o.s. Rájec ATJ Sokol Brno-Židenice A2:10
230. 09. 2017 17:30Spartak Adamov ATriangl o.s. Rájec A10:7
227. 09. 2017 17:00KST Vyškov ATJ Sokol Brno-Židenice A5:10
230. 09. 2017 17:30Orel Boskovice ASK Kuřim A1:10
230. 09. 2017 15:00STK Zbraslavec BKST Blansko D10:0
230. 09. 2017 17:30TJ Sokol Otnice ATJ Sokol Bučovice A4:10
230. 09. 2017 18:00TJ Sokol Drnovice ATJ Velešovice A2:10
317. 09. 2017 10:30Spartak Adamov ATJ Sokol Brno-Židenice A7:10
325. 09. 2017 19:00KST Vyškov ATriangl o.s. Rájec A10:4
301. 10. 2017 10:00STK Zbraslavec BOrel Boskovice A10:1
329. 09. 2017 18:30KST Blansko DSK Kuřim A3:10
301. 10. 2017 10:00TJ Sokol Otnice ATJ Sokol Drnovice A10:4
326. 09. 2017 18:00TJ Velešovice ATJ Sokol Bučovice A6:10
414. 10. 2017 17:00Triangl o.s. Rájec ATJ Sokol Bučovice A4:10
411. 10. 2017 18:00TJ Sokol Brno-Židenice ATJ Sokol Drnovice A10:4
407. 10. 2017 15:00SK Kuřim ATJ Sokol Otnice A10:4
415. 10. 2017 14:00STK Zbraslavec BTJ Velešovice A9:9
414. 10. 2017 17:30Spartak Adamov AOrel Boskovice A10:3
414. 10. 2017 18:00KST Vyškov AKST Blansko D6:10
513. 10. 2017 18:00Triangl o.s. Rájec ATJ Sokol Drnovice A10:4
513. 10. 2017 18:00TJ Sokol Brno-Židenice ATJ Sokol Bučovice A9:9
512. 10. 2017 19:00TJ Velešovice ASK Kuřim A6:10
513. 10. 2017 18:30STK Zbraslavec BTJ Sokol Otnice A10:4
515. 10. 2017 10:00Spartak Adamov AKST Blansko D5:10
515. 10. 2017 11:00KST Vyškov AOrel Boskovice A10:2
628. 10. 2017 17:30Orel Boskovice ATriangl o.s. Rájec A3:10
628. 10. 2017 18:00KST Blansko DTJ Sokol Brno-Židenice A0:10
628. 10. 2017 17:30TJ Sokol Otnice ASpartak Adamov A10:3
628. 10. 2017 18:30TJ Velešovice AKST Vyškov A10:4
628. 10. 2017 17:30TJ Sokol Bučovice ASK Kuřim A6:10
628. 10. 2017 18:00TJ Sokol Drnovice ASTK Zbraslavec B4:10
729. 10. 2017 10:00Orel Boskovice ATJ Sokol Brno-Židenice A6:10
727. 10. 2017 18:30KST Blansko DTriangl o.s. Rájec A3:10
729. 10. 2017 10:00TJ Sokol Otnice AKST Vyškov A10:6
729. 10. 2017 10:30TJ Velešovice ASpartak Adamov A10:0
727. 10. 2017 19:00TJ Sokol Bučovice ASTK Zbraslavec B4:10
729. 10. 2017 11:00TJ Sokol Drnovice ASK Kuřim A3:10
811. 11. 2017 17:00Triangl o.s. Rájec ASK Kuřim A3:10
811. 11. 2017 17:00TJ Sokol Brno-Židenice ASTK Zbraslavec B9:9
811. 11. 2017 17:30Spartak Adamov ATJ Sokol Bučovice A10:8
811. 11. 2017 18:00KST Vyškov ATJ Sokol Drnovice A10:3
811. 11. 2017 17:30Orel Boskovice ATJ Sokol Otnice A10:4
811. 11. 2017 12:30KST Blansko DTJ Velešovice A1:10
910. 11. 2017 18:00Triangl o.s. Rájec ASTK Zbraslavec B6:10
910. 11. 2017 18:00TJ Sokol Brno-Židenice ASK Kuřim A9:9
912. 11. 2017 10:00Spartak Adamov ATJ Sokol Drnovice A10:4
902. 11. 2017 18:00
Školni 711, Bučovice, Tělocvična ZŠ
KST Vyškov ATJ Sokol Bučovice A4:10
912. 11. 2017 10:00Orel Boskovice ATJ Velešovice A5:10
910. 11. 2017 18:30KST Blansko DTJ Sokol Otnice A4:10
1025. 11. 2017 17:30TJ Sokol Otnice ATriangl o.s. Rájec A10:6
1025. 11. 2017 16:30TJ Velešovice ATJ Sokol Brno-Židenice A10:5
1025. 11. 2017 17:30TJ Sokol Bučovice AOrel Boskovice A10:5
1022. 11. 2017 18:30TJ Sokol Drnovice AKST Blansko D6:10
1025. 11. 2017 17:30SK Kuřim ASpartak Adamov A10:2
1025. 11. 2017 10:30STK Zbraslavec BKST Vyškov A10:1
1126. 11. 2017 10:00TJ Sokol Otnice ATJ Sokol Brno-Židenice A9:9
1126. 11. 2017 10:30TJ Velešovice ATriangl o.s. Rájec A10:4
1123. 11. 2017 19:00TJ Sokol Bučovice AKST Blansko D10:7
1126. 11. 2017 11:00TJ Sokol Drnovice AOrel Boskovice A10:3
1126. 11. 2017 10:00SK Kuřim AKST Vyškov A10:2
1123. 11. 2017 18:30STK Zbraslavec BSpartak Adamov A10:0
1209. 12. 2017 18:00KST Vyškov ASpartak Adamov A7:10
1204. 12. 2017 18:30KST Blansko DOrel Boskovice A10:6
1207. 12. 2017 18:30TJ Velešovice ATJ Sokol Otnice A10:6
1229. 11. 2017 18:00TJ Sokol Drnovice ATJ Sokol Bučovice A10:8
1209. 12. 2017 10:30STK Zbraslavec BSK Kuřim A8:10
1209. 12. 2017 17:00TJ Sokol Brno-Židenice ATriangl o.s. Rájec A10:7
1313. 01. 2018 17:00Triangl o.s. Rájec ASpartak Adamov A7:10
1313. 01. 2018 17:00TJ Sokol Brno-Židenice AKST Vyškov A10:0
1309. 01. 2018 18:00SK Kuřim AOrel Boskovice A10:2
1313. 01. 2018 10:00
Zbraslavec 17, 679 72, 1 - herna stolního tenisu - kulturní dům Zbraslavec
KST Blansko DSTK Zbraslavec B0:10
1313. 01. 2018 17:30TJ Sokol Bučovice ATJ Sokol Otnice A10:6
1313. 01. 2018 17:30TJ Velešovice ATJ Sokol Drnovice A6:10
1412. 01. 2018 18:00TJ Sokol Brno-Židenice ASpartak Adamov A10:2
1412. 01. 2018 18:00Triangl o.s. Rájec AKST Vyškov A7:10
1414. 01. 2018 10:00Orel Boskovice ASTK Zbraslavec B2:10
1419. 12. 2017 18:00SK Kuřim AKST Blansko D10:1
1414. 01. 2018 11:00TJ Sokol Drnovice ATJ Sokol Otnice A3:10
1403. 01. 2018 19:00TJ Sokol Bučovice ATJ Velešovice A10:7
1527. 01. 2018 14:00TJ Sokol Bučovice ATriangl o.s. Rájec A10:1
1527. 01. 2018 18:00TJ Sokol Drnovice ATJ Sokol Brno-Židenice A1:10
1527. 01. 2018 17:30TJ Sokol Otnice ASK Kuřim A5:10
1527. 01. 2018 17:30TJ Velešovice ASTK Zbraslavec B1:10
1527. 01. 2018 17:30Orel Boskovice ASpartak Adamov A6:10
1527. 01. 2018 10:00
tělocvična SOŠ Vyškov, Sochorova 552/15
KST Blansko DKST Vyškov A2:10
1628. 01. 2018 11:00TJ Sokol Drnovice ATriangl o.s. Rájec A4:10
1626. 01. 2018 19:00TJ Sokol Bučovice ATJ Sokol Brno-Židenice A10:7
1628. 01. 2018 11:00SK Kuřim ATJ Velešovice A10:1
1628. 01. 2018 10:00TJ Sokol Otnice ASTK Zbraslavec B9:9
1626. 01. 2018 18:30KST Blansko DSpartak Adamov A10:8
1628. 01. 2018 10:00Orel Boskovice AKST Vyškov A1:10
1724. 02. 2018 17:00Triangl o.s. Rájec AOrel Boskovice A10:4
1724. 02. 2018 17:00TJ Sokol Brno-Židenice AKST Blansko D10:3
1724. 02. 2018 17:30Spartak Adamov ATJ Sokol Otnice A10:7
1724. 02. 2018 16:00KST Vyškov ATJ Velešovice A10:6
1703. 02. 2018 15:00SK Kuřim ATJ Sokol Bučovice A10:4
1724. 02. 2018 10:30STK Zbraslavec BTJ Sokol Drnovice A10:3
1813. 02. 2018 18:30TJ Sokol Brno-Židenice AOrel Boskovice A10:6
1823. 02. 2018 18:00Triangl o.s. Rájec AKST Blansko D10:4
1825. 02. 2018 13:00KST Vyškov ATJ Sokol Otnice A10:4
1825. 02. 2018 10:00Spartak Adamov ATJ Velešovice A3:10
1823. 02. 2018 17:30STK Zbraslavec BTJ Sokol Bučovice A10:4
1801. 02. 2018 18:00SK Kuřim ATJ Sokol Drnovice A10:4
1910. 03. 2018 17:30SK Kuřim ATriangl o.s. Rájec A10:2
1910. 03. 2018 10:30STK Zbraslavec BTJ Sokol Brno-Židenice A9:9
1910. 03. 2018 17:30TJ Sokol Bučovice ASpartak Adamov A10:8
1909. 03. 2018 18:30TJ Sokol Drnovice AKST Vyškov A7:10
1910. 03. 2018 17:30TJ Sokol Otnice AOrel Boskovice A10:1
1908. 03. 2018 18:00TJ Velešovice AKST Blansko D10:1
2009. 03. 2018 17:30STK Zbraslavec BTriangl o.s. Rájec A10:4
2011. 03. 2018 10:00SK Kuřim ATJ Sokol Brno-Židenice A9:9
2011. 03. 2018 11:00TJ Sokol Drnovice ASpartak Adamov A4:10
2007. 03. 2018 18:00
tělocvična SOŠ Vyškov, Sochorova 552/15
TJ Sokol Bučovice AKST Vyškov A10:7
2011. 03. 2018 10:30TJ Velešovice AOrel Boskovice A10:3
2011. 03. 2018 10:00TJ Sokol Otnice AKST Blansko D10:1
2124. 03. 2018 17:00Triangl o.s. Rájec ATJ Sokol Otnice A5:10
2124. 03. 2018 17:00TJ Sokol Brno-Židenice ATJ Velešovice A10:3
2124. 03. 2018 17:30Orel Boskovice ATJ Sokol Bučovice A4:10
2118. 03. 2018 10:00KST Blansko DTJ Sokol Drnovice A10:0
2124. 03. 2018 17:30Spartak Adamov ASK Kuřim A3:10
2123. 03. 2018 18:30KST Vyškov ASTK Zbraslavec B7:10
2223. 03. 2018 18:00TJ Sokol Brno-Židenice ATJ Sokol Otnice A10:6
2223. 03. 2018 18:00Triangl o.s. Rájec ATJ Velešovice A10:8
2216. 03. 2018 19:00KST Blansko DTJ Sokol Bučovice A10:4
2225. 03. 2018 10:00Orel Boskovice ATJ Sokol Drnovice A10:5
2222. 03. 2018 18:15
ZŠ Tyršova 1255, 664 34 Kuřim, malá tělocvična ZŠ
KST Vyškov ASK Kuřim A4:10
2225. 03. 2018 10:00Spartak Adamov ASTK Zbraslavec B9:9

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline