Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Okresní přebor
117. 09. 2017 10:30TJ Sokol Veselí nad Moravou ASKST Dubňany A12:6
117. 09. 2017 10:00TJ Sokol Vlkoš ATJ Sokol Vracov D8:10
117. 09. 2017 10:00TJ Slovan Hodonín BT.J. Sokol Hodonín CWO
117. 09. 2017 10:00SKST Rohatec BSKST Rohatec C15:3
117. 09. 2017 10:00SK Vacenovice BTJ Sokol Kyjov B15:3
117. 09. 2017 08:30TJ Sokol Lužice BSKST Čeložnice B13:5
224. 09. 2017 10:00SKST Dubňany ASKST Čeložnice B9:9
223. 09. 2017 14:00TJ Sokol Kyjov BTJ Sokol Lužice B15:3
224. 09. 2017 10:00SKST Rohatec CSK Vacenovice B7:11
224. 09. 2017 10:00T.J. Sokol Hodonín CSKST Rohatec B0:18
224. 09. 2017 14:00TJ Sokol Vracov DTJ Slovan Hodonín B12:6
224. 09. 2017 10:30TJ Sokol Veselí nad Moravou ATJ Sokol Vlkoš A9:9
301. 10. 2017 10:00TJ Sokol Vlkoš ASKST Dubňany A12:6
301. 10. 2017 18:00TJ Slovan Hodonín BTJ Sokol Veselí nad Moravou A14:4
301. 10. 2017 10:00SKST Rohatec BTJ Sokol Vracov D16:2
301. 10. 2017 10:00SK Vacenovice BT.J. Sokol Hodonín C15:3
301. 10. 2017 08:30TJ Sokol Lužice BSKST Rohatec C7:11
330. 09. 2017 14:00SKST Čeložnice BTJ Sokol Kyjov B10:8
415. 10. 2017 10:00SKST Dubňany ATJ Sokol Kyjov B10:8
415. 10. 2017 10:00SKST Rohatec CSKST Čeložnice B13:5
415. 10. 2017 10:00T.J. Sokol Hodonín CTJ Sokol Lužice B9:9
413. 10. 2017 18:00
KD Vacenovice
TJ Sokol Vracov DSK Vacenovice B5:13
415. 10. 2017 10:30TJ Sokol Veselí nad Moravou ASKST Rohatec B8:10
415. 10. 2017 10:00TJ Sokol Vlkoš ATJ Slovan Hodonín B6:12
522. 10. 2017 10:00TJ Slovan Hodonín BSKST Dubňany A17:1
522. 10. 2017 10:00SKST Rohatec BTJ Sokol Vlkoš A13:5
520. 10. 2017 18:00SK Vacenovice BTJ Sokol Veselí nad Moravou A12:6
522. 10. 2017 08:30TJ Sokol Lužice BTJ Sokol Vracov D8:10
508. 10. 2017 09:30SKST Čeložnice BT.J. Sokol Hodonín C10:8
521. 10. 2017 14:00TJ Sokol Kyjov BSKST Rohatec C5:13
611. 11. 2017 10:00SKST Dubňany ASKST Rohatec C8:10
629. 10. 2017 10:00T.J. Sokol Hodonín CTJ Sokol Kyjov B9:9
629. 10. 2017 14:00TJ Sokol Vracov DSKST Čeložnice B9:9
629. 10. 2017 10:30TJ Sokol Veselí nad Moravou ATJ Sokol Lužice B13:5
627. 10. 2017 17:30
KD Vacenovice
TJ Sokol Vlkoš ASK Vacenovice B3:15
629. 10. 2017 10:00TJ Slovan Hodonín BSKST Rohatec B8:10
712. 11. 2017 10:00SKST Rohatec BSKST Dubňany A18:0
712. 11. 2017 10:00SK Vacenovice BTJ Slovan Hodonín B16:2
712. 11. 2017 08:30TJ Sokol Lužice BTJ Sokol Vlkoš A10:8
711. 11. 2017 14:00SKST Čeložnice BTJ Sokol Veselí nad Moravou A1:17
711. 11. 2017 14:00TJ Sokol Kyjov BTJ Sokol Vracov D7:11
712. 11. 2017 10:00SKST Rohatec CT.J. Sokol Hodonín C16:2
819. 11. 2017 10:00SKST Dubňany AT.J. Sokol Hodonín C14:4
819. 11. 2017 14:00TJ Sokol Vracov DSKST Rohatec C6:12
819. 11. 2017 10:30TJ Sokol Veselí nad Moravou ATJ Sokol Kyjov B15:3
819. 11. 2017 10:00TJ Sokol Vlkoš ASKST Čeložnice B10:8
819. 11. 2017 10:00TJ Slovan Hodonín BTJ Sokol Lužice B14:4
819. 11. 2017 10:00SKST Rohatec BSK Vacenovice B11:7
926. 11. 2017 10:00SK Vacenovice BSKST Dubňany A15:3
926. 11. 2017 08:30TJ Sokol Lužice BSKST Rohatec B6:12
925. 11. 2017 14:00SKST Čeložnice BTJ Slovan Hodonín B15:3
925. 11. 2017 14:00TJ Sokol Kyjov BTJ Sokol Vlkoš A11:7
926. 11. 2017 10:00SKST Rohatec CTJ Sokol Veselí nad Moravou A6:12
926. 11. 2017 14:00
Sokolovna Vracov
T.J. Sokol Hodonín CTJ Sokol Vracov D0:18wo
1003. 12. 2017 10:00SKST Dubňany ATJ Sokol Vracov D12:6
1003. 12. 2017 10:30TJ Sokol Veselí nad Moravou AT.J. Sokol Hodonín C12:4
1003. 12. 2017 10:00TJ Sokol Vlkoš ASKST Rohatec C10:8
1003. 12. 2017 10:00TJ Slovan Hodonín BTJ Sokol Kyjov B15:3
1003. 12. 2017 10:00SKST Rohatec BSKST Čeložnice B17:1
1003. 12. 2017 10:00SK Vacenovice BTJ Sokol Lužice B9:9
1110. 12. 2017 08:30TJ Sokol Lužice BSKST Dubňany A5:13
1109. 12. 2017 14:00SKST Čeložnice BSK Vacenovice B7:11
1105. 12. 2017 18:00TJ Sokol Kyjov BSKST Rohatec B1:17
1110. 12. 2017 10:00SKST Rohatec CTJ Slovan Hodonín B12:6
1110. 12. 2017 10:00T.J. Sokol Hodonín CTJ Sokol Vlkoš A6:12
1110. 12. 2017 14:00TJ Sokol Vracov DTJ Sokol Veselí nad Moravou A6:12
1207. 01. 2018 10:00SKST Dubňany ATJ Sokol Veselí nad Moravou A8:10
1207. 01. 2018 14:00TJ Sokol Vracov DTJ Sokol Vlkoš A13:5
1207. 01. 2018 10:00T.J. Sokol Hodonín CTJ Slovan Hodonín B8:10
1208. 10. 2017 10:00SKST Rohatec CSKST Rohatec B1:17
1206. 01. 2018 14:00TJ Sokol Kyjov BSK Vacenovice B6:12
1206. 01. 2018 14:00SKST Čeložnice BTJ Sokol Lužice B7:11
1313. 01. 2018 14:00SKST Čeložnice BSKST Dubňany A13:5
1314. 01. 2018 08:30TJ Sokol Lužice BTJ Sokol Kyjov B6:12
1314. 01. 2018 10:00SK Vacenovice BSKST Rohatec C15:3
1314. 01. 2018 10:00SKST Rohatec BT.J. Sokol Hodonín C10:8
1314. 01. 2018 10:00TJ Slovan Hodonín BTJ Sokol Vracov D5:13
1314. 01. 2018 10:00TJ Sokol Vlkoš ATJ Sokol Veselí nad Moravou A4:14
1428. 01. 2018 10:00SKST Dubňany ATJ Sokol Vlkoš A12:6
1428. 01. 2018 10:30TJ Sokol Veselí nad Moravou ATJ Slovan Hodonín B18:0
1428. 01. 2018 14:00TJ Sokol Vracov DSKST Rohatec B5:13
1417. 01. 2018 19:00T.J. Sokol Hodonín CSK Vacenovice B3:15
1428. 01. 2018 10:00SKST Rohatec CTJ Sokol Lužice B11:7
1427. 01. 2018 14:00TJ Sokol Kyjov BSKST Čeložnice B13:5
1503. 02. 2018 14:00TJ Sokol Kyjov BSKST Dubňany A14:4
1503. 02. 2018 14:00SKST Čeložnice BSKST Rohatec C8:10
1504. 02. 2018 08:30TJ Sokol Lužice BT.J. Sokol Hodonín C11:7
1504. 02. 2018 10:00SK Vacenovice BTJ Sokol Vracov D18:0
1504. 02. 2018 10:00SKST Rohatec BTJ Sokol Veselí nad Moravou A10:8
1504. 02. 2018 10:00TJ Slovan Hodonín BTJ Sokol Vlkoš A10:8
1611. 02. 2018 10:00SKST Dubňany ATJ Slovan Hodonín B9:9
1611. 02. 2018 10:00TJ Sokol Vlkoš ASKST Rohatec B5:13
1611. 02. 2018 10:30TJ Sokol Veselí nad Moravou ASK Vacenovice B12:6
1611. 02. 2018 14:00TJ Sokol Vracov DTJ Sokol Lužice B6:12
1619. 01. 2018 19:00T.J. Sokol Hodonín CSKST Čeložnice B6:12
1621. 01. 2018 10:00SKST Rohatec CTJ Sokol Kyjov B9:9
1718. 02. 2018 10:00SKST Rohatec CSKST Dubňany A4:14
1717. 02. 2018 14:00TJ Sokol Kyjov BT.J. Sokol Hodonín C14:4
1718. 02. 2018 14:00SKST Čeložnice BTJ Sokol Vracov D8:10
1718. 02. 2018 08:30TJ Sokol Lužice BTJ Sokol Veselí nad Moravou A12:6
1718. 02. 2018 10:00SK Vacenovice BTJ Sokol Vlkoš A14:4
1718. 02. 2018 10:00SKST Rohatec BTJ Slovan Hodonín B15:3
1825. 02. 2018 10:00SKST Dubňany ASKST Rohatec B9:9
1823. 02. 2018 17:30TJ Slovan Hodonín BSK Vacenovice B5:13
1825. 02. 2018 10:00TJ Sokol Vlkoš ATJ Sokol Lužice B12:6
1825. 02. 2018 10:30TJ Sokol Veselí nad Moravou ASKST Čeložnice B15:3
1825. 02. 2018 14:00TJ Sokol Vracov DTJ Sokol Kyjov B11:7
1825. 02. 2018 10:00T.J. Sokol Hodonín CSKST Rohatec C7:11
1928. 02. 2018 19:00T.J. Sokol Hodonín CSKST Dubňany A7:11
1904. 03. 2018 10:00SKST Rohatec CTJ Sokol Vracov D13:5
1903. 03. 2018 14:00TJ Sokol Kyjov BTJ Sokol Veselí nad Moravou A9:9
1903. 03. 2018 14:00SKST Čeložnice BTJ Sokol Vlkoš A13:5
1904. 03. 2018 08:30TJ Sokol Lužice BTJ Slovan Hodonín B4:14
1927. 02. 2018 17:00SK Vacenovice BSKST Rohatec B11:7
2011. 03. 2018 10:00SKST Dubňany ASK Vacenovice B3:15
2011. 03. 2018 10:00SKST Rohatec BTJ Sokol Lužice B16:2
2009. 03. 2018 18:00TJ Slovan Hodonín BSKST Čeložnice B17:1
2011. 03. 2018 10:00TJ Sokol Vlkoš ATJ Sokol Kyjov B8:10
2011. 03. 2018 10:30TJ Sokol Veselí nad Moravou ASKST Rohatec C11:7
2011. 03. 2018 14:00TJ Sokol Vracov DT.J. Sokol Hodonín C13:5
2118. 03. 2018 14:00TJ Sokol Vracov DSKST Dubňany A6:12
2116. 03. 2018 19:00T.J. Sokol Hodonín CTJ Sokol Veselí nad Moravou A6:12
2118. 03. 2018 10:00SKST Rohatec CTJ Sokol Vlkoš A12:6
2117. 03. 2018 14:00TJ Sokol Kyjov BTJ Slovan Hodonín B8:10
2102. 03. 2018 18:30SKST Čeložnice BSKST Rohatec B0:18
2118. 03. 2018 08:30TJ Sokol Lužice BSK Vacenovice B4:14
2225. 03. 2018 10:00SKST Dubňany ATJ Sokol Lužice B7:11
2225. 03. 2018 08:00SK Vacenovice BSKST Čeložnice B14:4
2225. 03. 2018 10:00SKST Rohatec BTJ Sokol Kyjov B12:6
2225. 03. 2018 10:00TJ Slovan Hodonín BSKST Rohatec C16:2
2225. 03. 2018 10:00TJ Sokol Vlkoš AT.J. Sokol Hodonín C10:8
2225. 03. 2018 10:30TJ Sokol Veselí nad Moravou ATJ Sokol Vracov D11:7

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline