Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Okresní přebor 1. třídy
109. 12. 2017 09:00TJ Sokol Turnov ETJ Sokol Vesec B10:0wo
109. 12. 2017 09:00Sokol Víchová nad Jizerou AOrel Studenec u Horek A2:10
109. 12. 2017 09:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou BTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A7:10
109. 12. 2017 09:00TJ Sokol Košťálov ATJ Sokol Horní Branná A10:4
124. 11. 2017 19:45TJ Sokol Nová Ves n. P. BTJ Sokol Bradlecká Lhota A10:7
109. 12. 2017 09:00TJ Sokol Tatobity ASO Slaná u Semil A6:10
230. 09. 2017 09:00SO Slaná u Semil ATJ Sokol Turnov E10:6
230. 09. 2017 09:00TJ Sokol Tatobity ATJ Sokol Vesec B10:5
207. 10. 2017 09:00TJ Sokol Nová Ves n. P. BSokol Víchová nad Jizerou A10:2
207. 10. 2017 09:00TJ Sokol Bradlecká Lhota AOrel Studenec u Horek A10:8
230. 09. 2017 09:00TJ Sokol Horní Branná ATJ Sokol Jablonec nad Jizerou B4:10
230. 09. 2017 09:00TJ Sokol Košťálov ATJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A9:9
330. 09. 2017 13:00TJ Sokol Tatobity ATJ Sokol Turnov E6:10
330. 09. 2017 13:00SO Slaná u Semil ATJ Sokol Vesec B10:3
307. 10. 2017 13:00TJ Sokol Bradlecká Lhota ASokol Víchová nad Jizerou A10:2
307. 10. 2017 13:00TJ Sokol Nová Ves n. P. BOrel Studenec u Horek A9:9
330. 09. 2017 13:00TJ Sokol Košťálov ATJ Sokol Jablonec nad Jizerou B10:8
330. 09. 2017 13:00TJ Sokol Horní Branná ATJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A4:10
414. 10. 2017 09:00TJ Sokol Horní Branná ATJ Sokol Tatobity A10:4
414. 10. 2017 09:00TJ Sokol Košťálov ASO Slaná u Semil A8:10
414. 10. 2017 09:00TJ Sokol Nová Ves n. P. BTJ Sokol Jablonec nad Jizerou B5:10
414. 10. 2017 09:00TJ Sokol Bradlecká Lhota ATJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A1:10
414. 10. 2017 09:00Sokol Víchová nad Jizerou ATJ Sokol Turnov E0:10
414. 10. 2017 09:00Orel Studenec u Horek ATJ Sokol Vesec B10:3
514. 10. 2017 13:00TJ Sokol Košťálov ATJ Sokol Tatobity A10:4
514. 10. 2017 13:00TJ Sokol Horní Branná ASO Slaná u Semil A10:7
514. 10. 2017 13:00TJ Sokol Nová Ves n. P. BTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A1:10
514. 10. 2017 13:00TJ Sokol Bradlecká Lhota ATJ Sokol Jablonec nad Jizerou B2:10
514. 10. 2017 13:00Orel Studenec u Horek ATJ Sokol Turnov E6:10
514. 10. 2017 13:00Sokol Víchová nad Jizerou ATJ Sokol Vesec B4:10
628. 10. 2017 09:00Sokol Víchová nad Jizerou ATJ Sokol Tatobity A5:10
628. 10. 2017 09:00Orel Studenec u Horek ASO Slaná u Semil A9:9
628. 10. 2017 09:00TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou ATJ Sokol Turnov E10:1
628. 10. 2017 09:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou BTJ Sokol Vesec B10:5
628. 10. 2017 09:00TJ Sokol Nová Ves n. P. BTJ Sokol Horní Branná A9:9
628. 10. 2017 09:00TJ Sokol Bradlecká Lhota ATJ Sokol Košťálov A3:10
728. 10. 2017 13:00Sokol Víchová nad Jizerou ASO Slaná u Semil A2:10
728. 10. 2017 13:00Orel Studenec u Horek ATJ Sokol Tatobity A10:4
728. 10. 2017 13:00TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou ATJ Sokol Vesec B10:1
728. 10. 2017 13:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou BTJ Sokol Turnov E10:7
728. 10. 2017 13:00TJ Sokol Bradlecká Lhota ATJ Sokol Horní Branná A7:10
728. 10. 2017 13:00TJ Sokol Nová Ves n. P. BTJ Sokol Košťálov A3:10
811. 11. 2017 09:00TJ Sokol Nová Ves n. P. BTJ Sokol Tatobity A10:7
811. 11. 2017 09:00TJ Sokol Bradlecká Lhota ASO Slaná u Semil A7:10
811. 11. 2017 09:00TJ Sokol Horní Branná ATJ Sokol Turnov E10:7
811. 11. 2017 09:00TJ Sokol Košťálov ATJ Sokol Vesec B10:2
811. 11. 2017 09:00Sokol Víchová nad Jizerou ATJ Sokol Jablonec nad Jizerou B4:10
811. 11. 2017 09:00Orel Studenec u Horek ATJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A8:10
911. 11. 2017 13:00TJ Sokol Bradlecká Lhota ATJ Sokol Tatobity A10:4
911. 11. 2017 13:00TJ Sokol Nová Ves n. P. BSO Slaná u Semil A3:10
911. 11. 2017 13:00TJ Sokol Košťálov ATJ Sokol Turnov E10:0
911. 11. 2017 13:00TJ Sokol Horní Branná ATJ Sokol Vesec B10:4
911. 11. 2017 13:00Sokol Víchová nad Jizerou ATJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A1:10
911. 11. 2017 13:00Orel Studenec u Horek ATJ Sokol Jablonec nad Jizerou B9:9
1025. 11. 2017 09:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou BTJ Sokol Tatobity A10:5
1025. 11. 2017 09:00TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou ASO Slaná u Semil A10:3
1002. 12. 2017 09:00Sokol Víchová nad Jizerou ATJ Sokol Horní Branná A1:10
1024. 11. 2017 19:00Orel Studenec u Horek ATJ Sokol Košťálov A10:8
1025. 11. 2017 09:00TJ Sokol Nová Ves n. P. BTJ Sokol Turnov E4:10
1025. 11. 2017 09:00TJ Sokol Bradlecká Lhota ATJ Sokol Vesec B10:8
1125. 11. 2017 13:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou BSO Slaná u Semil A10:2
1125. 11. 2017 13:00TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou ATJ Sokol Tatobity A10:3
1123. 11. 2017 19:00Orel Studenec u Horek ATJ Sokol Horní Branná A10:1
1102. 12. 2017 13:00Sokol Víchová nad Jizerou ATJ Sokol Košťálov A0:10
1125. 11. 2017 13:00TJ Sokol Nová Ves n. P. BTJ Sokol Vesec B10:7
1125. 11. 2017 13:00TJ Sokol Bradlecká Lhota ATJ Sokol Turnov E5:10
1224. 03. 2018 09:00TJ Sokol Vesec BTJ Sokol Turnov E10:4
1222. 03. 2018 19:00Orel Studenec u Horek ASokol Víchová nad Jizerou A10:4
1222. 03. 2018 17:30TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou ATJ Sokol Jablonec nad Jizerou B9:9
1222. 03. 2018 19:00TJ Sokol Horní Branná ATJ Sokol Košťálov A5:10
1209. 03. 2018 19:00TJ Sokol Bradlecká Lhota ATJ Sokol Nová Ves n. P. B10:6
1220. 03. 2018 17:00
herna Tatobity
SO Slaná u Semil ATJ Sokol Tatobity A10:4
1313. 01. 2018 09:00TJ Sokol Turnov ESO Slaná u Semil A6:10
1313. 01. 2018 09:00TJ Sokol Vesec BTJ Sokol Tatobity A5:10
1313. 01. 2018 09:00Sokol Víchová nad Jizerou ATJ Sokol Nová Ves n. P. B9:9
1313. 01. 2018 09:00Orel Studenec u Horek ATJ Sokol Bradlecká Lhota A10:1
1313. 01. 2018 09:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou BTJ Sokol Horní Branná A10:6
1313. 01. 2018 09:00TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou ATJ Sokol Košťálov A10:4
1413. 01. 2018 13:00TJ Sokol Turnov ETJ Sokol Tatobity A9:9
1413. 01. 2018 13:00TJ Sokol Vesec BSO Slaná u Semil A3:10
1413. 01. 2018 13:00Sokol Víchová nad Jizerou ATJ Sokol Bradlecká Lhota A5:10
1413. 01. 2018 13:00Orel Studenec u Horek ATJ Sokol Nová Ves n. P. B10:0
1413. 01. 2018 13:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou BTJ Sokol Košťálov A10:6
1413. 01. 2018 13:00TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou ATJ Sokol Horní Branná A10:2
1520. 01. 2018 09:00TJ Sokol Tatobity ATJ Sokol Horní Branná A10:5
1520. 01. 2018 09:00SO Slaná u Semil ATJ Sokol Košťálov A10:8
1527. 01. 2018 09:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou BTJ Sokol Nová Ves n. P. B10:3
1527. 01. 2018 09:00TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou ATJ Sokol Bradlecká Lhota A10:2
1527. 01. 2018 09:00TJ Sokol Turnov ESokol Víchová nad Jizerou A9:9
1527. 01. 2018 09:00TJ Sokol Vesec BOrel Studenec u Horek A2:10
1620. 01. 2018 13:00TJ Sokol Tatobity ATJ Sokol Košťálov A3:10
1620. 01. 2018 13:00SO Slaná u Semil ATJ Sokol Horní Branná A10:2
1627. 01. 2018 13:00TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou ATJ Sokol Nová Ves n. P. B10:1
1627. 01. 2018 13:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou BTJ Sokol Bradlecká Lhota A10:2
1627. 01. 2018 13:00TJ Sokol Turnov EOrel Studenec u Horek A5:10
1627. 01. 2018 13:00TJ Sokol Vesec BSokol Víchová nad Jizerou A8:10
1710. 02. 2018 09:00TJ Sokol Tatobity ASokol Víchová nad Jizerou A10:4
1710. 02. 2018 09:00SO Slaná u Semil AOrel Studenec u Horek A7:10
1710. 02. 2018 09:00TJ Sokol Turnov ETJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A0:10
1710. 02. 2018 09:00TJ Sokol Vesec BTJ Sokol Jablonec nad Jizerou B4:10
1703. 02. 2018 09:00TJ Sokol Horní Branná ATJ Sokol Nová Ves n. P. B10:5
1703. 02. 2018 09:00TJ Sokol Košťálov ATJ Sokol Bradlecká Lhota A10:3
1810. 02. 2018 13:00SO Slaná u Semil ASokol Víchová nad Jizerou A10:2
1810. 02. 2018 13:00TJ Sokol Tatobity AOrel Studenec u Horek A3:10
1810. 02. 2018 13:00TJ Sokol Vesec BTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A1:10
1810. 02. 2018 13:00TJ Sokol Turnov ETJ Sokol Jablonec nad Jizerou B9:9
1803. 02. 2018 13:00TJ Sokol Horní Branná ATJ Sokol Bradlecká Lhota A10:4
1803. 02. 2018 13:00TJ Sokol Košťálov ATJ Sokol Nová Ves n. P. B10:2
1924. 02. 2018 09:00TJ Sokol Tatobity ATJ Sokol Nová Ves n. P. B9:9
1924. 02. 2018 09:00SO Slaná u Semil ATJ Sokol Bradlecká Lhota A10:0
1924. 02. 2018 09:00TJ Sokol Turnov ETJ Sokol Horní Branná A10:6
1924. 02. 2018 09:00TJ Sokol Vesec BTJ Sokol Košťálov A3:10
1924. 02. 2018 09:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou BSokol Víchová nad Jizerou A8:10
1924. 02. 2018 09:00TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou AOrel Studenec u Horek A10:1
2027. 02. 2018 18:30TJ Sokol Tatobity ATJ Sokol Bradlecká Lhota A2:10
2024. 02. 2018 13:00SO Slaná u Semil ATJ Sokol Nová Ves n. P. B10:4
2024. 02. 2018 13:00TJ Sokol Turnov ETJ Sokol Košťálov A9:9
2024. 02. 2018 13:00TJ Sokol Vesec BTJ Sokol Horní Branná A1:10
2024. 02. 2018 13:00TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou ASokol Víchová nad Jizerou A10:1
2024. 02. 2018 13:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou BOrel Studenec u Horek A8:10
2110. 03. 2018 09:00TJ Sokol Tatobity ATJ Sokol Jablonec nad Jizerou B10:8
2110. 03. 2018 09:00SO Slaná u Semil ATJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A6:10
2110. 03. 2018 09:00TJ Sokol Horní Branná ASokol Víchová nad Jizerou A10:1
2110. 03. 2018 09:00TJ Sokol Košťálov AOrel Studenec u Horek A9:9
2110. 03. 2018 09:00TJ Sokol Turnov ETJ Sokol Nová Ves n. P. B10:1
2110. 03. 2018 09:00TJ Sokol Vesec BTJ Sokol Bradlecká Lhota A1:10
2210. 03. 2018 13:00SO Slaná u Semil ATJ Sokol Jablonec nad Jizerou B10:0
2210. 03. 2018 13:00TJ Sokol Tatobity ATJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A1:10
2210. 03. 2018 13:00TJ Sokol Horní Branná AOrel Studenec u Horek A0:10
2210. 03. 2018 13:00TJ Sokol Košťálov ASokol Víchová nad Jizerou A10:0
2210. 03. 2018 13:00TJ Sokol Vesec BTJ Sokol Nová Ves n. P. B10:8
2210. 03. 2018 13:00TJ Sokol Turnov ETJ Sokol Bradlecká Lhota A6:10

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS