Výsledky
2. liga mužů skupina B
116. 09. 2017 17:00SKST Baník Havířov CTJ Ostrava KST C10:5 V: Svobodová Vlasta
116. 09. 2017 14:00SKST Mart Hodonín - Stavoimpex BKST Blansko9:9 V: Mikulecký František
116. 09. 2017 14:00TTC Siko Orlová BASK Tatra Kopřivnice5:10 V: Lesník Vladimír
116. 09. 2017 13:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.czKST Jeseník5:10 V: Kačer Radek
116. 09. 2017 14:00KST ZlínTJ Nový Jičín6:10 V: Pelnář Václav
116. 09. 2017 15:00TTC Moravská Slavia Brno BMK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov10:3 V: Harna Tomáš
230. 09. 2017 15:00SKST Baník Havířov CTTC Moravská Slavia Brno B10:4 V: Svobodová Vlasta
230. 09. 2017 11:00TJ Ostrava KST CMK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov10:4 V: Jalůvka Jaroslav
230. 09. 2017 14:00SKST Mart Hodonín - Stavoimpex BKST Zlín10:6 V: Juřík Adam
230. 09. 2017 16:00KST BlanskoTJ Nový Jičín3:10 V: Dospíšil Jiří
230. 09. 2017 16:30TTC Siko Orlová BTJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.cz10:3 V: Lesník Vladimír
230. 09. 2017 14:00ASK Tatra KopřivniceKST Jeseník10:8 V: Merenda Ladislav
301. 10. 2017 10:00SKST Baník Havířov CMK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov10:6 V: Svobodová Vlasta
301. 10. 2017 10:00TJ Ostrava KST CTTC Moravská Slavia Brno B9:9 V: Jalůvka Jaroslav
301. 10. 2017 10:00SKST Mart Hodonín - Stavoimpex BTJ Nový Jičín5:10 V: Juřík Adam
301. 10. 2017 10:00KST BlanskoKST Zlín5:10 V: Dospíšil Jiří
301. 10. 2017 10:00TTC Siko Orlová BKST Jeseník9:9 V: Lesník Vladimír
301. 10. 2017 10:00ASK Tatra KopřivniceTJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.cz10:5 V: Merenda Ladislav
414. 10. 2017 15:00TTC Moravská Slavia Brno BTJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.cz10:4 V: Laicmanová Věra
414. 10. 2017 14:00MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovKST Jeseník4:10 V: Makovický Michal
414. 10. 2017 14:00KST ZlínTTC Siko Orlová B10:5 V: Pelnář Václav
414. 10. 2017 15:00TJ Nový JičínASK Tatra Kopřivnice10:2 V: Šlechta Roman
414. 10. 2017 17:00SKST Baník Havířov CSKST Mart Hodonín - Stavoimpex B10:7 V: Bednářová Helena
414. 10. 2017 14:00TJ Ostrava KST CKST Blansko10:3 V: Jašek Milan
515. 10. 2017 10:00TTC Moravská Slavia Brno BKST Jeseník8:10 V: Laicmanová Věra
515. 10. 2017 10:00MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovTJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.cz5:10 V: Polák Jaromír
515. 10. 2017 10:00KST ZlínASK Tatra Kopřivnice10:4 V: Pelnář Václav
515. 10. 2017 10:00TJ Nový JičínTTC Siko Orlová B10:0 V: Šlechta Roman
515. 10. 2017 10:00SKST Baník Havířov CKST Blansko10:4 V: Bednářová Helena
515. 10. 2017 10:00TJ Ostrava KST CSKST Mart Hodonín - Stavoimpex B9:9 V: Jalůvka Jaroslav
628. 10. 2017 14:00SKST Mart Hodonín - Stavoimpex BTTC Moravská Slavia Brno B6:10 V: Juřík Miroslav
628. 10. 2017 15:00KST BlanskoMK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov10:4 V: Ostrý Jan
628. 10. 2017 14:00TTC Siko Orlová BSKST Baník Havířov C7:10 V: Svobodová Vlasta
628. 10. 2017 14:00ASK Tatra KopřivniceTJ Ostrava KST C10:5 V: Merenda Ladislav
628. 10. 2017 13:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.czKST Zlín10:8 V: Tomanec Jan
628. 10. 2017 14:00KST JeseníkTJ Nový Jičín5:10 V: Veigl Jiří
729. 10. 2017 10:00SKST Mart Hodonín - Stavoimpex BMK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov10:4 V: Juřík Miroslav
729. 10. 2017 10:00KST BlanskoTTC Moravská Slavia Brno B9:9 V: Ostrý Jan
729. 10. 2017 10:00TTC Siko Orlová BTJ Ostrava KST C10:5 V: Svobodová Vlasta
729. 10. 2017 10:00ASK Tatra KopřivniceSKST Baník Havířov C5:10 V: Merenda Ladislav
729. 10. 2017 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.czTJ Nový Jičín3:10 V: Tomanec Jan
729. 10. 2017 10:00KST JeseníkKST Zlín10:4 V: Cypra Vladislav
811. 11. 2017 15:00TTC Moravská Slavia Brno BKST Zlín10:1 V: Laicmanová Věra
811. 11. 2017 14:00MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovTJ Nový Jičín6:10 V: Makovický Michal
811. 11. 2017 17:00SKST Baník Havířov CTJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.cz10:1 V: Svobodová Vlasta
811. 11. 2017 14:00TJ Ostrava KST CKST Jeseník10:5 V: dohoda
811. 11. 2017 14:00SKST Mart Hodonín - Stavoimpex BTTC Siko Orlová B10:3 V: Šural Václav
811. 11. 2017 16:00KST BlanskoASK Tatra Kopřivnice8:10 V: Harna Tomáš
912. 11. 2017 10:00TTC Moravská Slavia Brno BTJ Nový Jičín9:9 V: Laicmanová Věra
912. 11. 2017 10:00MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovKST Zlín10:5 V: Makovický Michal
912. 11. 2017 10:00SKST Baník Havířov CKST Jeseník10:5 V: Svobodová Vlasta
912. 11. 2017 10:00TJ Ostrava KST CTJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.cz10:2 V: Manda Zdeněk
912. 11. 2017 10:00SKST Mart Hodonín - Stavoimpex BASK Tatra Kopřivnice10:2 V: Ševčík Petr
912. 11. 2017 10:00KST BlanskoTTC Siko Orlová B3:10 V: Harna Tomáš
1025. 11. 2017 14:00TTC Siko Orlová BTTC Moravská Slavia Brno B9:9 V: Petr Radim
1025. 11. 2017 14:00ASK Tatra KopřivniceMK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov10:7 V: Merenda Ladislav
1025. 11. 2017 12:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.czSKST Mart Hodonín - Stavoimpex B5:10 V: Bouček Stanislav
1025. 11. 2017 14:00KST JeseníkKST Blansko10:3 V: Rak Tomáš
1025. 11. 2017 14:00KST ZlínSKST Baník Havířov C2:10 V: Pelnář Václav
1024. 11. 2017 19:00TJ Nový JičínTJ Ostrava KST C10:6 V: Kopecký Stanislav
1126. 11. 2017 10:00TTC Siko Orlová BMK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov10:7 V: dohoda
1126. 11. 2017 10:00ASK Tatra KopřivniceTTC Moravská Slavia Brno B4:10 V: Merenda Ladislav
1126. 11. 2017 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.czKST Blansko10:8 V: Bouček Stanislav
1126. 11. 2017 10:00KST JeseníkSKST Mart Hodonín - Stavoimpex B6:10 V: Rak Tomáš
1126. 11. 2017 10:00KST ZlínTJ Ostrava KST C7:10 V: Pelnář Václav
1126. 11. 2017 10:00TJ Nový JičínSKST Baník Havířov C9:9 V: Petr Radim
1209. 12. 2017 10:00TJ Ostrava KST CSKST Baník Havířov C4:10 V: Jalůvka Jaroslav
1209. 12. 2017 15:00KST BlanskoSKST Mart Hodonín - Stavoimpex B1:10 V: Ostrý Jan
1209. 12. 2017 14:00ASK Tatra KopřivniceTTC Siko Orlová B4:10 V: Merenda Ladislav
1209. 12. 2017 14:00KST JeseníkTJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.cz10:4 V: Veigl Jiří
1209. 12. 2017 15:00TJ Nový JičínKST Zlín10:1 V: Petr Radim
1209. 12. 2017 14:00MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovTTC Moravská Slavia Brno B6:10 V: Makovický Michal
1313. 01. 2018 15:00TTC Moravská Slavia Brno BSKST Baník Havířov C3:10 V: Laicmanová Věra
1313. 01. 2018 14:00MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovTJ Ostrava KST C3:10 V: Makovický Michal
1313. 01. 2018 15:00KST ZlínSKST Mart Hodonín - Stavoimpex B3:10 V: Pelnář Václav
1313. 01. 2018 15:00TJ Nový JičínKST Blansko10:5 V: Merenda Ladislav
1313. 01. 2018 13:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.czTTC Siko Orlová B1:10 V: Tomanec Jan
1313. 01. 2018 14:00KST JeseníkASK Tatra Kopřivnice10:4 V: Cypra Vladislav
1414. 01. 2018 10:00MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovSKST Baník Havířov C5:10 V: Makovický Michal
1412. 01. 2018 18:00TTC Moravská Slavia Brno BTJ Ostrava KST C9:9 V: Laicmanová Věra
1414. 01. 2018 10:00TJ Nový JičínSKST Mart Hodonín - Stavoimpex B9:9 V: Petr Radim
1414. 01. 2018 10:00KST ZlínKST Blansko8:10 V: Pelnář Václav
1414. 01. 2018 10:00KST JeseníkTTC Siko Orlová B10:7 V: Cypra Vladislav
1414. 01. 2018 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.czASK Tatra Kopřivnice1:10 V: Tomanec Jan
1527. 01. 2018 13:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.czTTC Moravská Slavia Brno B6:10 V: Bouček Stanislav
1527. 01. 2018 14:00KST JeseníkMK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov10:4 V: Cypra Vladislav
1527. 01. 2018 14:00TTC Siko Orlová BKST Zlín9:9 V: Manda Zdeněk
1527. 01. 2018 14:00ASK Tatra KopřivniceTJ Nový Jičín3:10 V: Šmída Radek
1527. 01. 2018 14:00SKST Mart Hodonín - Stavoimpex BSKST Baník Havířov C10:5 V: Karasová Lenka
1527. 01. 2018 15:00KST BlanskoTJ Ostrava KST C10:5 V: Rampula Miroslav
1628. 01. 2018 10:00KST JeseníkTTC Moravská Slavia Brno B10:1 V: Cypra Vladislav
1628. 01. 2018 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.czMK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov9:9 V: Bouček Stanislav
1628. 01. 2018 10:00ASK Tatra KopřivniceKST Zlín6:10 V: Šmída Radek
1628. 01. 2018 10:00TTC Siko Orlová BTJ Nový Jičín2:10 V: Svobodová Vlasta
1628. 01. 2018 10:00KST BlanskoSKST Baník Havířov C6:10 V: Rampula Miroslav
1628. 01. 2018 10:00SKST Mart Hodonín - Stavoimpex BTJ Ostrava KST C10:7 V: Ševčík Petr
1724. 02. 2018 15:00TTC Moravská Slavia Brno BSKST Mart Hodonín - Stavoimpex B3:10 V: Laicmanová Věra
1724. 02. 2018 14:00MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovKST Blansko9:9 V: Makovický Michal
1723. 02. 2018 18:00SKST Baník Havířov CTTC Siko Orlová B10:1 V: Svobodová Vlasta
1724. 02. 2018 14:00TJ Ostrava KST CASK Tatra Kopřivnice10:8 V: Lesník Vladimír
1724. 02. 2018 14:00KST ZlínTJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.cz10:2 V: Veselý Jiří
1724. 02. 2018 15:00TJ Nový JičínKST Jeseník10:3 V: Šlechta Roman
1825. 02. 2018 10:00MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovSKST Mart Hodonín - Stavoimpex B3:10 V: Makovický Michal
1825. 02. 2018 10:00TTC Moravská Slavia Brno BKST Blansko10:2 V: Laicmanová Věra
1825. 02. 2018 10:00TJ Ostrava KST CTTC Siko Orlová B7:10 V: Lesník Vladimír
1825. 02. 2018 10:00SKST Baník Havířov CASK Tatra Kopřivnice10:6 V: Bednářová Helena
1825. 02. 2018 10:00TJ Nový JičínTJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.cz10:1 V: Šlechta Roman
1825. 02. 2018 10:00KST ZlínKST Jeseník3:10 V: Veselý Jiří
1910. 03. 2018 14:00KST ZlínTTC Moravská Slavia Brno B10:4 V: Veselý Jiří
1910. 03. 2018 15:00TJ Nový JičínMK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov10:2 V: Svobodová Vlasta
1910. 03. 2018 13:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.czSKST Baník Havířov C1:10 V: Šlechta Roman
1910. 03. 2018 14:00KST JeseníkTJ Ostrava KST C4:10 V: Veigl Jiří
1910. 03. 2018 14:00TTC Siko Orlová BSKST Mart Hodonín - Stavoimpex B5:10 V: Lesník Vladimír
1910. 03. 2018 14:00ASK Tatra KopřivniceKST Blansko10:1 V: Šmída Radek
2010. 03. 2018 09:30TJ Nový JičínTTC Moravská Slavia Brno B10:0 V: Svobodová Vlasta
2011. 03. 2018 10:00KST ZlínMK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov10:5 V: Veselý Jiří
2011. 03. 2018 10:00KST JeseníkSKST Baník Havířov C3:10 V: Veigl Jiří
2011. 03. 2018 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.czTJ Ostrava KST C6:10 V: Šlechta Roman
2011. 03. 2018 10:00ASK Tatra KopřivniceSKST Mart Hodonín - Stavoimpex B4:10 V: Šmída Radek
2011. 03. 2018 10:00TTC Siko Orlová BKST Blansko10:4 V: Lesník Vladimír
2124. 03. 2018 15:00TTC Moravská Slavia Brno BTTC Siko Orlová B10:5 V: Laicmanová Věra
2124. 03. 2018 14:00MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovASK Tatra Kopřivnice10:4 V: Makovický Michal
2124. 03. 2018 14:00SKST Mart Hodonín - Stavoimpex BTJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.cz10:2 V: Karasová Lenka
2124. 03. 2018 16:00KST BlanskoKST Jeseník9:9 V: Harna Tomáš
2124. 03. 2018 17:00SKST Baník Havířov CKST Zlín10:5 V: Svobodová Vlasta
2124. 03. 2018 14:00TJ Ostrava KST CTJ Nový Jičín1:10 V: Jašek Milan
2225. 03. 2018 10:00MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovTTC Siko Orlová B10:2 V: Makovický Michal
2225. 03. 2018 10:00TTC Moravská Slavia Brno BASK Tatra Kopřivnice10:4 V: Laicmanová Věra
2225. 03. 2018 10:00KST BlanskoTJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.cz10:8 V: Harna Tomáš
2225. 03. 2018 10:00SKST Mart Hodonín - Stavoimpex BKST Jeseník9:9 V: Juřík Miroslav
2225. 03. 2018 10:00TJ Ostrava KST CKST Zlín5:10 V: Jašek Milan
2225. 03. 2018 10:00SKST Baník Havířov CTJ Nový Jičín1:10 V: Svobodová Vlasta
1/107. 04. 2018 15:00TJ Nový JičínSKST Baník Havířov C8:9 V: Petr Radim
1/208. 04. 2018 16:00SKST Baník Havířov CTJ Nový Jičín3:9 V: Manda Zdeněk
1/315. 04. 2018 15:00TJ Nový JičínSKST Baník Havířov C9:3 V: Kopecký Stanislav

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS