Výsledky
3. liga mužů skupina E
114. 09. 2017 18:30TJ HolešovKST Vsetín1:10 V: Horák Mojmír
116. 09. 2017 14:00TJ Sokol ŠarovyKST Zlín B10:2 V: Koušová Dagmar
116. 09. 2017 15:00TJ DDM Valašské MeziříčíTTC FRÝDLANT8:10 V: Hladil Marek
116. 09. 2017 14:00TJ Ostrava KST DTTC Poruba Ostrava2:10 V: Jašek Milan
116. 09. 2017 14:00KST Slezan OpavaTTC Bolatice10:5 V: Vícha Radomír
116. 09. 2017 14:00T. J. Sokol Olomouc NeředínSK Přerov5:10 V: Beneš Jan
230. 09. 2017 14:00TJ HolešovT. J. Sokol Olomouc Neředín9:9 V: Horák Mojmír
230. 09. 2017 14:00KST VsetínSK Přerov10:5 V: Zelený Miloslav
230. 09. 2017 14:00TJ Sokol ŠarovyKST Slezan Opava9:9 V: Uher Jaroslav
230. 09. 2017 14:00KST Zlín BTTC Bolatice10:6 V: Veselý Jiří
230. 09. 2017 15:00TJ DDM Valašské MeziříčíTJ Ostrava KST D2:10 V: Hladil Marek
230. 09. 2017 14:00TTC FRÝDLANTTTC Poruba Ostrava10:2 V: Manda Zdeněk
301. 10. 2017 10:00TJ HolešovSK Přerov3:10 V: Horák Mojmír
301. 10. 2017 10:00KST VsetínT. J. Sokol Olomouc Neředín9:9 V: Vítková Hana
301. 10. 2017 10:00TJ Sokol ŠarovyTTC Bolatice10:4 V: Koušová Dagmar
301. 10. 2017 10:00KST Zlín BKST Slezan Opava5:10 V: Veselý Jiří
327. 09. 2017 18:00TJ DDM Valašské MeziříčíTTC Poruba Ostrava4:10 V: Hladil Marek
301. 10. 2017 10:00TTC FRÝDLANTTJ Ostrava KST D10:0 V: Manda Zdeněk
414. 10. 2017 14:00T. J. Sokol Olomouc NeředínTJ Ostrava KST D8:10 V: Holíková Vendula
414. 10. 2017 15:00SK PřerovTTC Poruba Ostrava9:9 V: Kovář Karel
414. 10. 2017 14:00KST Slezan OpavaTJ DDM Valašské Meziříčí10:1 V: Vícha Radomír
414. 10. 2017 14:00TTC BolaticeTTC FRÝDLANT7:10 V: Schimetzek Tomáš
414. 10. 2017 14:00TJ HolešovTJ Sokol Šarovy2:10 V: Horák Mojmír
414. 10. 2017 14:00KST VsetínKST Zlín B10:4 V: Hladil Marek
515. 10. 2017 10:00T. J. Sokol Olomouc NeředínTTC Poruba Ostrava5:10 V: Holíková Vendula
515. 10. 2017 10:00SK PřerovTJ Ostrava KST D9:9 V: Kovář Karel
515. 10. 2017 10:00KST Slezan OpavaTTC FRÝDLANT10:5 V: Vícha Radomír
515. 10. 2017 10:00TTC BolaticeTJ DDM Valašské Meziříčí10:8 V: Schimetzek Tomáš
515. 10. 2017 10:00TJ HolešovKST Zlín B6:10 V: Horák Mojmír
515. 10. 2017 10:00KST VsetínTJ Sokol Šarovy6:10 V: Vítková Hana
628. 10. 2017 14:00TJ Sokol ŠarovyT. J. Sokol Olomouc Neředín10:2 V: Koušová Dagmar
628. 10. 2017 14:00KST Zlín BSK Přerov5:10 V: Veselý Jiří
628. 10. 2017 15:00TJ DDM Valašské MeziříčíTJ Holešov10:6 V: Hladil Marek
628. 10. 2017 14:00TTC FRÝDLANTKST Vsetín4:10 V: Jalůvka Jaroslav
628. 10. 2017 09:30TJ Ostrava KST DKST Slezan Opava5:10 V: Jašek Milan
628. 10. 2017 14:00TTC Poruba OstravaTTC Bolatice10:1 V: Valenta Miloslav
729. 10. 2017 10:00TJ Sokol ŠarovySK Přerov7:10 V: Koušová Dagmar
729. 10. 2017 10:00KST Zlín BT. J. Sokol Olomouc Neředín9:9 V: Veselý Jiří
727. 10. 2017 18:30TJ DDM Valašské MeziříčíKST Vsetín8:10 V: Hladil Marek
729. 10. 2017 10:00TTC FRÝDLANTTJ Holešov10:0 V: Jalůvka Jaroslav
729. 10. 2017 10:00TJ Ostrava KST DTTC Bolatice10:7 V: Jašek Milan
729. 10. 2017 10:00TTC Poruba OstravaKST Slezan Opava5:10 V: Valenta Miloslav
811. 11. 2017 14:00T. J. Sokol Olomouc NeředínKST Slezan Opava3:10 V: Holíková Vendula
811. 11. 2017 15:00SK PřerovTTC Bolatice8:10 V: Beneš Jan
811. 11. 2017 14:00TJ HolešovTJ Ostrava KST D7:10 V: Horák Mojmír
811. 11. 2017 14:00KST VsetínTTC Poruba Ostrava6:10 V: dohoda
809. 11. 2017 18:00TJ Sokol ŠarovyTJ DDM Valašské Meziříčí10:7 V: Koušová Dagmar
811. 11. 2017 14:00KST Zlín BTTC FRÝDLANT0:10 V: Pelnář Václav
912. 11. 2017 10:00T. J. Sokol Olomouc NeředínTTC Bolatice5:10 V: Holíková Vendula
912. 11. 2017 10:00SK PřerovKST Slezan Opava0:10 V: Beneš Jan
909. 11. 2017 18:00TJ HolešovTTC Poruba Ostrava5:10 V: Horák Mojmír
910. 11. 2017 18:30KST VsetínTJ Ostrava KST D10:8 V: Hnátek Martin
912. 11. 2017 10:00TJ Sokol ŠarovyTTC FRÝDLANT10:8 V: Koušová Dagmar
912. 11. 2017 10:00KST Zlín BTJ DDM Valašské Meziříčí10:8 V: Pelnář Václav
1025. 11. 2017 15:00TJ DDM Valašské MeziříčíT. J. Sokol Olomouc Neředín0:10wo V: Hladil Marek
1025. 11. 2017 14:00TTC FRÝDLANTSK Přerov10:5 V: Manda Zdeněk
1025. 11. 2017 14:00TJ Ostrava KST DTJ Sokol Šarovy9:9 V: Svobodová Vlasta
1025. 11. 2017 14:00TTC Poruba OstravaKST Zlín B10:4
AK ČAST
V: Lesník Vladimír
1025. 11. 2017 14:00KST Slezan OpavaTJ Holešov10:4 V: Vícha Radomír
1025. 11. 2017 14:00TTC BolaticeKST Vsetín6:10 V: Schimetzek Tomáš
1126. 11. 2017 10:00TJ DDM Valašské MeziříčíSK Přerov0:10wo V: Hladil Marek
1126. 11. 2017 10:00TTC FRÝDLANTT. J. Sokol Olomouc Neředín10:4 V: Jalůvka Lumír
1125. 11. 2017 19:00TJ Ostrava KST DKST Zlín B10:5 V: Svobodová Vlasta
1126. 11. 2017 10:00TTC Poruba OstravaTJ Sokol Šarovy10:4
AK ČAST
V: Lesník Vladimír
1126. 11. 2017 10:00KST Slezan OpavaKST Vsetín10:2 V: Vícha Radomír
1126. 11. 2017 10:00TTC BolaticeTJ Holešov10:8 V: Schimetzek Tomáš
1209. 12. 2017 14:00KST VsetínTJ Holešov10:3 V: Hnátek Martin
1207. 12. 2017 18:00KST Zlín BTJ Sokol Šarovy9:9 V: Veselý Jiří
1209. 12. 2017 14:00TTC FRÝDLANTTJ DDM Valašské Meziříčí10:2 V: Jalůvka Lumír
1209. 12. 2017 15:00TTC Poruba OstravaTJ Ostrava KST D10:6 V: Jašek Milan
1209. 12. 2017 15:00TTC BolaticeKST Slezan Opava1:10 V: Schimetzek Tomáš
1209. 12. 2017 15:00SK PřerovT. J. Sokol Olomouc Neředín10:3 V: Beneš Jan
1313. 01. 2018 14:00T. J. Sokol Olomouc NeředínTJ Holešov10:2 V: Beneš Jan
1313. 01. 2018 15:00SK PřerovKST Vsetín7:10 V: Kovář Karel
1313. 01. 2018 12:00KST Slezan OpavaTJ Sokol Šarovy10:3 V: Vícha Radomír
1313. 01. 2018 14:00TTC BolaticeKST Zlín B10:4 V: Schimetzek Tomáš
1312. 01. 2018 18:00TJ Ostrava KST DTJ DDM Valašské Meziříčí10:1 V: Valenta Miloslav
1313. 01. 2018 14:00TTC Poruba OstravaTTC FRÝDLANT6:10 V: Valenta Miloslav
1414. 01. 2018 10:00SK PřerovTJ Holešov10:1 V: Kovář Karel
1414. 01. 2018 10:00T. J. Sokol Olomouc NeředínKST Vsetín9:9 V: Beneš Jan
1414. 01. 2018 10:00TTC BolaticeTJ Sokol Šarovy9:9 V: Schimetzek Tomáš
1414. 01. 2018 10:00KST Slezan OpavaKST Zlín B10:0 V: Vícha Radomír
1414. 01. 2018 10:00TTC Poruba OstravaTJ DDM Valašské Meziříčí10:5 V: Valenta Miloslav
1414. 01. 2018 10:00TJ Ostrava KST DTTC FRÝDLANT10:4 V: Jašek Milan
1527. 01. 2018 14:00TJ Ostrava KST DT. J. Sokol Olomouc Neředín3:10 V: Jalůvka Jaroslav
1527. 01. 2018 14:00TTC Poruba OstravaSK Přerov10:7 V: Jašek Milan
1526. 01. 2018 18:00TJ DDM Valašské MeziříčíKST Slezan Opava2:10 V: Hladil Marek
1527. 01. 2018 14:00TTC FRÝDLANTTTC Bolatice6:10 V: Valenta Miloslav
1527. 01. 2018 14:00TJ Sokol ŠarovyTJ Holešov10:3 V: Uher Jaroslav
1525. 01. 2018 19:00KST Zlín BKST Vsetín10:7 V: Pelnář Václav
1628. 01. 2018 10:00TTC Poruba OstravaT. J. Sokol Olomouc Neředín6:10 V: Jašek Milan
1624. 01. 2018 18:15TJ Ostrava KST DSK Přerov10:3 V: Jalůvka Jaroslav
1628. 01. 2018 10:00TTC FRÝDLANTKST Slezan Opava2:10 V: Petr Radim
1628. 01. 2018 10:00TJ DDM Valašské MeziříčíTTC Bolatice7:10 V: Hladil Marek
1627. 01. 2018 09:00
v herně TJ Holešov
KST Zlín BTJ Holešov10:5 V: Pelnář Václav
1628. 01. 2018 10:00TJ Sokol ŠarovyKST Vsetín10:5 V: Koušová Dagmar
1724. 02. 2018 14:00T. J. Sokol Olomouc NeředínTJ Sokol Šarovy5:10 V: Holíková Vendula
1723. 02. 2018 18:00SK PřerovKST Zlín B10:6 V: Kovář Karel
1724. 02. 2018 14:00TJ HolešovTJ DDM Valašské Meziříčí10:5 V: Horák Mojmír
1717. 02. 2018 14:00KST VsetínTTC FRÝDLANT5:10 V: Černohorská Dana
1714. 02. 2018 18:00KST Slezan OpavaTJ Ostrava KST D10:3 V: Vícha Radomír
1724. 02. 2018 14:00TTC BolaticeTTC Poruba Ostrava4:10 V: Schimetzek Tomáš
1825. 02. 2018 10:00SK PřerovTJ Sokol Šarovy10:8 V: Kovář Karel
1825. 02. 2018 10:00T. J. Sokol Olomouc NeředínKST Zlín B10:7 V: Jemelka Libor
1815. 02. 2018 18:30KST VsetínTJ DDM Valašské Meziříčí4:10 V: Černohorská Dana
1825. 02. 2018 10:00TJ HolešovTTC FRÝDLANT2:10 V: Horák Mojmír
1825. 02. 2018 10:00TTC BolaticeTJ Ostrava KST D8:10 V: Schimetzek Tomáš
1821. 02. 2018 18:00KST Slezan OpavaTTC Poruba Ostrava10:4 V: Vícha Radomír
1910. 03. 2018 14:00KST Slezan OpavaT. J. Sokol Olomouc Neředín10:5 V: Vícha Radomír
1910. 03. 2018 14:00TTC BolaticeSK Přerov1:10 V: Schimetzek Tomáš
1908. 03. 2018 18:00TJ Ostrava KST DTJ Holešov10:2 V: Manda Zdeněk
1910. 03. 2018 14:00TTC Poruba OstravaKST Vsetín8:10 V: Jašek Milan
1910. 03. 2018 13:30TJ DDM Valašské MeziříčíTJ Sokol Šarovy2:10 V: Hladil Marek
1910. 03. 2018 14:00TTC FRÝDLANTKST Zlín B10:5 V: Jalůvka Jaroslav
2011. 03. 2018 10:00TTC BolaticeT. J. Sokol Olomouc Neředín8:10 V: Schimetzek Tomáš
2011. 03. 2018 10:00KST Slezan OpavaSK Přerov10:5 V: Vícha Radomír
2009. 03. 2018 18:00TTC Poruba OstravaTJ Holešov10:1 V: Jašek Milan
2011. 03. 2018 10:00TJ Ostrava KST DKST Vsetín1:10 V: Manda Zdeněk
2011. 03. 2018 10:00TTC FRÝDLANTTJ Sokol Šarovy5:10 V: Jalůvka Jaroslav
2011. 03. 2018 10:00TJ DDM Valašské MeziříčíKST Zlín B6:10 V: Hladil Marek
2124. 03. 2018 14:00T. J. Sokol Olomouc NeředínTJ DDM Valašské Meziříčí10:5 V: Holíková Vendula
2124. 03. 2018 15:00SK PřerovTTC FRÝDLANT10:6 V: Beneš Jan
2120. 03. 2018 17:30TJ Sokol ŠarovyTJ Ostrava KST D9:9 V: Koušová Dagmar
2124. 03. 2018 14:00KST Zlín BTTC Poruba Ostrava10:6 V: Veselý Jiří
2124. 03. 2018 14:00TJ HolešovKST Slezan Opava6:10 V: Horák Mojmír
2124. 03. 2018 14:00KST VsetínTTC Bolatice6:10 V: Černohorská Dana
2225. 03. 2018 10:00SK PřerovTJ DDM Valašské Meziříčí10:6 V: Beneš Jan
2225. 03. 2018 10:00T. J. Sokol Olomouc NeředínTTC FRÝDLANT10:6 V: Holíková Vendula
2225. 03. 2018 10:00KST Zlín BTJ Ostrava KST D10:3 V: Veselý Jiří
2223. 03. 2018 17:30TJ Sokol ŠarovyTTC Poruba Ostrava9:9 V: Koušová Dagmar
2225. 03. 2018 10:00KST VsetínKST Slezan Opava6:10 V: Černohorská Dana
2225. 03. 2018 10:00TJ HolešovTTC Bolatice4:10 V: Horák Mojmír
1/107. 04. 2018 15:00TJ Sokol ŠarovyKST Slezan Opava7:9 V: Koušová Dagmar
1/208. 04. 2018 10:00KST Slezan OpavaTJ Sokol Šarovy9:3 V: Vícha Radomír

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS