Výsledky
2. liga žen skupina B
116. 09. 2017 10:00SKST LiberecTJ Sokol Turnov7:3 V: Žid Jaromír
116. 09. 2017 10:00TJ AVIA ČakoviceSlovan KST Bohnice B7:3 V: Ehrenberger Květoslav
116. 09. 2017 10:00SKP Sever Ústí nad LabemTTC Litoměřice8:2 V: Novák Jiří
116. 09. 2017 10:00TJ Montas Hradec KrálovéTTC Brandýs nad Labem4:6 V: Šlechta Roman
230. 09. 2017 15:00KST Jirkov TECHNOLINETJ Montas Hradec Králové8:2 V: Obracaník Štefan
230. 09. 2017 09:30SKST LiberecTJ Lokomotiva Trutnov8:2 V: Žid Jaromír
230. 09. 2017 10:00TJ AVIA ČakoviceSKP Sever Ústí nad Labem3:7 V: Ehrenberger Květoslav
230. 09. 2017 10:00Slovan KST Bohnice BTTC Litoměřice3:7 V: Drahota Jiří
330. 09. 2017 10:00KST Jirkov TECHNOLINETTC Brandýs nad Labem6:4 V: Obracaník Štefan
330. 09. 2017 14:30TJ Sokol TurnovTJ Lokomotiva Trutnov6:4 V: Varcl Jan
330. 09. 2017 14:00TJ AVIA ČakoviceTTC Litoměřice6:4 V: Ehrenberger Květoslav
330. 09. 2017 15:00Slovan KST Bohnice BSKP Sever Ústí nad Labem3:7 V: Drahota Jiří
414. 10. 2017 10:00TJ Montas Hradec KrálovéSKP Sever Ústí nad Labem1:9 V: Šlapák Miloš
414. 10. 2017 10:00TTC Brandýs nad LabemTTC Litoměřice2:8 V: Nekola Tomáš
414. 10. 2017 10:00TJ Lokomotiva TrutnovTJ AVIA Čakovice4:6 V: Čurda Zdeněk
414. 10. 2017 10:00KST Jirkov TECHNOLINESKST Liberec6:4 V: Traspe Jan
514. 10. 2017 15:00TJ Montas Hradec KrálovéTTC Litoměřice0:10 V: Šlapák Miloš
514. 10. 2017 15:00TTC Brandýs nad LabemSKP Sever Ústí nad Labem3:7 V: Nekola Tomáš
514. 10. 2017 15:00TJ Lokomotiva TrutnovSlovan KST Bohnice B4:6 V: Čurda Zdeněk
514. 10. 2017 15:00KST Jirkov TECHNOLINETJ Sokol Turnov7:3 V: Traspe Jan
628. 10. 2017 09:30SKST LiberecTJ Montas Hradec Králové5:5 V: Žid Jaromír
628. 10. 2017 09:30TJ Sokol TurnovTTC Brandýs nad Labem6:4 V: Louda Václav
628. 10. 2017 10:00TJ AVIA ČakoviceKST Jirkov TECHNOLINE7:3 V: Ehrenberger Květoslav
628. 10. 2017 10:00
Kojetická 1654/9, 400 03 Ústí n/L - Střekov
SKP Sever Ústí nad LabemTJ Lokomotiva Trutnov10:0 V: Novák Jiří
728. 10. 2017 14:30SKST LiberecTTC Brandýs nad Labem9:1 V: Varcl Jan
728. 10. 2017 14:30TJ Sokol TurnovTJ Montas Hradec Králové6:4 V: Louda Václav
728. 10. 2017 15:00Slovan KST Bohnice BKST Jirkov TECHNOLINE6:4 V: Cankař Radek
728. 10. 2017 15:00TTC LitoměřiceTJ Lokomotiva Trutnov9:1 V: Nedbal Václav
811. 11. 2017 10:00TJ Montas Hradec KrálovéTJ Lokomotiva Trutnov4:6 V: Bouček Stanislav
811. 11. 2017 10:00KST Jirkov TECHNOLINESKP Sever Ústí nad Labem4:6 V: Traspe Lukáš
811. 11. 2017 09:30SKST LiberecTJ AVIA Čakovice1:9 V: Žid Jaromír
811. 11. 2017 09:30TJ Sokol TurnovSlovan KST Bohnice B6:4 V: Louda Václav
911. 11. 2017 15:00TTC Brandýs nad LabemTJ Lokomotiva Trutnov6:4 V: Nekola Tomáš
911. 11. 2017 15:00KST Jirkov TECHNOLINETTC Litoměřice3:7 V: Traspe Lukáš
911. 11. 2017 14:30SKST LiberecSlovan KST Bohnice B6:4 V: Žid Jaromír
911. 11. 2017 14:30TJ Sokol TurnovTJ AVIA Čakovice5:5 V: Louda Václav
1025. 11. 2017 10:00TJ AVIA ČakoviceTJ Montas Hradec Králové8:2 V: Ehrenberger Květoslav
1025. 11. 2017 10:00Slovan KST Bohnice BTTC Brandýs nad Labem4:6 V: Slavata Josef
1025. 11. 2017 10:00
Kojetická 1654/9, 400 03 Ústí n/L - Střekov
SKP Sever Ústí nad LabemSKST Liberec7:3 V: Novák Jiří
1025. 11. 2017 10:00TTC LitoměřiceTJ Sokol Turnov10:0 V: Zajíček Vladimír
1025. 11. 2017 10:00TJ Lokomotiva TrutnovKST Jirkov TECHNOLINE6:4 V: Fišera Jiří
1125. 11. 2017 14:00TJ AVIA ČakoviceTTC Brandýs nad Labem7:3 V: Ehrenberger Květoslav
1125. 11. 2017 15:00Slovan KST Bohnice BTJ Montas Hradec Králové6:4 V: Slavata Josef
1125. 11. 2017 15:00
Kojetická 1654/9, 400 03 Ústí n/L - Střekov
SKP Sever Ústí nad LabemTJ Sokol Turnov9:1 V: Novák Jiří
1125. 11. 2017 15:00TTC LitoměřiceSKST Liberec7:3 V: Zajíček Vladimír
1209. 12. 2017 10:00TJ Sokol TurnovSKST Liberec6:4 V: Varcl Jan
1209. 12. 2017 10:00Slovan KST Bohnice BTJ AVIA Čakovice3:7 V: Ehrenberger Květoslav
1209. 12. 2017 10:00TTC LitoměřiceSKP Sever Ústí nad Labem9:1 V: Sekyra Jiří
1209. 12. 2017 10:00TTC Brandýs nad LabemTJ Montas Hradec Králové8:2 V: Blažek Martin
1313. 01. 2018 10:00TJ Montas Hradec KrálovéKST Jirkov TECHNOLINE2:8 V: Šlechta Roman
1313. 01. 2018 10:00TJ Lokomotiva TrutnovSKST Liberec3:7 V: Čurda Zdeněk
1313. 01. 2018 10:00
Kojetická 1654/9, 400 03 Ústí n/L - Střekov
SKP Sever Ústí nad LabemTJ AVIA Čakovice6:4 V: Novák Jiří
1313. 01. 2018 10:00TTC LitoměřiceSlovan KST Bohnice B7:3 V: Zajíček Vladimír
1413. 01. 2018 15:00TTC Brandýs nad LabemKST Jirkov TECHNOLINE5:5 V: Nekola Tomáš
1413. 01. 2018 15:00TJ Lokomotiva TrutnovTJ Sokol Turnov4:6 V: Čurda Zdeněk
1413. 01. 2018 15:00TTC LitoměřiceTJ AVIA Čakovice5:5 V: Zajíček Vladimír
1413. 01. 2018 15:00
Kojetická 1654/9, 400 03 Ústí n/L - Střekov
SKP Sever Ústí nad LabemSlovan KST Bohnice B8:2 V: Novák Jiří
1527. 01. 2018 10:00SKP Sever Ústí nad LabemTJ Montas Hradec Králové6:4 V: Novák Jiří
1527. 01. 2018 10:00TTC LitoměřiceTTC Brandýs nad Labem6:4 V: Nedbal Václav
1527. 01. 2018 10:00TJ AVIA ČakoviceTJ Lokomotiva Trutnov7:3 V: Ehrenberger Květoslav
1527. 01. 2018 10:00SKST LiberecKST Jirkov TECHNOLINE5:5 V: Veselka Jiří
1627. 01. 2018 15:00TTC LitoměřiceTJ Montas Hradec Králové6:4 V: Nedbal Václav
1627. 01. 2018 15:00SKP Sever Ústí nad LabemTTC Brandýs nad Labem4:6 V: Novák Jiří
1617. 02. 2018 10:00Slovan KST Bohnice BTJ Lokomotiva Trutnov9:1 V: Slavata Josef
1627. 01. 2018 14:30TJ Sokol TurnovKST Jirkov TECHNOLINE4:6 V: Louda Václav
1724. 02. 2018 10:00TJ Montas Hradec KrálovéSKST Liberec6:4 V: Bouček Stanislav
1724. 02. 2018 10:00TTC Brandýs nad LabemTJ Sokol Turnov8:2 V: Nekola Tomáš
1724. 02. 2018 10:00KST Jirkov TECHNOLINETJ AVIA Čakovice10:0wo V: Obracaník Štefan
1717. 03. 2018 10:30TJ Lokomotiva TrutnovSKP Sever Ústí nad Labem3:7 V: Novák Jiří
1824. 02. 2018 15:00TTC Brandýs nad LabemSKST Liberec1:9 V: Blažek Martin
1824. 02. 2018 15:00TJ Montas Hradec KrálovéTJ Sokol Turnov6:4 V: Bouček Stanislav
1824. 02. 2018 15:00KST Jirkov TECHNOLINESlovan KST Bohnice B6:4 V: Obracaník Štefan
1824. 02. 2018 15:00TJ Lokomotiva TrutnovTTC Litoměřice2:8 V: Čurda Zdeněk
1910. 03. 2018 10:00TJ Lokomotiva TrutnovTJ Montas Hradec Králové2:8 V: Fišera Jiří
1910. 03. 2018 10:00SKP Sever Ústí nad LabemKST Jirkov TECHNOLINE9:1 V: Novák Jiří
1910. 03. 2018 10:00TJ AVIA ČakoviceSKST Liberec5:5 V: Ehrenberger Květoslav
1910. 03. 2018 10:00Slovan KST Bohnice BTJ Sokol Turnov7:3 V: Drahota Jiří
2010. 03. 2018 15:00TJ Lokomotiva TrutnovTTC Brandýs nad Labem6:4 V: Fišera Jiří
2010. 03. 2018 15:00TTC LitoměřiceKST Jirkov TECHNOLINE6:4 V: Sekyra Jiří
2010. 03. 2018 15:00Slovan KST Bohnice BSKST Liberec3:7 V: Drahota Jiří
2010. 03. 2018 14:00TJ AVIA ČakoviceTJ Sokol Turnov9:1 V: Ehrenberger Květoslav
2124. 03. 2018 10:00TJ Montas Hradec KrálovéTJ AVIA Čakovice5:5 V: Bouček Stanislav
2124. 03. 2018 10:00TTC Brandýs nad LabemSlovan KST Bohnice B7:3 V: Nekola Tomáš
2124. 03. 2018 09:30SKST LiberecSKP Sever Ústí nad Labem4:6 V: Vrabec Jakub
2124. 03. 2018 09:30TJ Sokol TurnovTTC Litoměřice3:7 V: Varcl Jan
2124. 03. 2018 10:00KST Jirkov TECHNOLINETJ Lokomotiva Trutnov8:2 V: Traspe Jan
2224. 03. 2018 15:00TTC Brandýs nad LabemTJ AVIA Čakovice7:3 V: Nekola Tomáš
2224. 03. 2018 15:00TJ Montas Hradec KrálovéSlovan KST Bohnice B5:5 V: Bouček Stanislav
2224. 03. 2018 14:30TJ Sokol TurnovSKP Sever Ústí nad Labem1:9 V: Varcl Jan
2224. 03. 2018 14:30SKST LiberecTTC Litoměřice5:5 V: Vrabec Jakub
1/107. 04. 2018 15:00SKP Sever Ústí nad LabemTTC Litoměřice5:0wo V: Novák Jiří
1/208. 04. 2018 10:00TTC LitoměřiceSKP Sever Ústí nad Labem0:5wo V: Zajíček Martin

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS