Výsledky
Krajský přebor II.tř. sk.C
128. 09. 2017 18:00TJ Sokol Terezín ASKST Děčín B6:12
129. 09. 2017 18:00SKP Sever Ústí nad Labem BGPD Benešov nad Ploučnicí A5:13
127. 09. 2017 18:00TJ Chemička Ústí nad Labem AINPEKO Krásné Březno A14:4
128. 09. 2017 18:00SK Štětí BTJ Sokol Filipov B11:7
129. 09. 2017 18:00SK Malá Veleň ATTC Roudnice C8:10
125. 09. 2017 18:00SKST Bechlín AKST Kalich Litoměřice A10:8
206. 10. 2017 18:00SKST Děčín BKST Kalich Litoměřice A17:1
206. 10. 2017 18:00TTC Roudnice CSKST Bechlín A17:1
206. 10. 2017 18:00TJ Sokol Filipov BSK Malá Veleň A12:6
205. 10. 2017 18:00INPEKO Krásné Březno ASK Štětí B10:8
206. 10. 2017 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí ATJ Chemička Ústí nad Labem A3:15
205. 10. 2017 18:00TJ Sokol Terezín ASKP Sever Ústí nad Labem B9:9
313. 10. 2017 18:00SKP Sever Ústí nad Labem BSKST Děčín B1:17
313. 10. 2017 18:00TJ Chemička Ústí nad Labem ATJ Sokol Terezín A11:7
312. 10. 2017 18:00SK Štětí BGPD Benešov nad Ploučnicí A9:9
313. 10. 2017 18:00SK Malá Veleň AINPEKO Krásné Březno A10:8
309. 10. 2017 18:00SKST Bechlín ATJ Sokol Filipov B6:12
313. 10. 2017 18:00KST Kalich Litoměřice ATTC Roudnice C10:8
427. 10. 2017 18:00
Odloženo
SKST Děčín BTTC Roudnice C14:4
420. 10. 2017 18:00TJ Sokol Filipov BKST Kalich Litoměřice A12:6
419. 10. 2017 18:00INPEKO Krásné Březno ASKST Bechlín A13:5
420. 10. 2017 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí ASK Malá Veleň A12:6
419. 10. 2017 18:00TJ Sokol Terezín ASK Štětí B5:13
420. 10. 2017 18:00
Herna TTC Ústí n/L - Krčínova 6, Ústí n/L - areál bývalého OC Corso , vchod atriem jak je služebna Policie
SKP Sever Ústí nad Labem BTJ Chemička Ústí nad Labem A6:12
503. 11. 2017 18:00TJ Chemička Ústí nad Labem ASKST Děčín B1:17
502. 11. 2017 18:00SK Štětí BSKP Sever Ústí nad Labem B14:4
503. 11. 2017 18:00SK Malá Veleň ATJ Sokol Terezín A12:6
523. 10. 2017 18:00SKST Bechlín AGPD Benešov nad Ploučnicí A6:12
503. 11. 2017 18:00KST Kalich Litoměřice AINPEKO Krásné Březno A10:8
503. 11. 2017 18:00TTC Roudnice CTJ Sokol Filipov B13:5
610. 11. 2017 18:00SKST Děčín BTJ Sokol Filipov B15:3
609. 11. 2017 18:00INPEKO Krásné Březno ATTC Roudnice C5:13
608. 11. 2017 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí AKST Kalich Litoměřice A14:4
609. 11. 2017 18:00TJ Sokol Terezín ASKST Bechlín A13:5
617. 11. 2017 18:00
ODLOŽENO - Herna TTC Ústí n/L - Krčínova 6, Ústí n/L - areál bývalého OC Corso , vchod atriem jak je služebna Policie
SKP Sever Ústí nad Labem BSK Malá Veleň A10:8
610. 11. 2017 18:00TJ Chemička Ústí nad Labem ASK Štětí B14:4
716. 11. 2017 18:00SK Štětí BSKST Děčín B3:15
716. 11. 2017 18:00SK Malá Veleň ATJ Chemička Ústí nad Labem A8:10
715. 11. 2017 18:00SKST Bechlín ASKP Sever Ústí nad Labem B8:10
715. 11. 2017 18:00KST Kalich Litoměřice ATJ Sokol Terezín A4:14
717. 11. 2017 18:00TTC Roudnice CGPD Benešov nad Ploučnicí A13:5
717. 11. 2017 18:00TJ Sokol Filipov BINPEKO Krásné Březno A11:7
824. 11. 2017 18:00SKST Děčín BINPEKO Krásné Březno A12:6
824. 11. 2017 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí ATJ Sokol Filipov B13:5
823. 11. 2017 18:00TJ Sokol Terezín ATTC Roudnice C8:10
824. 11. 2017 18:00
Změna pořadatelství
KST Kalich Litoměřice ASKP Sever Ústí nad Labem B10:8
820. 11. 2017 18:00SKST Bechlín ATJ Chemička Ústí nad Labem A2:16
823. 11. 2017 18:00SK Štětí BSK Malá Veleň A14:4
901. 12. 2017 18:00
Herna SKST Děčín
SK Malá Veleň ASKST Děčín B1:17
929. 11. 2017 18:00SKST Bechlín ASK Štětí B4:14
901. 12. 2017 18:00KST Kalich Litoměřice ATJ Chemička Ústí nad Labem A6:12
901. 12. 2017 18:00TTC Roudnice CSKP Sever Ústí nad Labem B8:10
901. 12. 2017 18:00TJ Sokol Filipov BTJ Sokol Terezín A12:6
930. 11. 2017 18:00INPEKO Krásné Březno AGPD Benešov nad Ploučnicí A8:10
1008. 12. 2017 18:00SKST Děčín BGPD Benešov nad Ploučnicí A18:0
1007. 12. 2017 18:00TJ Sokol Terezín AINPEKO Krásné Březno A12:6
1008. 12. 2017 18:00
Změna pořadatelství
TJ Sokol Filipov BSKP Sever Ústí nad Labem B9:9
1008. 12. 2017 18:00
Změna pořadatelství
TTC Roudnice CTJ Chemička Ústí nad Labem A6:12
1007. 12. 2017 18:00SK Štětí BKST Kalich Litoměřice A13:5
1008. 12. 2017 18:00SK Malá Veleň ASKST Bechlín A15:3
1111. 12. 2017 18:00SKST Bechlín ASKST Děčín B1:17
1115. 12. 2017 18:00KST Kalich Litoměřice ASK Malá Veleň A9:9
1115. 12. 2017 18:00TTC Roudnice CSK Štětí B7:11
1115. 12. 2017 18:00TJ Sokol Filipov BTJ Chemička Ústí nad Labem A9:9
1114. 12. 2017 18:00INPEKO Krásné Březno ASKP Sever Ústí nad Labem B9:9
1115. 12. 2017 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí ATJ Sokol Terezín A8:10
1212. 01. 2018 18:00SKST Děčín BTJ Sokol Terezín A13:5
1212. 01. 2018 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí ASKP Sever Ústí nad Labem B11:7
1211. 01. 2018 18:00INPEKO Krásné Březno ATJ Chemička Ústí nad Labem A14:4
1212. 01. 2018 18:00TJ Sokol Filipov BSK Štětí B6:12
1212. 01. 2018 18:00TTC Roudnice CSK Malá Veleň A12:6
1210. 01. 2018 18:00KST Kalich Litoměřice ASKST Bechlín A12:6
1319. 01. 2018 18:00KST Kalich Litoměřice ASKST Děčín B6:12
1315. 01. 2018 18:00SKST Bechlín ATTC Roudnice C4:14
1319. 01. 2018 18:00SK Malá Veleň ATJ Sokol Filipov B12:6
1318. 01. 2018 18:00SK Štětí BINPEKO Krásné Březno A6:12
1319. 01. 2018 18:00TJ Chemička Ústí nad Labem AGPD Benešov nad Ploučnicí A9:9
1319. 01. 2018 18:00SKP Sever Ústí nad Labem BTJ Sokol Terezín A11:7
1426. 01. 2018 18:00SKST Děčín BSKP Sever Ústí nad Labem B17:1
1422. 01. 2018 17:00TJ Sokol Terezín ATJ Chemička Ústí nad Labem A9:9
1426. 01. 2018 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí ASK Štětí B4:14
1425. 01. 2018 18:00INPEKO Krásné Březno ASK Malá Veleň A13:5
1425. 01. 2018 18:00TJ Sokol Filipov BSKST Bechlín A14:4
1426. 01. 2018 18:00TTC Roudnice CKST Kalich Litoměřice A8:10
1502. 02. 2018 18:00TTC Roudnice CSKST Děčín B10:8
1502. 02. 2018 18:00KST Kalich Litoměřice ATJ Sokol Filipov B9:9
1529. 01. 2018 18:00SKST Bechlín AINPEKO Krásné Březno A4:14
1501. 02. 2018 18:00SK Malá Veleň AGPD Benešov nad Ploučnicí A6:12
1501. 02. 2018 18:00SK Štětí BTJ Sokol Terezín A8:10
1502. 02. 2018 18:00TJ Chemička Ústí nad Labem ASKP Sever Ústí nad Labem B8:10
1609. 02. 2018 18:00SKST Děčín BTJ Chemička Ústí nad Labem A13:5
1609. 02. 2018 18:00SKP Sever Ústí nad Labem BSK Štětí B4:14
1608. 02. 2018 18:00TJ Sokol Terezín ASK Malá Veleň A11:7
1609. 02. 2018 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí ASKST Bechlín A13:5
1608. 02. 2018 18:00INPEKO Krásné Březno AKST Kalich Litoměřice A13:5
1609. 02. 2018 18:00TJ Sokol Filipov BTTC Roudnice C10:8
1720. 02. 2018 18:00
ODLOŽENO
TJ Sokol Filipov BSKST Děčín B6:12
1716. 02. 2018 18:00TTC Roudnice CINPEKO Krásné Březno A6:12
1716. 02. 2018 18:00KST Kalich Litoměřice AGPD Benešov nad Ploučnicí A11:7
1712. 02. 2018 18:00SKST Bechlín ATJ Sokol Terezín A6:12
1716. 02. 2018 18:00SK Malá Veleň ASKP Sever Ústí nad Labem B15:3
1715. 02. 2018 18:00SK Štětí BTJ Chemička Ústí nad Labem A9:9
1823. 02. 2018 18:00SKST Děčín BSK Štětí B9:9
1823. 02. 2018 18:00TJ Chemička Ústí nad Labem ASK Malá Veleň A16:2
1821. 02. 2018 18:00SKP Sever Ústí nad Labem BSKST Bechlín A13:5
1822. 02. 2018 18:00TJ Sokol Terezín AKST Kalich Litoměřice A10:8
1823. 02. 2018 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí ATTC Roudnice C11:7
1822. 02. 2018 18:00INPEKO Krásné Březno ATJ Sokol Filipov B11:7
1901. 03. 2018 18:00INPEKO Krásné Březno ASKST Děčín B10:8
1902. 03. 2018 18:00TJ Sokol Filipov BGPD Benešov nad Ploučnicí A8:10
1902. 03. 2018 18:00TTC Roudnice CTJ Sokol Terezín A14:4
1902. 03. 2018 18:00
herna INPEKO Krásné Březno -Janáčkova 11, Ústí nad Labem 400 07 , Pekárna INPEKO - 2.NP
SKP Sever Ústí nad Labem BKST Kalich Litoměřice A6:12
1902. 03. 2018 18:00TJ Chemička Ústí nad Labem ASKST Bechlín A16:2
1902. 03. 2018 18:00SK Malá Veleň ASK Štětí B2:16
2009. 03. 2018 18:00SKST Děčín BSK Malá Veleň A13:5
2008. 03. 2018 18:00SK Štětí BSKST Bechlín A15:3
2007. 03. 2018 18:00TJ Chemička Ústí nad Labem AKST Kalich Litoměřice A9:9
2009. 03. 2018 18:00SKP Sever Ústí nad Labem BTTC Roudnice C10:8
2008. 03. 2018 18:00TJ Sokol Terezín ATJ Sokol Filipov B9:9
2028. 02. 2018 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí AINPEKO Krásné Březno A5:13
2116. 03. 2018 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí ASKST Děčín B4:14
2115. 03. 2018 18:00INPEKO Krásné Březno ATJ Sokol Terezín A14:4
2116. 03. 2018 18:00
Změna pořadatelství
SKP Sever Ústí nad Labem BTJ Sokol Filipov B6:12
2116. 03. 2018 18:00
Změna pořadatelství
TJ Chemička Ústí nad Labem ATTC Roudnice C11:7
2116. 03. 2018 18:00KST Kalich Litoměřice ASK Štětí B11:7
2112. 03. 2018 18:00SKST Bechlín ASK Malá Veleň A9:9
2223. 03. 2018 18:00SKST Děčín BSKST Bechlín A17:1
2223. 03. 2018 18:00SK Malá Veleň AKST Kalich Litoměřice A6:12
2222. 03. 2018 18:00SK Štětí BTTC Roudnice C8:10
2223. 03. 2018 18:00TJ Chemička Ústí nad Labem ATJ Sokol Filipov B14:4
2222. 03. 2018 17:30
herna INPEKO Krásné Březno -Janáčkova 11, Ústí nad Labem 400 07 , Pekárna INPEKO - 2.NP
SKP Sever Ústí nad Labem BINPEKO Krásné Březno A10:8
2222. 03. 2018 18:00TJ Sokol Terezín AGPD Benešov nad Ploučnicí A9:9

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline