Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
OP 1. třídy
130. 09. 2017 18:30Orel Šitbořice ATJ SPORT Němčičky A4:14
129. 09. 2017 18:00STP Mikulov ATJ Sokol Brumovice A16:2
129. 09. 2017 18:00Sokol Velké Němčice ATJ Sokol Klobouky u Brna B12:6
130. 09. 2017 14:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Troskotovice A10:8
101. 10. 2017 10:30TJ Sokol Vranovice ATJ Sokol Křepice A17:1
129. 09. 2017 18:30SPIN Lednice ATJ Sokol Kobylí C12:6
206. 10. 2017 18:30TJ SPORT Němčičky ATJ Sokol Kobylí C10:8
206. 10. 2017 18:00TJ Sokol Křepice ASPIN Lednice A6:12
208. 10. 2017 10:00TJ Troskotovice ATJ Sokol Vranovice A8:10
208. 10. 2017 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna BTJ Sokol Lanžhot C1:17
208. 10. 2017 09:30TJ Sokol Brumovice ASokol Velké Němčice A6:12
207. 10. 2017 18:30Orel Šitbořice ASTP Mikulov A3:15
313. 10. 2017 18:00STP Mikulov ATJ SPORT Němčičky A11:7
313. 10. 2017 18:00Sokol Velké Němčice AOrel Šitbořice A6:12
317. 10. 2017 19:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Sokol Brumovice A17:1
315. 10. 2017 10:30TJ Sokol Vranovice ATJ Sokol Klobouky u Brna B15:3
313. 10. 2017 18:30SPIN Lednice ATJ Troskotovice A10:8
314. 10. 2017 17:00TJ Sokol Kobylí CTJ Sokol Křepice A18:0
422. 10. 2017 09:30TJ SPORT Němčičky ATJ Sokol Křepice A16:2
422. 10. 2017 10:00TJ Troskotovice ATJ Sokol Kobylí C7:11
422. 10. 2017 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna BSPIN Lednice A6:12
422. 10. 2017 09:30TJ Sokol Brumovice ATJ Sokol Vranovice A9:9
421. 10. 2017 18:30Orel Šitbořice ATJ Sokol Lanžhot C4:14
420. 10. 2017 18:00STP Mikulov ASokol Velké Němčice A15:3
527. 10. 2017 18:00Sokol Velké Němčice ATJ SPORT Němčičky A6:12
528. 10. 2017 14:00TJ Sokol Lanžhot CSTP Mikulov A6:12
529. 10. 2017 10:30TJ Sokol Vranovice AOrel Šitbořice A10:8
527. 10. 2017 18:30SPIN Lednice ATJ Sokol Brumovice A14:4
528. 10. 2017 17:00TJ Sokol Kobylí CTJ Sokol Klobouky u Brna B13:5
527. 10. 2017 18:00TJ Sokol Křepice ATJ Troskotovice A7:11
605. 11. 2017 09:30TJ SPORT Němčičky ATJ Troskotovice A17:1
605. 11. 2017 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna BTJ Sokol Křepice A14:4
605. 11. 2017 09:30TJ Sokol Brumovice ATJ Sokol Kobylí C7:11
604. 11. 2017 18:30Orel Šitbořice ASPIN Lednice A8:10
603. 11. 2017 18:00STP Mikulov ATJ Sokol Vranovice A14:4
603. 11. 2017 18:00Sokol Velké Němčice ATJ Sokol Lanžhot C9:9
711. 11. 2017 14:00TJ Sokol Lanžhot CTJ SPORT Němčičky A14:4
712. 11. 2017 10:30TJ Sokol Vranovice ASokol Velké Němčice A4:14
710. 11. 2017 18:30SPIN Lednice ASTP Mikulov A10:8
711. 11. 2017 17:00TJ Sokol Kobylí COrel Šitbořice A13:5
710. 11. 2017 19:00TJ Sokol Brumovice ATJ Sokol Křepice A7:11
708. 11. 2017 18:00TJ Troskotovice ATJ Sokol Klobouky u Brna B9:9
819. 11. 2017 09:30TJ SPORT Němčičky ATJ Sokol Klobouky u Brna B16:2
819. 11. 2017 09:30TJ Sokol Brumovice ATJ Troskotovice A11:7
818. 11. 2017 18:30Orel Šitbořice ATJ Sokol Křepice A16:2
817. 11. 2017 18:00STP Mikulov ATJ Sokol Kobylí C11:7
817. 11. 2017 18:00Sokol Velké Němčice ASPIN Lednice A5:13
818. 11. 2017 14:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Sokol Vranovice A12:6
926. 11. 2017 10:30TJ Sokol Vranovice ATJ SPORT Němčičky A3:15
924. 11. 2017 18:30SPIN Lednice ATJ Sokol Lanžhot C8:10
925. 11. 2017 17:00TJ Sokol Kobylí CSokol Velké Němčice A16:2
920. 11. 2017 18:00TJ Sokol Křepice ASTP Mikulov A1:17
926. 11. 2017 10:00TJ Troskotovice AOrel Šitbořice A10:8
927. 11. 2017 18:00TJ Sokol Brumovice ATJ Sokol Klobouky u Brna B8:10
1003. 12. 2017 09:30TJ SPORT Němčičky ATJ Sokol Brumovice A17:1
1002. 12. 2017 18:30Orel Šitbořice ATJ Sokol Klobouky u Brna B9:9
1001. 12. 2017 18:00STP Mikulov ATJ Troskotovice A12:6
1001. 12. 2017 18:00Sokol Velké Němčice ATJ Sokol Křepice A11:7
1002. 12. 2017 14:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Sokol Kobylí C13:5
1003. 12. 2017 10:30TJ Sokol Vranovice ASPIN Lednice A3:15
1108. 12. 2017 18:30SPIN Lednice ATJ SPORT Němčičky A9:9
1109. 12. 2017 17:00TJ Sokol Kobylí CTJ Sokol Vranovice A15:3
1108. 12. 2017 18:00TJ Sokol Křepice ATJ Sokol Lanžhot C6:12
1110. 12. 2017 10:00TJ Troskotovice ASokol Velké Němčice A7:11
1110. 12. 2017 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna BSTP Mikulov A9:9
1110. 12. 2017 09:30TJ Sokol Brumovice AOrel Šitbořice A8:10
1207. 01. 2018 09:30TJ SPORT Němčičky AOrel Šitbořice A15:3
1205. 01. 2018 19:00TJ Sokol Brumovice ASTP Mikulov A9:9
1207. 01. 2018 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna BSokol Velké Němčice A10:8
1207. 01. 2018 10:00TJ Troskotovice ATJ Sokol Lanžhot C4:14
1205. 01. 2018 18:00TJ Sokol Křepice ATJ Sokol Vranovice A1:17
1206. 01. 2018 17:00TJ Sokol Kobylí CSPIN Lednice A5:13
1313. 01. 2018 17:00TJ Sokol Kobylí CTJ SPORT Němčičky A7:11
1312. 01. 2018 18:30SPIN Lednice ATJ Sokol Křepice A17:1
1314. 01. 2018 10:30TJ Sokol Vranovice ATJ Troskotovice A14:4
1313. 01. 2018 14:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Sokol Klobouky u Brna B14:4
1312. 01. 2018 18:00Sokol Velké Němčice ATJ Sokol Brumovice A6:12
1312. 01. 2018 18:00STP Mikulov AOrel Šitbořice A17:1
1421. 01. 2018 09:30TJ SPORT Němčičky ASTP Mikulov A6:12
1427. 01. 2018 18:30Orel Šitbořice ASokol Velké Němčice A9:9
1419. 01. 2018 19:00TJ Sokol Brumovice ATJ Sokol Lanžhot C3:15
1421. 01. 2018 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna BTJ Sokol Vranovice A5:13
1421. 01. 2018 10:00TJ Troskotovice ASPIN Lednice A9:9
1419. 01. 2018 18:00TJ Sokol Křepice ATJ Sokol Kobylí C4:14
1526. 01. 2018 18:00TJ Sokol Křepice ATJ SPORT Němčičky A4:14
1527. 01. 2018 17:00TJ Sokol Kobylí CTJ Troskotovice A11:7
1526. 01. 2018 18:30SPIN Lednice ATJ Sokol Klobouky u Brna B11:7
1528. 01. 2018 10:30TJ Sokol Vranovice ATJ Sokol Brumovice A12:6
1528. 01. 2018 14:00TJ Sokol Lanžhot COrel Šitbořice A13:5
1526. 01. 2018 18:00Sokol Velké Němčice ASTP Mikulov A7:11
1604. 02. 2018 09:30TJ SPORT Němčičky ASokol Velké Němčice A18:0
1617. 02. 2018 14:00STP Mikulov ATJ Sokol Lanžhot C9:9
1603. 02. 2018 18:30Orel Šitbořice ATJ Sokol Vranovice A7:11
1602. 02. 2018 19:00TJ Sokol Brumovice ASPIN Lednice A3:15
1604. 02. 2018 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna BTJ Sokol Kobylí C10:8
1601. 02. 2018 18:00TJ Troskotovice ATJ Sokol Křepice A16:2
1711. 02. 2018 10:00TJ Troskotovice ATJ SPORT Němčičky A6:12
1709. 02. 2018 18:00TJ Sokol Křepice ATJ Sokol Klobouky u Brna B7:11
1710. 02. 2018 17:00TJ Sokol Kobylí CTJ Sokol Brumovice A8:10
1709. 02. 2018 18:30SPIN Lednice AOrel Šitbořice A16:2
1711. 02. 2018 10:30TJ Sokol Vranovice ASTP Mikulov A11:7
1710. 02. 2018 14:00TJ Sokol Lanžhot CSokol Velké Němčice A13:5
1818. 02. 2018 09:30TJ SPORT Němčičky ATJ Sokol Lanžhot C10:8
1816. 02. 2018 18:00Sokol Velké Němčice ATJ Sokol Vranovice A6:12
1816. 02. 2018 18:00STP Mikulov ASPIN Lednice A10:8
1826. 01. 2018 18:30Orel Šitbořice ATJ Sokol Kobylí C7:11
1816. 02. 2018 18:00
Sokolovna Brumovice č.p 312
TJ Sokol Křepice ATJ Sokol Brumovice A5:13
1818. 02. 2018 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna BTJ Troskotovice A9:9
1921. 02. 2018 18:00TJ Sokol Klobouky u Brna BTJ SPORT Němčičky A5:13
1925. 02. 2018 09:30
Sokolovna Brumovice č.p 312
TJ Troskotovice ATJ Sokol Brumovice A5:13
1923. 02. 2018 18:00TJ Sokol Křepice AOrel Šitbořice A8:10
1924. 02. 2018 17:00TJ Sokol Kobylí CSTP Mikulov A6:12
1923. 02. 2018 18:30SPIN Lednice ASokol Velké Němčice A13:5
1925. 02. 2018 10:30TJ Sokol Vranovice ATJ Sokol Lanžhot C8:10
2004. 03. 2018 09:30TJ SPORT Němčičky ATJ Sokol Vranovice A11:7
2003. 03. 2018 14:00TJ Sokol Lanžhot CSPIN Lednice A15:3
2002. 03. 2018 18:00Sokol Velké Němčice ATJ Sokol Kobylí C12:6
2002. 03. 2018 18:00STP Mikulov ATJ Sokol Křepice A16:2
2003. 03. 2018 18:30Orel Šitbořice ATJ Troskotovice A9:9
2004. 03. 2018 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna BTJ Sokol Brumovice A9:9
2109. 03. 2018 19:00TJ Sokol Brumovice ATJ SPORT Němčičky A4:14
2111. 03. 2018 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna BOrel Šitbořice A8:10
2112. 03. 2018 18:00TJ Troskotovice ASTP Mikulov A5:13
2109. 03. 2018 18:00TJ Sokol Křepice ASokol Velké Němčice A4:14
2110. 03. 2018 17:00TJ Sokol Kobylí CTJ Sokol Lanžhot C0:18
2109. 03. 2018 18:30SPIN Lednice ATJ Sokol Vranovice A8:10
2211. 03. 2018 09:30TJ SPORT Němčičky ASPIN Lednice A11:7
2218. 03. 2018 10:30TJ Sokol Vranovice ATJ Sokol Kobylí C17:1
2216. 03. 2018 19:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Sokol Křepice A18:0
2216. 03. 2018 18:00Sokol Velké Němčice ATJ Troskotovice A13:5
2216. 03. 2018 18:00STP Mikulov ATJ Sokol Klobouky u Brna B13:5
2217. 03. 2018 14:00Orel Šitbořice ATJ Sokol Brumovice A7:11
1/124. 03. 2018 14:00TJ Sokol Lanžhot CSPIN Lednice A9:8
1/120. 03. 2018 18:30TJ SPORT Němčičky ASTP Mikulov A3:9
1/230. 03. 2018 18:30SPIN Lednice ATJ Sokol Lanžhot C9:4
1/230. 03. 2018 18:00STP Mikulov ATJ SPORT Němčičky A9:0wo
1/308. 04. 2018 15:00TJ Sokol Lanžhot CSPIN Lednice A9:6
2/114. 04. 2018 17:00TJ Sokol Lanžhot CSTP Mikulov A2:9
2/220. 04. 2018 18:00STP Mikulov ATJ Sokol Lanžhot C9:0

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS