Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
OP 2. třídy
128. 09. 2017 18:30SK Boleradice 1935 ASPIN Lednice C16:2
129. 09. 2017 18:00STP Mikulov BTJ Sokol Rakvice B4:14
130. 09. 2017 17:00Sokol Velké Němčice BTJ Sokol Perná A10:8
101. 10. 2017 15:00TJ Sokol Šakvice ATJ Sokol Velké Hostěrádky A7:11
101. 10. 2017 09:30TJ Sokol Brumovice BMSK Břeclav A12:6
129. 09. 2017 18:30SPIN Lednice BTJ SPORT Němčičky B6:12
206. 10. 2017 18:30SPIN Lednice CTJ SPORT Němčičky B8:10
206. 10. 2017 17:00MSK Břeclav ASPIN Lednice B3:15
206. 10. 2017 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky ATJ Sokol Brumovice B7:11
205. 10. 2017 18:30TJ Sokol Perná ATJ Sokol Šakvice A12:6
203. 10. 2017 19:00TJ Sokol Rakvice BSokol Velké Němčice B7:11
208. 10. 2017 09:30SK Boleradice 1935 ASTP Mikulov B11:7
313. 10. 2017 18:00STP Mikulov BSPIN Lednice C13:5
315. 10. 2017 09:30SK Boleradice 1935 ASokol Velké Němčice B11:7
315. 10. 2017 10:00TJ Sokol Šakvice ATJ Sokol Rakvice B8:10
315. 10. 2017 09:30TJ Sokol Brumovice BTJ Sokol Perná A6:12
313. 10. 2017 18:30SPIN Lednice BTJ Sokol Velké Hostěrádky A11:7
313. 10. 2017 18:30TJ SPORT Němčičky BMSK Břeclav A7:11
424. 10. 2017 18:30SPIN Lednice CMSK Břeclav A9:9
420. 10. 2017 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky ATJ SPORT Němčičky B5:13
419. 10. 2017 18:30TJ Sokol Perná ASPIN Lednice B6:12
417. 10. 2017 19:00TJ Sokol Rakvice BTJ Sokol Brumovice B11:7
422. 10. 2017 09:30SK Boleradice 1935 ATJ Sokol Šakvice A13:5
420. 10. 2017 18:00STP Mikulov BSokol Velké Němčice B9:9
528. 10. 2017 17:00Sokol Velké Němčice BSPIN Lednice C15:3
529. 10. 2017 10:00TJ Sokol Šakvice ASTP Mikulov B11:7
529. 10. 2017 09:30TJ Sokol Brumovice BSK Boleradice 1935 A13:5
524. 10. 2017 19:00TJ Sokol Rakvice BSPIN Lednice B11:7
527. 10. 2017 18:30TJ SPORT Němčičky BTJ Sokol Perná A7:11
528. 10. 2017 10:00MSK Břeclav ATJ Sokol Velké Hostěrádky A8:10
603. 11. 2017 18:30SPIN Lednice CTJ Sokol Velké Hostěrádky A6:12
602. 11. 2017 18:30TJ Sokol Perná AMSK Břeclav A13:5
631. 10. 2017 19:00TJ Sokol Rakvice BTJ SPORT Němčičky B10:8
605. 11. 2017 09:30SK Boleradice 1935 ASPIN Lednice B5:13
603. 11. 2017 18:00STP Mikulov BTJ Sokol Brumovice B16:2
604. 11. 2017 17:00Sokol Velké Němčice BTJ Sokol Šakvice A8:10
710. 11. 2017 18:00TJ Sokol Šakvice ASPIN Lednice C10:8
712. 11. 2017 09:30TJ Sokol Brumovice BSokol Velké Němčice B11:7
710. 11. 2017 18:30SPIN Lednice BSTP Mikulov B15:3
710. 11. 2017 18:30TJ SPORT Němčičky BSK Boleradice 1935 A5:13
710. 11. 2017 17:00MSK Břeclav ATJ Sokol Rakvice B9:9
710. 11. 2017 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky ATJ Sokol Perná A10:8
817. 11. 2017 18:30SPIN Lednice CTJ Sokol Perná A3:15
814. 11. 2017 19:00TJ Sokol Rakvice BTJ Sokol Velké Hostěrádky A11:7
826. 11. 2017 09:30SK Boleradice 1935 AMSK Břeclav A11:7
819. 11. 2017 10:00STP Mikulov BTJ SPORT Němčičky B5:13
816. 11. 2017 18:00SPIN Lednice BSokol Velké Němčice B11:7
819. 11. 2017 14:00TJ Sokol Šakvice ATJ Sokol Brumovice B12:6
926. 11. 2017 09:30TJ Sokol Brumovice BSPIN Lednice C16:2
924. 11. 2017 18:30SPIN Lednice BTJ Sokol Šakvice A10:8
924. 11. 2017 18:30TJ SPORT Němčičky BSokol Velké Němčice B15:3
929. 11. 2017 18:00MSK Břeclav ASTP Mikulov B6:12
924. 11. 2017 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky ASK Boleradice 1935 A7:11
923. 11. 2017 18:30TJ Sokol Perná ATJ Sokol Rakvice B11:7
1001. 12. 2017 18:30SPIN Lednice CTJ Sokol Rakvice B6:12
1003. 12. 2017 09:30SK Boleradice 1935 ATJ Sokol Perná A10:8
1003. 12. 2017 14:00STP Mikulov BTJ Sokol Velké Hostěrádky A11:7
1002. 12. 2017 17:00Sokol Velké Němčice BMSK Břeclav A7:11
1030. 11. 2017 18:00TJ SPORT Němčičky BTJ Sokol Šakvice A11:7
1001. 12. 2017 18:15SPIN Lednice BTJ Sokol Brumovice B17:1
1112. 12. 2017 18:30SPIN Lednice BSPIN Lednice C13:5
1108. 12. 2017 18:30TJ SPORT Němčičky BTJ Sokol Brumovice B13:5
1114. 12. 2017 18:00MSK Břeclav ATJ Sokol Šakvice A14:4
1108. 12. 2017 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky ASokol Velké Němčice B6:12
1107. 12. 2017 18:30TJ Sokol Perná ASTP Mikulov B2:16
1128. 11. 2017 19:00TJ Sokol Rakvice BSK Boleradice 1935 A11:7
1205. 01. 2018 18:30SPIN Lednice CSK Boleradice 1935 A8:10
1208. 01. 2018 18:00
Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E
TJ Sokol Rakvice BSTP Mikulov B6:12
1204. 01. 2018 18:30TJ Sokol Perná ASokol Velké Němčice B8:10
1207. 01. 2018 15:15TJ Sokol Velké Hostěrádky ATJ Sokol Šakvice A4:14
1204. 01. 2018 18:00MSK Břeclav ATJ Sokol Brumovice B9:9
1205. 01. 2018 18:30TJ SPORT Němčičky BSPIN Lednice B10:8
1312. 01. 2018 18:30TJ SPORT Němčičky BSPIN Lednice C12:6
1312. 01. 2018 18:30SPIN Lednice BMSK Břeclav A15:3
1314. 01. 2018 09:30TJ Sokol Brumovice BTJ Sokol Velké Hostěrádky A10:8
1314. 01. 2018 10:00TJ Sokol Šakvice ATJ Sokol Perná A10:8
1313. 01. 2018 17:00Sokol Velké Němčice BTJ Sokol Rakvice B8:10
1312. 01. 2018 18:00STP Mikulov BSK Boleradice 1935 A12:6
1419. 01. 2018 18:30SPIN Lednice CSTP Mikulov B4:14
1419. 01. 2018 18:00Sokol Velké Němčice BSK Boleradice 1935 A8:10
1416. 01. 2018 19:00TJ Sokol Rakvice BTJ Sokol Šakvice A11:7
1418. 01. 2018 18:30TJ Sokol Perná ATJ Sokol Brumovice B9:9
1419. 01. 2018 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky ASPIN Lednice B5:13
1419. 01. 2018 17:00MSK Břeclav ATJ SPORT Němčičky B6:12
1525. 01. 2018 18:00MSK Břeclav ASPIN Lednice C9:9
1526. 01. 2018 18:30TJ SPORT Němčičky BTJ Sokol Velké Hostěrádky A13:5
1526. 01. 2018 18:30SPIN Lednice BTJ Sokol Perná A12:6
1525. 01. 2018 18:30TJ Sokol Brumovice BTJ Sokol Rakvice B7:11
1528. 01. 2018 10:00TJ Sokol Šakvice ASK Boleradice 1935 A2:16
1527. 01. 2018 17:00Sokol Velké Němčice BSTP Mikulov B6:12
1602. 02. 2018 18:30SPIN Lednice CSokol Velké Němčice B7:11
1602. 02. 2018 18:00STP Mikulov BTJ Sokol Šakvice A13:5
1611. 02. 2018 09:30SK Boleradice 1935 ATJ Sokol Brumovice B9:9
1602. 02. 2018 18:30SPIN Lednice BTJ Sokol Rakvice B9:9
1601. 02. 2018 18:30TJ Sokol Perná ATJ SPORT Němčičky B9:9
1611. 02. 2018 15:00TJ Sokol Velké Hostěrádky AMSK Břeclav A12:6
1707. 02. 2018 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky ASPIN Lednice C13:5
1709. 02. 2018 17:00MSK Břeclav ATJ Sokol Perná A6:12
1709. 02. 2018 18:30TJ SPORT Němčičky BTJ Sokol Rakvice B5:13
1709. 02. 2018 18:30SPIN Lednice BSK Boleradice 1935 A11:7
1708. 02. 2018 18:30TJ Sokol Brumovice BSTP Mikulov B6:12
1711. 02. 2018 10:00TJ Sokol Šakvice ASokol Velké Němčice B9:9
1815. 02. 2018 19:00SPIN Lednice CTJ Sokol Šakvice A5:13
1817. 02. 2018 17:00Sokol Velké Němčice BTJ Sokol Brumovice B9:9
1816. 02. 2018 18:00STP Mikulov BSPIN Lednice B11:7
1818. 02. 2018 09:30SK Boleradice 1935 ATJ SPORT Němčičky B10:8
1813. 02. 2018 19:00TJ Sokol Rakvice BMSK Břeclav A13:5
1815. 02. 2018 18:30TJ Sokol Perná ATJ Sokol Velké Hostěrádky A8:10
1922. 02. 2018 18:30TJ Sokol Perná ASPIN Lednice C16:2
1923. 02. 2018 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky ATJ Sokol Rakvice B7:11
1925. 02. 2018 10:00MSK Břeclav ASK Boleradice 1935 A6:12
1923. 02. 2018 18:30TJ SPORT Němčičky BSTP Mikulov B7:11
1924. 02. 2018 17:00Sokol Velké Němčice BSPIN Lednice B4:14
1927. 02. 2018 18:30TJ Sokol Brumovice BTJ Sokol Šakvice A11:7
2002. 03. 2018 18:30SPIN Lednice CTJ Sokol Brumovice B2:16
2008. 03. 2018 18:00TJ Sokol Šakvice ASPIN Lednice B7:11
2002. 03. 2018 19:00
Němčičky 74, kulturní dům
Sokol Velké Němčice BTJ SPORT Němčičky B4:14
2002. 03. 2018 18:00STP Mikulov BMSK Břeclav A13:5
2004. 03. 2018 09:30SK Boleradice 1935 ATJ Sokol Velké Hostěrádky A11:7
2002. 03. 2018 19:00TJ Sokol Rakvice BTJ Sokol Perná A8:10
2106. 03. 2018 19:00TJ Sokol Rakvice BSPIN Lednice C11:7
2108. 03. 2018 18:30TJ Sokol Perná ASK Boleradice 1935 A11:7
2109. 03. 2018 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky ASTP Mikulov B9:9
2109. 03. 2018 17:00MSK Břeclav ASokol Velké Němčice B6:12
2105. 03. 2018 18:00TJ Sokol Šakvice ATJ SPORT Němčičky B1:17
2109. 03. 2018 18:30SPIN Lednice BTJ Sokol Brumovice B15:3
2220. 10. 2017 18:00SPIN Lednice CSPIN Lednice B8:10
2216. 03. 2018 19:00TJ Sokol Brumovice BTJ SPORT Němčičky B9:9
2215. 03. 2018 18:00TJ Sokol Šakvice AMSK Břeclav A10:8
2217. 03. 2018 17:00Sokol Velké Němčice BTJ Sokol Velké Hostěrádky A9:9
2216. 03. 2018 18:00STP Mikulov BTJ Sokol Perná A11:7
2216. 03. 2018 18:30SK Boleradice 1935 ATJ Sokol Rakvice B10:8
1/123. 03. 2018 18:30SPIN Lednice BSK Boleradice 1935 A9:2
1/120. 03. 2018 19:30TJ Sokol Rakvice BSTP Mikulov B8:9
1/201. 04. 2018 09:30SK Boleradice 1935 ASPIN Lednice B0:9wo
1/230. 03. 2018 18:00STP Mikulov BTJ Sokol Rakvice B9:4
2/106. 04. 2018 18:30SPIN Lednice BSTP Mikulov B7:9
2/213. 04. 2018 18:00STP Mikulov BSPIN Lednice B9:7

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS