Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální přebor 2.třídy
122. 09. 2017 18:00TJ Dynamo Nelahozeves BTJ Dynamo Nelahozeves C10:8
119. 09. 2017 19:00TJ Sokol Byšice ATJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duch16:2
118. 09. 2017 18:00TJ Neratovice FSokol Mělník - Pšovka B18:0wo
120. 09. 2017 18:30
SH Neratovice
TJ Start Mlékojedy BTJ Start Mlékojedy A3:15
121. 09. 2017 18:30Sokol Mělník - Pšovka CTJ KRALUPY B8:10
118. 09. 2017 18:00Sokol Dolní Beřkovice CTJ Sokol Byšice B17:1
122. 09. 2017 18:00SK LiběchovSK Mšeno7:11
229. 09. 2017 18:00TJ Dynamo Nelahozeves CSK Mšeno10:8
226. 09. 2017 19:00TJ Sokol Byšice BSK Liběchov2:16
226. 09. 2017 18:30TJ KRALUPY BSokol Dolní Beřkovice C17:1
227. 09. 2017 18:30TJ Start Mlékojedy ASokol Mělník - Pšovka C18:0wo
228. 09. 2017 19:00Sokol Mělník - Pšovka BTJ Start Mlékojedy B10:8
229. 09. 2017 18:00
SH Neratovice
TJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duchTJ Neratovice F9:9
229. 09. 2017 18:00TJ Dynamo Nelahozeves BTJ Sokol Byšice A11:7
303. 10. 2017 19:00TJ Sokol Byšice ATJ Dynamo Nelahozeves C3:15
302. 10. 2017 18:00TJ Neratovice FTJ Dynamo Nelahozeves B3:15
304. 10. 2017 18:30TJ Start Mlékojedy BTJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duch6:12
305. 10. 2017 18:30Sokol Mělník - Pšovka CSokol Mělník - Pšovka B13:5
302. 10. 2017 18:00Sokol Dolní Beřkovice CTJ Start Mlékojedy A9:9
306. 10. 2017 18:00SK LiběchovTJ KRALUPY B1:17
306. 10. 2017 18:00SK MšenoTJ Sokol Byšice B18:0
411. 10. 2017 19:00TJ Dynamo Nelahozeves CTJ Sokol Byšice B18:0
410. 10. 2017 18:30TJ KRALUPY BSK Mšeno13:5
411. 10. 2017 18:30TJ Start Mlékojedy ASK Liběchov13:5
412. 10. 2017 19:00Sokol Mělník - Pšovka BSokol Dolní Beřkovice C12:6
413. 10. 2017 18:00TJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duchSokol Mělník - Pšovka C0:18
411. 10. 2017 19:00TJ Dynamo Nelahozeves BTJ Start Mlékojedy B17:1
410. 10. 2017 19:00TJ Sokol Byšice ATJ Neratovice F11:7
516. 10. 2017 18:00TJ Neratovice FTJ Dynamo Nelahozeves C9:9
518. 10. 2017 18:30TJ Start Mlékojedy BTJ Sokol Byšice A2:16
519. 10. 2017 18:30Sokol Mělník - Pšovka CTJ Dynamo Nelahozeves B15:3
516. 10. 2017 18:00Sokol Dolní Beřkovice CTJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duch17:1
520. 10. 2017 18:00SK LiběchovSokol Mělník - Pšovka B2:16
520. 10. 2017 18:00SK MšenoTJ Start Mlékojedy A8:10
517. 10. 2017 19:00TJ Sokol Byšice BTJ KRALUPY B0:18
603. 11. 2017 18:00TJ Dynamo Nelahozeves CTJ KRALUPY B4:14
601. 11. 2017 18:30TJ Start Mlékojedy ATJ Sokol Byšice B18:0
602. 11. 2017 19:00Sokol Mělník - Pšovka BSK Mšeno16:2
603. 11. 2017 18:00TJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duchSK Liběchov8:10
603. 11. 2017 18:00TJ Dynamo Nelahozeves BSokol Dolní Beřkovice C12:6
631. 10. 2017 19:00TJ Sokol Byšice ASokol Mělník - Pšovka C2:16
630. 10. 2017 18:00TJ Neratovice FTJ Start Mlékojedy B18:0wo
708. 11. 2017 18:30TJ Start Mlékojedy BTJ Dynamo Nelahozeves C1:17
709. 11. 2017 18:30Sokol Mělník - Pšovka CTJ Neratovice F16:2
706. 11. 2017 18:00Sokol Dolní Beřkovice CTJ Sokol Byšice A11:7
710. 11. 2017 18:00SK LiběchovTJ Dynamo Nelahozeves B8:10
710. 11. 2017 18:00SK MšenoTJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duch14:4
707. 11. 2017 19:00TJ Sokol Byšice BSokol Mělník - Pšovka B0:18
707. 11. 2017 18:30TJ KRALUPY BTJ Start Mlékojedy A14:4
817. 11. 2017 18:00TJ Dynamo Nelahozeves CTJ Start Mlékojedy A10:8
816. 11. 2017 19:00Sokol Mělník - Pšovka BTJ KRALUPY B5:13
817. 11. 2017 18:00TJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duchTJ Sokol Byšice B14:4
817. 11. 2017 18:00TJ Dynamo Nelahozeves BSK Mšeno9:9
814. 11. 2017 19:00TJ Sokol Byšice ASK Liběchov12:6
813. 11. 2017 18:00TJ Neratovice FSokol Dolní Beřkovice C9:9
815. 11. 2017 18:30TJ Start Mlékojedy BSokol Mělník - Pšovka C0:18
923. 11. 2017 18:30Sokol Mělník - Pšovka CTJ Dynamo Nelahozeves C10:8
920. 11. 2017 18:00Sokol Dolní Beřkovice CTJ Start Mlékojedy B16:2
924. 11. 2017 18:00SK LiběchovTJ Neratovice F15:3
924. 11. 2017 18:00SK MšenoTJ Sokol Byšice A18:0wo
921. 11. 2017 19:00TJ Sokol Byšice BTJ Dynamo Nelahozeves B0:18
921. 11. 2017 18:30TJ KRALUPY BTJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duch18:0
922. 11. 2017 18:30TJ Start Mlékojedy ASokol Mělník - Pšovka B4:14
1001. 12. 2017 18:00TJ Dynamo Nelahozeves CSokol Mělník - Pšovka B10:8
1025. 10. 2017 18:00TJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duchTJ Start Mlékojedy A6:12
1001. 12. 2017 18:00TJ Dynamo Nelahozeves BTJ KRALUPY B5:13
1026. 09. 2017 19:00TJ Sokol Byšice ATJ Sokol Byšice B18:0
1027. 11. 2017 18:00TJ Neratovice FSK Mšeno2:16
1029. 11. 2017 18:30TJ Start Mlékojedy BSK Liběchov2:16
1030. 11. 2017 18:30Sokol Mělník - Pšovka CSokol Dolní Beřkovice C8:10
1104. 12. 2017 18:00Sokol Dolní Beřkovice CTJ Dynamo Nelahozeves C8:10
1108. 12. 2017 18:00SK LiběchovSokol Mělník - Pšovka C2:16
1108. 12. 2017 18:00SK MšenoTJ Start Mlékojedy B18:0
1105. 12. 2017 19:00TJ Sokol Byšice BTJ Neratovice F0:18
1105. 12. 2017 18:30TJ KRALUPY BTJ Sokol Byšice A18:0
1106. 12. 2017 18:30TJ Start Mlékojedy ATJ Dynamo Nelahozeves B11:7
1107. 12. 2017 19:00Sokol Mělník - Pšovka BTJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duch18:0
1215. 12. 2017 18:00TJ Dynamo Nelahozeves CTJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duch13:5
1215. 12. 2017 18:00TJ Dynamo Nelahozeves BSokol Mělník - Pšovka B10:8
1212. 12. 2017 19:00TJ Sokol Byšice ATJ Start Mlékojedy A7:11
1211. 12. 2017 18:00TJ Neratovice FTJ KRALUPY B1:17
1213. 12. 2017 18:30TJ Start Mlékojedy BTJ Sokol Byšice B13:5
1214. 12. 2017 18:30Sokol Mělník - Pšovka CSK Mšeno13:5
1211. 12. 2017 18:00Sokol Dolní Beřkovice CSK Liběchov11:7
1321. 12. 2017 18:00SK LiběchovTJ Dynamo Nelahozeves C2:16
1301. 12. 2017 18:00SK MšenoSokol Dolní Beřkovice C15:3
1319. 12. 2017 19:00TJ Sokol Byšice BSokol Mělník - Pšovka C5:13
1319. 12. 2017 18:30TJ KRALUPY BTJ Start Mlékojedy B18:0
1320. 12. 2017 18:30TJ Start Mlékojedy ATJ Neratovice F14:4
1321. 12. 2017 19:00Sokol Mělník - Pšovka BTJ Sokol Byšice A13:3
1322. 12. 2017 18:00TJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duchTJ Dynamo Nelahozeves B3:15
1406. 10. 2017 18:00TJ Dynamo Nelahozeves CTJ Dynamo Nelahozeves B11:7
1412. 01. 2018 18:00TJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duchTJ Sokol Byšice A3:15
1411. 01. 2018 19:00Sokol Mělník - Pšovka BTJ Neratovice F16:2
1416. 10. 2017 18:30TJ Start Mlékojedy ATJ Start Mlékojedy B17:1
1409. 01. 2018 18:30TJ KRALUPY BSokol Mělník - Pšovka C12:6
1409. 01. 2018 19:00TJ Sokol Byšice BSokol Dolní Beřkovice C0:18
1412. 01. 2018 18:00SK MšenoSK Liběchov16:2
1519. 01. 2018 18:00SK MšenoTJ Dynamo Nelahozeves C9:9
1519. 01. 2018 18:00SK LiběchovTJ Sokol Byšice B18:0
1515. 01. 2018 18:00Sokol Dolní Beřkovice CTJ KRALUPY B3:15
1518. 01. 2018 18:30Sokol Mělník - Pšovka CTJ Start Mlékojedy A12:6
1517. 01. 2018 18:30TJ Start Mlékojedy BSokol Mělník - Pšovka B0:18
1515. 01. 2018 18:00TJ Neratovice FTJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duch14:4
1516. 01. 2018 19:00TJ Sokol Byšice ATJ Dynamo Nelahozeves B6:12
1626. 01. 2018 18:00TJ Dynamo Nelahozeves CTJ Sokol Byšice A12:6
1626. 01. 2018 18:00TJ Dynamo Nelahozeves BTJ Neratovice F15:3
1612. 10. 2017 18:30TJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duchTJ Start Mlékojedy B9:9
1611. 10. 2017 18:30Sokol Mělník - Pšovka BSokol Mělník - Pšovka C4:12
1624. 01. 2018 18:30TJ Start Mlékojedy ASokol Dolní Beřkovice C7:11
1623. 01. 2018 18:30TJ KRALUPY BSK Liběchov16:2
1623. 01. 2018 19:00TJ Sokol Byšice BSK Mšeno0:18
1730. 01. 2018 19:00TJ Sokol Byšice BTJ Dynamo Nelahozeves C0:18
1702. 02. 2018 18:00SK MšenoTJ KRALUPY B8:10
1702. 02. 2018 18:00SK LiběchovTJ Start Mlékojedy A5:11
1729. 01. 2018 18:00Sokol Dolní Beřkovice CSokol Mělník - Pšovka B4:14
1701. 02. 2018 18:30Sokol Mělník - Pšovka CTJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duch12:6
1731. 01. 2018 18:30TJ Start Mlékojedy BTJ Dynamo Nelahozeves B3:15
1729. 01. 2018 18:00TJ Neratovice FTJ Sokol Byšice A13:5
1809. 02. 2018 18:00TJ Dynamo Nelahozeves CTJ Neratovice F15:3
1806. 02. 2018 19:00TJ Sokol Byšice ATJ Start Mlékojedy B16:2
1809. 02. 2018 18:00TJ Dynamo Nelahozeves BSokol Mělník - Pšovka C6:12
1826. 01. 2018 18:00TJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duchSokol Dolní Beřkovice C4:14
1808. 02. 2018 19:00Sokol Mělník - Pšovka BSK Liběchov18:0
1807. 02. 2018 18:30TJ Start Mlékojedy ASK Mšeno4:14
1806. 02. 2018 18:30TJ KRALUPY BTJ Sokol Byšice B18:0
1913. 02. 2018 18:30TJ KRALUPY BTJ Dynamo Nelahozeves C11:7
1913. 02. 2018 19:00TJ Sokol Byšice BTJ Start Mlékojedy A2:16
1916. 02. 2018 18:00SK MšenoSokol Mělník - Pšovka B13:5
1906. 02. 2018 18:00SK LiběchovTJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duch10:8
1912. 02. 2018 18:00Sokol Dolní Beřkovice CTJ Dynamo Nelahozeves B7:11
1915. 02. 2018 18:30Sokol Mělník - Pšovka CTJ Sokol Byšice A12:4
1914. 02. 2018 18:30TJ Start Mlékojedy BTJ Neratovice F3:15
2021. 02. 2018 18:30
TJ Start Mlékojedy
TJ Dynamo Nelahozeves CTJ Start Mlékojedy B11:5
2026. 02. 2018 18:00TJ Neratovice FSokol Mělník - Pšovka C3:15
2027. 02. 2018 19:00TJ Sokol Byšice ASokol Dolní Beřkovice C7:11
2016. 02. 2018 18:00TJ Dynamo Nelahozeves BSK Liběchov15:3
2023. 02. 2018 18:00TJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duchSK Mšeno1:17
2001. 03. 2018 19:00Sokol Mělník - Pšovka BTJ Sokol Byšice B13:3
2028. 02. 2018 18:30TJ Start Mlékojedy ATJ KRALUPY B6:12
2107. 03. 2018 18:30TJ Start Mlékojedy ATJ Dynamo Nelahozeves C10:8
2106. 03. 2018 18:30TJ KRALUPY BSokol Mělník - Pšovka B13:5
2106. 03. 2018 19:00TJ Sokol Byšice BTJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duch1:17
2109. 03. 2018 18:00SK MšenoTJ Dynamo Nelahozeves B10:8
2109. 03. 2018 18:00SK LiběchovTJ Sokol Byšice A9:9
2105. 03. 2018 18:00Sokol Dolní Beřkovice CTJ Neratovice F13:5
2108. 03. 2018 18:30Sokol Mělník - Pšovka CTJ Start Mlékojedy B17:1
2227. 03. 2018 18:30TJ Dynamo Nelahozeves CSokol Mělník - Pšovka C6:12
2214. 03. 2018 18:30TJ Start Mlékojedy BSokol Dolní Beřkovice C3:15
2212. 03. 2018 18:00TJ Neratovice FSK Liběchov10:8
2213. 03. 2018 19:00TJ Sokol Byšice ASK Mšeno3:15
2202. 02. 2018 19:00TJ Dynamo Nelahozeves BTJ Sokol Byšice B18:0
2216. 03. 2018 18:00TJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duchTJ KRALUPY B5:13
2215. 03. 2018 19:00Sokol Mělník - Pšovka BTJ Start Mlékojedy A14:4
2322. 03. 2018 19:00Sokol Mělník - Pšovka BTJ Dynamo Nelahozeves C14:4
2323. 10. 2017 18:30TJ Start Mlékojedy ATJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duch14:4
2320. 03. 2018 18:30TJ KRALUPY BTJ Dynamo Nelahozeves B13:5
2313. 10. 2017 19:00TJ Sokol Byšice BTJ Sokol Byšice A5:13
2323. 03. 2018 18:00SK MšenoTJ Neratovice F18:0wo
2323. 03. 2018 18:00SK LiběchovTJ Start Mlékojedy B13:5
2319. 03. 2018 18:00Sokol Dolní Beřkovice CSokol Mělník - Pšovka C7:11
2405. 04. 2018 19:00TJ Dynamo Nelahozeves CSokol Dolní Beřkovice C13:5
2405. 04. 2018 18:30Sokol Mělník - Pšovka CSK Liběchov13:3
2404. 04. 2018 18:30TJ Start Mlékojedy BSK Mšeno0:18
2426. 03. 2018 18:00TJ Neratovice FTJ Sokol Byšice B17:1
2427. 03. 2018 19:00TJ Sokol Byšice ATJ KRALUPY B5:13
2406. 04. 2018 18:00TJ Dynamo Nelahozeves BTJ Start Mlékojedy A3:15
2406. 04. 2018 18:00TJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duchSokol Mělník - Pšovka B1:17
2513. 04. 2018 18:00TJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duchTJ Dynamo Nelahozeves C3:15
2512. 04. 2018 19:00Sokol Mělník - Pšovka BTJ Dynamo Nelahozeves B16:2
2511. 04. 2018 18:30TJ Start Mlékojedy ATJ Sokol Byšice A14:4
2510. 04. 2018 18:30TJ KRALUPY BTJ Neratovice F11:5
2510. 04. 2018 19:00TJ Sokol Byšice BTJ Start Mlékojedy B9:9
2513. 04. 2018 18:00SK MšenoSokol Mělník - Pšovka C6:12
2510. 04. 2018 18:00SK LiběchovSokol Dolní Beřkovice C7:11
2620. 04. 2018 18:00TJ Dynamo Nelahozeves CSK Liběchov18:0
2616. 04. 2018 18:00Sokol Dolní Beřkovice CSK Mšeno2:16
2619. 04. 2018 18:30Sokol Mělník - Pšovka CTJ Sokol Byšice B18:0
2618. 04. 2018 18:30TJ Start Mlékojedy BTJ KRALUPY B1:17
2616. 04. 2018 18:00TJ Neratovice FTJ Start Mlékojedy A5:13
2617. 04. 2018 19:00TJ Sokol Byšice ASokol Mělník - Pšovka B6:12
2619. 04. 2018 18:00TJ Dynamo Nelahozeves BTJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duch11:7

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS