Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Krajská soutěž B
122. 09. 2018 09:00TJ Slovan Moravská TřebováOrel Orlice A10:4
122. 09. 2018 09:00TJ Sokol Mistrovice ATJ Sokol Žamberk A4:10
123. 09. 2018 09:00TJ Lanškroun ATTC Ústí nad Orlicí C10:1
123. 09. 2018 09:00TTC Ústí nad Orlicí DKST SK US Steinerová Choceň z.s. C8:10
122. 09. 2018 09:00TJ Sokol Sudslava ATJ Spartak Polička A10:6
122. 09. 2018 09:00Orel Vysoké Mýto ATJ Jiskra Litomyšl B10:4
122. 09. 2018 13:30TJ Slovan Moravská TřebováTJ Sokol Žamberk A10:5
122. 09. 2018 13:30TJ Sokol Mistrovice AOrel Orlice A10:6
123. 09. 2018 13:30TJ Lanškroun AKST SK US Steinerová Choceň z.s. C10:3
123. 09. 2018 13:30TTC Ústí nad Orlicí DTTC Ústí nad Orlicí C10:7
122. 09. 2018 13:30TJ Sokol Sudslava ATJ Jiskra Litomyšl B10:0
122. 09. 2018 13:30Orel Vysoké Mýto ATJ Spartak Polička A10:8
207. 10. 2018 09:00Orel Orlice ATJ Spartak Polička A10:2
207. 10. 2018 09:00TJ Sokol Žamberk ATJ Jiskra Litomyšl B10:7
207. 10. 2018 09:00TTC Ústí nad Orlicí CTJ Sokol Sudslava A10:5
207. 10. 2018 09:00KST SK US Steinerová Choceň z.s. COrel Vysoké Mýto A10:7
206. 10. 2018 09:00TJ Slovan Moravská TřebováTJ Lanškroun A6:10
206. 10. 2018 09:00TJ Sokol Mistrovice ATTC Ústí nad Orlicí D6:10
207. 10. 2018 13:30Orel Orlice ATJ Jiskra Litomyšl B10:1
207. 10. 2018 13:30TJ Sokol Žamberk ATJ Spartak Polička A10:3
207. 10. 2018 13:30TTC Ústí nad Orlicí COrel Vysoké Mýto A10:7
207. 10. 2018 13:30KST SK US Steinerová Choceň z.s. CTJ Sokol Sudslava A10:7
206. 10. 2018 13:30TJ Slovan Moravská TřebováTTC Ústí nad Orlicí D10:0
206. 10. 2018 13:30TJ Sokol Mistrovice ATJ Lanškroun A8:10
320. 10. 2018 09:00TJ Slovan Moravská TřebováTJ Sokol Mistrovice A9:9
312. 10. 2018 18:00TJ Lanškroun ATTC Ústí nad Orlicí D10:7
319. 10. 2018 18:00TJ Sokol Sudslava AOrel Vysoké Mýto A10:7
320. 10. 2018 09:00TJ Spartak Polička ATJ Jiskra Litomyšl B10:1
314. 10. 2018 09:00TTC Ústí nad Orlicí CKST SK US Steinerová Choceň z.s. C10:4
320. 10. 2018 09:00Orel Orlice ATJ Sokol Žamberk A10:5
404. 11. 2018 09:00TJ Lanškroun AOrel Orlice A10:8
404. 11. 2018 09:00TTC Ústí nad Orlicí DTJ Sokol Žamberk A10:5
403. 11. 2018 09:00TJ Sokol Sudslava ATJ Slovan Moravská Třebová6:10
403. 11. 2018 09:00Orel Vysoké Mýto ATJ Sokol Mistrovice A10:3
403. 11. 2018 09:00TJ Spartak Polička ATTC Ústí nad Orlicí C9:9
403. 11. 2018 09:00TJ Jiskra Litomyšl BKST SK US Steinerová Choceň z.s. C4:10
404. 11. 2018 13:30TJ Lanškroun ATJ Sokol Žamberk A10:2
404. 11. 2018 13:30TTC Ústí nad Orlicí DOrel Orlice A10:4
403. 11. 2018 13:30TJ Sokol Sudslava ATJ Sokol Mistrovice A7:10
403. 11. 2018 13:30Orel Vysoké Mýto ATJ Slovan Moravská Třebová7:10
403. 11. 2018 13:30TJ Spartak Polička AKST SK US Steinerová Choceň z.s. C7:10
403. 11. 2018 13:30TJ Jiskra Litomyšl BTTC Ústí nad Orlicí C4:10
518. 11. 2018 09:00Orel Orlice ATTC Ústí nad Orlicí C10:2
518. 11. 2018 09:00TJ Sokol Žamberk AKST SK US Steinerová Choceň z.s. C10:8
517. 11. 2018 09:00TJ Slovan Moravská TřebováTJ Spartak Polička A10:6
517. 11. 2018 09:00TJ Sokol Mistrovice ATJ Jiskra Litomyšl B10:2
518. 11. 2018 09:00TJ Lanškroun ATJ Sokol Sudslava A10:6
518. 11. 2018 09:00TTC Ústí nad Orlicí DOrel Vysoké Mýto A8:10
518. 11. 2018 13:30Orel Orlice AKST SK US Steinerová Choceň z.s. C10:1
518. 11. 2018 13:30TJ Sokol Žamberk ATTC Ústí nad Orlicí C9:9
517. 11. 2018 13:30TJ Slovan Moravská TřebováTJ Jiskra Litomyšl B10:3
517. 11. 2018 13:30TJ Sokol Mistrovice ATJ Spartak Polička A10:5
518. 11. 2018 13:30TJ Lanškroun AOrel Vysoké Mýto A10:2
518. 11. 2018 13:30TTC Ústí nad Orlicí DTJ Sokol Sudslava A9:9
601. 12. 2018 09:00TJ Sokol Sudslava AOrel Orlice A10:8
601. 12. 2018 09:00Orel Vysoké Mýto ATJ Sokol Žamberk A10:6
630. 11. 2018 16:30TJ Spartak Polička ATJ Lanškroun A4:10
601. 12. 2018 09:00TJ Jiskra Litomyšl BTTC Ústí nad Orlicí D4:10
602. 12. 2018 09:00TTC Ústí nad Orlicí CTJ Slovan Moravská Třebová10:4
602. 12. 2018 09:00KST SK US Steinerová Choceň z.s. CTJ Sokol Mistrovice A10:5
601. 12. 2018 13:30TJ Sokol Sudslava ATJ Sokol Žamberk A10:6
601. 12. 2018 13:30Orel Vysoké Mýto AOrel Orlice A4:10
601. 12. 2018 13:30TJ Spartak Polička ATTC Ústí nad Orlicí D5:10
601. 12. 2018 13:30TJ Jiskra Litomyšl BTJ Lanškroun A2:10
602. 12. 2018 13:30TTC Ústí nad Orlicí CTJ Sokol Mistrovice A10:0
602. 12. 2018 13:30KST SK US Steinerová Choceň z.s. CTJ Slovan Moravská Třebová2:10
713. 01. 2019 09:00Orel Orlice ATJ Slovan Moravská Třebová10:7
713. 01. 2019 09:00TJ Sokol Žamberk ATJ Sokol Mistrovice A7:10
716. 12. 2018 09:00TTC Ústí nad Orlicí CTJ Lanškroun A10:5
716. 12. 2018 09:00KST SK US Steinerová Choceň z.s. CTTC Ústí nad Orlicí D10:7
716. 12. 2018 09:00TJ Spartak Polička ATJ Sokol Sudslava A8:10
716. 12. 2018 09:00TJ Jiskra Litomyšl BOrel Vysoké Mýto A4:10
713. 01. 2019 13:30TJ Sokol Žamberk ATJ Slovan Moravská Třebová10:5
713. 01. 2019 13:30Orel Orlice ATJ Sokol Mistrovice A10:4
716. 12. 2018 13:30KST SK US Steinerová Choceň z.s. CTJ Lanškroun A4:10
716. 12. 2018 13:30TTC Ústí nad Orlicí CTTC Ústí nad Orlicí D10:4
716. 12. 2018 13:30TJ Jiskra Litomyšl BTJ Sokol Sudslava A5:10
716. 12. 2018 13:30TJ Spartak Polička AOrel Vysoké Mýto A10:4
805. 01. 2019 09:00TJ Sokol Mistrovice ATJ Slovan Moravská Třebová10:5
806. 01. 2019 09:00TTC Ústí nad Orlicí DTJ Lanškroun A6:10
805. 01. 2019 09:00Orel Vysoké Mýto ATJ Sokol Sudslava A3:10
805. 01. 2019 09:00TJ Jiskra Litomyšl BTJ Spartak Polička A10:7
806. 01. 2019 09:00KST SK US Steinerová Choceň z.s. CTTC Ústí nad Orlicí C10:7
805. 01. 2019 09:00TJ Sokol Žamberk AOrel Orlice A4:10
916. 02. 2019 09:00TJ Spartak Polička AOrel Orlice A 
916. 02. 2019 09:00TJ Jiskra Litomyšl BTJ Sokol Žamberk A 
916. 02. 2019 09:00TJ Sokol Sudslava ATTC Ústí nad Orlicí C 
916. 02. 2019 09:00Orel Vysoké Mýto AKST SK US Steinerová Choceň z.s. C 
917. 02. 2019 09:00TJ Lanškroun ATJ Slovan Moravská Třebová 
917. 02. 2019 09:00TTC Ústí nad Orlicí DTJ Sokol Mistrovice A 
916. 02. 2019 13:30TJ Jiskra Litomyšl BOrel Orlice A 
916. 02. 2019 13:30TJ Spartak Polička ATJ Sokol Žamberk A 
916. 02. 2019 13:30Orel Vysoké Mýto ATTC Ústí nad Orlicí C 
901. 02. 2019 18:00TJ Sokol Sudslava AKST SK US Steinerová Choceň z.s. C 
917. 02. 2019 13:30TTC Ústí nad Orlicí DTJ Slovan Moravská Třebová 
917. 02. 2019 13:30TJ Lanškroun ATJ Sokol Mistrovice A 
1024. 02. 2019 09:00Orel Orlice ATJ Lanškroun A 
1024. 02. 2019 09:00TJ Sokol Žamberk ATTC Ústí nad Orlicí D 
1009. 03. 2019 09:00TJ Slovan Moravská TřebováTJ Sokol Sudslava A 
1009. 03. 2019 09:00TJ Sokol Mistrovice AOrel Vysoké Mýto A 
1003. 03. 2019 09:00TTC Ústí nad Orlicí CTJ Spartak Polička A 
1003. 03. 2019 09:00KST SK US Steinerová Choceň z.s. CTJ Jiskra Litomyšl B 
1024. 02. 2019 13:30TJ Sokol Žamberk ATJ Lanškroun A 
1024. 02. 2019 13:30Orel Orlice ATTC Ústí nad Orlicí D 
1009. 03. 2019 13:30TJ Sokol Mistrovice ATJ Sokol Sudslava A 
1009. 03. 2019 13:30TJ Slovan Moravská TřebováOrel Vysoké Mýto A 
1003. 03. 2019 13:30KST SK US Steinerová Choceň z.s. CTJ Spartak Polička A 
1003. 03. 2019 13:30TTC Ústí nad Orlicí CTJ Jiskra Litomyšl B 
1131. 03. 2019 09:00TTC Ústí nad Orlicí COrel Orlice A 
1131. 03. 2019 09:00KST SK US Steinerová Choceň z.s. CTJ Sokol Žamberk A 
1130. 03. 2019 09:00TJ Spartak Polička ATJ Slovan Moravská Třebová 
1130. 03. 2019 09:00TJ Jiskra Litomyšl BTJ Sokol Mistrovice A 
1130. 03. 2019 09:00TJ Sokol Sudslava ATJ Lanškroun A 
1130. 03. 2019 09:00Orel Vysoké Mýto ATTC Ústí nad Orlicí D 
1131. 03. 2019 13:30KST SK US Steinerová Choceň z.s. COrel Orlice A 
1131. 03. 2019 13:30TTC Ústí nad Orlicí CTJ Sokol Žamberk A 
1130. 03. 2019 13:30TJ Jiskra Litomyšl BTJ Slovan Moravská Třebová 
1130. 03. 2019 13:30TJ Spartak Polička ATJ Sokol Mistrovice A 
1130. 03. 2019 13:30Orel Vysoké Mýto ATJ Lanškroun A 
1130. 03. 2019 13:30TJ Sokol Sudslava ATTC Ústí nad Orlicí D 
1213. 04. 2019 09:00Orel Orlice ATJ Sokol Sudslava A 
1213. 04. 2019 09:00TJ Sokol Žamberk AOrel Vysoké Mýto A 
1214. 04. 2019 09:00TJ Lanškroun ATJ Spartak Polička A 
1214. 04. 2019 09:00TTC Ústí nad Orlicí DTJ Jiskra Litomyšl B 
1213. 04. 2019 09:00TJ Slovan Moravská TřebováTTC Ústí nad Orlicí C 
1213. 04. 2019 09:00TJ Sokol Mistrovice AKST SK US Steinerová Choceň z.s. C 
1213. 04. 2019 13:30TJ Sokol Žamberk ATJ Sokol Sudslava A 
1213. 04. 2019 13:30Orel Orlice AOrel Vysoké Mýto A 
1214. 04. 2019 13:30TTC Ústí nad Orlicí DTJ Spartak Polička A 
1214. 04. 2019 13:30TJ Lanškroun ATJ Jiskra Litomyšl B 
1213. 04. 2019 13:30TJ Sokol Mistrovice ATTC Ústí nad Orlicí C 
1213. 04. 2019 13:30TJ Slovan Moravská TřebováKST SK US Steinerová Choceň z.s. C 

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS