Výsledky
Okresní přebor III.třídy
106. 10. 2018 09:00TJ Lokomotiva Nymburk FTJ Lokomotiva Nymburk E1:17
105. 10. 2018 18:30TJ Sokol HořátevTJ Sokol Lysá nad Labem D11:7
105. 10. 2018 18:30TTC Žehuň CSTC Opočnice B12:6
104. 10. 2018 19:00STC Opočnice ATJ Spartak Pečky B12:6
103. 10. 2018 18:30TJ Sokol Poříčany ATTC Poděbrady B13:5
105. 10. 2018 19:00TJ Sokol Loučeň BTJ Seletice B1:17
208. 10. 2018 18:00TJ Lokomotiva Nymburk ETJ Seletice B7:11
212. 10. 2018 19:00TTC Poděbrady BTJ Sokol Loučeň B5:13
210. 10. 2018 18:00TJ Sokol Poříčany ATJ Spartak Pečky B13:5
211. 10. 2018 19:00STC Opočnice BSTC Opočnice A10:8
209. 10. 2018 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem DTTC Žehuň C9:9
213. 10. 2018 09:00TJ Lokomotiva Nymburk FTJ Sokol Hořátev4:14
319. 10. 2018 18:30TJ Sokol HořátevTJ Lokomotiva Nymburk E10:8
319. 10. 2018 18:30TTC Žehuň CTJ Lokomotiva Nymburk F17:1
318. 10. 2018 19:00STC Opočnice ATJ Sokol Lysá nad Labem D8:10
317. 10. 2018 18:30TJ Sokol Poříčany ASTC Opočnice B15:3
319. 10. 2018 19:00TJ Sokol Loučeň BTJ Spartak Pečky B3:15
318. 10. 2018 18:00TJ Seletice BTTC Poděbrady B9:9
422. 10. 2018 18:00TJ Lokomotiva Nymburk ETTC Poděbrady B9:9
425. 10. 2018 18:45TJ Spartak Pečky BTJ Seletice B7:11
425. 10. 2018 19:00STC Opočnice BTJ Sokol Loučeň B11:7
423. 10. 2018 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem DTJ Sokol Poříčany A7:11
427. 10. 2018 09:00TJ Lokomotiva Nymburk FSTC Opočnice A10:8
426. 10. 2018 18:30TJ Sokol HořátevTTC Žehuň C11:7
502. 11. 2018 18:30TTC Žehuň CTJ Lokomotiva Nymburk E11:7
501. 11. 2018 19:00STC Opočnice ATJ Sokol Hořátev9:9
531. 10. 2018 18:30TJ Sokol Poříčany ATJ Lokomotiva Nymburk F17:1
502. 11. 2018 19:00TJ Sokol Loučeň BTJ Sokol Lysá nad Labem D2:16
501. 11. 2018 18:00TJ Seletice BSTC Opočnice B10:8
502. 11. 2018 19:00TTC Poděbrady BTJ Spartak Pečky B4:14
605. 11. 2018 18:00TJ Lokomotiva Nymburk ETJ Spartak Pečky B11:7
608. 11. 2018 19:00STC Opočnice BTTC Poděbrady B15:3
606. 11. 2018 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem DTJ Seletice B12:6
610. 11. 2018 09:00TJ Lokomotiva Nymburk FTJ Sokol Loučeň B15:3
609. 11. 2018 18:30TJ Sokol HořátevTJ Sokol Poříčany A11:7
609. 11. 2018 18:30TTC Žehuň CSTC Opočnice A12:6
715. 11. 2018 19:00STC Opočnice ATJ Lokomotiva Nymburk E8:10
714. 11. 2018 18:30TJ Sokol Poříčany ATTC Žehuň C7:11
716. 11. 2018 19:00TJ Sokol Loučeň BTJ Sokol Hořátev1:17
715. 11. 2018 18:00TJ Seletice BTJ Lokomotiva Nymburk F11:7
716. 11. 2018 19:00TTC Poděbrady BTJ Sokol Lysá nad Labem D14:4
715. 11. 2018 18:45TJ Spartak Pečky BSTC Opočnice B12:6
819. 11. 2018 18:00TJ Lokomotiva Nymburk ESTC Opočnice B11:7
820. 11. 2018 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem DTJ Spartak Pečky B12:6
824. 11. 2018 09:00TJ Lokomotiva Nymburk FTTC Poděbrady B7:11
823. 11. 2018 18:30TJ Sokol HořátevTJ Seletice B9:9
823. 11. 2018 18:30TTC Žehuň CTJ Sokol Loučeň B15:3
822. 11. 2018 19:00STC Opočnice ATJ Sokol Poříčany A8:10
928. 11. 2018 18:30TJ Sokol Poříčany ATJ Lokomotiva Nymburk E11:7
930. 11. 2018 19:00TJ Sokol Loučeň BSTC Opočnice A3:15
929. 11. 2018 18:00TJ Seletice BTTC Žehuň C6:12
930. 11. 2018 19:00TTC Poděbrady BTJ Sokol Hořátev11:7
929. 11. 2018 18:45TJ Spartak Pečky BTJ Lokomotiva Nymburk F16:2
929. 11. 2018 19:00STC Opočnice BTJ Sokol Lysá nad Labem D5:13
1017. 12. 2018 18:00
odloženo se souhlasem OSST
TJ Lokomotiva Nymburk ETJ Sokol Lysá nad Labem D7:11
1008. 12. 2018 09:00TJ Lokomotiva Nymburk FSTC Opočnice B7:11
1007. 12. 2018 18:30TJ Sokol HořátevTJ Spartak Pečky B13:5
1007. 12. 2018 18:30TTC Žehuň CTTC Poděbrady B12:6
1006. 12. 2018 19:00STC Opočnice ATJ Seletice B14:4
1019. 12. 2018 18:30
odloženo se souhlasem OSST
TJ Sokol Poříčany ATJ Sokol Loučeň B18:0
1114. 12. 2018 19:00TJ Sokol Loučeň BTJ Lokomotiva Nymburk E0:18
1113. 12. 2018 18:00TJ Seletice BTJ Sokol Poříčany A7:11
1114. 12. 2018 19:00TTC Poděbrady BSTC Opočnice A10:8
1113. 12. 2018 18:45TJ Spartak Pečky BTTC Žehuň C10:8
1113. 12. 2018 19:00STC Opočnice BTJ Sokol Hořátev3:15
1111. 12. 2018 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem DTJ Lokomotiva Nymburk F12:6
1207. 01. 2019 18:00TJ Lokomotiva Nymburk ETJ Lokomotiva Nymburk F12:6
1208. 01. 2019 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem DTJ Sokol Hořátev12:6
1210. 01. 2019 19:00STC Opočnice BTTC Žehuň C5:13
1210. 01. 2019 18:45TJ Spartak Pečky BSTC Opočnice A10:8
1211. 01. 2019 19:00TTC Poděbrady BTJ Sokol Poříčany A9:9
1210. 01. 2019 18:00TJ Seletice BTJ Sokol Loučeň B17:1
1317. 01. 2019 18:00TJ Seletice BTJ Lokomotiva Nymburk E7:11
1318. 01. 2019 19:00TJ Sokol Loučeň BTTC Poděbrady B4:14
1315. 01. 2019 18:30TJ Spartak Pečky BTJ Sokol Poříčany A6:12
1317. 01. 2019 19:00STC Opočnice ASTC Opočnice B12:6
1318. 01. 2019 18:30TTC Žehuň CTJ Sokol Lysá nad Labem D9:9
1318. 01. 2019 18:30TJ Sokol HořátevTJ Lokomotiva Nymburk F10:8
1421. 01. 2019 18:00TJ Lokomotiva Nymburk ETJ Sokol Hořátev8:10
1426. 01. 2019 09:00TJ Lokomotiva Nymburk FTTC Žehuň C4:14
1422. 01. 2019 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem DSTC Opočnice A14:4
1424. 01. 2019 19:00STC Opočnice BTJ Sokol Poříčany A5:13
1424. 01. 2019 18:45TJ Spartak Pečky BTJ Sokol Loučeň B17:1
1425. 01. 2019 19:00TTC Poděbrady BTJ Seletice B10:8
1501. 02. 2019 19:00TTC Poděbrady BTJ Lokomotiva Nymburk E2:16
1531. 01. 2019 18:00TJ Seletice BTJ Spartak Pečky B10:8
1514. 02. 2019 19:00
odloženo se souhlasem OSST
TJ Sokol Loučeň BSTC Opočnice B10:8
1530. 01. 2019 18:30TJ Sokol Poříčany ATJ Sokol Lysá nad Labem D15:3
1531. 01. 2019 19:00STC Opočnice ATJ Lokomotiva Nymburk F11:7
1501. 02. 2019 18:30TTC Žehuň CTJ Sokol HořátevWO
1604. 02. 2019 18:00TJ Lokomotiva Nymburk ETTC Žehuň C6:12
1608. 02. 2019 18:30TJ Sokol HořátevSTC Opočnice A6:12
1609. 02. 2019 09:00TJ Lokomotiva Nymburk FTJ Sokol Poříčany A1:17
1605. 02. 2019 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem DTJ Sokol Loučeň B16:2
1607. 02. 2019 19:00STC Opočnice BTJ Seletice B4:14
1607. 02. 2019 18:45TJ Spartak Pečky BTTC Poděbrady B8:10
1714. 02. 2019 18:45TJ Spartak Pečky BTJ Lokomotiva Nymburk E10:8
1715. 02. 2019 19:00TTC Poděbrady BSTC Opočnice B12:6
1714. 02. 2019 18:00TJ Seletice BTJ Sokol Lysá nad Labem D8:10
1715. 02. 2019 19:00TJ Sokol Loučeň BTJ Lokomotiva Nymburk F8:10
1713. 02. 2019 18:30TJ Sokol Poříčany ATJ Sokol Hořátev12:6
1714. 02. 2019 19:00STC Opočnice ATTC Žehuň C6:12
1818. 02. 2019 18:00TJ Lokomotiva Nymburk ESTC Opočnice A11:7
1822. 02. 2019 18:30TTC Žehuň CTJ Sokol Poříčany A10:8
1822. 02. 2019 18:30TJ Sokol HořátevTJ Sokol Loučeň B17:1
1823. 02. 2019 09:00TJ Lokomotiva Nymburk FTJ Seletice B5:13
1819. 02. 2019 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem DTTC Poděbrady B8:10
1821. 02. 2019 19:00STC Opočnice BTJ Spartak Pečky B7:11
1928. 02. 2019 19:00STC Opočnice BTJ Lokomotiva Nymburk E4:14
1928. 02. 2019 18:45TJ Spartak Pečky BTJ Sokol Lysá nad Labem D7:11
1901. 03. 2019 19:00TTC Poděbrady BTJ Lokomotiva Nymburk F8:10
1928. 02. 2019 18:00TJ Seletice BTJ Sokol Hořátev8:10
1901. 03. 2019 19:00TJ Sokol Loučeň BTTC Žehuň C5:13
1927. 02. 2019 18:30TJ Sokol Poříčany ASTC Opočnice A10:8
2004. 03. 2019 18:00TJ Lokomotiva Nymburk ETJ Sokol Poříčany A10:8
2007. 03. 2019 19:00STC Opočnice ATJ Sokol Loučeň B16:2
2008. 03. 2019 18:30TTC Žehuň CTJ Seletice B10:8
2008. 03. 2019 18:30TJ Sokol HořátevTTC Poděbrady B6:12
2009. 03. 2019 09:00TJ Lokomotiva Nymburk FTJ Spartak Pečky B9:9
2005. 03. 2019 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem DSTC Opočnice B14:4
2112. 03. 2019 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem DTJ Lokomotiva Nymburk E10:8
2125. 03. 2019 19:00
odloženo se souhlasem OSST
STC Opočnice BTJ Lokomotiva Nymburk F
2114. 03. 2019 18:45TJ Spartak Pečky BTJ Sokol Hořátev14:4
2115. 03. 2019 19:00TTC Poděbrady BTTC Žehuň C3:15
2114. 03. 2019 18:00TJ Seletice BSTC Opočnice A11:7
2115. 03. 2019 19:00TJ Sokol Loučeň BTJ Sokol Poříčany A1:17
2218. 03. 2019 18:00TJ Lokomotiva Nymburk ETJ Sokol Loučeň B15:3
2220. 03. 2019 18:30TJ Sokol Poříčany ATJ Seletice B11:7
2221. 03. 2019 19:00STC Opočnice ATTC Poděbrady B15:3
2222. 03. 2019 18:30TTC Žehuň CTJ Spartak Pečky B14:4
2222. 03. 2019 18:30TJ Sokol HořátevSTC Opočnice B
2223. 03. 2019 09:00TJ Lokomotiva Nymburk FTJ Sokol Lysá nad Labem D

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS