Výsledky
Krajská soutěž 1.třídy sk.B
129. 09. 2018 17:00TJ Neratovice BTJ Sokol Velké Popovice10:4
129. 09. 2018 18:00TTC Bělá pod Bezdězem BTJ Sokol Libice nad Cidlinou10:8
129. 09. 2018 13:30TJ Sadská BTTC Brandýs nad Labem C9:9
122. 09. 2018 17:00TTC Říčany ASKC Zruč nad Sázavou RABBIT B10:5
129. 09. 2018 17:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště BTJ Sokol Kosmonosy10:2
120. 09. 2018 19:00ST EUROMASTER Kolín CTJ Sokol Krchleby A10:3
230. 09. 2018 10:00TJ Neratovice BTJ Sokol Libice nad Cidlinou10:2
230. 09. 2018 13:30TTC Bělá pod Bezdězem BTJ Sokol Velké Popovice10:2
230. 09. 2018 13:00TJ Sadská BSKC Zruč nad Sázavou RABBIT B10:5
219. 09. 2018 18:30TTC Říčany ATTC Brandýs nad Labem C10:2
230. 09. 2018 10:00
Herna Krchleby
TJ Sokol Mnichovo Hradiště BTJ Sokol Krchleby A8:10
230. 09. 2018 13:00ST EUROMASTER Kolín CTJ Sokol Kosmonosy10:3
313. 10. 2018 17:00TJ Sokol Velké PopoviceTJ Sokol Kosmonosy10:5
313. 10. 2018 17:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTJ Sokol Krchleby A10:7
313. 10. 2018 17:00TTC Brandýs nad Labem CTJ Sokol Mnichovo Hradiště B10:2
313. 10. 2018 17:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BST EUROMASTER Kolín C10:6
313. 10. 2018 17:00TJ Neratovice BTJ Sadská B2:10
313. 10. 2018 18:00TTC Bělá pod Bezdězem BTTC Říčany A10:7
412. 10. 2018 19:00TJ Sokol Velké PopoviceTJ Sokol Krchleby A10:7
414. 10. 2018 10:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTJ Sokol Kosmonosy10:2
414. 10. 2018 10:00TTC Brandýs nad Labem CST EUROMASTER Kolín C6:10
414. 10. 2018 13:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BTJ Sokol Mnichovo Hradiště B10:4
414. 10. 2018 10:00TJ Neratovice BTTC Říčany A6:10
414. 10. 2018 13:30TTC Bělá pod Bezdězem BTJ Sadská B7:10
525. 10. 2018 19:00TJ Sadská BTJ Sokol Velké Popovice10:4
527. 10. 2018 17:00TTC Říčany ATJ Sokol Libice nad Cidlinou10:2
527. 10. 2018 17:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště BTJ Neratovice B9:9
527. 10. 2018 17:00ST EUROMASTER Kolín CTTC Bělá pod Bezdězem B10:2
527. 10. 2018 17:00TJ Sokol KosmonosyTTC Brandýs nad Labem C9:9
518. 10. 2018 19:30TJ Sokol Krchleby ASKC Zruč nad Sázavou RABBIT B10:4
626. 10. 2018 19:00TJ Sadská BTJ Sokol Libice nad Cidlinou8:10
628. 10. 2018 10:00TTC Říčany ATJ Sokol Velké Popovice10:1
628. 10. 2018 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště BTTC Bělá pod Bezdězem B10:8
628. 10. 2018 13:00ST EUROMASTER Kolín CTJ Neratovice B10:3
628. 10. 2018 10:00TJ Sokol KosmonosySKC Zruč nad Sázavou RABBIT B10:4
628. 10. 2018 10:00TJ Sokol Krchleby ATTC Brandýs nad Labem C9:9
707. 11. 2018 18:30TJ Sokol Velké PopoviceTTC Brandýs nad Labem C10:5
710. 11. 2018 17:00TJ Sokol Libice nad CidlinouSKC Zruč nad Sázavou RABBIT B10:5
710. 11. 2018 17:00TJ Neratovice BTJ Sokol Kosmonosy10:6
710. 11. 2018 18:00TTC Bělá pod Bezdězem BTJ Sokol Krchleby A8:10
710. 11. 2018 13:30TJ Sadská BTJ Sokol Mnichovo Hradiště B7:10
708. 11. 2018 19:15TTC Říčany AST EUROMASTER Kolín C9:9
811. 11. 2018 10:00TJ Sokol Velké PopoviceSKC Zruč nad Sázavou RABBIT B10:8
811. 11. 2018 10:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTTC Brandýs nad Labem C10:6
809. 11. 2018 18:30TJ Neratovice BTJ Sokol Krchleby A5:10
811. 11. 2018 13:30TTC Bělá pod Bezdězem BTJ Sokol Kosmonosy10:4
811. 11. 2018 13:00TJ Sadská BST EUROMASTER Kolín C2:10
811. 11. 2018 10:00TTC Říčany ATJ Sokol Mnichovo Hradiště B10:2
924. 11. 2018 17:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště BTJ Sokol Velké Popovice10:8
924. 11. 2018 17:00ST EUROMASTER Kolín CTJ Sokol Libice nad Cidlinou10:0
924. 11. 2018 17:00TJ Sokol KosmonosyTJ Sadská B1:10
922. 11. 2018 18:30TJ Sokol Krchleby ATTC Říčany A2:10
924. 11. 2018 17:00TTC Brandýs nad Labem CTJ Neratovice B10:5
924. 11. 2018 17:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BTTC Bělá pod Bezdězem B9:9
1025. 11. 2018 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště BTJ Sokol Libice nad Cidlinou10:2
1025. 11. 2018 10:00ST EUROMASTER Kolín CTJ Sokol Velké Popovice10:3
1025. 11. 2018 10:00TJ Sokol KosmonosyTTC Říčany A6:10
1025. 11. 2018 10:00TJ Sokol Krchleby ATJ Sadská B6:10
1025. 11. 2018 10:00TTC Brandýs nad Labem CTTC Bělá pod Bezdězem B10:2
1025. 11. 2018 13:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BTJ Neratovice B10:1
1108. 12. 2018 17:00TJ Neratovice BTTC Bělá pod Bezdězem B10:5
1108. 12. 2018 13:30TJ Sadská BTTC Říčany A8:10
1108. 12. 2018 17:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště BST EUROMASTER Kolín C10:0
1108. 12. 2018 17:00TJ Sokol KosmonosyTJ Sokol Krchleby A6:10
1109. 12. 2018 11:00TTC Brandýs nad Labem CSKC Zruč nad Sázavou RABBIT B10:7
1108. 12. 2018 17:00TJ Sokol Velké PopoviceTJ Sokol Libice nad Cidlinou7:10
1212. 01. 2019 17:00TTC Bělá pod Bezdězem BTJ Neratovice B10:2
1212. 01. 2019 17:00TTC Říčany ATJ Sadská B10:5
1212. 01. 2019 17:00ST EUROMASTER Kolín CTJ Sokol Mnichovo Hradiště B10:4
1212. 01. 2019 17:00TJ Sokol Krchleby ATJ Sokol Kosmonosy10:5
1212. 01. 2019 17:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BTTC Brandýs nad Labem C0:10
1212. 01. 2019 18:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTJ Sokol Velké Popovice5:10
1326. 01. 2019 17:00TJ Sokol Velké PopoviceTJ Neratovice B3:10
1326. 01. 2019 17:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTTC Bělá pod Bezdězem B10:0
1326. 01. 2019 17:00TTC Brandýs nad Labem CTJ Sadská B6:10
1326. 01. 2019 17:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BTTC Říčany A5:10
1326. 01. 2019 17:00TJ Sokol KosmonosyTJ Sokol Mnichovo Hradiště B6:10
1322. 01. 2019 19:00TJ Sokol Krchleby AST EUROMASTER Kolín C9:9
1427. 01. 2019 10:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTJ Neratovice B10:0
1427. 01. 2019 10:00TJ Sokol Velké PopoviceTTC Bělá pod Bezdězem B2:10
16,42 nehl
1427. 01. 2019 13:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BTJ Sadská B10:7
1427. 01. 2019 10:00TTC Brandýs nad Labem CTTC Říčany A5:10
1427. 01. 2019 10:00
Herna S.Mnich. Hradiště B
TJ Sokol Krchleby ATJ Sokol Mnichovo Hradiště B10:4
1427. 01. 2019 10:00TJ Sokol KosmonosyST EUROMASTER Kolín C10:6
1509. 02. 2019 17:00TJ Sokol KosmonosyTJ Sokol Velké Popovice10:7
1509. 02. 2019 17:00TJ Sokol Krchleby ATJ Sokol Libice nad Cidlinou3:10
1509. 02. 2019 17:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště BTTC Brandýs nad Labem C10:6
1509. 02. 2019 17:00ST EUROMASTER Kolín CSKC Zruč nad Sázavou RABBIT B10:1
1509. 02. 2019 13:30TJ Sadská BTJ Neratovice B10:5
1509. 02. 2019 17:00TTC Říčany ATTC Bělá pod Bezdězem B10:0
1610. 02. 2019 10:00TJ Sokol Krchleby ATJ Sokol Velké Popovice10:2
1610. 02. 2019 10:00TJ Sokol KosmonosyTJ Sokol Libice nad Cidlinou9:9
1610. 02. 2019 13:00ST EUROMASTER Kolín CTTC Brandýs nad Labem C10:1
1610. 02. 2019 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště BSKC Zruč nad Sázavou RABBIT B10:0wo
1610. 02. 2019 10:00TTC Říčany ATJ Neratovice B10:1
1610. 02. 2019 13:00TJ Sadská BTTC Bělá pod Bezdězem B10:0
1720. 02. 2019 18:00TJ Sokol Velké PopoviceTJ Sadská B3:10
1723. 02. 2019 17:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTTC Říčany A10:4
1723. 02. 2019 17:00TJ Neratovice BTJ Sokol Mnichovo Hradiště B8:10
1723. 02. 2019 09:30TTC Bělá pod Bezdězem BST EUROMASTER Kolín C10:5
1723. 02. 2019 17:00TTC Brandýs nad Labem CTJ Sokol Kosmonosy10:1
1723. 02. 2019 17:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BTJ Sokol Krchleby A4:10
1824. 02. 2019 10:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTJ Sadská B4:10
1824. 02. 2019 10:00TJ Sokol Velké PopoviceTTC Říčany A9:9
1824. 02. 2019 13:30TTC Bělá pod Bezdězem BTJ Sokol Mnichovo Hradiště B10:5
1822. 02. 2019 19:00TJ Neratovice BST EUROMASTER Kolín C10:3
1824. 02. 2019 13:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BTJ Sokol Kosmonosy10:4
1824. 02. 2019 10:00TTC Brandýs nad Labem CTJ Sokol Krchleby A10:7
1909. 03. 2019 17:00TTC Brandýs nad Labem CTJ Sokol Velké Popovice3:10
1909. 03. 2019 17:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BTJ Sokol Libice nad Cidlinou2:10
1909. 03. 2019 17:00TJ Sokol KosmonosyTJ Neratovice B10:4
1909. 03. 2019 17:00TJ Sokol Krchleby ATTC Bělá pod Bezdězem B10:6
1909. 03. 2019 17:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště BTJ Sadská B8:10
1909. 03. 2019 17:00ST EUROMASTER Kolín CTTC Říčany A10:7
2010. 03. 2019 13:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BTJ Sokol Velké Popovice10:7
2010. 03. 2019 10:00TTC Brandýs nad Labem CTJ Sokol Libice nad Cidlinou10:5
2010. 03. 2019 10:00TJ Sokol Krchleby ATJ Neratovice B10:5
2010. 03. 2019 10:00TJ Sokol KosmonosyTTC Bělá pod Bezdězem B5:10
2010. 03. 2019 13:00ST EUROMASTER Kolín CTJ Sadská B10:4
2010. 03. 2019 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště BTTC Říčany A3:10
2123. 03. 2019 17:00TJ Sokol Velké PopoviceTJ Sokol Mnichovo Hradiště B10:6
2123. 03. 2019 17:00TJ Sokol Libice nad CidlinouST EUROMASTER Kolín C10:0
2123. 03. 2019 13:30TJ Sadská BTJ Sokol Kosmonosy10:5
2123. 03. 2019 17:00TTC Říčany ATJ Sokol Krchleby A10:5
2123. 03. 2019 17:00TJ Neratovice BTTC Brandýs nad Labem C10:6
2123. 03. 2019 18:00TTC Bělá pod Bezdězem BSKC Zruč nad Sázavou RABBIT B10:2
2224. 03. 2019 10:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTJ Sokol Mnichovo Hradiště B9:9
2224. 03. 2019 10:00TJ Sokol Velké PopoviceST EUROMASTER Kolín C10:2
2224. 03. 2019 10:00TTC Říčany ATJ Sokol Kosmonosy7:10
2224. 03. 2019 13:00TJ Sadská BTJ Sokol Krchleby A10:8
2224. 03. 2019 13:30TTC Bělá pod Bezdězem BTTC Brandýs nad Labem C3:10
2224. 03. 2019 10:00TJ Neratovice BSKC Zruč nad Sázavou RABBIT B3:10
1/130. 03. 2019 17:00TTC Říčany ATJ Sokol Libice nad Cidlinou10:0wo
1/130. 03. 2019 17:00TJ Sadská BST EUROMASTER Kolín C10:0wo
1/231. 03. 2019 10:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTTC Říčany A0:10wo
1/231. 03. 2019 10:00ST EUROMASTER Kolín CTJ Sadská B0:10wo
2/113. 04. 2019 17:00TTC Říčany ATJ Sadská B10:0wo
2/214. 04. 2019 10:00TJ Sadská BTTC Říčany A0:10wo
11/130. 03. 2019 17:00TTC Brandýs nad Labem CSKC Zruč nad Sázavou RABBIT B10:0wo
11/130. 03. 2019 17:00TJ Sokol Velké PopoviceTJ Neratovice B10:8
11/231. 03. 2019 10:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BTTC Brandýs nad Labem C0:10wo
11/231. 03. 2019 13:00TJ Neratovice BTJ Sokol Velké Popovice10:8
11/306. 04. 2019 17:00TJ Sokol Velké PopoviceTJ Neratovice B2:9
12/113. 04. 2019 17:00TJ Sokol Velké PopoviceSKC Zruč nad Sázavou RABBIT B8:10
12/214. 04. 2019 14:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BTJ Sokol Velké Popovice10:0wo

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy