Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
RS 1. třídy
122. 09. 2018 17:00TJ Sokol Mysločovice "A"Orel Zlín "D"11:7
121. 09. 2018 18:30SK Slopné "A"TJ Sokol Pohořelice10:8
122. 09. 2018 13:30TJ Sokol Kostelec "C"TJ Fryšták "B"11:7
122. 09. 2018 09:00TJ Jiskra Otrokovice "D"TJ Štítná "A"16:2
122. 09. 2018 17:00SKST Slušovice "B"Sport centrum Bylnice "B"12:6
122. 09. 2018 17:00Orel Zlín "C"SK Louky "A"10:8
205. 10. 2018 18:30Orel Zlín "D"SK Louky "A"13:5
206. 10. 2018 13:00Sport centrum Bylnice "B"Orel Zlín "C"8:10
229. 09. 2018 18:00TJ Štítná "A"SKST Slušovice "B"13:5
206. 10. 2018 13:30TJ Fryšták "B"TJ Jiskra Otrokovice "D"10:8
206. 10. 2018 18:30TJ Sokol PohořeliceTJ Sokol Kostelec "C"6:12
206. 10. 2018 17:00TJ Sokol Mysločovice "A"SK Slopné "A"11:7
311. 10. 2018 17:00SK Slopné "A"Orel Zlín "D"10:8
313. 10. 2018 13:30TJ Sokol Kostelec "C"TJ Sokol Mysločovice "A"10:8
313. 10. 2018 09:00TJ Jiskra Otrokovice "D"TJ Sokol Pohořelice6:12
313. 10. 2018 17:00SKST Slušovice "B"TJ Fryšták "B"15:3
312. 10. 2018 18:30Orel Zlín "C"TJ Štítná "A"7:11
314. 10. 2018 09:00SK Louky "A"Sport centrum Bylnice "B"12:6
419. 10. 2018 18:30Orel Zlín "D"Sport centrum Bylnice "B"11:7
420. 10. 2018 17:00TJ Štítná "A"SK Louky "A"14:4
420. 10. 2018 13:30TJ Fryšták "B"Orel Zlín "C"5:13
420. 10. 2018 16:00TJ Sokol PohořeliceSKST Slušovice "B"12:6
420. 10. 2018 17:00TJ Sokol Mysločovice "A"TJ Jiskra Otrokovice "D"14:4
418. 10. 2018 17:00SK Slopné "A"TJ Sokol Kostelec "C"8:10
503. 11. 2018 13:30TJ Sokol Kostelec "C"Orel Zlín "D"10:8
503. 11. 2018 09:00TJ Jiskra Otrokovice "D"SK Slopné "A"11:7
503. 11. 2018 17:00SKST Slušovice "B"TJ Sokol Mysločovice "A"4:14
503. 11. 2018 18:00Orel Zlín "C"TJ Sokol Pohořelice11:7
504. 11. 2018 09:00SK Louky "A"TJ Fryšták "B"9:9
503. 11. 2018 13:00Sport centrum Bylnice "B"TJ Štítná "A"5:13
609. 11. 2018 18:30Orel Zlín "D"TJ Štítná "A"7:11
610. 11. 2018 13:30TJ Fryšták "B"Sport centrum Bylnice "B"14:4
610. 11. 2018 18:30TJ Sokol PohořeliceSK Louky "A"12:6
610. 11. 2018 17:00TJ Sokol Mysločovice "A"Orel Zlín "C"13:5
609. 11. 2018 18:30SK Slopné "A"SKST Slušovice "B"12:6
610. 11. 2018 13:30TJ Sokol Kostelec "C"TJ Jiskra Otrokovice "D"12:6
717. 11. 2018 09:00TJ Jiskra Otrokovice "D"Orel Zlín "D"6:12
717. 11. 2018 17:00SKST Slušovice "B"TJ Sokol Kostelec "C"0:18
717. 11. 2018 17:00Orel Zlín "C"SK Slopné "A"14:4
717. 11. 2018 17:00
Mysločovice 56, 763 01, Herna stolního tenisu při hotelu Sport, přízemí
SK Louky "A"TJ Sokol Mysločovice "A"5:13
717. 11. 2018 17:00Sport centrum Bylnice "B"TJ Sokol Pohořelice8:10
717. 11. 2018 17:00TJ Štítná "A"TJ Fryšták "B"13:5
823. 11. 2018 18:30Orel Zlín "D"TJ Fryšták "B"15:3
824. 11. 2018 18:30TJ Sokol PohořeliceTJ Štítná "A"5:13
824. 11. 2018 17:00TJ Sokol Mysločovice "A"Sport centrum Bylnice "B"12:6
823. 11. 2018 18:30SK Slopné "A"SK Louky "A"10:8
824. 11. 2018 13:30TJ Sokol Kostelec "C"Orel Zlín "C"14:4
824. 11. 2018 09:00TJ Jiskra Otrokovice "D"SKST Slušovice "B"11:7
901. 12. 2018 17:00SKST Slušovice "B"Orel Zlín "D"12:6
901. 12. 2018 17:00Orel Zlín "C"TJ Jiskra Otrokovice "D"7:11
902. 12. 2018 09:00SK Louky "A"TJ Sokol Kostelec "C"6:12
901. 12. 2018 13:00Sport centrum Bylnice "B"SK Slopné "A"9:9
902. 12. 2018 09:30TJ Štítná "A"TJ Sokol Mysločovice "A"9:9
929. 11. 2018 17:00TJ Fryšták "B"TJ Sokol Pohořelice7:11
1007. 12. 2018 18:30Orel Zlín "D"TJ Sokol Pohořelice9:9
1008. 12. 2018 17:00TJ Sokol Mysločovice "A"TJ Fryšták "B"12:6
1007. 12. 2018 18:30SK Slopné "A"TJ Štítná "A"8:10
1008. 12. 2018 13:30TJ Sokol Kostelec "C"Sport centrum Bylnice "B"15:3
1008. 12. 2018 09:00TJ Jiskra Otrokovice "D"SK Louky "A"7:11
1008. 12. 2018 17:00SKST Slušovice "B"Orel Zlín "C"2:16
1123. 10. 2018 17:00Orel Zlín "C"Orel Zlín "D"10:8
1116. 12. 2018 09:00SK Louky "A"SKST Slušovice "B"6:12
1115. 12. 2018 13:00Sport centrum Bylnice "B"TJ Jiskra Otrokovice "D"9:9
1115. 12. 2018 17:00TJ Štítná "A"TJ Sokol Kostelec "C"7:11
1115. 12. 2018 13:30TJ Fryšták "B"SK Slopné "A"5:13
1115. 12. 2018 18:30TJ Sokol PohořeliceTJ Sokol Mysločovice "A"7:11
1211. 01. 2019 18:30Orel Zlín "D"TJ Sokol Mysločovice "A"7:11
1210. 01. 2019 18:30TJ Sokol PohořeliceSK Slopné "A"14:4
1212. 01. 2019 13:30TJ Fryšták "B"TJ Sokol Kostelec "C"11:7
1212. 01. 2019 17:00TJ Štítná "A"TJ Jiskra Otrokovice "D"11:7
1212. 01. 2019 13:00Sport centrum Bylnice "B"SKST Slušovice "B"8:10
1213. 01. 2019 09:00SK Louky "A"Orel Zlín "C"7:11
1323. 12. 2018 09:00SK Louky "A"Orel Zlín "D"9:9
1319. 01. 2019 17:00Orel Zlín "C"Sport centrum Bylnice "B"5:13
1319. 01. 2019 17:00SKST Slušovice "B"TJ Štítná "A"10:8
1319. 01. 2019 09:00TJ Jiskra Otrokovice "D"TJ Fryšták "B"7:11
1319. 01. 2019 13:30TJ Sokol Kostelec "C"TJ Sokol Pohořelice9:9
1318. 01. 2019 17:30SK Slopné "A"TJ Sokol Mysločovice "A"4:14
1425. 01. 2019 18:30Orel Zlín "D"SK Slopné "A"12:6
1426. 01. 2019 17:00TJ Sokol Mysločovice "A"TJ Sokol Kostelec "C"11:7
1426. 01. 2019 18:30TJ Sokol PohořeliceTJ Jiskra Otrokovice "D"11:7
1426. 01. 2019 13:30TJ Fryšták "B"SKST Slušovice "B"8:10
1426. 01. 2019 17:00TJ Štítná "A"Orel Zlín "C"15:3
1426. 01. 2019 13:00Sport centrum Bylnice "B"SK Louky "A"13:5
1502. 02. 2019 13:00Sport centrum Bylnice "B"Orel Zlín "D"11:7
1503. 02. 2019 09:00SK Louky "A"TJ Štítná "A"8:10
1501. 02. 2019 18:00Orel Zlín "C"TJ Fryšták "B"8:10
1502. 02. 2019 17:00SKST Slušovice "B"TJ Sokol Pohořelice8:10
1502. 02. 2019 09:00TJ Jiskra Otrokovice "D"TJ Sokol Mysločovice "A"6:12
1502. 02. 2019 13:30TJ Sokol Kostelec "C"SK Slopné "A"10:8
1608. 02. 2019 18:30Orel Zlín "D"TJ Sokol Kostelec "C"7:11
1608. 02. 2019 18:30SK Slopné "A"TJ Jiskra Otrokovice "D"9:9
1609. 02. 2019 17:00TJ Sokol Mysločovice "A"SKST Slušovice "B"14:4
1624. 01. 2019 18:00TJ Sokol PohořeliceOrel Zlín "C"8:10
1609. 02. 2019 13:30TJ Fryšták "B"SK Louky "A"11:7
1609. 02. 2019 17:00TJ Štítná "A"Sport centrum Bylnice "B"8:10
1716. 02. 2019 17:00TJ Štítná "A"Orel Zlín "D"13:5
1716. 02. 2019 13:00Sport centrum Bylnice "B"TJ Fryšták "B"7:11
1717. 02. 2019 09:00SK Louky "A"TJ Sokol Pohořelice8:10
1715. 02. 2019 18:30Orel Zlín "C"TJ Sokol Mysločovice "A"8:10
1716. 02. 2019 17:00SKST Slušovice "B"SK Slopné "A"12:6
1716. 02. 2019 09:00TJ Jiskra Otrokovice "D"TJ Sokol Kostelec "C"6:12
1808. 03. 2019 18:30Orel Zlín "D"TJ Jiskra Otrokovice "D"10:8
1809. 03. 2019 13:30TJ Sokol Kostelec "C"SKST Slušovice "B"15:3
1808. 03. 2019 18:30SK Slopné "A"Orel Zlín "C"7:11
1809. 03. 2019 16:00TJ Sokol Mysločovice "A"SK Louky "A"12:6
1809. 03. 2019 18:30TJ Sokol PohořeliceSport centrum Bylnice "B"15:3
1809. 03. 2019 13:30TJ Fryšták "B"TJ Štítná "A"10:8
1916. 03. 2019 13:30TJ Fryšták "B"Orel Zlín "D"11:7
1916. 03. 2019 17:00TJ Štítná "A"TJ Sokol Pohořelice9:9
1916. 03. 2019 13:00Sport centrum Bylnice "B"TJ Sokol Mysločovice "A"8:10
1912. 03. 2019 17:30SK Louky "A"SK Slopné "A"12:6
1916. 03. 2019 17:00Orel Zlín "C"TJ Sokol Kostelec "C"10:8
1916. 03. 2019 17:00SKST Slušovice "B"TJ Jiskra Otrokovice "D"7:11
2022. 03. 2019 18:30Orel Zlín "D"SKST Slušovice "B"14:4
2023. 03. 2019 09:00TJ Jiskra Otrokovice "D"Orel Zlín "C"12:6
2023. 03. 2019 13:30TJ Sokol Kostelec "C"SK Louky "A"12:6
2022. 03. 2019 18:30SK Slopné "A"Sport centrum Bylnice "B"10:8
2023. 03. 2019 17:00TJ Sokol Mysločovice "A"TJ Štítná "A"13:5
2023. 03. 2019 18:30TJ Sokol PohořeliceTJ Fryšták "B"9:9
2130. 03. 2019 18:30TJ Sokol PohořeliceOrel Zlín "D"9:9
2130. 03. 2019 17:00TJ Fryšták "B"TJ Sokol Mysločovice "A"8:10
2126. 03. 2019 17:30TJ Štítná "A"SK Slopné "A"8:10
2130. 03. 2019 13:00Sport centrum Bylnice "B"TJ Sokol Kostelec "C"7:11
2131. 03. 2019 09:00SK Louky "A"TJ Jiskra Otrokovice "D"9:9
2130. 03. 2019 17:00Orel Zlín "C"SKST Slušovice "B"11:7
2230. 10. 2018 17:00Orel Zlín "D"Orel Zlín "C"12:6
2204. 04. 2019 18:00SKST Slušovice "B"SK Louky "A"10:8
2206. 04. 2019 09:00TJ Jiskra Otrokovice "D"Sport centrum Bylnice "B"13:5
2206. 04. 2019 13:30TJ Sokol Kostelec "C"TJ Štítná "A"17:1
2205. 04. 2019 18:30SK Slopné "A"TJ Fryšták "B"5:13
2206. 04. 2019 18:30TJ Sokol Mysločovice "A"TJ Sokol Pohořelice5:13

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS