Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální soutěž 4. třídy
130. 09. 2018 10:00TJ Březovice CTJ Slavoj Čistá C7:11
130. 09. 2018 10:00TJ Sokol Březno BTJ Sokol Kněžmost1:17
130. 09. 2018 10:00TJ Sokol Chotětov BST Dolní Bousov C6:12
130. 09. 2018 10:00SK Dolní Stakory DTTC HESO Nepřevázka14:4
130. 09. 2018 10:00TJ Sokol Kosmonosy DTJ Plazy C11:7
130. 09. 2018 10:00TJ ChudířTJ Sokol Otradovice D11:7
207. 10. 2018 10:00TJ Plazy CTJ Chudíř15:3
207. 10. 2018 10:00TTC HESO NepřevázkaTJ Sokol Kosmonosy D4:14
207. 10. 2018 10:00ST Dolní Bousov CSK Dolní Stakory D8:10
207. 10. 2018 10:00TJ Sokol KněžmostTJ Sokol Chotětov B15:3
207. 10. 2018 10:00TJ Slavoj Čistá CTJ Sokol Březno B18:0
207. 10. 2018 10:00TJ Sokol Podlázky DTJ Březovice C12:6
314. 10. 2018 10:00TJ Sokol Březno BTJ Sokol Podlázky D4:14
314. 10. 2018 10:00TJ Sokol Chotětov BTJ Slavoj Čistá C4:14
314. 10. 2018 10:00SK Dolní Stakory DTJ Sokol Kněžmost9:9
314. 10. 2018 10:00TJ Sokol Kosmonosy DST Dolní Bousov C13:5
314. 10. 2018 10:00TJ ChudířTTC HESO Nepřevázka10:8
314. 10. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice DTJ Plazy C1:17
421. 10. 2018 10:00TTC HESO NepřevázkaTJ Sokol Otradovice D9:9
421. 10. 2018 10:00ST Dolní Bousov CTJ Chudíř10:8
421. 10. 2018 10:00TJ Sokol KněžmostTJ Sokol Kosmonosy D10:8
421. 10. 2018 10:00TJ Slavoj Čistá CSK Dolní Stakory D10:8
421. 10. 2018 10:00TJ Sokol Podlázky DTJ Sokol Chotětov B11:7
421. 10. 2018 10:00TJ Březovice CTJ Sokol Březno B12:6
528. 10. 2018 10:00TJ Sokol Chotětov BTJ Březovice C12:6
528. 10. 2018 10:00SK Dolní Stakory DTJ Sokol Podlázky D11:7
528. 10. 2018 10:00TJ Sokol Kosmonosy DTJ Slavoj Čistá C9:9
528. 10. 2018 10:00TJ ChudířTJ Sokol Kněžmost9:9
528. 10. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice DST Dolní Bousov C4:14
528. 10. 2018 10:00TJ Plazy CTTC HESO Nepřevázka15:3
604. 11. 2018 10:00ST Dolní Bousov CTJ Plazy C7:11
604. 11. 2018 10:00TJ Sokol KněžmostTJ Sokol Otradovice D12:6
604. 11. 2018 10:00TJ Slavoj Čistá CTJ Chudíř10:8
604. 11. 2018 10:00TJ Sokol Podlázky DTJ Sokol Kosmonosy D3:15
604. 11. 2018 10:00TJ Březovice CSK Dolní Stakory D5:13
604. 11. 2018 10:00TJ Sokol Březno BTJ Sokol Chotětov B5:13
711. 11. 2018 10:00SK Dolní Stakory DTJ Sokol Březno B18:0
711. 11. 2018 10:00TJ Sokol Kosmonosy DTJ Březovice C14:4
711. 11. 2018 10:00TJ ChudířTJ Sokol Podlázky D11:7
711. 11. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice DTJ Slavoj Čistá C4:14
711. 11. 2018 10:00TJ Plazy CTJ Sokol Kněžmost9:9
711. 11. 2018 10:00TTC HESO NepřevázkaST Dolní Bousov C10:8
818. 11. 2018 10:00TJ Sokol KněžmostTTC HESO Nepřevázka14:4
818. 11. 2018 10:00TJ Slavoj Čistá CTJ Plazy C9:9
818. 11. 2018 10:00TJ Sokol Podlázky DTJ Sokol Otradovice D12:6
818. 11. 2018 10:00TJ Březovice CTJ Chudíř8:10
818. 11. 2018 10:00TJ Sokol Březno BTJ Sokol Kosmonosy D0:18
818. 11. 2018 10:00TJ Sokol Chotětov BSK Dolní Stakory D2:16
925. 11. 2018 10:00TJ Sokol Kosmonosy DTJ Sokol Chotětov B14:4
925. 11. 2018 10:00TJ ChudířTJ Sokol Březno B18:0
925. 11. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice DTJ Březovice C8:10
925. 11. 2018 10:00TJ Plazy CTJ Sokol Podlázky D17:1
925. 11. 2018 10:00TTC HESO NepřevázkaTJ Slavoj Čistá C3:15
925. 11. 2018 10:00ST Dolní Bousov CTJ Sokol Kněžmost6:12
1002. 12. 2018 10:00TJ Slavoj Čistá CST Dolní Bousov C17:1
1002. 12. 2018 10:00TJ Sokol Podlázky DTTC HESO Nepřevázka6:12
1002. 12. 2018 10:00TJ Březovice CTJ Plazy C3:15
1002. 12. 2018 10:00TJ Sokol Březno BTJ Sokol Otradovice D4:14
1002. 12. 2018 10:00TJ Sokol Chotětov BTJ Chudíř10:8
1002. 12. 2018 10:00SK Dolní Stakory DTJ Sokol Kosmonosy D7:11
1109. 12. 2018 10:00TJ ChudířSK Dolní Stakory D5:13
1109. 12. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice DTJ Sokol Chotětov B13:5
1109. 12. 2018 10:00TJ Plazy CTJ Sokol Březno B16:2
1109. 12. 2018 10:00TTC HESO NepřevázkaTJ Březovice C12:6
1109. 12. 2018 10:00ST Dolní Bousov CTJ Sokol Podlázky D18:0
1109. 12. 2018 10:00TJ Sokol KněžmostTJ Slavoj Čistá C3:15
1216. 12. 2018 10:00TJ Sokol Podlázky DTJ Sokol Kněžmost5:13
1216. 12. 2018 10:00TJ Březovice CST Dolní Bousov C9:9
1220. 02. 2019 17:00TJ Sokol Březno BTTC HESO Nepřevázka4:14
1216. 12. 2018 10:00TJ Sokol Chotětov BTJ Plazy C3:15
1216. 12. 2018 10:00SK Dolní Stakory DTJ Sokol Otradovice D13:5
1216. 12. 2018 10:00TJ Sokol Kosmonosy DTJ Chudíř13:5
1323. 12. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice DTJ Sokol Kosmonosy D4:14
1323. 12. 2018 10:00TJ Plazy CSK Dolní Stakory D15:3
1323. 12. 2018 10:00TTC HESO NepřevázkaTJ Sokol Chotětov B11:7
1323. 12. 2018 10:00ST Dolní Bousov CTJ Sokol Březno B18:0
1323. 12. 2018 10:00TJ Sokol KněžmostTJ Březovice C18:0
1323. 12. 2018 10:00TJ Slavoj Čistá CTJ Sokol Podlázky D14:4
1413. 01. 2019 10:00TJ Slavoj Čistá CTJ Březovice C14:4
1413. 01. 2019 10:00TJ Sokol KněžmostTJ Sokol Březno B12:6
1413. 01. 2019 10:00ST Dolní Bousov CTJ Sokol Chotětov B9:9
1413. 01. 2019 10:00TTC HESO NepřevázkaSK Dolní Stakory D2:16
1413. 01. 2019 10:00TJ Plazy CTJ Sokol Kosmonosy D8:10
1413. 01. 2019 10:00TJ Sokol Otradovice DTJ Chudíř13:5
1520. 01. 2019 10:00TJ ChudířTJ Plazy C7:11
1520. 01. 2019 10:00TJ Sokol Kosmonosy DTTC HESO Nepřevázka15:3
1520. 01. 2019 10:00SK Dolní Stakory DST Dolní Bousov C14:4
1520. 01. 2019 10:00TJ Sokol Chotětov BTJ Sokol Kněžmost3:15
1520. 01. 2019 10:00TJ Sokol Březno BTJ Slavoj Čistá C4:14
1520. 01. 2019 10:00TJ Březovice CTJ Sokol Podlázky D5:13
1627. 01. 2019 10:00TJ Sokol Podlázky DTJ Sokol Březno B16:2
1627. 01. 2019 10:00TJ Slavoj Čistá CTJ Sokol Chotětov B13:5
1627. 01. 2019 10:00TJ Sokol KněžmostSK Dolní Stakory D3:15
1627. 01. 2019 10:00ST Dolní Bousov CTJ Sokol Kosmonosy D0:18
1627. 01. 2019 10:00TTC HESO NepřevázkaTJ Chudíř9:9
1627. 01. 2019 10:00TJ Plazy CTJ Sokol Otradovice D10:8
1703. 02. 2019 10:00TJ Sokol Otradovice DTTC HESO Nepřevázka10:8
1703. 02. 2019 10:00TJ ChudířST Dolní Bousov C9:9
1703. 02. 2019 10:00TJ Sokol Kosmonosy DTJ Sokol Kněžmost16:2
1703. 02. 2019 10:00SK Dolní Stakory DTJ Slavoj Čistá C9:9
1703. 02. 2019 10:00TJ Sokol Chotětov BTJ Sokol Podlázky D4:14
1703. 02. 2019 10:00TJ Sokol Březno BTJ Březovice C5:13
1810. 02. 2019 10:00TJ Březovice CTJ Sokol Chotětov B10:8
1810. 02. 2019 10:00TJ Sokol Podlázky DSK Dolní Stakory D6:12
1810. 02. 2019 10:00TJ Slavoj Čistá CTJ Sokol Kosmonosy D3:15
1810. 02. 2019 10:00TJ Sokol KněžmostTJ Chudíř11:7
1810. 02. 2019 10:00ST Dolní Bousov CTJ Sokol Otradovice D12:6
1810. 02. 2019 10:00TTC HESO NepřevázkaTJ Plazy C6:12
1917. 02. 2019 10:00TJ Plazy CST Dolní Bousov C15:3
1917. 02. 2019 10:00TJ Sokol Otradovice DTJ Sokol Kněžmost8:10
1917. 02. 2019 10:00TJ ChudířTJ Slavoj Čistá C7:11
1917. 02. 2019 10:00TJ Sokol Kosmonosy DTJ Sokol Podlázky D16:2
1917. 02. 2019 10:00SK Dolní Stakory DTJ Březovice C12:6
1917. 02. 2019 10:00TJ Sokol Chotětov BTJ Sokol Březno B13:5
2024. 02. 2019 10:00TJ Sokol Březno BSK Dolní Stakory D2:16
2024. 02. 2019 10:00TJ Březovice CTJ Sokol Kosmonosy D1:17
2024. 02. 2019 10:00TJ Sokol Podlázky DTJ Chudíř6:12
2024. 02. 2019 10:00TJ Slavoj Čistá CTJ Sokol Otradovice D12:6
2024. 02. 2019 10:00TJ Sokol KněžmostTJ Plazy C4:14
2024. 02. 2019 10:00ST Dolní Bousov CTTC HESO Nepřevázka8:10
2103. 03. 2019 10:00TTC HESO NepřevázkaTJ Sokol Kněžmost9:9
2103. 03. 2019 10:00TJ Plazy CTJ Slavoj Čistá C14:4
2103. 03. 2019 10:00TJ Sokol Otradovice DTJ Sokol Podlázky D6:12
2103. 03. 2019 10:00TJ ChudířTJ Březovice C14:4
2103. 03. 2019 10:00TJ Sokol Kosmonosy DTJ Sokol Březno B16:2
2103. 03. 2019 10:00SK Dolní Stakory DTJ Sokol Chotětov B11:7
2210. 03. 2019 10:00TJ Sokol Chotětov BTJ Sokol Kosmonosy D5:13
2210. 03. 2019 10:00TJ Sokol Březno BTJ Chudíř6:12
2210. 03. 2019 10:00TJ Březovice CTJ Sokol Otradovice D8:10
2210. 03. 2019 10:00TJ Sokol Podlázky DTJ Plazy C5:13
2210. 03. 2019 10:00TJ Slavoj Čistá CTTC HESO Nepřevázka14:4
2210. 03. 2019 10:00TJ Sokol KněžmostST Dolní Bousov C11:7
2324. 03. 2019 10:00ST Dolní Bousov CTJ Slavoj Čistá C7:11
2324. 03. 2019 10:00TTC HESO NepřevázkaTJ Sokol Podlázky D11:7
2324. 03. 2019 10:00TJ Plazy CTJ Březovice C14:4
2324. 03. 2019 10:00TJ Sokol Otradovice DTJ Sokol Březno B16:2
2324. 03. 2019 10:00TJ ChudířTJ Sokol Chotětov B15:3
2324. 03. 2019 10:00TJ Sokol Kosmonosy DSK Dolní Stakory D12:6
2431. 03. 2019 10:00SK Dolní Stakory DTJ Chudíř10:8
2431. 03. 2019 10:00TJ Sokol Chotětov BTJ Sokol Otradovice D2:16
2431. 03. 2019 10:00TJ Sokol Březno BTJ Plazy C4:14
2431. 03. 2019 10:00TJ Březovice CTTC HESO Nepřevázka7:11
2431. 03. 2019 10:00TJ Sokol Podlázky DST Dolní Bousov C9:9
2431. 03. 2019 10:00TJ Slavoj Čistá CTJ Sokol Kněžmost9:9
2507. 04. 2019 10:00TJ Sokol KněžmostTJ Sokol Podlázky D13:5
2507. 04. 2019 10:00ST Dolní Bousov CTJ Březovice C11:7
2507. 04. 2019 10:00TTC HESO NepřevázkaTJ Sokol Březno B11:7
2507. 04. 2019 10:00TJ Plazy CTJ Sokol Chotětov B13:5
2507. 04. 2019 10:00TJ Sokol Otradovice DSK Dolní Stakory D6:12
2507. 04. 2019 10:00TJ ChudířTJ Sokol Kosmonosy D6:12
2617. 03. 2019 10:00TJ Sokol Kosmonosy DTJ Sokol Otradovice D14:4
2617. 03. 2019 10:00SK Dolní Stakory DTJ Plazy C2:16
2617. 03. 2019 10:00TJ Sokol Chotětov BTTC HESO Nepřevázka7:11
2617. 03. 2019 10:00TJ Sokol Březno BST Dolní Bousov C3:15
2617. 03. 2019 10:00TJ Březovice CTJ Sokol Kněžmost10:8
2617. 03. 2019 10:00TJ Sokol Podlázky DTJ Slavoj Čistá C2:16

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy