Výsledky
Okresní přebor 3
104. 10. 2018 18:00Krusičany BSokol Divišov B7:11
105. 10. 2018 18:30SDH Petroupim CSDH Olbramovice B0:18
104. 10. 2018 18:00Sokol Netvořice BSokol Heřmaničky15:3
105. 10. 2018 18:00TATRAN Kamenný Přívoz ATJ Úročnice4:14
105. 10. 2018 18:30Sokol Neveklov BSokol Ostředek B3:15
212. 10. 2018 18:30Sokol Divišov BSokol Ostředek B1:17
212. 10. 2018 18:00TJ ÚročniceSokol Neveklov B8:10
212. 10. 2018 18:00Sokol HeřmaničkyTATRAN Kamenný Přívoz A11:7
212. 10. 2018 18:30SDH Olbramovice BSokol Netvořice B11:7
212. 10. 2018 18:00SHD Smilkov ASDH Petroupim C12:6
319. 10. 2018 18:30SDH Petroupim CKrusičany B7:11
318. 10. 2018 18:00Sokol Netvořice BSHD Smilkov A13:5
319. 10. 2018 18:00TATRAN Kamenný Přívoz ASDH Olbramovice B7:11
319. 10. 2018 18:30Sokol Neveklov BSokol Heřmaničky13:5
324. 10. 2018 19:00Sokol Ostředek BTJ Úročnice13:5
426. 10. 2018 18:30Sokol Divišov BTJ Úročnice15:3
426. 10. 2018 18:00Sokol HeřmaničkySokol Ostředek B5:13
426. 10. 2018 18:30SDH Olbramovice BSokol Neveklov B16:2
426. 10. 2018 18:00SHD Smilkov ATATRAN Kamenný Přívoz A10:8
425. 10. 2018 18:00Krusičany BSokol Netvořice B1:17
502. 11. 2018 18:30SDH Petroupim CSokol Divišov B4:14
502. 11. 2018 18:00
Tělocvična u OÚ Kamenný Přívoz
TATRAN Kamenný Přívoz AKrusičany B13:5
502. 11. 2018 18:30Sokol Neveklov BSHD Smilkov A10:8
502. 11. 2018 18:30Sokol Ostředek BSDH Olbramovice B12:6
502. 11. 2018 18:00TJ ÚročniceSokol Heřmaničky9:9
609. 11. 2018 18:30Sokol Divišov BSokol Heřmaničky15:3
609. 11. 2018 18:30SDH Olbramovice BTJ Úročnice17:1
609. 11. 2018 18:00SHD Smilkov ASokol Ostředek B3:15
608. 11. 2018 18:00Krusičany BSokol Neveklov B9:9
614. 11. 2018 18:30SDH Petroupim CSokol Netvořice B1:17
722. 11. 2018 18:00Sokol Netvořice BSokol Divišov B11:7
723. 11. 2018 18:00
Tělocvična u OÚ Kamenný Přívoz
TATRAN Kamenný Přívoz ASDH Petroupim C12:6
723. 11. 2018 18:30Sokol Ostředek BKrusičany B13:5
723. 11. 2018 18:00TJ ÚročniceSHD Smilkov A13:5
723. 11. 2018 18:00Sokol HeřmaničkySDH Olbramovice B9:9
830. 11. 2018 18:30Sokol Divišov BSDH Olbramovice B3:15
830. 11. 2018 18:00SHD Smilkov ASokol Heřmaničky8:10
829. 11. 2018 18:00Krusičany BTJ Úročnice7:11
830. 11. 2018 18:30SDH Petroupim CSokol Neveklov B4:14
829. 11. 2018 18:00Sokol Netvořice BTATRAN Kamenný Přívoz A9:9
907. 12. 2018 18:00
Tělocvična u OÚ Kamenný Přívoz
TATRAN Kamenný Přívoz ASokol Divišov B6:12
907. 12. 2018 18:30Sokol Neveklov BSokol Netvořice B4:14
907. 12. 2018 18:30Sokol Ostředek BSDH Petroupim C17:1
907. 12. 2018 18:00Sokol HeřmaničkyKrusičany B10:8
919. 12. 2018 18:30SDH Olbramovice BSHD Smilkov A13:5
1014. 12. 2018 18:30Sokol Divišov BSHD Smilkov A14:4
1013. 12. 2018 18:00Krusičany BSDH Olbramovice B1:17
1014. 12. 2018 18:30SDH Petroupim CTJ Úročnice6:12
1013. 12. 2018 18:00Sokol Netvořice BSokol Ostředek B6:12
1019. 12. 2018 18:00
Tělocvična u OÚ Kamenný Přívoz
TATRAN Kamenný Přívoz ASokol Neveklov B10:8
1121. 12. 2018 18:30Sokol Neveklov BSokol Divišov B12:6
1118. 12. 2018 18:00Sokol Ostředek BTATRAN Kamenný Přívoz A17:1
1121. 12. 2018 18:00TJ ÚročniceSokol Netvořice B8:10
1121. 12. 2018 18:00Sokol HeřmaničkySDH Petroupim C11:7
1121. 12. 2018 18:00SHD Smilkov AKrusičany B9:9
1204. 01. 2019 18:30Sokol Divišov BKrusičany B14:4
1204. 01. 2019 18:30SDH Olbramovice BSDH Petroupim C17:1
1204. 01. 2019 18:00Sokol HeřmaničkySokol Netvořice B5:13
1209. 01. 2019 18:00TJ ÚročniceTATRAN Kamenný Přívoz A10:8
1209. 01. 2019 18:30Sokol Ostředek BSokol Neveklov B14:4
1312. 01. 2019 15:00Sokol Ostředek BSokol Divišov B18:0
1311. 01. 2019 18:30Sokol Neveklov BTJ Úročnice7:11
1311. 01. 2019 18:00
Tělocvična u OÚ Kamenný Přívoz
TATRAN Kamenný Přívoz ASokol Heřmaničky12:6
1310. 01. 2019 18:00Sokol Netvořice BSDH Olbramovice B7:11
1311. 01. 2019 18:30SDH Petroupim CSHD Smilkov A5:13
1417. 01. 2019 18:00Krusičany BSDH Petroupim C14:4
1418. 01. 2019 18:00SHD Smilkov ASokol Netvořice B10:8
1418. 01. 2019 18:30SDH Olbramovice BTATRAN Kamenný Přívoz A13:5
1418. 01. 2019 18:00Sokol HeřmaničkySokol Neveklov B7:11
1418. 01. 2019 18:00TJ ÚročniceSokol Ostředek B3:15
1525. 01. 2019 18:00TJ ÚročniceSokol Divišov B9:9
1525. 01. 2019 18:30Sokol Ostředek BSokol Heřmaničky15:3
1525. 01. 2019 18:30Sokol Neveklov BSDH Olbramovice B7:11
1525. 01. 2019 18:00
Tělocvična u OÚ Kamenný Přívoz
TATRAN Kamenný Přívoz ASHD Smilkov A13:5
1524. 01. 2019 18:00Sokol Netvořice BKrusičany B12:6
1601. 02. 2019 18:30Sokol Divišov BSDH Petroupim C13:5
1614. 02. 2019 18:00Krusičany BTATRAN Kamenný Přívoz A4:14
1601. 02. 2019 18:00SHD Smilkov ASokol Neveklov B9:9
1628. 01. 2019 18:30SDH Olbramovice BSokol Ostředek B8:10
1601. 02. 2019 18:00Sokol HeřmaničkyTJ Úročnice9:9
1708. 02. 2019 18:00Sokol HeřmaničkySokol Divišov B10:8
1711. 02. 2019 18:30TJ ÚročniceSDH Olbramovice B7:11
1708. 02. 2019 18:30Sokol Ostředek BSHD Smilkov A16:2
1708. 02. 2019 18:30Sokol Neveklov BKrusičany B12:6
1707. 02. 2019 18:00Sokol Netvořice BSDH Petroupim C15:3
1822. 02. 2019 18:30Sokol Divišov BSokol Netvořice B10:8
1822. 02. 2019 18:30SDH Petroupim CTATRAN Kamenný Přívoz A4:14
1821. 02. 2019 18:00Krusičany BSokol Ostředek B1:17
1822. 02. 2019 18:00SHD Smilkov ATJ Úročnice8:10
1822. 02. 2019 18:30SDH Olbramovice BSokol Heřmaničky14:4
1901. 03. 2019 18:30SDH Olbramovice BSokol Divišov B16:2
1901. 03. 2019 18:00Sokol HeřmaničkySHD Smilkov A10:8
1901. 03. 2019 18:00TJ ÚročniceKrusičany B8:10
1901. 03. 2019 18:30Sokol Neveklov BSDH Petroupim C11:7
1901. 03. 2019 18:00
Tělocvična u OÚ Kamenný Přívoz
TATRAN Kamenný Přívoz ASokol Netvořice B11:7
2008. 03. 2019 18:30Sokol Divišov BTATRAN Kamenný Přívoz A13:5
2007. 03. 2019 18:00Sokol Netvořice BSokol Neveklov B10:8
2008. 03. 2019 18:30SDH Petroupim CSokol Ostředek B1:17
2007. 03. 2019 18:00Krusičany BSokol Heřmaničky12:6
2008. 03. 2019 18:00SHD Smilkov ASDH Olbramovice B5:13
2115. 03. 2019 18:00SHD Smilkov ASokol Divišov B7:11
2115. 03. 2019 18:30SDH Olbramovice BKrusičany B8:10
2115. 03. 2019 18:00TJ ÚročniceSDH Petroupim C13:5
2113. 03. 2019 18:30Sokol Ostředek BSokol Netvořice B13:5
2115. 03. 2019 18:30Sokol Neveklov BTATRAN Kamenný Přívoz A11:7
2222. 03. 2019 18:30Sokol Divišov BSokol Neveklov B11:7
2222. 03. 2019 18:00
Tělocvična u OÚ Kamenný Přívoz
TATRAN Kamenný Přívoz ASokol Ostředek B3:15
2221. 03. 2019 18:00Sokol Netvořice BTJ Úročnice8:10
2222. 03. 2019 18:30SDH Petroupim CSokol Heřmaničky8:10
2228. 03. 2019 18:00Krusičany BSHD Smilkov A9:9

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy