Výsledky
Krajská soutěž 1.třídy A
128. 09. 2019 17:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ATJ TATRAN SEDLČANY B 
128. 09. 2019 13:30TJ Sokol Hudlice BTTC Kladno B 
128. 09. 2019 10:00TJ Sokol Příbram AST Benešov A 
128. 09. 2019 17:00KST Rakovník CKK Rakovník 
128. 09. 2019 17:00TJ SLAVOJ Obecnice ASTC Slaný A 
128. 09. 2019 17:00TJ Sokol Nižbor ATJ Sokol Rudná A 
212. 10. 2019 17:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ATJ Sokol Nižbor A
212. 10. 2019 18:00TJ TATRAN SEDLČANY BTJ Sokol Rudná A
212. 10. 2019 13:30TJ Sokol Hudlice BTJ SLAVOJ Obecnice A
212. 10. 2019 17:00TTC Kladno BSTC Slaný A
212. 10. 2019 17:00TJ Sokol Příbram AKST Rakovník C
212. 10. 2019 17:00ST Benešov AKK Rakovník
313. 10. 2019 10:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ATJ Sokol Rudná A
313. 10. 2019 10:00TJ TATRAN SEDLČANY BTJ Sokol Nižbor A
313. 10. 2019 13:00TJ Sokol Hudlice BSTC Slaný A
313. 10. 2019 10:00TTC Kladno BTJ SLAVOJ Obecnice A
313. 10. 2019 10:00TJ Sokol Příbram AKK Rakovník
313. 10. 2019 10:00ST Benešov AKST Rakovník C
426. 10. 2019 17:00TJ Sokol Nižbor AKST Rakovník C
426. 10. 2019 17:00TJ Sokol Rudná AKK Rakovník
426. 10. 2019 17:00TJ SLAVOJ Obecnice ATJ Sokol Příbram A
426. 10. 2019 17:00STC Slaný AST Benešov A
426. 10. 2019 17:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ATJ Sokol Hudlice B
426. 10. 2019 18:00TJ TATRAN SEDLČANY BTTC Kladno B
527. 10. 2019 10:00TJ Sokol Nižbor AKK Rakovník
527. 10. 2019 10:00TJ Sokol Rudná AKST Rakovník C
527. 10. 2019 10:00TJ SLAVOJ Obecnice AST Benešov A
527. 10. 2019 10:00STC Slaný ATJ Sokol Příbram A
527. 10. 2019 10:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ATTC Kladno B
527. 10. 2019 10:00TJ TATRAN SEDLČANY BTJ Sokol Hudlice B
609. 11. 2019 13:30TJ Sokol Hudlice BTJ Sokol Nižbor A
609. 11. 2019 17:00TTC Kladno BTJ Sokol Rudná A
609. 11. 2019 17:00TJ Sokol Příbram ATJ Sokol Mníšek pod Brdy A
609. 11. 2019 17:00ST Benešov ATJ TATRAN SEDLČANY B
609. 11. 2019 17:00KST Rakovník CTJ SLAVOJ Obecnice A
609. 11. 2019 13:30KK RakovníkSTC Slaný A
710. 11. 2019 13:00TJ Sokol Hudlice BTJ Sokol Rudná A
710. 11. 2019 10:00TTC Kladno BTJ Sokol Nižbor A
710. 11. 2019 10:00TJ Sokol Příbram ATJ TATRAN SEDLČANY B
710. 11. 2019 10:00ST Benešov ATJ Sokol Mníšek pod Brdy A
710. 11. 2019 10:00KST Rakovník CSTC Slaný A
710. 11. 2019 13:00KK RakovníkTJ SLAVOJ Obecnice A
823. 11. 2019 17:00TJ Sokol Nižbor ATJ SLAVOJ Obecnice A
823. 11. 2019 17:00TJ Sokol Rudná ASTC Slaný A
823. 11. 2019 17:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy AKST Rakovník C
823. 11. 2019 18:00TJ TATRAN SEDLČANY BKK Rakovník
823. 11. 2019 13:30TJ Sokol Hudlice BTJ Sokol Příbram A
823. 11. 2019 17:00TTC Kladno BST Benešov A
924. 11. 2019 10:00TJ Sokol Nižbor ASTC Slaný A
924. 11. 2019 10:00TJ Sokol Rudná ATJ SLAVOJ Obecnice A
924. 11. 2019 10:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy AKK Rakovník
924. 11. 2019 10:00TJ TATRAN SEDLČANY BKST Rakovník C
924. 11. 2019 13:00TJ Sokol Hudlice BST Benešov A
924. 11. 2019 10:00TTC Kladno BTJ Sokol Příbram A
1007. 12. 2019 17:00TJ Sokol Příbram ATJ Sokol Nižbor A
1007. 12. 2019 17:00ST Benešov ATJ Sokol Rudná A
1007. 12. 2019 17:00KST Rakovník CTJ Sokol Hudlice B
1007. 12. 2019 13:30KK RakovníkTTC Kladno B
1007. 12. 2019 17:00TJ SLAVOJ Obecnice ATJ Sokol Mníšek pod Brdy A
1007. 12. 2019 17:00STC Slaný ATJ TATRAN SEDLČANY B
1108. 12. 2019 10:00TJ Sokol Příbram ATJ Sokol Rudná A
1108. 12. 2019 10:00ST Benešov ATJ Sokol Nižbor A
1108. 12. 2019 10:00KST Rakovník CTTC Kladno B
1108. 12. 2019 13:00KK RakovníkTJ Sokol Hudlice B
1108. 12. 2019 10:00TJ SLAVOJ Obecnice ATJ TATRAN SEDLČANY B
1108. 12. 2019 10:00STC Slaný ATJ Sokol Mníšek pod Brdy A
1211. 01. 2020 18:00TJ TATRAN SEDLČANY BTJ Sokol Mníšek pod Brdy A
1211. 01. 2020 17:00TTC Kladno BTJ Sokol Hudlice B
1211. 01. 2020 17:00ST Benešov ATJ Sokol Příbram A
1211. 01. 2020 13:30KK RakovníkKST Rakovník C
1211. 01. 2020 17:00STC Slaný ATJ SLAVOJ Obecnice A
1211. 01. 2020 17:00TJ Sokol Rudná ATJ Sokol Nižbor A
1325. 01. 2020 17:00TJ Sokol Nižbor ATJ Sokol Mníšek pod Brdy A
1325. 01. 2020 17:00TJ Sokol Rudná ATJ TATRAN SEDLČANY B
1325. 01. 2020 17:00TJ SLAVOJ Obecnice ATJ Sokol Hudlice B
1325. 01. 2020 17:00STC Slaný ATTC Kladno B
1325. 01. 2020 17:00KST Rakovník CTJ Sokol Příbram A
1325. 01. 2020 13:30KK RakovníkST Benešov A
1426. 01. 2020 13:00TJ Sokol Rudná ATJ Sokol Mníšek pod Brdy A
1426. 01. 2020 10:00TJ Sokol Nižbor ATJ TATRAN SEDLČANY B
1426. 01. 2020 10:00STC Slaný ATJ Sokol Hudlice B
1426. 01. 2020 10:00TJ SLAVOJ Obecnice ATTC Kladno B
1426. 01. 2020 13:00KK RakovníkTJ Sokol Příbram A
1426. 01. 2020 10:00KST Rakovník CST Benešov A
1508. 02. 2020 17:00KST Rakovník CTJ Sokol Nižbor A
1508. 02. 2020 13:30KK RakovníkTJ Sokol Rudná A
1508. 02. 2020 17:00TJ Sokol Příbram ATJ SLAVOJ Obecnice A
1508. 02. 2020 17:00ST Benešov ASTC Slaný A
1508. 02. 2020 13:30TJ Sokol Hudlice BTJ Sokol Mníšek pod Brdy A
1508. 02. 2020 17:00TTC Kladno BTJ TATRAN SEDLČANY B
1609. 02. 2020 13:00KK RakovníkTJ Sokol Nižbor A
1609. 02. 2020 10:00KST Rakovník CTJ Sokol Rudná A
1609. 02. 2020 10:00ST Benešov ATJ SLAVOJ Obecnice A
1609. 02. 2020 10:00TJ Sokol Příbram ASTC Slaný A
1609. 02. 2020 10:00TTC Kladno BTJ Sokol Mníšek pod Brdy A
1609. 02. 2020 13:00TJ Sokol Hudlice BTJ TATRAN SEDLČANY B
1722. 02. 2020 17:00TJ Sokol Nižbor ATJ Sokol Hudlice B
1722. 02. 2020 17:00TJ Sokol Rudná ATTC Kladno B
1722. 02. 2020 17:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ATJ Sokol Příbram A
1722. 02. 2020 18:00TJ TATRAN SEDLČANY BST Benešov A
1722. 02. 2020 17:00TJ SLAVOJ Obecnice AKST Rakovník C
1722. 02. 2020 17:00STC Slaný AKK Rakovník
1823. 02. 2020 13:00TJ Sokol Rudná ATJ Sokol Hudlice B
1823. 02. 2020 10:00TJ Sokol Nižbor ATTC Kladno B
1823. 02. 2020 10:00TJ TATRAN SEDLČANY BTJ Sokol Příbram A
1823. 02. 2020 10:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy AST Benešov A
1823. 02. 2020 10:00STC Slaný AKST Rakovník C
1823. 02. 2020 10:00TJ SLAVOJ Obecnice AKK Rakovník
1907. 03. 2020 17:00TJ SLAVOJ Obecnice ATJ Sokol Nižbor A
1907. 03. 2020 17:00STC Slaný ATJ Sokol Rudná A
1907. 03. 2020 17:00KST Rakovník CTJ Sokol Mníšek pod Brdy A
1907. 03. 2020 13:30KK RakovníkTJ TATRAN SEDLČANY B
1907. 03. 2020 17:00TJ Sokol Příbram ATJ Sokol Hudlice B
1907. 03. 2020 17:00ST Benešov ATTC Kladno B
2008. 03. 2020 10:00STC Slaný ATJ Sokol Nižbor A
2008. 03. 2020 10:00TJ SLAVOJ Obecnice ATJ Sokol Rudná A
2008. 03. 2020 13:00KK RakovníkTJ Sokol Mníšek pod Brdy A
2008. 03. 2020 10:00KST Rakovník CTJ TATRAN SEDLČANY B
2008. 03. 2020 10:00ST Benešov ATJ Sokol Hudlice B
2008. 03. 2020 10:00TJ Sokol Příbram ATTC Kladno B
2121. 03. 2020 17:00TJ Sokol Nižbor ATJ Sokol Příbram A
2121. 03. 2020 17:00TJ Sokol Rudná AST Benešov A
2121. 03. 2020 13:30TJ Sokol Hudlice BKST Rakovník C
2121. 03. 2020 17:00TTC Kladno BKK Rakovník
2121. 03. 2020 17:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ATJ SLAVOJ Obecnice A
2121. 03. 2020 18:00TJ TATRAN SEDLČANY BSTC Slaný A
2222. 03. 2020 13:00TJ Sokol Rudná ATJ Sokol Příbram A
2222. 03. 2020 10:00TJ Sokol Nižbor AST Benešov A
2222. 03. 2020 10:00TTC Kladno BKST Rakovník C
2222. 03. 2020 13:00TJ Sokol Hudlice BKK Rakovník
2222. 03. 2020 10:00TJ TATRAN SEDLČANY BTJ SLAVOJ Obecnice A
2222. 03. 2020 10:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ASTC Slaný A

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy