Výsledky
Krajská soutěž 2.třídy A
120. 09. 2019 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy BTJ Lokomotiva Zdice A 
128. 09. 2019 17:00TJ ChaloupkyTJ Spartak Čenkov 
128. 09. 2019 13:30TJ Sokol Příbram BTJ Sokol Žebrák 
128. 09. 2019 17:00TJ OlešnáTTC Příbram 
128. 09. 2019 13:30TJ SLAVOJ Obecnice BTJ Sokol Hořovice B 
128. 09. 2019 17:00SK Březnice ATJ Spartak Rožmitál p. Tř. A 
212. 10. 2019 13:30TJ Sokol Mníšek pod Brdy BSK Březnice A
212. 10. 2019 17:00TJ Lokomotiva Zdice ATJ Spartak Rožmitál p. Tř. A
212. 10. 2019 17:00TJ ChaloupkyTJ SLAVOJ Obecnice B
212. 10. 2019 17:00TJ Spartak ČenkovTJ Sokol Hořovice B
212. 10. 2019 13:30TJ Sokol Příbram BTJ Olešná
212. 10. 2019 17:00TJ Sokol ŽebrákTTC Příbram
313. 10. 2019 13:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy BTJ Spartak Rožmitál p. Tř. A
313. 10. 2019 10:00TJ Lokomotiva Zdice ASK Březnice A
313. 10. 2019 10:00TJ ChaloupkyTJ Sokol Hořovice B
313. 10. 2019 10:00TJ Spartak ČenkovTJ SLAVOJ Obecnice B
313. 10. 2019 13:00TJ Sokol Příbram BTTC Příbram
313. 10. 2019 10:00TJ Sokol ŽebrákTJ Olešná
426. 10. 2019 17:00SK Březnice ATJ Olešná
426. 10. 2019 17:00TJ Spartak Rožmitál p. Tř. ATTC Příbram
426. 10. 2019 13:30TJ SLAVOJ Obecnice BTJ Sokol Příbram B
426. 10. 2019 17:00TJ Sokol Hořovice BTJ Sokol Žebrák
426. 10. 2019 13:30TJ Sokol Mníšek pod Brdy BTJ Chaloupky
426. 10. 2019 17:00TJ Lokomotiva Zdice ATJ Spartak Čenkov
527. 10. 2019 10:00SK Březnice ATTC Příbram
527. 10. 2019 10:00TJ Spartak Rožmitál p. Tř. ATJ Olešná
527. 10. 2019 13:00TJ SLAVOJ Obecnice BTJ Sokol Žebrák
527. 10. 2019 10:00TJ Sokol Hořovice BTJ Sokol Příbram B
527. 10. 2019 13:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy BTJ Spartak Čenkov
527. 10. 2019 10:00TJ Lokomotiva Zdice ATJ Chaloupky
609. 11. 2019 17:00TJ ChaloupkySK Březnice A
609. 11. 2019 17:00TJ Spartak ČenkovTJ Spartak Rožmitál p. Tř. A
609. 11. 2019 13:30TJ Sokol Příbram BTJ Sokol Mníšek pod Brdy B
609. 11. 2019 17:00TJ Sokol ŽebrákTJ Lokomotiva Zdice A
609. 11. 2019 17:00TJ OlešnáTJ SLAVOJ Obecnice B
609. 11. 2019 17:00TTC PříbramTJ Sokol Hořovice B
710. 11. 2019 10:00TJ ChaloupkyTJ Spartak Rožmitál p. Tř. A
710. 11. 2019 10:00TJ Spartak ČenkovSK Březnice A
710. 11. 2019 13:00TJ Sokol Příbram BTJ Lokomotiva Zdice A
710. 11. 2019 10:00TJ Sokol ŽebrákTJ Sokol Mníšek pod Brdy B
710. 11. 2019 10:00TJ OlešnáTJ Sokol Hořovice B
710. 11. 2019 10:00TTC PříbramTJ SLAVOJ Obecnice B
823. 11. 2019 17:00SK Březnice ATJ SLAVOJ Obecnice B
823. 11. 2019 17:00TJ Spartak Rožmitál p. Tř. ATJ Sokol Hořovice B
823. 11. 2019 13:30TJ Sokol Mníšek pod Brdy BTJ Olešná
823. 11. 2019 17:00TJ Lokomotiva Zdice ATTC Příbram
823. 11. 2019 17:00TJ ChaloupkyTJ Sokol Příbram B
823. 11. 2019 17:00TJ Spartak ČenkovTJ Sokol Žebrák
924. 11. 2019 10:00SK Březnice ATJ Sokol Hořovice B
924. 11. 2019 10:00TJ Spartak Rožmitál p. Tř. ATJ SLAVOJ Obecnice B
924. 11. 2019 13:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy BTTC Příbram
924. 11. 2019 10:00TJ Lokomotiva Zdice ATJ Olešná
924. 11. 2019 10:00TJ ChaloupkyTJ Sokol Žebrák
924. 11. 2019 10:00TJ Spartak ČenkovTJ Sokol Příbram B
1007. 12. 2019 13:30TJ Sokol Příbram BSK Březnice A
1007. 12. 2019 17:00TJ Sokol ŽebrákTJ Spartak Rožmitál p. Tř. A
1007. 12. 2019 17:00TJ OlešnáTJ Chaloupky
1007. 12. 2019 17:00TTC PříbramTJ Spartak Čenkov
1007. 12. 2019 13:30TJ SLAVOJ Obecnice BTJ Sokol Mníšek pod Brdy B
1007. 12. 2019 17:00TJ Sokol Hořovice BTJ Lokomotiva Zdice A
1108. 12. 2019 13:00TJ Sokol Příbram BTJ Spartak Rožmitál p. Tř. A
1108. 12. 2019 10:00TJ Sokol ŽebrákSK Březnice A
1108. 12. 2019 10:00TJ OlešnáTJ Spartak Čenkov
1108. 12. 2019 10:00TTC PříbramTJ Chaloupky
1108. 12. 2019 13:00TJ SLAVOJ Obecnice BTJ Lokomotiva Zdice A
1108. 12. 2019 10:00TJ Sokol Hořovice BTJ Sokol Mníšek pod Brdy B
1211. 01. 2020 17:00TJ Lokomotiva Zdice ATJ Sokol Mníšek pod Brdy B
1211. 01. 2020 17:00TJ Spartak ČenkovTJ Chaloupky
1211. 01. 2020 17:00TJ Sokol ŽebrákTJ Sokol Příbram B
1211. 01. 2020 17:00TTC PříbramTJ Olešná
1211. 01. 2020 17:00TJ Sokol Hořovice BTJ SLAVOJ Obecnice B
1211. 01. 2020 17:00TJ Spartak Rožmitál p. Tř. ASK Březnice A
1325. 01. 2020 17:00SK Březnice ATJ Sokol Mníšek pod Brdy B
1325. 01. 2020 17:00TJ Spartak Rožmitál p. Tř. ATJ Lokomotiva Zdice A
1325. 01. 2020 13:30TJ SLAVOJ Obecnice BTJ Chaloupky
1325. 01. 2020 17:00TJ Sokol Hořovice BTJ Spartak Čenkov
1325. 01. 2020 17:00TJ OlešnáTJ Sokol Příbram B
1325. 01. 2020 17:00TTC PříbramTJ Sokol Žebrák
1426. 01. 2020 10:00TJ Spartak Rožmitál p. Tř. ATJ Sokol Mníšek pod Brdy B
1426. 01. 2020 10:00SK Březnice ATJ Lokomotiva Zdice A
1426. 01. 2020 10:00TJ Sokol Hořovice BTJ Chaloupky
1426. 01. 2020 13:00TJ SLAVOJ Obecnice BTJ Spartak Čenkov
1426. 01. 2020 10:00TTC PříbramTJ Sokol Příbram B
1426. 01. 2020 10:00TJ OlešnáTJ Sokol Žebrák
1508. 02. 2020 17:00TJ OlešnáSK Březnice A
1508. 02. 2020 17:00TTC PříbramTJ Spartak Rožmitál p. Tř. A
1508. 02. 2020 13:30TJ Sokol Příbram BTJ SLAVOJ Obecnice B
1508. 02. 2020 17:00TJ Sokol ŽebrákTJ Sokol Hořovice B
1508. 02. 2020 17:00TJ ChaloupkyTJ Sokol Mníšek pod Brdy B
1508. 02. 2020 17:00TJ Spartak ČenkovTJ Lokomotiva Zdice A
1609. 02. 2020 10:00TTC PříbramSK Březnice A
1609. 02. 2020 10:00TJ OlešnáTJ Spartak Rožmitál p. Tř. A
1609. 02. 2020 10:00TJ Sokol ŽebrákTJ SLAVOJ Obecnice B
1609. 02. 2020 13:00TJ Sokol Příbram BTJ Sokol Hořovice B
1609. 02. 2020 10:00TJ Spartak ČenkovTJ Sokol Mníšek pod Brdy B
1609. 02. 2020 10:00TJ ChaloupkyTJ Lokomotiva Zdice A
1722. 02. 2020 17:00SK Březnice ATJ Chaloupky
1722. 02. 2020 17:00TJ Spartak Rožmitál p. Tř. ATJ Spartak Čenkov
1722. 02. 2020 13:30TJ Sokol Mníšek pod Brdy BTJ Sokol Příbram B
1722. 02. 2020 17:00TJ Lokomotiva Zdice ATJ Sokol Žebrák
1722. 02. 2020 13:30TJ SLAVOJ Obecnice BTJ Olešná
1722. 02. 2020 17:00TJ Sokol Hořovice BTTC Příbram
1823. 02. 2020 10:00TJ Spartak Rožmitál p. Tř. ATJ Chaloupky
1823. 02. 2020 10:00SK Březnice ATJ Spartak Čenkov
1823. 02. 2020 10:00TJ Lokomotiva Zdice ATJ Sokol Příbram B
1823. 02. 2020 13:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy BTJ Sokol Žebrák
1823. 02. 2020 10:00TJ Sokol Hořovice BTJ Olešná
1823. 02. 2020 13:00TJ SLAVOJ Obecnice BTTC Příbram
1907. 03. 2020 13:30TJ SLAVOJ Obecnice BSK Březnice A
1907. 03. 2020 17:00TJ Sokol Hořovice BTJ Spartak Rožmitál p. Tř. A
1907. 03. 2020 17:00TJ OlešnáTJ Sokol Mníšek pod Brdy B
1907. 03. 2020 17:00TTC PříbramTJ Lokomotiva Zdice A
1907. 03. 2020 13:30TJ Sokol Příbram BTJ Chaloupky
1907. 03. 2020 17:00TJ Sokol ŽebrákTJ Spartak Čenkov
2008. 03. 2020 10:00TJ Sokol Hořovice BSK Březnice A
2008. 03. 2020 13:00TJ SLAVOJ Obecnice BTJ Spartak Rožmitál p. Tř. A
2008. 03. 2020 10:00TTC PříbramTJ Sokol Mníšek pod Brdy B
2008. 03. 2020 10:00TJ OlešnáTJ Lokomotiva Zdice A
2008. 03. 2020 10:00TJ Sokol ŽebrákTJ Chaloupky
2008. 03. 2020 13:00TJ Sokol Příbram BTJ Spartak Čenkov
2121. 03. 2020 17:00SK Březnice ATJ Sokol Příbram B
2121. 03. 2020 17:00TJ Spartak Rožmitál p. Tř. ATJ Sokol Žebrák
2121. 03. 2020 17:00TJ ChaloupkyTJ Olešná
2121. 03. 2020 17:00TJ Spartak ČenkovTTC Příbram
2121. 03. 2020 13:30TJ Sokol Mníšek pod Brdy BTJ SLAVOJ Obecnice B
2121. 03. 2020 17:00TJ Lokomotiva Zdice ATJ Sokol Hořovice B
2222. 03. 2020 10:00TJ Spartak Rožmitál p. Tř. ATJ Sokol Příbram B
2222. 03. 2020 10:00SK Březnice ATJ Sokol Žebrák
2222. 03. 2020 10:00TJ Spartak ČenkovTJ Olešná
2222. 03. 2020 10:00TJ ChaloupkyTTC Příbram
2222. 03. 2020 10:00TJ Lokomotiva Zdice ATJ SLAVOJ Obecnice B
2222. 03. 2020 13:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy BTJ Sokol Hořovice B

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy