Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální přebor 2.třídy
120. 09. 2019 18:30TJ Sokol Dřínov BSokol Dolní Beřkovice C 
120. 09. 2019 18:30SK Liběchov, z.s.Sokol Mělník - Pšovka B 
120. 09. 2019 18:00SK Mšeno BTJ Sokol Libiš 
117. 09. 2019 19:00TJ Sokol Byšice ATJ Sokol Byšice B 
120. 09. 2019 18:30TJ KRALUPY CTJ Neratovice G 
120. 09. 2019 18:00TJ Start Mlékojedy C-Zdravý DuchTJ Start Mlékojedy B 
120. 09. 2019 18:00TJ Dynamo Nelahozeves CTJ Dynamo Nelahozeves D 
223. 09. 2019 18:00Sokol Dolní Beřkovice CTJ Dynamo Nelahozeves D 
225. 09. 2019 18:30TJ Start Mlékojedy BTJ Dynamo Nelahozeves C 
223. 09. 2019 18:30TJ Neratovice GTJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch 
224. 09. 2019 19:00TJ Sokol Byšice BTJ KRALUPY C 
227. 09. 2019 18:30TJ Sokol LibišTJ Sokol Byšice A 
227. 09. 2019 18:30Sokol Mělník - Pšovka BSK Mšeno B 
227. 09. 2019 18:30TJ Sokol Dřínov BSK Liběchov, z.s. 
304. 10. 2019 18:30SK Liběchov, z.s.Sokol Dolní Beřkovice C 
304. 10. 2019 18:00SK Mšeno BTJ Sokol Dřínov B 
301. 10. 2019 19:00TJ Sokol Byšice ASokol Mělník - Pšovka B 
304. 10. 2019 18:30TJ KRALUPY CTJ Sokol Libiš 
304. 10. 2019 18:00TJ Start Mlékojedy C-Zdravý DuchTJ Sokol Byšice B 
304. 10. 2019 18:00TJ Dynamo Nelahozeves CTJ Neratovice G 
304. 10. 2019 18:00TJ Dynamo Nelahozeves DTJ Start Mlékojedy B 
407. 10. 2019 18:00Sokol Dolní Beřkovice CTJ Start Mlékojedy B 
407. 10. 2019 18:30TJ Neratovice GTJ Dynamo Nelahozeves D 
408. 10. 2019 19:00TJ Sokol Byšice BTJ Dynamo Nelahozeves C 
411. 10. 2019 18:30TJ Sokol LibišTJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch 
411. 10. 2019 18:30Sokol Mělník - Pšovka BTJ KRALUPY C 
411. 10. 2019 18:30TJ Sokol Dřínov BTJ Sokol Byšice A 
411. 10. 2019 18:30SK Liběchov, z.s.SK Mšeno B 
518. 10. 2019 18:00SK Mšeno BSokol Dolní Beřkovice C 
515. 10. 2019 19:00TJ Sokol Byšice ASK Liběchov, z.s. 
518. 10. 2019 18:30TJ KRALUPY CTJ Sokol Dřínov B 
518. 10. 2019 18:00TJ Start Mlékojedy C-Zdravý DuchSokol Mělník - Pšovka B 
518. 10. 2019 18:00TJ Dynamo Nelahozeves CTJ Sokol Libiš 
518. 10. 2019 18:00TJ Dynamo Nelahozeves DTJ Sokol Byšice B 
516. 10. 2019 18:30TJ Start Mlékojedy BTJ Neratovice G 
621. 10. 2019 18:00Sokol Dolní Beřkovice CTJ Neratovice G 
622. 10. 2019 19:00TJ Sokol Byšice BTJ Start Mlékojedy B 
625. 10. 2019 18:30TJ Sokol LibišTJ Dynamo Nelahozeves D 
625. 10. 2019 18:30Sokol Mělník - Pšovka BTJ Dynamo Nelahozeves C 
625. 10. 2019 18:30TJ Sokol Dřínov BTJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch 
625. 10. 2019 18:30SK Liběchov, z.s.TJ KRALUPY C 
625. 10. 2019 18:00SK Mšeno BTJ Sokol Byšice A 
705. 11. 2019 19:00TJ Sokol Byšice ASokol Dolní Beřkovice C 
708. 11. 2019 18:30TJ KRALUPY CSK Mšeno B 
708. 11. 2019 18:00TJ Start Mlékojedy C-Zdravý DuchSK Liběchov, z.s. 
708. 11. 2019 18:00TJ Dynamo Nelahozeves CTJ Sokol Dřínov B 
708. 11. 2019 18:00TJ Dynamo Nelahozeves DSokol Mělník - Pšovka B 
706. 11. 2019 18:30TJ Start Mlékojedy BTJ Sokol Libiš 
704. 11. 2019 18:30TJ Neratovice GTJ Sokol Byšice B 
811. 11. 2019 18:00Sokol Dolní Beřkovice CTJ Sokol Byšice B 
815. 11. 2019 18:30TJ Sokol LibišTJ Neratovice G 
815. 11. 2019 18:30Sokol Mělník - Pšovka BTJ Start Mlékojedy B 
815. 11. 2019 18:30TJ Sokol Dřínov BTJ Dynamo Nelahozeves D 
815. 11. 2019 18:30SK Liběchov, z.s.TJ Dynamo Nelahozeves C 
815. 11. 2019 18:00SK Mšeno BTJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch 
812. 11. 2019 19:00TJ Sokol Byšice ATJ KRALUPY C 
922. 11. 2019 18:30TJ KRALUPY CSokol Dolní Beřkovice C 
922. 11. 2019 18:00TJ Start Mlékojedy C-Zdravý DuchTJ Sokol Byšice A 
922. 11. 2019 18:00TJ Dynamo Nelahozeves CSK Mšeno B 
922. 11. 2019 18:00TJ Dynamo Nelahozeves DSK Liběchov, z.s. 
920. 11. 2019 18:30TJ Start Mlékojedy BTJ Sokol Dřínov B 
918. 11. 2019 18:30TJ Neratovice GSokol Mělník - Pšovka B 
919. 11. 2019 19:00TJ Sokol Byšice BTJ Sokol Libiš 
1025. 11. 2019 18:00Sokol Dolní Beřkovice CTJ Sokol Libiš 
1029. 11. 2019 18:30Sokol Mělník - Pšovka BTJ Sokol Byšice B 
1029. 11. 2019 18:30TJ Sokol Dřínov BTJ Neratovice G 
1029. 11. 2019 18:30SK Liběchov, z.s.TJ Start Mlékojedy B 
1029. 11. 2019 18:00SK Mšeno BTJ Dynamo Nelahozeves D 
1026. 11. 2019 19:00TJ Sokol Byšice ATJ Dynamo Nelahozeves C 
1029. 11. 2019 18:30TJ KRALUPY CTJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch 
1106. 12. 2019 18:00TJ Start Mlékojedy C-Zdravý DuchSokol Dolní Beřkovice C 
1106. 12. 2019 18:00TJ Dynamo Nelahozeves CTJ KRALUPY C 
1106. 12. 2019 18:00TJ Dynamo Nelahozeves DTJ Sokol Byšice A 
1104. 12. 2019 18:30TJ Start Mlékojedy BSK Mšeno B 
1102. 12. 2019 18:30TJ Neratovice GSK Liběchov, z.s. 
1103. 12. 2019 19:00TJ Sokol Byšice BTJ Sokol Dřínov B 
1106. 12. 2019 18:30TJ Sokol LibišSokol Mělník - Pšovka B 
1209. 12. 2019 18:00Sokol Dolní Beřkovice CSokol Mělník - Pšovka B 
1213. 12. 2019 18:30TJ Sokol Dřínov BTJ Sokol Libiš 
1213. 12. 2019 18:30SK Liběchov, z.s.TJ Sokol Byšice B 
1213. 12. 2019 18:00SK Mšeno BTJ Neratovice G 
1210. 12. 2019 19:00TJ Sokol Byšice ATJ Start Mlékojedy B 
1213. 12. 2019 18:30TJ KRALUPY CTJ Dynamo Nelahozeves D 
1213. 12. 2019 18:00TJ Start Mlékojedy C-Zdravý DuchTJ Dynamo Nelahozeves C 
1320. 12. 2019 18:00TJ Dynamo Nelahozeves CSokol Dolní Beřkovice C 
1320. 12. 2019 18:00TJ Dynamo Nelahozeves DTJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch 
1318. 12. 2019 18:30TJ Start Mlékojedy BTJ KRALUPY C 
1316. 12. 2019 18:30TJ Neratovice GTJ Sokol Byšice A 
1317. 12. 2019 19:00TJ Sokol Byšice BSK Mšeno B 
1320. 12. 2019 18:30TJ Sokol LibišSK Liběchov, z.s. 
1320. 12. 2019 18:30Sokol Mělník - Pšovka BTJ Sokol Dřínov B 
1406. 01. 2020 18:00Sokol Dolní Beřkovice CTJ Sokol Dřínov B 
1410. 01. 2020 18:30Sokol Mělník - Pšovka BSK Liběchov, z.s. 
1410. 01. 2020 18:30TJ Sokol LibišSK Mšeno B 
1407. 01. 2020 19:00TJ Sokol Byšice BTJ Sokol Byšice A 
1406. 01. 2020 18:30TJ Neratovice GTJ KRALUPY C 
1408. 01. 2020 18:30TJ Start Mlékojedy BTJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch 
1410. 01. 2020 18:00TJ Dynamo Nelahozeves DTJ Dynamo Nelahozeves C 
1517. 01. 2020 18:00TJ Dynamo Nelahozeves DSokol Dolní Beřkovice C 
1517. 01. 2020 18:00TJ Dynamo Nelahozeves CTJ Start Mlékojedy B 
1517. 01. 2020 18:00TJ Start Mlékojedy C-Zdravý DuchTJ Neratovice G 
1517. 01. 2020 18:30TJ KRALUPY CTJ Sokol Byšice B 
1514. 01. 2020 19:00TJ Sokol Byšice ATJ Sokol Libiš 
1517. 01. 2020 18:00SK Mšeno BSokol Mělník - Pšovka B 
1517. 01. 2020 18:30SK Liběchov, z.s.TJ Sokol Dřínov B 
1620. 01. 2020 18:00Sokol Dolní Beřkovice CSK Liběchov, z.s. 
1624. 01. 2020 18:30TJ Sokol Dřínov BSK Mšeno B 
1624. 01. 2020 18:30Sokol Mělník - Pšovka BTJ Sokol Byšice A 
1624. 01. 2020 18:30TJ Sokol LibišTJ KRALUPY C 
1621. 01. 2020 19:00TJ Sokol Byšice BTJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch 
1620. 01. 2020 18:30TJ Neratovice GTJ Dynamo Nelahozeves C 
1622. 01. 2020 18:30TJ Start Mlékojedy BTJ Dynamo Nelahozeves D 
1729. 01. 2020 18:30TJ Start Mlékojedy BSokol Dolní Beřkovice C 
1731. 01. 2020 18:00TJ Dynamo Nelahozeves DTJ Neratovice G 
1731. 01. 2020 18:00TJ Dynamo Nelahozeves CTJ Sokol Byšice B 
1731. 01. 2020 18:00TJ Start Mlékojedy C-Zdravý DuchTJ Sokol Libiš 
1731. 01. 2020 18:30TJ KRALUPY CSokol Mělník - Pšovka B 
1728. 01. 2020 19:00TJ Sokol Byšice ATJ Sokol Dřínov B 
1731. 01. 2020 18:00SK Mšeno BSK Liběchov, z.s. 
1803. 02. 2020 18:00Sokol Dolní Beřkovice CSK Mšeno B 
1807. 02. 2020 18:30SK Liběchov, z.s.TJ Sokol Byšice A 
1807. 02. 2020 18:30TJ Sokol Dřínov BTJ KRALUPY C 
1807. 02. 2020 18:30Sokol Mělník - Pšovka BTJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch 
1807. 02. 2020 18:30TJ Sokol LibišTJ Dynamo Nelahozeves C 
1804. 02. 2020 19:00TJ Sokol Byšice BTJ Dynamo Nelahozeves D 
1803. 02. 2020 18:30TJ Neratovice GTJ Start Mlékojedy B 
1910. 02. 2020 18:30TJ Neratovice GSokol Dolní Beřkovice C 
1912. 02. 2020 18:30TJ Start Mlékojedy BTJ Sokol Byšice B 
1914. 02. 2020 18:00TJ Dynamo Nelahozeves DTJ Sokol Libiš 
1914. 02. 2020 18:00TJ Dynamo Nelahozeves CSokol Mělník - Pšovka B 
1914. 02. 2020 18:00TJ Start Mlékojedy C-Zdravý DuchTJ Sokol Dřínov B 
1914. 02. 2020 18:30TJ KRALUPY CSK Liběchov, z.s. 
1911. 02. 2020 19:00TJ Sokol Byšice ASK Mšeno B 
2017. 02. 2020 18:00Sokol Dolní Beřkovice CTJ Sokol Byšice A 
2021. 02. 2020 18:00SK Mšeno BTJ KRALUPY C 
2021. 02. 2020 18:30SK Liběchov, z.s.TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch 
2021. 02. 2020 18:30TJ Sokol Dřínov BTJ Dynamo Nelahozeves C 
2021. 02. 2020 18:30Sokol Mělník - Pšovka BTJ Dynamo Nelahozeves D 
2021. 02. 2020 18:30TJ Sokol LibišTJ Start Mlékojedy B 
2018. 02. 2020 19:00TJ Sokol Byšice BTJ Neratovice G 
2125. 02. 2020 19:00TJ Sokol Byšice BSokol Dolní Beřkovice C 
2124. 02. 2020 18:30TJ Neratovice GTJ Sokol Libiš 
2126. 02. 2020 18:30TJ Start Mlékojedy BSokol Mělník - Pšovka B 
2128. 02. 2020 18:00TJ Dynamo Nelahozeves DTJ Sokol Dřínov B 
2128. 02. 2020 18:00TJ Dynamo Nelahozeves CSK Liběchov, z.s. 
2128. 02. 2020 18:00TJ Start Mlékojedy C-Zdravý DuchSK Mšeno B 
2128. 02. 2020 18:30TJ KRALUPY CTJ Sokol Byšice A 
2209. 03. 2020 18:00Sokol Dolní Beřkovice CTJ KRALUPY C 
2210. 03. 2020 19:00TJ Sokol Byšice ATJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch 
2213. 03. 2020 18:00SK Mšeno BTJ Dynamo Nelahozeves C 
2213. 03. 2020 18:30SK Liběchov, z.s.TJ Dynamo Nelahozeves D 
2213. 03. 2020 18:30TJ Sokol Dřínov BTJ Start Mlékojedy B 
2213. 03. 2020 18:30Sokol Mělník - Pšovka BTJ Neratovice G 
2213. 03. 2020 18:30TJ Sokol LibišTJ Sokol Byšice B 
2320. 03. 2020 18:30TJ Sokol LibišSokol Dolní Beřkovice C 
2317. 03. 2020 19:00TJ Sokol Byšice BSokol Mělník - Pšovka B 
2316. 03. 2020 18:30TJ Neratovice GTJ Sokol Dřínov B 
2318. 03. 2020 18:30TJ Start Mlékojedy BSK Liběchov, z.s. 
2320. 03. 2020 18:00TJ Dynamo Nelahozeves DSK Mšeno B 
2320. 03. 2020 18:00TJ Dynamo Nelahozeves CTJ Sokol Byšice A 
2320. 03. 2020 18:00TJ Start Mlékojedy C-Zdravý DuchTJ KRALUPY C 
2423. 03. 2020 18:00Sokol Dolní Beřkovice CTJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch 
2427. 03. 2020 18:30TJ KRALUPY CTJ Dynamo Nelahozeves C 
2424. 03. 2020 19:00TJ Sokol Byšice ATJ Dynamo Nelahozeves D 
2427. 03. 2020 18:00SK Mšeno BTJ Start Mlékojedy B 
2427. 03. 2020 18:30SK Liběchov, z.s.TJ Neratovice G 
2427. 03. 2020 18:30TJ Sokol Dřínov BTJ Sokol Byšice B 
2427. 03. 2020 18:30Sokol Mělník - Pšovka BTJ Sokol Libiš 
2503. 04. 2020 18:30Sokol Mělník - Pšovka BSokol Dolní Beřkovice C 
2503. 04. 2020 18:30TJ Sokol LibišTJ Sokol Dřínov B 
2531. 03. 2020 19:00TJ Sokol Byšice BSK Liběchov, z.s. 
2530. 03. 2020 18:30TJ Neratovice GSK Mšeno B 
2501. 04. 2020 18:30TJ Start Mlékojedy BTJ Sokol Byšice A 
2503. 04. 2020 18:00TJ Dynamo Nelahozeves DTJ KRALUPY C 
2503. 04. 2020 18:00TJ Dynamo Nelahozeves CTJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch 
2606. 04. 2020 18:00Sokol Dolní Beřkovice CTJ Dynamo Nelahozeves C
2617. 04. 2020 18:00TJ Start Mlékojedy C-Zdravý DuchTJ Dynamo Nelahozeves D
2617. 04. 2020 18:30TJ KRALUPY CTJ Start Mlékojedy B
2607. 04. 2020 19:00TJ Sokol Byšice ATJ Neratovice G
2617. 04. 2020 18:00SK Mšeno BTJ Sokol Byšice B
2617. 04. 2020 18:30SK Liběchov, z.s.TJ Sokol Libiš
2617. 04. 2020 18:30TJ Sokol Dřínov BSokol Mělník - Pšovka B

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy